pan 0 - en to hr translation catalogue (82 entries)

en: Pan Newsreader
hr: Pan program za čitanje novosti

en: Error reading file "%s": %s
hr: Greška prilikom čitanja datoteke "%s": %s

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
hr: Nepodržana inačica podataka za  %s  zaglavlja: %d.
    Da li ste slučajno pokrenuli staru verziju Pana?

en: Can't use regular expression "%s": %s
hr: Ne mogu koristiti regularni izraz  "%s": %s

en: _Post
hr: _Oglasi

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Read More
hr: Čitaj više

en: Post to Newsgroup
hr: Pošalji na grupu vijesti

en: Match Only Watched Articles
hr: Traži samo nadzirane članke

en: Subject
hr: Subjekt

en: Date
hr: Datum

en: Newsgroups
hr: Grupe

en: Reply-To
hr: Odgovor-Za

note: add a toolbar for attachments
en: Attachments
hr: Privitci

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Baltic
hr: Baltik

en: Central European
hr: Srednjeeuropski

en: Cyrillic
hr: Ćirilica

en: Greek
hr: Grčki

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Turkish
hr: Turski

en: Group
hr: Grupa

en: Open the Task Manager
hr: Otvori upravitelj zadacima

en: Lines
hr: Linije

en: Offline
hr: Neumreženo

en: No Connections
hr: Nema veza

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: No Tasks
hr: Nema zadataka

en: Tasks
hr: Zadaci

en: Author
hr: Autor

en: Score
hr: Rezultat

en: Message
hr: Poruka

en: Rot13 Selected Text
hr: Primijeni ROT13 nad odabranim tekstom

en: Error writing article to temporary file: %s
hr: Greška prilikom pisanja članka u privremenu datoteku: %s

en: Error starting external editor: %s
hr: Greška prilikom pokretanja vanjskog uređivača: %s

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: The email account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
hr: Korisnički račun elektroničke pošte gdje trebaju ići odgovori na vaše poslane poruke. Ovoje jedino potrebno ako se razlikuje od "Od" zaglavlja.

en: On %d, %n wrote:
hr: Na %d, %n napisao:

en: Mouse
hr: Miš

en: Pane Layout
hr: Raspored okvira

en: Fonts
hr: Pisma

en: Use custom font in Group Pane:
hr: Koristi uobičajeni font u oknu grupe:

en: Use custom font in Header Pane:
hr: Koristi uobičajeni font u oknu zaglavlja:

en: Use custom font in Body Pane:
hr: Koristi uobičajeni font u oknu glavnog dijela (body):

en: Text:
hr: Tekst:

en: Background:
hr: Pozadina:

en: Profile Information
hr: Informacije o profilu

en: _Profile Name:
hr: _Ime profila:

en: Required Information
hr: Potrebni podaci

en: _Full Name:
hr: _Puno ime:

en: _Email Address:
hr: _Adresa e-pošte:

en: Optional Information
hr: Opcionalne informacije

en: Message-ID _Domain Name:
hr: Poruka-ID Ime _domene:

en: %i for Message-ID
    %a for Author and Address
    %n for Author name
    %d for Date
hr: %i za ID poruke
    %a za autora i adresu
    %n za ime autora
    %d za datum

en: _Attribution:
hr: _Dodatak:

en: New Profile
hr: Novi profil

en: contains
hr: sadrži

en: is
hr: je

en: starts with
hr: počinje sa

en: ends with
hr: završava sa

en: Add and Re_score
hr: Dodaj i

en: Close and Re_score
hr: Zatvori i po_novi bodovanje

en: New Score
hr: Novi rezultat

en: Criteria
hr: Kriterij

en: The news server's actual address, e.g. "news.mynewsserver.com"
hr: Točna adresa poslužitelja vijesti,  e.g. "news.mynewsserver.com"

en: _Address:
hr: _Adresa:

en: Por_t:
hr: _Port:

en: _Username:
hr: _Korisničko ime:

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: Connection _Limit:
hr: Ograničenje veze:

note: dialog
en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Running
hr: Izvodi se

en: Queued
hr: Na čekanju (red)

en: Stopped
hr: Zaustavljen

en: Removing
hr: Uklanjanje

en: Saved "%s"
hr: Spremljeno "%s"

en: Getting all headers for "%s"
hr: Dohvaćam sva zaglavlja za "%s"

en: Getting new headers for "%s"
hr: Dohvaćanje novih zaglavlja za "%s"

note: SAMPLE
en: Sampling headers for "%s"
hr: Uzimanje uzoraka članaka za "%s"

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
hr: Nije data adresa elektroničke pošte; stvaram idenentifikacijski broj poruke s domenom "%s"

en: > [quoted text muted]
hr: > [Uklonjen citirani tekst]
