paprefs - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: PulseAudio Preferences
nn: PulseAudio-innstillingar

en: Sound Server Preferences
nn: Lydtenar-innstillingar

en: View and modify the configuration of the local sound server
nn: Vis og endra oppsettet til den lokale lydtenaren

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
nn: Gjer oppdagbare _PulseAudio-netteiningar tilgjengelege lokalt

en: Install...
nn: Installer …

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
nn: Gjer oppdagbare _Apple AirTunes-lydeiningar tilgjengelege lokalt

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
nn: <i>Apple og AirTunes er varemerke til Apple Inc., registrerte i USA og andre land.</i>

en: Network _Access
nn: Nettverks_tilgang

en: Enable _network access to local sound devices
nn: Gje _nettverkstilgang for lokale lydeiningar

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
nn: La _andre maskiner på lokalnettet få oppdaga lokale lydeiningar

en: Don't _require authentication
nn: _Ikkje krev autentisering

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
nn: Gjer _lokale lydeiningar tilgjengelege som DLNA/UpnP-medietenar

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
nn: _Opprett separat lydeining for DLNA/UPnP-mediestrøyming

en: Network _Server
nn: Nettverkst_enar

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
nn: Slå på Multicast/RTP-m_ottakar

en: Enable Multicast/RTP s_ender
nn: Slå på Multicast/RTP-se_ndar

en: Send audio from local _microphone
nn: Send lyd frå lokal m_ikrofon

en: Send audio from local spea_kers
nn: Send lyd frå lokale _høgtalarar

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
nn: Opprett separat lydeining _for Multicast/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
nn: Send òg _lyd tilbake til lokale høgtalarar

en: Send on fixed _port 5004
nn: Send på fast _port 5004

en: Multicast/R_TP
nn: _Multicast/RTP

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
nn: _Legg til virtuell lydeining for samtidig lyd på alle tilkopla lydkort

en: Simultaneous _Output
nn: _Simultanlyd
