paprefs - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: PulseAudio Preferences
sk: Predvoľby PulseAudio

en: Sound Server Preferences
sk: Predvoľby zvukového servera

en: View and modify the configuration of the local sound server
sk: Zobraziť a upraviť konfiguráciu lokálneho zvukového servera

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
sk: Sprístupniť preskú_mateľné sieťové zvukové zariadenia PulseAudio lokálne

en: Install...
sk: Inštalovať...

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
sk: Sprístupniť preskúmateľné zvukové zariadenia Apple _AirTunes lokálne

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
sk: <i>Apple a AirTunes sú obchodné známky Apple Inc., registrované v U.S a ďalších krajinách.</i>

en: Network _Access
sk: Si_eťový prístup

en: Enable _network access to local sound devices
sk: Povoliť prístup zo siete na lokál_ne zvukové zariadenia

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
sk: Povoliť iným _počítačom v sieti LAN preskúmať lokálne zvukové zariadenia

en: Don't _require authentication
sk: Nevyžadov_ať overenie

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
sk: Sprístupniť lokálnu zvukové zariadenia ako _média server DLNA/UPnP

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
sk: Vytvoriť o_ddelené zvukové zariadenie pre streamované médiá DLNA/UPnP

en: Network _Server
sk: Sieťový _server

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
sk: Povoliť p_ríjemcu Multicast/RTP

en: Enable Multicast/RTP s_ender
sk: Povoliť _odosielateľa Multicast/RTP

en: Send audio from local _microphone
sk: Poslať zvuk z lokálneho _mikrofónu

en: Send audio from local spea_kers
sk: Poslať zvuk z lokálnych re_produktorov

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
sk: Vytvoriť o_ddelené zvukové zariadenie pre Multicast/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
sk: Zvuková s_lučka do lokálnych reproduktorov

en: Send on fixed _port 5004
sk: Poslať na pevný _port 5004

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
sk: _Pridať virtuálne výstupné zariadenie pre simultánny výstup na všetkých lokálnych zvukových kartách

en: Simultaneous _Output
sk: Sim_ultánny výstup
