Parcellite - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Executing action...
cs: Spustit akci...

en: Clipboard Manager
cs: Správce schránky

en: Could not create thread for executed action
cs: Nepodařilo se vytvořit vlákno pro spuštěnou akci

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
cs: Upravuji schránku

en: Clear the history?
cs: Vymazat historii?

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
cs: Odlehčený GTK+ správce schránky.

en: <b>None</b>
cs: <b>Žádný</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
cs: Prázdný

note: Edit actions
en: _Edit actions
cs: Akce _Editace

note: Edit clipboard
en: _Edit Clipboard
cs: _Editovat schránku

en: Couldn't create directory: %s
cs: Nelze vytvořit adresář: %s

en: Run as daemon
cs: Start jako démon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
cs: Nepoužívat stavovou ikonu (Ctrl+Alt+P pro menu)

en: Print clipboard contents
cs: Tisknout obsah schránky

en: Print primary contents
cs: Tisknout primární obsah

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | parcellite
      parcellite "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | parcellite -c
cs: Schránka CLI (příkazová řádka) - příklad užití:
    
      echo "Kopie od schránky" | parcellite
      parcellite "Kopie do schránky"
      echo "Kopie do schránky" | parcellite -o

en: Written by Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    Report bugs to <xyhthyx@gmail.com>.
cs: Napsáno Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    Reportování chyb na  <xyhthyx@gmail.com>.

note: Create the dialog
en: Preferences
cs: Nastavení

en: Behavior
cs: Chování

en: <b>Clipboards</b>
cs: <b>Schránka</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
cs: Kopírování (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
cs: Užít primární (výběr)

en: S_ynchronize clipboards
cs: S_ynchronisieren schránky

en: <b>History</b>
cs: <b>Historie</b>

en: _Save history
cs: Uložit Hi_storii

en: Save and restore history between sessions
cs: Uložit a obnovit historii mezi sezeními

en: Items in history:
cs: Položky v historii:

en: <b>Miscellaneous</b>
cs: <b>Příslušenství</b>

en: Capture _hyperlinks only
cs: Zachycovat pouze hyper-linkové odkazy

en: C_onfirm before clearing history
cs: P_otvrzení před smazáním historie

en: Display
cs: Zobrazení

en: <b>Items</b>
cs: <b>Položky</b>

en: Show in a _single line
cs: Zobrazit v jednom (_single) řádku

en: Show in _reverse order
cs: Zob_razit v opačném pořadí

en: Character length of items:
cs: Znaková délka položek

en: <b>Omitting</b>
cs: <b>Opomenout</b>

en: Omit items in the:
cs: Opomenout položku v:

en: Beginning
cs: Začátek

en: Middle
cs: Střed

en: End
cs: Konec

en: Actions
cs: Akce

note: Build the actions label
en: Control-click Parcellite's tray icon to use actions
cs: Ctrl+klik na ikoně Parcellite v liště k akcím

en: Action
cs: Akce

en: Command
cs: Příkaz

en: Add...
cs: Přidat...

en: Remove
cs: Odstranit

en: Hotkeys
cs: Klávesové zkratky

en: <b>Hotkeys</b>
cs: <b>Klávesové zkratky</b>

en: History key combination:
cs: Historie klávesových kombinací:

en: Actions key combination:
cs: Akční klávesy kombinace:

en: Menu key combination:
cs: Menu klávesové kombinace:
