paprefs - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: PulseAudio Preferences
pl: Preferencje PulseAudio

en: Sound Server Preferences
pl: Preferencje serwera dźwięku

en: View and modify the configuration of the local sound server
pl: Wyświetlanie i modyfikacja konfiguracji lokalnego serwera dźwięku

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
pl: Lokalne udostępnienie wykrytych sieciowych urządzeń dźwiękowych _PulseAudio

en: Install...
pl: Zainstaluj…

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
pl: Lokalne udostępnienie wykrytych urządzeń dźwiękowych Apple Air_Tunes

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
pl: <i>Apple i AirTunes są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych państwach.</i>

en: Network _Access
pl: Dostęp si_eciowy

en: Enable _network access to local sound devices
pl: Dostęp sieciowy do lokal_nych urządzeń dźwiękowych

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
pl: _Inne komputery w sieci LAN mogą wykrywać lokalne urządzenia dźwiękowe

en: Don't _require authentication
pl: Bez wymogu uwie_rzytelnienia

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
pl: _Udostępnianie lokalnych urządzeń dźwiękowych jako serwer mediów DLNA/UPnP

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
pl: Oddzielne urządzenie dźwiękowe dla mediów strumieniowych DLNA/UPnP

en: Network _Server
pl: _Serwer sieciowy

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
pl: Odbior_ca multikastu/RTP

en: Enable Multicast/RTP s_ender
pl: N_adawca multikastu/RTP

en: Send audio from local _microphone
pl: Wysyłanie dźwięku z lokalnego _mikrofonu

en: Send audio from local spea_kers
pl: Wysyłanie dźwięku z lokalnych głośni_ków

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
pl: O_ddzielne urządzenie dźwiękowe dla multikastu/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
pl: _Zwracanie dźwięku do lokalnych głośników

en: Send on fixed _port 5004
pl: _Wysyłanie na stałym porcie 5004

en: Multicast/R_TP
pl: Multikast/R_TP

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
pl: _Wirtualne urządzenie wyjściowe dla jednoczesnego wyjścia na wszystkich lokalnych kartach dźwiękowych

en: Simultaneous _Output
pl: Jedn_oczesne wyjście
