pan 0.10.0.91 - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: Error reading file "%s": %s
ga: Earraidh ag leámh comhad "%s": %s

en: _Help
ga: _Cuidiú

en: Subject
ga: Abair

en: Date
ga: Data

en: Newsgroups
ga: Grupaí Nuachtain

en: Unknown
ga: Gain Aithne

en: Baltic
ga: Baltach

en: Central European
ga: Lár-Eorpach

en: Cyrillic
ga: Cirilleach

en: Greek
ga: Gréigis

en: Japanese
ga: Seapáinis

en: Korean
ga: Cóiréis

en: Turkish
ga: Tuircis

en: Lines
ga: Líní

en: No Tasks
ga: Gan Tascanna

en: Author
ga: Údar

en: Score
ga: Scór

en: Message
ga: Scéal

en: Filename
ga: Ainmchomad

en: Mouse
ga: Luchóg

en: Background:
ga: Dúlra:

en: _Full Name:
ga: Ainm _Fhada:

en: _Email Address:
ga: Seoladh _Rphost:

en: New Score
ga: Scór Nua

en: _Address:
ga: _Seoladh:

en: _Username:
ga: Ainm _Úsáideoir

en: _Password:
ga: _Pasfhocal:

note: dialog
en: Servers
ga: Freastalaí

en: Saved "%s"
ga: Sábháilte "%s"
