paprefs - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: PulseAudio Preferences
sr: PulseAudio поставке

en: Sound Server Preferences
sr: Поставке звучног сервера

en: View and modify the configuration of the local sound server
sr: Прегледајте и измените поставке локалног звучног сервера

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
sr: Учини видљиве _PulseAudio мрежне звучне уређаје доступним локално

en: Install...
sr: Инсталирај...

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
sr: Учини видљиве Apple A_irTunes звучне уређаје доступним локално

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
sr: <i>Apple и AirTunes су заштитни знаци Apple Inc., регистровани у САД и другим земљама.</i>

en: Network _Access
sr: Мр_ежни приступ

en: Enable _network access to local sound devices
sr: Омогући _мрежни приступ локалном звучном уређају

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
sr: Дозволи другим машинама у локалној мрежи да _пронађу локални звучни уређај

en: Don't _require authentication
sr: Не захтевај _аутентификацију

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
sr: Учини локалне звучне уређаје доступним као DLNA/_UPnP медијски сервер

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
sr: Направи засебан аудио уређај за DLNA/UPnP медијско струјање

en: Network _Server
sr: Мрежни _сервер

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
sr: Омогући вишесмерни/RTP прије_мник

en: Enable Multicast/RTP s_ender
sr: Омогући вишесмерни/RTP пре_дајник

en: Send audio from local _microphone
sr: Слање звука са локалног _микрофона

en: Send audio from local spea_kers
sr: Слање звука из локалних звучни_ка

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
sr: Направи засебан аудио _уређај за вишесмерно слање/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
sr: _Повратна петља звука у локалне звучнике

en: Multicast/R_TP
sr: Вишесмерно емитовање/R_TP

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
sr: Додај _виртуални излазни уређај за симултани излаз на свим локалним звучним картицама

en: Simultaneous _Output
sr: Сим_ултани излаз
