Parcellite - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Executing action...
pl: Wykonywanie zadania...

en: Clipboard Manager
pl: Menadżer schowka

en: Could not create thread for executed action
pl: Nie można wykonać tego zadania!

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
pl: Edytor schowka

en: Clear the history?
pl: Usunąć historie wpisów?

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
pl: Prosty i szybki menadżer schowka.

en: <b>None</b>
pl: <b>żaden</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
pl: pusty

note: Edit actions
en: _Edit actions
pl: _Edycja zadania

note: Edit clipboard
en: _Edit Clipboard
pl: _Edycja zawartości schowka

en: Couldn't create directory: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu "%s"

en: Run as daemon
pl: Uruchom jako deamon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
pl: Ukrywanie ikony programu. <i>Domyślnie Ctrl+Alt+P pokazuje menu</i>

en: Print clipboard contents
pl: Drukowanie zawartości schowka

en: Written by Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    Report bugs to <xyhthyx@gmail.com>.
pl: Autor: Gilberto "Xyhthyx" Miralla.
    Zauważone błędy proszę zgłaszać na adres xyhthyx@gmail.com

note: Create the dialog
en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: <b>Clipboards</b>
pl: <b>Dodawane do schowka</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
pl: Tekst kopiowany przy użyciu <i>_Ctrl+C</i>

en: Use _Primary (Selection)
pl: Tekst zaznaczony kursorem

en: <b>History</b>
pl: <b>Historia</b>

en: _Save history
pl: Zapi_sywanie historii wpisów

en: Save and restore history between sessions
pl: Zapisywanie historii dla każdej sesji

en: Items in history:
pl: Liczba zapamiętanych wpisów:

en: <b>Miscellaneous</b>
pl: <b>Różne</b>

en: Capture _hyperlinks only
pl: Przec_hwytywanie tylko linków

en: C_onfirm before clearing history
pl: P_otwierdzanie usuwania historii wpisów

en: Display
pl: Wygląd

en: <b>Items</b>
pl: <b>Wygląd wpisów</b>

en: Show in a _single line
pl: Pojedyncza linia

en: Show in _reverse order
pl: Odw_rócenie kolejności

en: Character length of items:
pl: Liczba znaków dla wpisu:

en: <b>Omitting</b>
pl: <b>Streszczanie wpisu</b>

en: Omit items in the:
pl: Wyświetlanie wpisu w menu:

en: Beginning
pl: Początek

en: Middle
pl: Początek i koniec

en: End
pl: Koniec

en: Actions
pl: Zadania

en: Action
pl: Zadanie

en: Command
pl: Polecenie

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Remove
pl: Usuń

en: <b>Hotkeys</b>
pl: <b>Skróty klawiatury<b>

en: History key combination:
pl: Pokaż historie:

en: Actions key combination:
pl: Pokaż zadania:

en: Menu key combination:
pl: Pokaż menu:
