pan - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Error reading file "%s": %s
am: ፋይል "%s"ን ለማንበብ ስህተት አለ፦ %s

en: _Layout
am: እቅድ (_L)

en: _Help
am: መረጃ (_H)

en: Subject
am: ጉዳዩ

en: Date
am: ቀን

en: Unknown
am: ያልታወቀ

en: Baltic
am: ባቲክ

en: Central European
am: መካከለኛ አውሮፓውያን

en: Cyrillic
am: ቄርሎሳዊ ጽሑፍ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Lines
am: መስመሮች

en: Author
am: ደራሲ

en: Message
am: መልዕክት

en: Rot13 Selected Text
am: የተመረጠው ጽሑፍ Rot13

en: Filename
am: የፋይል ስም

en: Fonts
am: የፊደል ቅርጾች

en: Profile Information
am: የግለ መግለጫ መረጃ

en: _Full Name:
am: ሙሉ ስም፦ (_F)

en: _Email Address:
am: ኢሜያል አድራሻ፦ (_E)

en: New Profile
am: አዲስ ግለ መግለጫ

en: _Address:
am: አድራሻ፦ (_A)

en: Por_t:
am: ፖርት፦ (_T)

en: _Username:
am: የተጠቃሚ ስም፦ (_U)

en: _Password:
am: ሚስጢራዊ ቃል፦ (_P)

note: dialog
en: Servers
am: ሰርቨሮች

en: Running
am: በሥራ ላይ

en: Saved "%s"
am: "%s"ን ተቀምጧል
