evince master - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Toolbar
te: పనిముట్ల పట్టా

en: gedit
te: జీఎడిట్

en: Home
te: ఇల్లు

en: End
te: చివర

en: File
te: దస్త్రం

en: Print
te: ముద్రణ
