evince master - en to an translation catalogue (330 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
an: S'ha produciu un error executando lo comando “%s” prebando de descomprimir o libro de comic: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
an: O comando “%s” ha fallau al descomprimir o libro de comic.

en: The command “%s” did not end normally.
an: O comando “%s” no remató normalment.

en: Not a comic book MIME type: %s
an: No ye un tipo MIME de comic: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
an: No se puede trobar un comando apropiau ta descomprimir iste tipo de libro de comic

en: File corrupted
an: L'archivo ye corrompiu

en: No files in archive
an: Dengun archivo en l'archivo

en: No images found in archive %s
an: No s'han trobau imachens en l'archivo %s

en: There was an error deleting “%s”.
an: Habió una error borrando “%s”.

en: Comic Books
an: Libros de comic

en: Adds support for reading comic books
an: Anyade capacidat ta leyer libros de comic

en: DjVu document has incorrect format
an: O documento DjVu tiene un formato incorrecto

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
an: Iste documento ye compuesto de varios archivos. No se puede acceder a uno u mas d'els.

en: DjVu Documents
an: Documento DjVu

en: Adds support for reading DjVu documents
an: Anyade capacidat ta leyer documentos DjVu

en: DVI document has incorrect format
an: O documento DVI tiene un formato incorrecto

en: DVI Documents
an: Documentos DVI

en: Adds support for reading DVI documents
an: Anyade capacidat ta leyer documentos DVI

en: This work is in the Public Domain
an: Iste treballo ye de dominio publico

note: translators: this is the document security state
en: Yes
an: Si

en: Type 1
an: Tipo 1

en: Type 1C
an: Tipo 1C

en: Type 3
an: Tipo 3

en: Type 1 (CID)
an: Tipo 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
an: Tipo 1C (CID)

en: Unknown font type
an: TIpo de fuent desconoxiu

en: This document contains non-embedded fonts that are not from the PDF Standard 14 fonts. If the substitute fonts selected by fontconfig are not the same as the fonts used to create the PDF, the rendering may not be correct.
an: Iste documento contiene fuentz no integradas que no son d'as 14 fuentz PDF estandar. Si as fuentz sustitutas trigadas por fotnconfig no son as mesmas que as fuentz feitas servir ta creyar o PDF, o renderizau no estara correcto.

en: All fonts are either standard or embedded.
an: Todas as fuentz son u estandar u integradas

en: No name
an: Sin nome

note: translators: When a font type does not have encoding information or it is unknown.  Example: Encoding: None translators: Value for 'Page Scaling:' to not scale the document pages on printing translators: This is used when a document property does not have a value.  Examples: Author: None Keywords: N
en: None
an: Dengun

en: Embedded subset
an: Subconchunto incrustau

en: Embedded
an: Incrustau

en: Not embedded
an: Sin incrustrar

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "Type 1 (One of the Standard 14 Fonts)"
en:  (One of the Standard 14 Fonts)
an:  (Una d'as 14 fuentz estandar)

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "TrueType (Not one of the Standard 14 Fonts)"
en:  (Not one of the Standard 14 Fonts)
an:  (Garra d'as 14 fuentz estandar)

en: Encoding
an: Codificación

en: Substituting with
an: Sustituyendo con

en: PDF Documents
an: Documents PDF

en: Adds support for reading PDF Documents
an: Anyade capacidat ta leyer documentos PDF

en: Failed to load document “%s”
an: S'ha fallau al cargar lo documento “%s”

en: Failed to save document “%s”
an: S'ha fallau a l'alzar o documento “%s”

en: PostScript Documents
an: Documents PostScript

en: Adds support for reading PostScript documents
an: Anyade capacidat ta leyer documentos PostScript

en: Invalid document
an: Documento no valido

en: TIFF Documents
an: Documentos TIFF

en: Adds support for reading TIFF documents
an: Anyade capacidat ta leyer documentos TIFF

en: XPS Documents
an: Documentos XPS

en: Adds support for reading XPS documents
an: Anyade capacidat ta leyer documentos XPS

en: Fit Pa_ge
an: Achustar _pachina

en: Fit _Width
an: Achustar _amplo

en: _Automatic
an: _Automatico

note: Navigation buttons
en: Go to the previous page
an: Ir a la pachina anterior

en: Go to the next page
an: Ir a la pachina vinient

note: Search.
en: Find a word or phrase in the document
an: Trobar una parola u frase en o documento

en: Show the entire document
an: Amostrar lo documento de raso

en: Show two pages at once
an: Amostrar dos pachinas de vez

en: Enlarge the document
an: Engrandar o documento

en: Shrink the document
an: Entrecullir o documento

en: Download document
an: Descargando documento

en: Print document
an: Imprentar iste documento

note: Manually set name and icon
en: Document Viewer
an: Visualizador de documentos

en: View multi-page documents
an: Veyer documentos multipachina

en: Print Preview
an: Anvista previa d'a impresión

en: Preview before printing
an: Anvista previa antis de imprentar

en: Override document restrictions
an: Blincar-se as restriccions d'o documento

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
an: Blincar-se as restriccions d'o documento, como restriccion ta copiar u imprentar.

en: Automatically reload the document
an: Recargar o documento automaticament

en: The document is automatically reloaded on file change.
an: O documento se recarga automaticament cuan l'archivo cambea.

en: The URI of the directory last used to open or save a document
an: L'URI d'a zaguera carpeta feita servir ta ubrir u alzar un documento

en: The URI of the directory last used to save a picture
an: L'URI d'a zaguera carpeta feita servir ta alzar una imachen

en: Page cache size in MiB
an: Grandaria de caché d-a pachina en MiB

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
an: Agrandaria maxima que se fará servir ta almagazenar en a caché as pachinas representadas, limita o maximo libel d'ampliación.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
an: Amostrar un dialogo ta confirmar que l'usuario quier activar o cursor de navegación.

en: Allow links to change the zoom level.
an: Permitir enlaces ta achustar o nivel de zoom

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
an: No se puede alzar l'adchunto “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
an: No se puede ubrir lo adchunto “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
an: No se puede ubrir lo adchunto “%s”

en: File type %s (%s) is not supported
an: O tipo d'archivo %s (%s) no ye almitiu

en: Unknown MIME Type
an: Tipo MIME desconoxiu

en: All Documents
an: Totz os documents

en: All Files
an: Totz os archivos

en: Failed to create a temporary file: %s
an: S'ha fallau al creyar l'archivo temporal: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
an: S'ha fallau al creyar o directorio temporal: %s

en: (%d of %d)
an: (%d de %d)

en: of %d
an: de %d

en: Page %s
an: Pachina %s

en: Not found, click to change search options
an: No s'ha trobau, preta ta cambear as opcions de busca

en: Search options
an: Opcions de busca

en: _Whole Words Only
an: _Solo que parolas completas

en: C_ase Sensitive
an: Sensible a m_ayusclas

en: Find previous occurrence of the search string
an: Mirar l'aparicion anterior d'a cadena

en: Find next occurrence of the search string
an: Mirar a vinient aparicion d'a cadena

en: Failed to print page %d: %s
an: Falló en imprentar a pachina %d: %s

note: Initial state
en: Preparing preview…
an: Preparando vista previa…

en: Finishing…
an: Rematando…

en: Generating preview: page %d of %d
an: Chenerando vista previa: pachina %d de %d

note: Initial state
en: Preparing to print…
an: Parando ta imprentar…

en: Printing page %d of %d…
an: Imprentando pachina %d de %d…

en: Requested format is not supported by this printer.
an: O formato demandau no ye suportau con ista impresora.

en: Invalid page selection
an: A tria de pachinas no ye valida

en: Warning
an: Alvertencia

en: Your print range selection does not include any pages
an: En o rango d'impresion trigau no bi ha denguna pachina

note: translators: Title of the print dialog translators: Print document currently shown in the Print Preview window
en: Print
an: Imprentar

en: Page Scaling:
an: Escalau de pachina:

en: Shrink to Printable Area
an: Entrecullir a l'area imprentable

en: Fit to Printable Area
an: Achustar a l'area imprentable

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
an: Escalar as pachinas d'o documento ta achustar-las a la pachina d'imprentacion trigada. Trigar una d'as vinientz:
    
    • "Denguna": No se fa escalau de pachina.
    
    • "Entrecullir a l'area imprentable": As pachinas d'o documento mas grans que l'area d'imprentacion s'entrecullen ta achustar-se a l'area d'imprentacion d'a pachina d'a imprentadora.
    
    • "Achustar a l'area imprentable": As pachinas d'o documento s'engrandan u entrecullen seguntes calga ta achustar-se a l'area d'imprentacion d'a pachina d'a imprentadora.

en: Auto Rotate and Center
an: Chirar y centrar automaticament

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
an: Chirar l'aorientacion d'imprentacion de pahcina de cada pachina ta que coincida con cada pachina d'o documento. As paxhinas d'o documento se centraran en a pachina d'imprentacion.

en: Select page size using document page size
an: Seleccionar o tamanyo de pachina fendo servir o tamanyo d'a pachina

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
an: Cuan siga activau, cada pachina s'imprentará con o mesmo tamanyo que as pachina d'o documento.

en: Page Handling
an: Chestion de pachinas

en: Scroll Up
an: Desplazar entalto

en: Scroll Down
an: Desplazar entabaxo

en: Scroll View Up
an: Desplaza la vista entalto

en: Scroll View Down
an: Desplaza la vista entabaxo

en: Document View
an: Vista de documento

en: Go to first page
an: Ir a la primera pachina

en: Go to previous page
an: Ir a la pachina anterior

en: Go to next page
an: Ir a la pachina vinient

en: Go to last page
an: Ir a la zaguera pachina

en: Go to page
an: Ir a la pachina

en: Find
an: Mirar

en: Go to page %s
an: Ir a la pachina %s

en: Go to %s on file “%s”
an: Ir a la pachina %s en l'archivo “%s”

en: Go to file “%s”
an: Ir a l'archivo “%s”

en: Launch %s
an: Executar %s

en: Jump to page:
an: Blincar a la pachina:

en: End of presentation. Click to exit.
an: Fin d'a presentacion. Click ta surtir.

en: Delete the temporary file
an: Borrar l'archivo temporal

en: Print settings file
an: Archivo d'achustes d'imprentacion

en: FILE
an: ARCHIVO

en: GNOME Document Previewer
an: Previsualizador de documentos de GNOME

en: Failed to print document
an: No s'ha puesto imprentar o documento

en: The selected printer '%s' could not be found
an: A impresora trigada '%s' no s'ha puesto trobar

en: _Previous Page
an: Pachina _anterior

en: _Next Page
an: Pachina _vinient

en: Print this document
an: Imprentar iste documento

en: Make the current document fill the window
an: Fer que o documento actual s'achuste a la pantalla

en: Make the current document fill the window width
an: Fer que o documento actual s'achuste a l'amplo de pantalla

en: Page
an: Pachina

en: Select Page
an: Seleccionar pachina

en: Document
an: Documento

en: Title:
an: Titol:

en: Location:
an: Puesto:

en: Subject:
an: Asunto:

en: Author:
an: Autor:

en: Keywords:
an: Parolas clau:

en: Producer:
an: Productor:

en: Creator:
an: Creyador:

en: Created:
an: Creyau:

en: Modified:
an: Modificau:

en: Number of Pages:
an: Numero de pachinas:

en: Optimized:
an: Optimizau:

en: Format:
an: Formato:

en: Security:
an: Seguridat:

en: Paper Size:
an: Tamanyo d'o papel:

en: Size:
an: Grandaria:

en: %.2f × %.2f inch
an: %.2f × %.2f pulgadas

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Portrait (%s)
an: %s, vertical (%s)

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Landscape (%s)
an: %s, apaisau (%s)

en: Icon:
an: Icono:

en: Note
an: Nota

en: Comment
an: Comentario

en: Key
an: Clau

en: Help
an: Aduya

en: New Paragraph
an: Parrafo nuevo

en: Paragraph
an: Parrafo

en: Insert
an: Insertar

en: Cross
an: Cruz

en: Circle
an: Circlo

en: Unknown
an: Desconoxiu

en: Markup type:
an: Tipo de marcau:

en: Highlight
an: Resaltau

en: Strike out
an: Rayau

en: Underline
an: Subrayau

en: Annotation Properties
an: Propiedatz d'as anotacions

en: Style:
an: Estilo:

en: Opaque
an: Opaca

en: Initial window state:
an: Estau d'a finestra al prencipiar:

en: Open
an: Ubrir

en: Close
an: Trancar

en: Add text annotation
an: Anyadir anotacion de texto

en: Evince is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
an: Evince ye software libre; puede redistribuyit-lo y/o modificar-lo baxo os terminos d'a Licencia Publica Cheneral de GNU publicada por la Free Software Foundation; ya seiga en a suya version 2 u (a lo suyo criterio) en una version posterior.

en: Evince is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
an: Evince se distribuye con a vista de que seiga util, pero SIN GARANTIA; sin garra garantia implicita de COMERCIALIDAT u IDONEIDAT TA UN FIN DETERMINAU.  Veiga a Licencia Cheneral GNU ta más detalles.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Evince; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
an: Has d'haber recibiu una copia d'a Licencia Publica Cheneral de GNU chunto con Evince; si no ye lo caso, escriba a la Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  EE. UU.

en: © 1996–2014 The Evince authors
an: © 1996–2014 Os autors d'evince

en: Go to previous history item
an: Ir a o elemento anterior de l'historial

en: Go to next history item
an: Ir a o elemento vinient de l'historial

en: Password for document %s
an: Clau de paso ta lo documento %s

note: Create tree view
en: Loading…
an: Cargando…

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
an: Iste documento ye bloqueyau y solo puede leyer-se metiendo a clau de paso correcta.

en: _Unlock Document
an: _Desbloqueyar documento

en: Enter password
an: Dentrar clau de paso

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
an: O documento “%s” ye bloqueyau y cal una clau de paso ta ubrir-lo.

en: Password required
an: S'amenista clau de paso

en: _Password:
an: Clau de _paso:

en: Forget password _immediately
an: Xublidar la clau de paso _inmediatament

en: Remember password until you _log out
an: Remerar clau de paso dica que _tranque a sesion

en: Remember _forever
an: Remerar ta _cutio

en: Properties
an: Propiedatz

en: General
an: Cheneral

en: Fonts
an: Fuentz

en: Document License
an: Licencia d'o documento

en: Font
an: Fuent

en: Gathering font information… %3d%%
an: Obteniendo informacion tipografica… %3d%%

en: Usage terms
an: Terminos d'uso

en: Text License
an: Licencia d'o texto

en: Further Information
an: Informacion d'esvenidero

en: Document contains no annotations
an: O documento no contiene garra anotacion

en: Page %d
an: Pachina %d

en: Annotations
an: Anotacions

en: Attachments
an: Adchuntos

en: _Open Bookmark
an: _Ubrir marcador

en: _Rename Bookmark
an: _Renombrar marcador

en: _Remove Bookmark
an: _Borrar marcador

en: Add
an: Anyadir

en: Remove
an: Sacar

en: Bookmarks
an: Marcadors

en: Layers
an: Capas

en: Print…
an: Imprentar…

en: Index
an: Endiz

en: Thumbnails
an: Miniaturas

en: Open an existing document
an: Ubrir un documento existent

en: File options
an: Opcions de fichero

en: View options
an: Veyer as opcions

en: Supported Image Files
an: Fichers d'imachen suportaus

en: The document contains no pages
an: O documento no tiene pachinas

en: The document contains only empty pages
an: O documento solo tiene que pachinas buedas

en: Unable to open document “%s”.
an: No ye posible ubrir o documento “%s”.

en: Loading document from “%s”
an: Cargando documento dende “%s”

en: Downloading document (%d%%)
an: Descargando documento (%d%%)

en: Failed to load remote file.
an: S'ha fallau al cargar l'archivo remoto.

en: Reloading document from %s
an: Recargando lo documento dende %s

en: Failed to reload document.
an: S'ha fallau recargando lo documento.

en: Open Document
an: Ubrir documento

en: Saving document to %s
an: Alzando lo documento en %s

en: Saving attachment to %s
an: Alzando l'adchunto en %s

en: Saving image to %s
an: Alzando imachen en %s

en: The file could not be saved as “%s”.
an: L'archivo no s'ha puesto alzar como “%s”.

en: Uploading document (%d%%)
an: Puyando documento (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
an: Puyando adchunto (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
an: Puyando imachen (%d%%)

en: Save a Copy
an: Alzar una copia

en: Could not send current document
an: No s'ha puesto ninviar o documento actual

en: Could not open the containing folder
an: No s'ha puesto ubrir a carpeta contenedora

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
an[0]: %d treballo pendient en a cola
an[1]: %d treballos pendientz en a cola

en: Printing job “%s”
an: Imprentando treballo “%s”

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
an: O documento cintiene campos de formulario que s'han replenau. Os cambeos se perderan ta cutio si no alza una copia.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
an: O documento contiene anotacions nuevas u modificadas. Os cambeos se perderan automaticament si no alza una copia.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
an: Alzar una copia d'o documento “%s” antis de trancar?

en: Close _without Saving
an: Tran

en: Save a _Copy
an: Alzar una _copia

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
an: Aguardar dica que lo treballo d'impresion “%s” remate antis de trancar?

note: TRANS: the singular form is not really used as n_print_jobs > 1 but some languages distinguish between different plurals forms, so the ngettext is needed.
en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
an[0]: Bi ha %d treballo d'imprentacion activo. Quiere aguardar a que remate en antes de trancar?
an[1]: Bi ha %d treballos d'imprentacion activos. Quiere aguardar a que rematen en antes de trancar?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
an: Si tranca a finestra, os treballos d'imprentacion pendientz no s'imprentaran.

en: Cancel _print and Close
an: Cancalar l'_imprentacion y trancar

en: Close _after Printing
an: Trancar _dimpues d'imprentar

en: Running in presentation mode
an: Executando-se en modo presentacion

en: Enable caret navigation?
an: Activar o cursor de navegación?

en: _Enable
an: _Activar

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a moveable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
an: En pretar o F7 mete o cursor de navegación enchegau u amortau. Ista caracteristica mete un cursor desplazable en as pachinas d'o texto, o que te permite desplazar-te y seleccionar texto con o teclau. Quiers enchegar o cursor de navegación?

en: Don't show this message again
an: No tornar a amostrar iste mensache

en: Unable to launch external application.
an: No ye posible executar l'aplicacion externa.

en: Unable to open external link
an: No ye posible ubrir l'enrastre externo

en: Couldn't find appropriate format to save image
an: No se puede trobar un formato apropiau ta alzar a imachen

en: The image could not be saved.
an: A imachen no se puede alzar.

en: Save Image
an: Alzar imachen

en: Unable to open attachment
an: No ye posible ubrir l'adchunto

en: The attachment could not be saved.
an: L'adchunto no se puede alzar.

en: Save Attachment
an: Alzar adchunto

en: Recent Documents
an: Documentos recients

en: Password Required
an: S'amenista clau de paso

en: GNOME Document Viewer
an: Visualizador de documentos de GNOME

en: The page label of the document to display.
an: A etiqueta de pachina d'o documento que amostrar.

en: PAGE
an: PACHINA

en: The page number of the document to display.
an: O numero de pachina d'o documento a amostrar.

en: NUMBER
an: NUMERO

en: Named destination to display.
an: Nombre d'o destino que amostrar.

en: DEST
an: DESTINO

en: Run evince in fullscreen mode
an: Executar evince en modo pantalla plena

en: Run evince in presentation mode
an: Executar evince en modo presentacion

en: Run evince as a previewer
an: Executar evince como un previsualizador

en: The word or phrase to find in the document
an: A parola u frase ta trobar en o documento

en: STRING
an: CADENA

en: [FILE…]
an: [ARCHIVO…]

en: _New Window
an: Finestra _nueva

en: _Help
an: Ad_uya

en: _About
an: _Arredol

en: _Continuous
an: _Contino

en: Side _Pane
an: Panel _lateral

en: _Fullscreen
an: _Pantalla completa

en: Pre_sentation
an: Pre_sentacion

en: Rotate _Left
an: Chirar a la _cucha

en: Rotate _Right
an: Chirar a la _dreita

en: First Page
an: Primera pachina

en: Previous Page
an: Pachina anterior

en: Next Page
an: Pachina vinient

en: Last Page
an: Zaguera pachina

en: Zoom _In
an: _Engrandar

en: Zoom _Out
an: _Achiquir

en: _Odd Pages Left
an: Pachinas _impars a la cucha

en: _Inverted Colors
an: Colors _invertidas

en: _Reload
an: _Recargar

en: _Open…
an: _Ubrir

en: Op_en a Copy
an: U_brir una copia

en: _Save a Copy…
an: _Alzar una copia…

en: Send _To…
an: Ninviar a…

en: Open Containing _Folder
an: Ubrir a _carpeta contenedora

en: _Print…
an: Im_prentar…

en: P_roperties…
an: P_ropiedatz…

en: _Copy
an: _Copiar

en: Select _All
an: Seleccion_ar tot

en: Save Current Settings as _Default
an: Alzar as configuracions actuals como _predefinidas

en: _Add Bookmark
an: _Anyadir marcador

en: _Close
an: _Zarrar

en: _Open Link
an: _Ubrir enrastre

en: _Copy Link Address
an: _Copiar l'adreza de l'enrastre

en: _Go To
an: _Ir a

en: Open in New _Window
an: Ubrir en una finestra nueva

en: Auto_scroll
an: Autoe_splazar

en: _Save Image As…
an: _Alzar imachen como…

en: Copy _Image
an: Copiar _imachen

en: _Open Attachment
an: _Ubrir adchunto

en: _Save Attachment As…
an: _Alzar adchunto como…

en: Annotation Properties…
an: Propiedatz d'a anotacion…

en: Remove Annotation
an: Sacar anotación

en: Document viewer for popular document formats
an: Visor de documentos ta formatos de documentos populars

en: This is a document viewer for the GNOME desktop.
an: Iste ye un visor de documentos ta l'escritorio GNOME

en: It supports the following document formats: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (with SyncTeX), and Comic Books archives (CBR, CBT, CBZ, CB7).
an: Soporta os siguients formatos de documentos: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (con SyncTeX), y archivos de libros de comic (CBR, CBT, CBZ, CB7).
