Parcellite - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Executing action...
hu: Művelet végrehajtása...

en: Clipboard Manager
hu: Vágólapkezelő

en: Could not create thread for executed action
hu: A végrehajtott művelethez nem hozható létre szál

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
hu: Vágólap szerkesztése

en: Clear the history?
hu: Törli az előzményeket?

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
hu: GTK+ alapú, könnyen kezelhető vágólapkezelő.

en: <b>None</b>
hu: <b>Nincs</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
hu: Üres

note: Edit actions
en: _Edit actions
hu: _Műveletek szerkesztése

note: Edit clipboard
en: _Edit Clipboard
hu: _Vágólap szerkesztése

en: Couldn't create directory: %s
hu: A könyvtár nem hozható létre: %s

en: Run as daemon
hu: Futtatás démonként

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
hu: Ne használjon állapot ikont (Ctrl+Alt+P)

en: Print clipboard contents
hu: Vágólap tartalmak nyomtatása

en: Print primary contents
hu: Elsődleges tartalmak nyomtatása

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | parcellite
      parcellite "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | parcellite -c
hu: A vágólapkezelő CLI (konzolos) használatára példák:
    
      echo "másolás a vágólapra" | parcellite
      parcellite "másolás a vágólapra"
      echo "másolás a vágólapra" | parcellite -c

en: Written by Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    Report bugs to <xyhthyx@gmail.com>.
hu: Írta: Gilberto "Xyhthyx" Miralla
    Hibabejelentő emailcím: <xyhthyx@gmail.com>

note: Create the dialog
en: Preferences
hu: Beállítások

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: <b>Clipboards</b>
hu: <b>Vágólapok</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
hu: _Másol használata (Ctrl+C)

en: Use _Primary (Selection)
hu: _Elsődleges használata (Kiválasztás)

en: S_ynchronize clipboards
hu: Vágólapok s_zinkronizálása

en: <b>History</b>
hu: <b>Előzmény</b>

en: _Save history
hu: Előzmény _mentése

en: Save and restore history between sessions
hu: Előzmények mentése és visszaállítása a munkamenetek között

en: Items in history:
hu: Előzmény elemei:

en: <b>Miscellaneous</b>
hu: <b>Egyebek</b>

en: Capture _hyperlinks only
hu: Csak a _hivatkozások elkapása

en: C_onfirm before clearing history
hu: Előzmény törlésének megerősítése

en: Display
hu: Megjelenítés

en: <b>Items</b>
hu: <b>Elemek</b>

en: Show in a _single line
hu: _Egysoros mód

en: Show in _reverse order
hu: _Fordított sorrend

en: Character length of items:
hu: Elemek karaktereinek száma:

en: <b>Omitting</b>
hu: <b>Kihagyás</b>

en: Omit items in the:
hu: Elemek kihagyása itt:

en: Beginning
hu: Elején

en: Middle
hu: Középen

en: End
hu: Végén

en: Actions
hu: Műveletek

note: Build the actions label
en: Control-click Parcellite's tray icon to use actions
hu: Műveletek használatához Ctrl+kattintás a Parcellite állapotikonjára

en: Action
hu: Művelet

en: Command
hu: Parancs

en: Add...
hu: Új...

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Hotkeys
hu: Gyorsbillentyűk

en: <b>Hotkeys</b>
hu: <b>Gyorsbillentyűk</b>

en: History key combination:
hu: Előzmény gyorsbillentyű:

en: Actions key combination:
hu: Műveletek gyorsbillentyű:

en: Menu key combination:
hu: Menü gyorsbillentyű:
