paprefs - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: PulseAudio Preferences
uk: Налаштування PulseAudio

en: Sound Server Preferences
uk: Налаштування звукового сервера

en: View and modify the configuration of the local sound server
uk: Перегляньте і змініть налаштування локального звукового сервера

en: Make discoverable _PulseAudio network sound devices available locally
uk: _Зробити знайдені мережеві звукові пристрої PulseAudio доступними локально

en: Install...
uk: Встановити...

en: Make discoverable Apple A_irTunes sound devices available locally
uk: Зр_обити знайдені звукові пристрої Apple Airtunes доступними локально

en: <i>Apple and AirTunes are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.</i>
uk: <i>Apple і AirTunes є торговими марками Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах світу.</i>

en: Network _Access
uk: Мер_ежевий доступ

en: Enable _network access to local sound devices
uk: Увімкнути _мережевий доступ до локальних звукових пристроїв

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
uk: Дозволити іншим комп’ютерам з LAN ви_значати локальні звукові пристрої

en: Don't _require authentication
uk: Не вимагати р_озпізнавання

en: Make local sound devices available as DLNA/_UPnP Media Server
uk: Зробити локальні звукові пристрої доступними як мультимедійний сервер DLNA/_UPnP

en: Create separate audio device for DLNA/UPnP media streaming
uk: Створити окремий звуковий п_ристрій для трансляції DNLA/UPnP

en: Network _Server
uk: Мере_жевий сервер

en: Enable Multicast/RTP re_ceiver
uk: Увімкнути пр_иймач трансляцій/RTP

en: Enable Multicast/RTP s_ender
uk: Увімкнути п_ередавач трансляцій/RTP

en: Send audio from local _microphone
uk: Надсилати звук з локального м_ікрофона

en: Send audio from local spea_kers
uk: Надсилати звук з локальних г_учномовців

en: Create separate audio device _for Multicast/RTP
uk: Створити окремий звуковий п_ристрій для трансляції/RTP

en: _Loop back audio to local speakers
uk: _Циклічне виведення звуку на локальні гучномовці

en: Send on fixed _port 5004
uk: Надіслати на фіксований _порт 5004

en: Multicast/R_TP
uk: Тра_нсляція/RTP

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
uk: Додати в_іртуальний пристрій виведення для одночасного виведення на всіх локальних звукових картах

en: Simultaneous _Output
uk: Одно_часне виведення
