paprefs - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: PulseAudio Preferences
gl: Preferencias do PulseAudio

en: Sound Server Preferences
gl: Preferencias do servidor de son

en: View and modify the configuration of the local sound server
gl: Ver e modificar a configuración do servidor de son local

en: preferences-desktop
gl: preferencias-escritorio

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
gl: Facer detectábeis os dispositivos de son de rede _PulseAudio para dispoñer deles localmente

en: Install...
gl: Instalar...

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
gl: Facer detectábeis os dispositivos de son Apple _AirTunes para dispoñer deles localmente

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
gl: <i>Apple e AirTunes son marcas comerciais de Apple Inc., rexistradas nos EUA e noutros países.</i>

en: Network _Access
gl: _Acceso á rede

en: Enable _network access to local sound devices
gl: Activar o acceso á _rede aos dispositivos de son locais

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
gl: Permitir a outras máquinas que estean na rede de área local descubrir os dispositivos de son locais

en: Don't _require authentication
gl: Non requirir _autenticación

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
gl: Facer detectábeis os dispositivos de son locais como Servidor de Medios _DLNA/UPnP

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
gl: Crear un dispositivo de son separado para o fluxo de medios DLNA/UPnP

en: Network _Server
gl: _Servidor de rede

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
gl: Activar o receptor _Multicast/RTP

en: Enable Multicast/RTP s_ender
gl: Activar o _emisor Multicast/RTP

en: Send audio from local _microphone
gl: Enviar _o son do micrófono local

en: Send audio from local spea_kers
gl: Enviar o son dos altofalantes locais

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
gl: Crear un dispositivo de son separado _para o Multicast/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
gl: Retornar o son para os altofalantes _locais

en: Send on fixed _port 5004
gl: Enviar ao _porto fixo 5004

en: Multicast/R_TP
gl: _Multicast/RTP

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
gl: Engadir un dispositivo de saída virtual para a reprodución simultánea en todas as tarxetas de son locais

en: Simultaneous _Output
gl: Saída _simultánea
