paprefs - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: PulseAudio Preferences
ca: Preferències del PulseAudio

en: Sound Server Preferences
ca: Preferències del servidor de so

en: View and modify the configuration of the local sound server
ca: Consulteu i modifiqueu la configuració del servidor de so local

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
ca: Fes disponibles localment els dispositius de xarxa descobribles del _Pulseaudio

en: Install...
ca: Instal·la...

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
ca: Fes disponibles localment els dispositius de so Apple A_irTunes detectables

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
ca: <i>Apple i AirTunes són marques comercials d'Apple Inc., registrades als EUA i a altres països.</i>

en: Network _Access
ca: _Accès a la xarxa

en: Enable _network access to local sound devices
ca: Activa l'accès a la _xarxa per als dispositius de so locals

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
ca: Permet que els altres equips de la xarxa _descobreixin les targetes de so locals

en: Don't _require authentication
ca: No demanis _autenticació

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
ca: Fes disponibles els dispositius de so local com a servidor multimèdia DLNA/_UPnP

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
ca: Crea dispositius d'àudio separats per a la transmissió multimèdia DLNA/UPnP

en: Network _Server
ca: _Servidor de xarxa

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
ca: Activa el _receptor Multicast/RTP

en: Enable Multicast/RTP s_ender
ca: Activa l'emi_sor Multicast/RTP

en: Send audio from local _microphone
ca: Envia l'àudio del _micròfon local

en: Send audio from local spea_kers
ca: Envia l'àudio dels altaveu_s locals

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
ca: Crea un _dispositiu d'àudio a part per a Multicast/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
ca: Redirigeix l'àudio als a_ltaveus locals

en: Send on fixed _port 5004
ca: Envia al _port fix 5004

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
ca: Afegeix un dispositiu _virtual per a la sortida simultània en totes les targetes de so locals

en: Simultaneous _Output
ca: Sortida sim_ultània
