Evince MASTER - en to et translation catalogue (351 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
et: Tõrge koomiksiraamatu lahtipakkimiseks käsu „%s” käivitamisel: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
et: Koomiksiraamatu lahtipakkimise käsk „%s” lõpetas tõrkega.

en: The command “%s” did not end normally.
et: Käsk „%s” ei lõpetanud normaalselt.

en: Not a comic book MIME type: %s
et: Pole koomiksiraamatu MIME-tüüp: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
et: Seda liiki koomiksiraamatu lahtipakkimiseks ei leitud ühtegi sobivat käsku

en: File corrupted
et: Fail on rikutud

en: No files in archive
et: Arhiivis pole faile

en: No images found in archive %s
et: Arhiivist %s pilte ei leitud

en: There was an error deleting “%s”.
et: „%s” kustutamisel tekkis viga.

en: Error %s
et: Viga %s

en: Comic Books
et: Koomiksiraamatud

en: DjVu document has incorrect format
et: DjVu-dokument pole korrektses vormingus

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
et: See dokument koosneb mitmest failist, paraku pole võimalik mõnele nendest failidest ligi pääseda.

en: DjVu Documents
et: DjVu-dokumendid

en: DVI document has incorrect format
et: DVI-dokument pole korrektses vormingus

en: DVI Documents
et: DVI-dokumendid

en: This work is in the Public Domain
et: See töö on avalik omand (Public Domain)

note: translators: this is the document security state
en: Yes
et: Jah

note: translators: this is the document security state
en: No
et: Ei

en: Type 1
et: Tüüp 1

en: Type 1C
et: Tüüp 1C

en: Type 3
et: Tüüp 3

en: Type 1 (CID)
et: Tüüp 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
et: Tüüp 1C (CID)

en: Unknown font type
et: Tundmatu kirjatüüp

en: This document contains non-embedded fonts that are not from the PDF Standard 14 fonts. If the substitute fonts selected by fontconfig are not the same as the fonts used to create the PDF, the rendering may not be correct.
et: Dokument kasutab fonte, mis ei ole kaasa pandud ega kuulu PDFi standardse 14 fondi hulka. Kui fontconfig'i poolt valitud asendusfondid ei ole samad, nagu kasutati PDFi loomisel, võidakse dokumenti valesti kuvada.

en: All fonts are either standard or embedded.
et: Kõik fondid on standardsed või dokumendiga kaasas.

en: No name
et: Nimi puudub

note: translators: When a font type does not have encoding information or it is unknown.  Example: Encoding: None translators: Value for 'Page Scaling:' to not scale the document pages on printing translators: This is used when a document property does not have a value.  Examples: Author: None Keywords: N
en: None
et: Puudub

en: Embedded subset
et: Põimitud alamhulk

en: Embedded
et: Põimitud

en: Not embedded
et: Põimimata

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "Type 1 (One of the Standard 14 Fonts)"
en:  (One of the Standard 14 Fonts)
et: (üks 14 standardfondist)

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "TrueType (Not one of the Standard 14 Fonts)"
en:  (Not one of the Standard 14 Fonts)
et: (pole üks 14 standardfondist)

en: Encoding
et: Kodeering

en: Substituting with
et: Asendatakse millega

en: PDF Documents
et: PDF-dokumendid

en: Failed to load document “%s”
et: Tõrge dokumendi „%s” laadimisel

en: Failed to save document “%s”
et: Tõrge dokumendi „%s” salvestamisel

en: PostScript Documents
et: PostScript-dokumendid

en: Invalid document
et: Vigane dokument

en: TIFF Documents
et: TIFF-dokumendid

en: XPS Documents
et: XPS-dokumendid

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafailis tundmatu Version '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei luba käsureadokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Type=Link' töölauakirjetele edasi anda

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Salvestatud seadistusi sisaldava faili määramine

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

note: Manually set name and icon
en: Document Viewer
et: Dokumendinäitaja

en: View multi-page documents
et: Mitmeleheküljeliste dokumentide vaatamine

en: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;document;presentation;
et: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;dokument;dokumendid;esitlused;

en: Print Preview
et: Printimise eelvaade

en: Preview before printing
et: Eelvaatlus enne printimist

en: Override document restrictions
et: Dokumendi piirangute eiramine

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
et: Dokumendi piirangute (näiteks kopeerimis- ja printimispiirangud) eiramine.

en: Automatically reload the document
et: Dokumendi automaatne uuestilaadimine

en: The document is automatically reloaded on file change.
et: Faili muutumisel laaditakse dokument automaatselt uuesti.

en: The URI of the directory last used to open or save a document
et: Viimati dokumendi avamiseks või salvestamiseks kasutatud kataloogi URI

en: The URI of the directory last used to save a picture
et: Viimati pildi salvestamiseks kasutatud kataloogi URI

en: Page cache size in MiB
et: Lehtede puhvri suurus, MiB

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
et: Renderdatud lehtede puhvri maksimaalne suurus, piirab maksimaalset suurendusastet.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
et: Kasutajalt nõusoleku küsimine kursoriga liikumise kasutamiseks.

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
et: Manust „%s” pole võimalik salvestada: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
et: Manust „%s” pole võimalik avada: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
et: Manust „%s” pole võimalik avada

en: File type %s (%s) is not supported
et: Failitüüp %s (%s) pole toetatud

en: Unknown MIME Type
et: Tundmatu MIME-tüüp

en: All Documents
et: Kõik dokumendid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Failed to create a temporary file: %s
et: Tõrge ajutise faili loomisel: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
et: Tõrge ajutise kataloogi loomisel: %s

en: (%d of %d)
et: (%d %d-st)

en: of %d
et: %d-st

en: Page %s
et: Lehekülg %s

en: Failed to print page %d: %s
et: Tõrge lehekülje %d printimisel: %s

note: Initial state
en: Preparing to print…
et: Printimise ettevalmistamine…

en: Finishing…
et: Lõpetamine…

en: Printing page %d of %d…
et: Lehekülje %d/%d printimine…

en: PostScript is not supported by this printer.
et: See printer ei toeta PostScripti.

en: Invalid page selection
et: Sobimatu lehekülgede valik

en: Warning
et: Hoiatus

en: Your print range selection does not include any pages
et: Sinu määratud printimisvahemik ei sisalda ühtegi lehekülge

note: translators: Title of the print dialog translators: Print document currently shown in the Print Preview window
en: Print
et: Printimine

en: Page Scaling:
et: Lehekülje mastaapimine:

en: Shrink to Printable Area
et: Vähenda prindialale

en: Fit to Printable Area
et: Täida prindiala

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
et: Dokumendi lehtede mastaapimine, et need mahuksid paberile. Vali üks järgnevaist:
    
    • "Puudub": mitte mingit mastaapimist ei teostata.
    
    • "Vähenda prindialale": prindialast suuremaid dokumendilehti vähendatakse eesmärgiga mahutada need printerilehe prindialale.
    
    • "Täida prindiala": vastavalt vajadusele dokumendi lehti kas suurendatakse või vähendatakse nii, et need täidaks kogu printerilehe prindiala.

en: Auto Rotate and Center
et: Automaatne pööramine ja keskele paigutamine

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
et: Igal prinditaval lehel pööratakse paberi suund samaks dokumendi lehe suunaga. Dokumendi leht paigutatakse paberi keskele.

en: Select page size using document page size
et: Paberi formaat valitakse vastavalt dokumendi lehe suurusele

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
et: Kui lubatud, prinditakse kõik lehed sama suurele paberile, kui on dokumendis.

en: Page Handling
et: Lehekülje käsitlemine

en: Scroll Up
et: Keri üles

en: Scroll Down
et: Keri alla

en: Scroll View Up
et: Vaate üleskerimine

en: Scroll View Down
et: Vaate allakerimine

en: Document View
et: Dokumendivaade

en: Go to first page
et: Esimesele leheküljele liikumine

en: Go to previous page
et: Eelmisele leheküljele liikumine

en: Go to next page
et: Järgmisele leheküljele liikumine

en: Go to last page
et: Viimasele leheküljele liikumine

en: Go to page
et: Liikumine leheküljele

en: Find
et: Otsing

en: Go to page %s
et: Liikumine leheküljele %s

en: Go to %s on file “%s”
et: Liikumine asukohta %s failis „%s”

en: Go to file “%s”
et: Liikumine failile „%s”

en: Launch %s
et: Käivita %s

en: Jump to page:
et: Hüppa leheküljele:

en: End of presentation. Click to exit.
et: Esitluse lõpp. Väljumiseks klõpsa.

en: Delete the temporary file
et: Ajutise faili kustutamine

en: Print settings file
et: Printerisätete fail

en: GNOME Document Previewer
et: GNOME dokumentide eelvaatlemine

en: Failed to print document
et: Tõrge dokumendi printimisel

en: The selected printer '%s' could not be found
et: Valitud printerit '%s' pole võimalik leida

note: Go menu
en: _Previous Page
et: _Eelmine lehekülg

en: Go to the previous page
et: Eelmisele leheküljele liikumine

en: _Next Page
et: _Järgmine lehekülg

en: Go to the next page
et: Järgmisele leheküljele liikumine

en: Enlarge the document
et: Dokumendi suurendamine

en: Shrink the document
et: Dokumendi kahandamine

en: Print this document
et: Selle dokumendi printimine

en: Fit Pa_ge
et: Lehekülje _sobitamine

en: Make the current document fill the window
et: Dokumendi lehekülje mahutamine aknasse

en: Fit _Width
et: _Laiuse sobitamine

en: Make the current document fill the window width
et: Dokumendi laiuse sobitamine akna laiusega

en: Page
et: Lehekülg

en: Select Page
et: Lehekülje valimine

en: Document
et: Dokument

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Subject:
et: Teema:

en: Author:
et: Autor:

en: Keywords:
et: Märksõnad:

en: Producer:
et: Tootja

en: Creator:
et: Looja:

en: Created:
et: Loodud:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Number of Pages:
et: Lehekülgede arv:

en: Optimized:
et: Optimeering:

en: Format:
et: Vorming:

en: Security:
et: Turvalisus:

en: Paper Size:
et: Paberi suurus:

en: %.2f × %.2f inch
et: %.2f × %.2f tolli

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Portrait (%s)
et: %s, püstpaigutus (%s)

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Landscape (%s)
et: %s, rõhtpaigutus (%s)

en: _Whole Words Only
et: _Ainult terved sõnad

en: C_ase Sensitive
et: _Tõstutundlik

en: Find options
et: Otsimise valikud

en: Find previous occurrence of the search string
et: Eelmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Find next occurrence of the search string
et: Järgmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Note
et: Märkus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Key
et: Võti

en: Help
et: Abi

en: New Paragraph
et: Uus lõik

en: Paragraph
et: Lõik

en: Insert
et: Lisamine

en: Cross
et: Rist

en: Circle
et: Ring

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Annotation Properties
et: Kommentaari omadused

en: Color:
et: Värvus:

en: Style:
et: Laad:

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Opaque
et: Läbipaistmatu

en: Initial window state:
et: Akna lähteolek:

en: Open
et: Avamine

en: Close
et: Sulgemine

en: Go to previous history item
et: Eelmisele ajalookirjele liikumine

en: Go to next history item
et: Järgmisele ajalookirjele liikumine

en: Password for document %s
et: Dokumendi %s parool

note: Create tree view
en: Loading…
et: Laadimine…

en: Open a recently used document
et: Hiljuti kasutatud dokumendi avamine

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
et: See dokument on lukustatud, avamiseks tuleb sisestada õige parool.

en: _Unlock Document
et: _Ava dokument

en: Enter password
et: Parooli sisestamine

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
et: Dokument „%s” on lukustatud ning selle avamiseks on tarvis parooli.

en: Password required
et: Parool on vajalik

en: _Password:
et: _Parool:

en: Forget password _immediately
et: _Unusta parool koheselt

en: Remember password until you _log out
et: Jäta parool kuni _väljalogimiseni meelde

en: Remember _forever
et: Jäta alat_iseks meelde

en: Properties
et: Omadused

en: General
et: Üldine

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Document License
et: Dokumendi litsents

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Gathering font information… %3d%%
et: Kasutatud kirjatüüpide kohta andmete kogumine… %3d%%

en: Usage terms
et: Kasutustingimused

en: Text License
et: Teksti litsents

en: Further Information
et: Lisateave

en: List
et: Nimekiri

en: Annotations
et: Kommentaarid

en: Text
et: Tekst

en: Add text annotation
et: Tekstikommentaari lisamine

en: Add
et: Lisamine

en: Document contains no annotations
et: Dokumendis pole ühtegi kommentaari

en: Page %d
et: Lehekülg %d

en: Attachments
et: Manused

en: _Open Bookmark
et: _Ava järjehoidja

en: _Rename Bookmark
et: Muuda järjehoidja _nime

en: _Remove Bookmark
et: _Eemalda järjehoidja

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Layers
et: Kihid

en: Print…
et: Printimine…

en: Index
et: Sisukord

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Supported Image Files
et: Toetatud pildifailid

en: The document contains no pages
et: Dokumendis pole ühtegi lehekülge

en: The document contains only empty pages
et: Dokument sisaldab ainult tühje lehekülgi

en: Unable to open document “%s”.
et: Dokumenti “%s” pole võimalik avada

en: Loading document from “%s”
et: Dokumendi laadimine asukohast „%s”

en: Downloading document (%d%%)
et: Dokumendi allalaadimine (%d%%)

en: Failed to load remote file.
et: Tõrge kaugfaili laadimisel.

en: Reloading document from %s
et: Dokumendi uuestilaadimine asukohast %s

en: Failed to reload document.
et: Tõrge dokumendi uuestilaadimisel.

en: Open Document
et: Dokumendi avamine

en: Saving document to %s
et: Dokumendi salvestamine asukohale %s

en: Saving attachment to %s
et: Manuse salvestamine asukohale %s

en: Saving image to %s
et: Pildi salvestamine kataloogi %s

en: The file could not be saved as “%s”.
et: Faili pole võimalik „%s”-na salvestada.

en: Uploading document (%d%%)
et: Dokumendi üleslaadimine (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
et: Manuse üleslaadimine (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
et: Pildi üleslaadimine (%d%%)

en: Save a Copy
et: Koopia salvestamine

en: Could not send current document
et: Käesolevat dokumenti polnud võimalik saata

en: Could not open the containing folder
et: Faili kataloogi pole võimalik avada

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
et[0]: %d töö on ootel
et[1]: %d tööd on ootel

en: Printing job “%s”
et: Printimistöö „%s”

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
et: Dokument sisaldab täidetud vormivälju. Kui sa ei salvesta koopiat, siis lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
et: Dokument sisaldab uusi või muudetud kommentaare. Kui sa ei salvesta koopiat, siis lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
et: Kas salvestada enne sulgemist dokumendist „%s” koopia?

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Save a _Copy
et: Salvesta _koopia

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
et: Kas oodata enne sulgemist, kuni printimistöö „%s” lõpetab?

note: TRANS: the singular form is not really used as n_print_jobs > 1 but some languages distinguish between different plurals forms, so the ngettext is needed.
en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
et[0]: Hetkel on %d aktiivne printimistöö. Kas oodata enne sulgemist, kuni printimine lõpeb?
et[1]: Hetkel on %d aktiivset printimistööd. Kas oodata enne sulgemist, kuni printimine lõpeb?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
et: Kui sa akna sulged, siis jäävad ootelolevad printimistööd printimata.

en: Cancel _print and Close
et: _Katkesta printimine ja sulge

en: Close _after Printing
et: Sulge _pärast printimist

en: Running in presentation mode
et: Evince käivitamine esitlusrežiimis

en: Document Viewer
    Using %s (%s)
et: Dokumendinäitaja.
    Kasutusel %s (%s)

en: Evince is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Evince on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Evince is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Evince'i levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Evince; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos Evince'ga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

en: © 1996–2012 The Evince authors
et: © 1996–2012 Evince'i autorid

note: TRANS: Sometimes this could be better translated as "%d hit(s) on this page".  Therefore this string contains plural cases.
en: %d found on this page | %d found on this page
et[0]: %d vastus sel leheküljel
et[1]: %d vastust sel leheküljel

en: Not found
et: Ei leitud

en: %3d%% remaining to search
et: %3d%% otsingu lõpuni

en: Enable caret navigation?
et: Kas lubada kursoriga liikumine?

en: _Enable
et: _Luba

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a moveable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation on?
et: F7 vajutamine lülitab kursoriga liikumise sisse või välja. Kursor võimaldab klaviatuuri abil navigeerida ja teksti valida. Kas soovid kursoriga liikumise sisse lülitada?

en: Don't show this message again
et: Seda sõnumit enam ei näidata

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Recent
et: _Hiljutised

note: File menu
en: _Open…
et: _Ava…

en: Open an existing document
et: Olemasoleva dokumendi avamine

en: Op_en a Copy
et: Ava _koopia

en: Open a copy of the current document in a new window
et: Käesolevast dokumendist koopia avamine uuest aknas

en: _Save a Copy…
et: Sa_lvesta koopia…

en: Save a copy of the current document
et: Käesolevast dokumendist koopia salvestamine

en: Send _To…
et: Saada _kuhu…

en: Send current document by mail, instant message…
et: Avatud dokumendi saatmine meiliga, kiirsõnumina…

en: Open Containing _Folder
et: Ava _dokumendi kataloog

en: Show the folder which contains this file in the file manager
et: Seda faili sisaldava kataloogi avamine failihalduris

en: _Print…
et: _Prindi…

en: P_roperties
et: _Omadused

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: Rotate _Left
et: Pööra _vasakule

en: Rotate _Right
et: Pööra _paremale

en: Save Current Settings as _Default
et: Salvesta praegused sätted _vaikesätetena

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: Reload the document
et: Dokumendi uuestilaadimine

en: Auto_scroll
et: Automaat_kerimine

en: _First Page
et: E_simene lehekülg

en: Go to the first page
et: Esimesele leheküljele liikumine

en: _Last Page
et: _Viimane lehekülg

en: Go to the last page
et: Viimasele leheküljele liikumine

en: Go to Pa_ge
et: Liigu _leheküljele

en: Go to Page
et: Liikumine leheküljele

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Add a bookmark for the current page
et: Käesoleva lehe kohta järjehoidja lisamine

en: _About
et: _Evince'ist lähemalt

note: Toolbar-only
en: Leave Fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanvaatest lahkumine

en: Start Presentation
et: Alusta esitlust

en: Start a presentation
et: Esitluse alustamine

note: View Menu
en: Side _Pane
et: Kül_gpaan

en: Show or hide the side pane
et: Külgpaani näitamine või peitmine

en: _Continuous
et: Jät_kuv

en: Show the entire document
et: Kogu dokumendi näitamine

en: _Dual
et: _Kahekaupa

en: Show two pages at once
et: Kahe lehekülje korraga näitamine

en: _Odd Pages Left
et: _Paaritud leheküljed vasakul

en: Show odd pages on the left in dual mode
et: Kahekaupa vaates näidatakse paarituid lehekülgi vasakul

en: _Fullscreen
et: Täisek_raan

en: Expand the window to fill the screen
et: Akna suurendamine kogu ekraani suuruseks

en: Pre_sentation
et: _Esitlus

en: Run document as a presentation
et: Dokumenti näitamine esitlusena

en: _Inverted Colors
et: Pööratud värvi_d

en: Show page contents with the colors inverted
et: Lehe sisu näitamine inverteeritud värvides

en: _Find…
et: _Otsi…

en: Find a word or phrase in the document
et: Dokumendist sõna või fraasi otsimine

note: Links
en: _Open Link
et: _Ava viit

en: _Go To
et: _Liigu

en: Open in New _Window
et: Ava _uues aknas

en: _Copy Link Address
et: _Kopeeri viida aadress

en: _Save Image As…
et: Salvesta _pilt kui…

en: Copy _Image
et: _Kopeeri pilt

en: Annotation Properties…
et: Kommentaari omadused…

en: _Open Attachment
et: Ava _manus

en: _Save Attachment As…
et: Salvesta manus _kui…

en: _Automatic
et: _Automaatne

en: Zoom
et: Suurendus

en: Adjust the zoom level
et: Muuda suurendusastet

en: History
et: Ajalugu

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Open Folder
et: Kausta avamine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Send To
et: Teistele saatmine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Previous
et: Eelmine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Next
et: Järgmine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Zoom In
et: Suurendamine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Zoom Out
et: Vähendamine

en: Unable to launch external application.
et: Välist rakendust pole võimalik käivitada.

en: Unable to open external link
et: Välist viita pole võimalik avada

en: Couldn't find appropriate format to save image
et: Pildi salvestamiseks pole võimalik sobilikku vormingut leida

en: The image could not be saved.
et: Pilti pole võimalik salvestada.

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Unable to open attachment
et: Manust pole võimalik avada

en: The attachment could not be saved.
et: Manust pole võimalik salvestada.

en: Save Attachment
et: Manuse salvestamine

en: %s — Password Required
et: %s — Vajalik on parool

en: GNOME Document Viewer
et: GNOME dokumendinäitaja

en: The page label of the document to display.
et: Millise sildiga lehekülge dokumendist näidata.

en: PAGE
et: LEHEKÜLG

en: The page number of the document to display.
et: Mitmendat dokumendi lehekülge näidata.

en: Named destination to display.
et: Nimeline sihtkoht, mida kuvatakse.

en: DEST
et: SIHT

en: Run evince in fullscreen mode
et: Evince käivitamine täisekraanirežiimis

en: Run evince in presentation mode
et: Evince käivitamine esitlusžiimis

en: Run evince as a previewer
et: Evince käivitamine eelvaatlusrežiimis

en: The word or phrase to find in the document
et: Dokumendist otsitav sõna või fraas

en: [FILE…]
et: [FAIL…]

en: _Help
et: A_bi
