Parcellite - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Executing action...
pl: Wykonuję akcję...

en: Clipboard Manager
pl: Schowek

en: Could not create thread for executed action
pl: Nie można stworzyć wątku dla wykonywanej akcji

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
pl: Edytuj zawartość schowka

en: Clear the history?
pl: Wyczyścić historię?

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
pl: Lekki menedżer schowka w GTK+.

en: <b>None</b>
pl: <b>Żadne</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
pl: pusty

note: Edit actions
en: _Edit actions
pl: _Edytuj akcje

note: Edit clipboard
en: _Edit Clipboard
pl: _Edytuj schowek

en: Couldn't create directory: %s
pl: Nie można stworzyć katalogu: %s

en: Run as daemon
pl: Uruchom jako demon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
pl: Nie używaj ikony statusu (Ctrl+Alt+P dla menu)

en: Print clipboard contents
pl: Drukuj zawartość schowka

en: Print primary contents
pl: Drukuj zaznaczenie

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | parcellite
      parcellite "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | parcellite -c
pl: Przykład użycia w trybie tekstowym (CLI):
    
      echo "kopiuj do schowka" | parcellite
      parcellite "kopiuj do schowka"
      echo "kopiuj do schowka" | parcellite -c

en: Written by Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    Report bugs to <xyhthyx@gmail.com>.
pl: Stworzony przez Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    W razie wystąpienia błędów proszę pisać na <xyhthyx@gmail.com>.

note: Create the dialog
en: Preferences
pl: Preferencje

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: <b>Clipboards</b>
pl: <b>Schowki</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
pl: Użyj do skopiowanego tekstu (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
pl: Użyj do zaznaczonego tekstu

en: S_ynchronize clipboards
pl: S_ynchronizuj schowki

en: <b>History</b>
pl: <b>Historia</b>

en: _Save history
pl: Zapi_sz historię

en: Save and restore history between sessions
pl: Przywracaj historię po zamknięciu sesji

en: Items in history:
pl: Pozycje w historii:

en: <b>Miscellaneous</b>
pl: <b>Różne</b>

en: Capture _hyperlinks only
pl: Kopiuj tylko _hiperlinki

en: C_onfirm before clearing history
pl: Potwierdź usunię_cie historii

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: <b>Items</b>
pl: <b>Pozycje w schowku</b>

en: Show in a _single line
pl: Jako pojedyncza linia

en: Show in _reverse order
pl: Odw_róć kolejność

en: Character length of items:
pl: Długość w znakach:

en: <b>Omitting</b>
pl: <b>Pomijanie</b>

en: Omit items in the:
pl: Omiń pozycje:

en: Beginning
pl: Początek

en: Middle
pl: Środek

en: End
pl: Koniec

en: Actions
pl: Akcje

note: Build the actions label
en: Control-click Parcellite's tray icon to use actions
pl: Kliknij na ikonę Parcellite trzymając Ctrl, aby użyć akcji

en: Action
pl: Akcja

en: Command
pl: Komenda

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Remove
pl: Usuń

en: Hotkeys
pl: Skróty klawiszowe

en: <b>Hotkeys</b>
pl: <b>Skróty klawiszowe</b>

en: History key combination:
pl: Kombinacja klawiszy historii:

en: Actions key combination:
pl: Kombinacja klawiszy akcji:

en: Menu key combination:
pl: Kombinacja klawiszy menu:
