parley - en to et translation catalogue (641 entries)

en: Unit
et: Üksus

en: Number of entries in this lesson.
et: Kirjete arv selles õppetunnis.

en: The vocabulary document contains no entries that can be used for the chosen type of practice.
et: Sõnavaradokument ei sisalda kirjeid, mida saaks kasutada valitud harjutustüübi korral.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EntryFilterDialog)
en: Start Practice
et: Alusta harjutamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: <p>Your selection of vocabulary for the practice is empty.</p><p>Below you can choose to ignore some of your configuration settings to start a practice anyway.</p>
et: <p>Sõnavara pole harjutuseks valitud.</p><p>Allpool saab määrata teatud seadistuste eiramise, et siiski harjutamist alustada.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ignoreGroupBox)
en: Ignore Configuration for:
et: Seadistuse eiramine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lessonCheckBox)
en: Ignore Lessons
et: Õppetundide eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wordTypeCheckBox)
en: Ignore Word Types
et: Sõnatüüpide eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, blockedCheckBox)
en: Ignore Blocked
et: Blokeeringu eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesWrongCheckBox)
en: Ignore Times Answered Incorrectly
et: Valesti vastamise kordade eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesPracticedCheckBox)
en: Ignore Times Practiced
et: Harjutamise kordade eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, minMaxGradeCheckBox)
en: Ignore Minimum/Maximum Grade
et: Miinimum/maksimumtaseme eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberAffectedWordsLabel)
en: Number of Affected Words
et: Mõjutatud sõnade arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, documentTotalDescriptionLabel)
en: Total number of entries:
et: Kirjete koguarv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalDescriptionLabel)
en: Resulting number of words to practice:
et: Harjutatavate sõnade koguarv:

[ctx: display of the name of the vocabulary collection]
en: Collection: %1
et: Kogu: %1

en: None
et: Puudub

en: You can drag and drop words onto their word type.
et: Sõnu võib lohistada sõnatüübi peale.

en: Enable the synonym view to edit synonyms.
et: Sünonüümivaate lubamine sünonüümide muutmiseks.

en: Enable the antonym view to edit antonyms.
et: Antonüümivaate lubamine antonüümide muutmiseks.

en: Pronunciation (%1)
et: Hääldus (%1)

en: Pronunciation
et: Hääldus

en: Word Type (%1)
et: Sõnatüüp (%1)

en: Word Type
et: Sõnatüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, synonymButton)
en: Synonym
et: Sünonüüm

en: Synonym (%1)
et: Sünonüüm (%1)

en: Antonym (%1)
et: Antonüüm (%1)

en: Antonym
et: Antonüüm

en: Example (%1)
et: Näide (%1)

en: Example
et: Näide

en: Comment (%1)
et: Kommentaar (%1)

en: Comment
et: Kommentaar

en: Paraphrase (%1)
et: Parafraas (%1)

en: Paraphrase
et: Parafraas

en: Please use Edit -> Languages to set up your document.
et: Palun kasutada dokumendi seadistamiseks menüükäsku Redigeerimine -> Keeled.

en: No Languages Defined
et: Keelt pole määratud

en: Select a unit before adding vocabulary.
et: Palun vali enne sõnavara lisamist üksus.

en: No Unit Selected
et: Üksust pole valitud

en: %1 word due | %1 words due
et[0]: %1 sõna vajaka
et[1]: %1 sõna vajaka

en: Fully learned
et: Täielikult omandatud

en: Open this vocabulary collection in the editor
et: Ava sõnavarakogu redaktoris

en: Practice Anyway
et: Harjuta ikkagi

en: Practice
et: Harjutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recentLabel)
en: Active Collections
et: Aktiivsed kogud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, completedLabel)
en: Completed Collections
et: Läbitud kogud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeChoiceButton)
en: Remove
et: Eemalda

en: Are you sure you want to remove this collection?
et: Kas tõesti kustutada see kogu?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, playButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, solutionSoundButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, questionSoundButton)
en: Play
et: Esita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, recordButton)
en: Record
et: Salvesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showCurrentButton)
en: Lookup Current
et: Aktiivse otsing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, followTableCheckBox)
en: Follow Table
et: Tabeli järgimine

en: Could not determine word type of adjectives
et: Omadussõnade sõnatüübi määramine nurjus

en: Could not determine word type of adverbs
et: Määrsõnade sõnatüübi määramine nurjus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, absoluteLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: The comparative is used to compare nouns or verbs (faster)
et: Keskvõrde kasutamine nimi- või tegusõnade võrdlemisel (kiirem)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: Absolute:
et: Algvõrre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: Comparative:
et: Keskvõrre:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: The superlative (fastest)
et: Ülivõrre (kiireim)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: Superlative:
et: Ülivõrre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdjectiveButton)
en: Adjective
et: Omadussõna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdverbButton)
en: Adverb
et: Määrsõna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layout)
en: Conjugation Forms
et: Pöördevormid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralFirstPersonLabel)
en: First
et: Esimene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralSecondPersonLabel)
en: Second
et: Teine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdMalePersonLabel)
en: Third Male
et: Kolmas meessoost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdFemalePersonLabel)
en: Third Female
et: Kolmas naissoost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdNeutralPersonLabel)
en: Third Neutral
et: Kolmas kesksoost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextTenseButton)
en: Ne&xt
et: &Järgmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tenselabel)
en: &Tense:
et: &Ajavorm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Singular
et: Ainsus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Dual
et: Duaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Plural
et: Mitmus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Masculine
et: Meessugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Feminine
et: Naissugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Neuter
et: Kesksugu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, declensionGroupBox)
en: Declension Forms
et: Käändevormid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number:
et: Arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next
et: Järgmine

en: Units
et: Üksused

en: Right click to add, delete, or rename units. 
    With the checkboxes you can select which units you want to practice. 
    Only checked units [x] will be asked in the practice!
et: Paremklõpsuga saab üksuseid lisada, kustutada või nende nime muuta.
    Märkekastidega saab valida, milliste üksustega harjutada.
    Harjutamisel kasutatakse ainult märgitud [x] üksuseid!

en: Word Types
et: Sõnatüübid

en: Inflection (verbs, adjectives, nouns)
et: Käänamine-pööramine (tegusõnad, omadussõnad, nimisõnad)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, comparisonForms)
en: Comparison Forms
et: Võrdlusvormid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple Choice
et: Mitmene valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, synonymLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Antonyms
et: Antonüümid

en: False Friends
et: Petekad

en: Phonetic Symbols
et: Foneetilised sümbolid

en: Image
et: Pilt

en: Summary
et: Kokkuvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Sound
et: Kõla

en: Enter search terms here
et: Sisesta siia otsingusõnad

en: Search your vocabulary
et: Sõnavaras otsimine

en: S&earch:
et: &Otsing:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (lesson)
en: &Unit
et: Ü&ksus

note: i18n: ectx: Menu (learning)
en: &Practice
et: &Harjutamine

note: i18n: ectx: ToolBar (editorToolBar)
en: Editor Toolbar
et: Redaktoririba

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, direc_label)
en: Properties From Original
et: Algkeele omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grade_label)
en: &Confidence Level:
et: &Omandamistase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fauxami_label)
en: &False friend:
et: &Petekas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: Practice &Counts
et: &Harjutamise arvestus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bcount_label)
en: &Wrong:
et: &Valesti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qcount_label)
en: Tot&al:
et: K&okku:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: &Last Practiced
et: &Viimati harjutatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, never)
en: &Never
et: Ei kunag&i

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, today)
en: T&oday
et: T&äna

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: The date this expression was last practiced
et: Kuupäev, mil väljendit viimati harjutati

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: Not Practiced Yet
et: Pole veel harjutatud

note: i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: dd.MM.yyyy
et: pp.KK.aaaa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetGradesButton)
en: &Reset Confidence Levels
et: Lä&htesta omandamistasemed

en: Verb
et: Tegusõna

en: Noun
et: Nimisõna

en: "%1" is a:
et: "%1" on:

en: Enter LaTeX code here.
et: Sisesta siia LaTeXi kood.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mathModeCheckBox)
en: Math mode
et: Matemaatikarežiim

en: New Unit
et: Uus üksus

en: Add a new unit to your document
et: Uue üksuse lisamine dokumenti

en: Rename Unit
et: Muuda üksuse nime

en: Delete Unit
et: Kustuta üksus

en: Delete the selected unit.
et: Valitud üksuse kustutamine.

en: Split Unit into Smaller Units
et: Tükelda üksus väiksemateks üksusteks

en: Make multiple smaller units out of one big unit.
et: Ühest suurest üksusest mitme väikese tegemine.

en: Move to new lesson
et: Tõsta uude õpeptundi

en: Moves the selected vocabulary to a new lesson
et: Valitud sõnastiku tõstmine uude õpeptundi

en: Remove Confidence Levels
et: Eemalda omandamistasemed

en: Remove confidence levels from this unit.
et: Omandamistasemete eemaldamine sellest üksusest.

en: Remove Confidence Levels From This Unit And All Subunits
et: Eemalda omandamistasemed sellest üksusest ja kõigist allüksustest

en: Remove confidence levels from this unit and all subunits.
et: Omandamistasemete eemaldamine sellest üksusest ja kõigist allüksustest.

en: Expand Units and Subunits
et: Ava üksused ja allüksused

en: Expand all units and subunits.
et: Kõigi üksuste ja allüksuste avamine.

en: Collapse All Units And Subunits
et: Sulge kõik üksused ja allüksused

en: Collapse all units and subunits.
et: Kõigi üksuste ja allüksuste sulgemine.

en: The root lesson cannot be deleted.
et: Juurõppetundi ei saa kustutada.

en: There is %1 word left in this unit. Do you want to delete it? | There are %1 words left in this unit. Do you want to delete them?
et[0]: Üksuses on veel %1 sõna. Kas soovid selle kustutada?
et[1]: Üksuses on veel %1 sõna. Kas soovid need kustutada?

en: Entries per Unit
et: Kirjete arv üksuse kohta

en: The unit will be split into smaller unit. How many entries in each unit do you want?
et: Üksus jagatakse väiksemateks üksusteks. Kui palju peaks igas üksuses kirjeid olema?

en: New Lesson
et: Uus õppetund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addChoiceButton)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Language
et: Keel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Lesson
et: Õppetund

en: Select Synonyms
et: Sünonüümide valik

en: %1 and %2 are not Synonyms
et: %1 ja %2 ei ole sünonüümid

en: %1 and %2 are Synonyms
et: %1 ja %2 on sünonüümid

en: %1 and %2 are not Antonyms
et: %1 ja %2 ei ole antonüümid

en: %1 and %2 are Antonyms
et: %1 ja %2 on antonüümid

en: %1 and %2 are not False Friends
et: %1 ja %2 ei ole petekad

en: %1 and %2 are False Friends
et: %1 ja %2 on petekad

[ctx: Title for a list of synonyms for a word]
en: Synonyms of %1:
et: Sõna %1 sünonüümid:

[ctx: Title for a list of antonyms (opposites) for a word]
en: Antonyms of %1:
et: Sõna %1 antonüümid:

[ctx: Title for a list of false friend (things that sound similar but have different meanings) for a word]
en: False Friends of %1:
et: Sõna %1 petekad:

en: Enable/Disable the columns for each language
et: Iga keele veergude lubamine/keelamine

en: Sound file selected: %1
et: Valitud helifail: %1

en: Image file selected: %1
et: Valitud pildifail: %1

en: &Add New Entry
et: &Lisa uus kirje

en: Append a new row to the vocabulary
et: Lisa sõnavarra uus rida

en: &Delete Entry
et: &Kustuta kirje

en: Delete the selected rows
et: Kustuta valitud read

en: Copy
et: Kopeeri

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Select all rows
et: Vali kõik read

en: Deselect all rows
et: Tühista kõigi ridade valik

en: Vocabulary Columns...
et: Sõnavaraveerud...

en: Toggle display of individual vocabulary columns
et: Konkreetsete sõnavaraveergude näitamise lülitamine

en: Do you really want to delete the selected entry? | Do you really want to delete the selected %1 entries?
et[0]: Kas tõesti kustutada valitud kirje?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 valitud kirjet?

en: Delete
et: Kustuta

en: Nothing to spell check.
et: Pole midagi kontrollida.

[ctx: @title of a popup]
en: No Spell Checker Available
et: Õigekirja kontrollijat pole saadaval

[ctx: @popupmessage]
en: Either the language set up is incorrect or no spellchecker was installed for this locale: %1.
et: Keel on valesti seadistatud või ei ole paigaldatud õigekirja kontrollijat sellele lokaadile: %1.

en: New
et: Uus

en: Add a new word type to your document
et: Uue sõnatüübi lisamine dokumenti

en: Rename
et: Muuda nime

en: Rename the selected word type
et: Valitud sõnatüübi ümbernimetamine

en: Delete Word Type
et: Kustuta sõnatüüp

en: Delete the selected word type.
et: Valitud sõnatüübi kustutamine.

[ctx: Let the user select what grammatical meaning is connected to a word type (nouns have gender, verbs conjugations etc)]
en: Grammar
et: Grammatika

en: To let Parley know the grammatical meaning of a word type.
et: Sõnatüübi grammatilise tähenduse kindlaksmääramine.

en: This word type folder contains nouns.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab nimisõnu.

en: Masculine Noun
et: Meessoost nimisõna

en: This word type folder contains masculine nouns.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab meessoost nimisõnu.

en: Feminine Noun
et: Naissoost nimisõna

en: This word type folder contains feminine nouns.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab naissoost nimisõnu.

en: Neuter Noun
et: Kesksoost nimisõna

en: This word type folder contains neuter nouns.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab kesksoost nimisõnu.

en: This word type folder contains adjectives.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab omadussõnu.

en: This word type folder contains adverbs.
et: See sõnatüüpbi kaust sisaldab määrsõnu.

en: This word type folder contains verbs.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab tegusõnu.

en: Conjunction
et: Sidesõna

en: This word type folder contains conjunctions.
et: See sõnatüübi kaust sisaldab sidesõnu.

en: No Special Type
et: Kindla tüübita

en: This word type folder contains no word type with special meaning.
et: See sõnatüübi kaust ei sisalda konkreetse tähendusega sõnatüüpi.

en: The root word type cannot be deleted.
et: Juursõnatüüpi ei saa kustutada.

en: There is a word left with this word type. It will lose its type. Continue? | There are %1 words left with this word type. They will lose their word type. Continue?
et[0]: Selles sõnatüübis on veel üks sõna. See kaotab oma tüübi. Kas jätkata?
et[1]: Selles sõnatüübis on veel %1 sõna. Need kaotavad oma tüübi. Kas jätkata?

en: HTML document
et: HTML-dokument

en: Could not write to file "%1"
et: Faili "%1" kirjutamine nurjus

en: Export As
et: Eksport

en: Untitled
et: Nimetu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportOptions)
en: Export
et: Eksport

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCardRadio)
en: Flash Cards - to print learning cards (HTML)
et: Sähvikud trükkimiseks (HTML)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tableRadio)
en: A vocabulary list that works in a web-browser and can be printed (HTML)
et: Veebibrauseris avanev ja trükitav sõnavaraloend (HTML)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, csvRadio)
en: Comma separated values (CSV)
et: Komaga eraldatud väärtused (CSV)

en: Vocabulary Trainer
et: Sõnavara harjutaja

en: © 1999-2002	Ewald Arnold
    © 2001-2002	The KDE team
    © 2004-2007	Peter Hedlund
    © 2007-2010	Frederik Gladhorn
et: © 1999-2002:	Ewald Arnold
    © 2001-2002:	KDE meeskond
    © 2004-2007:		Peter Hedlund
    © 2007-2010:	Frederik Gladhorn

en: Helps you train your vocabulary
et: Aitab sul sõnavara harjutada

en: Developer and Co-maintainer
et: Arendaja ja kaashooldaja

en: Developer, former maintainer
et: Arendaja, endine hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Practice Dialogs
et: Harjutamise dialoogid

en: Scripting
et: Skriptimine

en: Countless fixes, former maintainer, port to KDE4
et: Arvutud parandused, endine hooldaja, KDE4 port

en: Original Author
et: Algne autor

en: Artwork and Oxygen Icons
et: Kunstiline külg ja Oxygeni ikoonid

en: Port to KConfig XT
et: KConfig XT port

en: Rewriting the kvtml library for KDE4
et: kvtml teegi ümberkirjutamine KDE4 tarbeks

en: Bug reports and testing on the way to KDE4
et: Veateated ja testimine KDE4 eel

en: Conceived the name Parley
et: Parley nime väljamõtleja

en: [file]
et: [fail]

en: Document file to open
et: Avatav dokumendifail

en: Creates a new vocabulary collection
et: Loob uue tühja sõnavarakogu

en: Opens an existing vocabulary collection
et: Avab olemasoleva sõnavarakogu

en: Open &Downloaded Vocabularies...
et: Ava allalaa&ditud sõnavara...

en: Open downloaded vocabulary collections
et: Ava allalaaditud sõnavarakogud

en: Save the active vocabulary collection
et: Salvesta aktiivne sõnavarakogu

en: Save the active vocabulary collection with a different name
et: Salvesta aktiivne sõnavarakogu teise nimega

en: &Export...
et: &Ekspordi...

en: Export to HTML or CSV
et: Ekspordi HTML-i või CSV-i

en: &Properties...
et: &Omadused...

en: Edit document properties
et: Dokumendi omaduste muutmine

en: Dashboard
et: Avalehekülg

en: Close the current vocabulary collection and show the dashboard
et: Aktiivse sõnavarakogu sulgemine ja avalehekülje näitamine

en: Quit Parley
et: Välju Parleyst

en: Show the configuration dialog
et: Seadistustedialoogi näitamine

en: &Languages...
et: Kee&led...

en: Edit which languages are in the collection and their grammar properties.
et: Võimaldab määrata, millised keeled kuuluvad kogusse, ning nende grammatilisi omadusi.

en: Remove all confidence levels from the current document
et: Kõigi omandamistasemete eemaldamine aktiivsest dokumendist

en: Show Entries from Child Units
et: Näita allüksuste kirjeid

en: Enable to also see the entries of child units in each unit.
et: Sisselülitamisel näidatakse ka kõigi üksuste allüksuste kirjeid.

en: Automatic Translation
et: Automaattõlge

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticTranslation), group (General)
en: Enable automatic translation of the unit entries.
et: Üksuse kirjete automaatse tõlkimise lubamine.

en: Start Practice...
et: Alusta harjutamist...

en: Start practicing
et: Alusta harjutamist

en: Configure Practice...
et: Harjutamise seadistamine...

en: Change practice settings
et: Muuda harjutamise seadistusi

en: Write a file with the results of the practice
et: Harjutamise tulemusi sisaldava faili kirjutamine

en: Editor
et: Redaktor

en: Switch to vocabulary editor
et: Lülitumine sõnavarakogu redaktorile

en: Show Se&arch
et: &Otsingu näitamine

en: Toggle display of the search bar
et: Otsinguriba näitamise lülitamine

[ctx: @title:window document properties]
en: Properties for %1
et: %1 omadused

en: Open in practice &mode
et: Ava harjuta&misrežiimis

en: The vocabulary collection is locked by another process.  You can open the file if you take over the lock, but you will lose any changes from the other process.
    
    Do you want to take over the lock?
et: Muu protsess on sõnavarakogu lukustanud. Sa võib faili avada, kui muudad lukustuse ära, kuid sel juhul kaotad võimalikud muutused, mida teine protsess on teinud.
    
    Kas soovid lukustuse ära muuta?

en: Take Over Lock
et: Lukustuse muutmine

en: Opening collection "%1" resulted in an error: %2
et: Kogu "%1" avamine lõppes veaga: %2

[ctx: @title:window]
en: Open Collection
et: Kogu avamine

en: Vocabulary is modified.
    
    Save file before exit?
et: Sõnavara on muudetud.
    
    Kas salvestada fail enne väljumist?

en: File "%1" is locked by another process.  You can save to the file if you take over the lock, but you will lose any changes from the other process.
    
    Do you want to take over the lock?
et: Muu protsess on faili "%1" lukustanud. Sa võib faili salvestada, kui muudad lukustuse ära, kuid sel juhul kaotad võimalikud muutused, mida teine protsess on teinud.
    
    Kas soovid lukustuse ära muuta?

en: Writing file "%1" resulted in an error: %2
et: Faili "%1" kirjutamine lõppes veaga: %2

[ctx: @title:window]
en: Save File
et: Faili salvestamine

en: <qt>The file<p><b>%1</b></p>already exists. Do you want to overwrite it?</qt>
et: <qt>Fail<p><b>%1</b></p>on juba olemas. Kas kirjutada see üle?</qt>

[ctx: @info:status saving a file]
en: Saving %1
et: %1 salvestamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: Public Domain
et: Avalik omand (public domain)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, languageGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxLanguages)
en: Languages
et: Keeled

en: A Second Language
et: Teine keel

en: Lesson 1
et: Õppetund 1

en: Could not open vocabulary collection "%1"
et: Sõnavarakogu "%1" avamine nurjus

en: You cannot start to practice when the known language is the same as the language to learn.
et: Harjutamist ei saa alustada, kui teada keel on sama õpitava keelega.

en: Select languages
et: Keelte valik

en: Download New Vocabularies...
et: Laadi alla uusi sõnavaradokumente...

en: Downloads new vocabulary collections
et: Uute sõnavarakogude allalaadimine

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceToolBar)
en: Practice Toolbar
et: Harjutamisriba

note: i18n: ectx: ToolBar (statisticsToolBar)
en: Statistics Toolbar
et: Statistikariba

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceSummaryToolBar)
en: Practice Summary Toolbar
et: Harjutamise kokkuvõtte riba

en: Stop
et: Peata

en: All comparison forms were right.
et: Kõik võrdlusvormid olid õiged.

[ctx: the user entered the wrong absolute form when practicing comparison forms of adjectives (the base form of the adjective is wrong)]
en: "%1" is the wrong word.
et: "%1" on vale sõna.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (good, better, best)]
en: Both comparison forms (comparative and superlative) are wrong.
et: Mõlemad võrdlusvormid (kesk- ja ülivõrre) on valed.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (second form wrong - better)]
en: The comparative is wrong.
et: Keskvõrre ei olnud õige.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (third form wrong - best)]
en: The superlative is wrong.
et: Ülivõrre ei olnud õige.

en: Enter the comparison forms.
et: Sisesta võrdlusvormid.

en: Do not Care
et: Pole oluline

en: 30 Min
et: 30 min

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: 2 Hours
et: 2 tundi

en: 4 Hours
et: 4 tundi

en: 8 Hours
et: 8 tundi

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: 18 Hours
et: 18 tundi

en: 1 Day
et: 1 päev

en: 2 Days
et: 2 päeva

en: 3 Days
et: 3 päeva

en: 4 Days
et: 4 päeva

en: 5 Days
et: 5 päeva

en: 6 Days
et: 6 päeva

en: 1 Week
et: 1 nädal

en: 2 Weeks
et: 2 nädalat

en: 3 Weeks
et: 3 nädalat

en: 4 Weeks
et: 4 nädalat

en: 1 Month
et: 1 kuu

en: 2 Months
et: 2 kuud

en: 3 Months
et: 3 kuud

en: 4 Months
et: 4 kuud

en: 5 Months
et: 5 kuud

en: 6 Months
et: 6 kuud

en: 10 Months
et: 10 kuud

en: 12 Months
et: 12 kuud

en: Illogical blocking times.
et: Arusaamatud blokeerimisajad.

en: The time for level %1 should be lower than the time for level %2.
et: Aeg tasemele %1 ei ole vähem kui aeg tasemele %2.

en: 
    Illogical expiration times.
et: 
    Arusaamatud aegumisajad.

en: 
    Illogical blocking vs. expiration times.
et: 
    Blokeerimisajad ei sobi aegumisaegadega.

en: The blocking time at level %1 should be lower than the expiration time.
et: Tasemel %1 ei ole blokeerimisaeg väiksem kui aegumisaeg.

en: Illogical Values
et: Arusaamatud väärtused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev2)
en: Level &2:
et: Tase &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev5)
en: Level &5:
et: Tase &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev6)
en: Level &6:
et: Tase &6:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Expire)
en: E&xpiring
et: Ae&gumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Block)
en: Bl&ocking
et: Bl&okeering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev4)
en: Level &4:
et: Tase &4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev7)
en: Level &7:
et: Tase &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev1)
en: Level &1:
et: Tase &1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev3)
en: Level &3:
et: Tase &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not practice vocabulary that has been asked within:
et: Ei harjutata sõnavara, mida on päritud määratud aja jooksul:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vocabulary drops one grade after this much time:
et: Sõnavara langeb ühe taseme võrra pärast määratud aega:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdjective)
en: Include Adjectives
et: Kaasa arvatud omadussõnad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdverb)
en: Include Adverbs
et: Kaasa arvatud määrsõnad

[ctx: @title:window]
en: Configure Practice
et: Harjutamise seadistamine

[ctx: @title:group Configure general settings for practicing vocabulary, short title in config dialog.]
en: General
et: Üldine

[ctx: Configure general settings for practicing vocabulary.]
en: General Practice Settings
et: Harjutamise üldised seadistused

[ctx: @title:group vocabulary can be set to be blocked for a certain amount of time]
en: Blocking
et: Blokeering

en: Blocking Settings
et: Blokeeringuseadistused

[ctx: @title:group ignore vocabulary based on some properties like word type]
en: Thresholds
et: Piirangud

en: Threshold Settings
et: Piirangute seadistused

[ctx: @title:group Configure specific settings for practicing vocabulary, short title in config dialog.]
en: Specific
et: Muu

[ctx: Configure specific settings for practicing vocabulary.]
en: Specific Practice Settings
et: Harjutamise muud seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Correction
et: Korrigeerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreAccentMistakes)
en: Answers with wrong accents are still counted as correct.
et: Valede rõhumärkidega vastuseid loetakse siiski õigeks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCapitalizationMistakes)
en: Any captitalization in the answer is counted as correct.
et: Suur- ja väiketähtede erinevust ei peeta veaks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnorePunctuationMistakes)
en: Any punctuation mistake in the answer is counted as correct.
et: Punktuatsiooniviga vastuses ei peeta veaks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHints)
en: During the practice you can use the hint button to see parts of the solution.
et: Harjutamise vältel võib kasutada vihjenuppu lahenduse osade nägemiseks.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Images and Sound
et: Pildid ja heli

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsFrontImage)
en: During the practice, images are shown for the question.
et: Harjutamise ajal näidatakse küsimuse kohta pilte.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsBackImage)
en: During the practice, images are shown for the solution.
et: Harjutamise ajal näidatakse vastuse kohta pilte.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AllowImageInsteadOfWord)
en: Allow using images instead of words in flashcards.
et: Piltide kasutamine sähvikul sõnade asemel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowImageInsteadOfWord)
en: Allow images instead of words
et: Pildid sõnade asemel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Enable playing of pronunciation sound files during the practice.
et: Võimaldab esitada harjutamise ajal hääldust tutvustavaid helifaile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: By default you are asked to enter synonyms until you enter the one that is associated directly with the current word. With this option enabled any synonym is accepted.
et: Vaikimisi palutakse sisestada sünonüüme seni, kuni oled sisestanud selle, mis on otseselt seostatud aktiivse sõnaga. Selle valiku märkimisel sobivad ka teised sünonüümid.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sessions
et: Seansid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: When creating multiple choice practices, try to show answers of the same word type.
et: Mitme valikuga harjutuste loomisel püütakse näidata sama sõnatüübi vastuseid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: Use choices of the same word type
et: Sama sõnatüübi valikute kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of choices:
et: Valikute arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Only practice vocabulary that fulfills the following conditions:
et: Harjutatakse ainult sõnavara, mis vastab järgmistele tingimustele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At least
et: Vähemalt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: At most
et: Kõige enam

en: All conjugation forms were right.
et: Kõik pöördevormid olid õiged.

[ctx: You did not get the conjugation forms right.]
en: You answered %1 conjugation form correctly. | You answered %1 conjugation forms correctly.
et[0]: Sa vastasid %1 pöördevormi õigesti.
et[1]: Sa vastasid %1 pöördevormi õigesti.

en: Enter all conjugation forms.
et: Sisesta kõik pöördevormid.

en: Choose the right article for "%1"
et: Vali "%1" õige artikkel

[ctx: @label the gender of the word: masculine]
en: %1 is masculine
et: %1 on meessoost

[ctx: @label the gender of the word: feminine]
en: %1 is feminine
et: %1 on naissoost

[ctx: @label the gender of the word: neuter]
en: %1 is neuter
et: %1 on kesksoost

[ctx: Display of the current unit during practice]
en: Unit: %1
et: Üksus: %1

en: New word
et: Uus sõna

[ctx: Display of the current confidence level during practice, 1st param is either initial or long term]
en: %1, confidence %2
et: %1, omandamine %2

en: initial
et: algne

en: long term
et: pikaajaline

en: You answered correctly %2 of a total of %1 word.
    You are %3% done. | You answered correctly %2 of a total of %1 words.
    You are %3% done.
et[0]: Oled vastanud kokku %1 sõnast õigesti ära %2.
    %3% on valmis.
et[1]: Oled vastanud kokku %1 sõnast õigesti ära %2.
    %3% on valmis.

en: Rendering...
et: Renderdamine...

en: LaTeX error.
et: LaTeXi viga.

en: You revealed the answer by using too many hints.
et: Sa jõudsid vastuseni liiga paljude vihjete abil.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Skip this word for now and ask again later
et: Jäta see sõna praegu vahele ja küsi hiljem uuesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Answer Later
et: Vasta hiljem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hintButton)
en: Hint
et: Vihje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, continueButton)
en: Continue
et: Jätka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: absolute
et: algvõrre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: comparative
et: keskvõrre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: superlative
et: ülivõrre

en: Stop Practice
et: Peata harjutamine

en: Stop practicing
et: Peata harjutamine

en: Change answer to right/wrong
et: Muuda vastus õigeks/valeks

en: When you answered, Parley will display that the answer was right or wrong.
    This shortcut changes how the answer is counted.
et: Kui oled vastanud, näitab Parley, kas vastus oli õige või vale.
    Selle kiirkorraldusega saab muuta seda, milliseks vastust peetakse.

[ctx: number of words, minutes, seconds]
en: You practiced %1 in %2 and %3.
et: Harjutasid %1 sõna %2 ja %3.

en: one word | %1 words
et[0]: üks sõna
et[1]: %1 sõna

en: one minute | %1 minutes
et[0]: üks minut
et[1]: %1 minutit

en: one second | %1 seconds
et[0]: üks sekund
et[1]: %1 sekundit

en: Practice Overview
et: Harjutamise ülevaade

en: Switch to the Practice Overview page
et: Lülitu harjutamise ülevaatele

en: HTML Files
et: HTML-failid

en: OpenDocument text files
et: OpenDocument-tekstifailid

en: Practice results
et: Harjutamise tulemused

en: Answered questions: %1
et: Vastatud küsimused: %1

en: Correct answers: %1
et: Õiged vastused: %1

en: Wrong answers: %1
et: Valed vastused: %1

en: <b>Attempts</b>
et: <b>Katsed</b>

en: <b>Question</b>
et: <b>Küsimus</b>

en: <b>Correct answer</b>
et: <b>Õige vastus</b>

en: <b>Your errors</b>
et: <b>Sinu vead</b>

en: Could not write to %1
et: %1 kirjutamine nurjus

en: Could not write file
et: Faili kirjutamine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Attempts
et: Katseid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Question
et: Küsimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Solution
et: Lahendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Your Answer
et: Sinu vastus

en: The vocabulary collection contains fewer than two languages.
et: Sõnavarakogu sisaldab vähem kui kaht keelt.

en: Could not start practice
et: Harjutamist ei saa alustada

en: This answer will be counted as correct.
    Words will only be counted as correct if they are answered correctly on the first attempt.
et: Seda vastust peetakse õigeks.
    Sõnu peetakse õigeks ainult siis, kui need vastatakse õigesti ära esimese korraga.

en: Count this answer as wrong
et: Loe see vastus valeks

en: This answer will be counted as wrong.
    Words will only be counted as correct if they are answered correctly on the first attempt.
et: Seda vastust peetakse valeks.
    Sõnu peetakse õigeks ainult siis, kui need vastatakse õigesti ära esimese korraga.

en: Count this answer as correct
et: Loe see vastus õigeks

[ctx: test results]
en: %1 % correct
et: %1 % õige

[ctx: test results]
en: %1 % wrong
et: %1 % vale

[ctx: test results]
en: %1 % not answered
et: %1 % vastamata

en: Answered correctly on the first attempt: %1 of %2 (%3 %)
et: Õigesti vastatud esimesel korral: %1 / %2 (%3 %)

en: Answered wrong on the first attempt: %1 of %2 (%3 %)
et: Valesti vastatud esimesel korral: %1 / %2 (%3 %)

en: Not answered during this practice: %1 of %2 (%3 %)
et: Harjutuse käigus vastamata: %1 / %2 (%3 %)

en: Your answer was wrong.
et: Vastus ei olnud õige.

en: Your answer was a synonym. Please enter another word with the same translation.
et: Sinu vastus oli sünonüüm. Palun sisesta muu sõna sama tõlkega.

en: Your answer was an already entered synonym.
et: Sinu vastus kujutas endast juba sisestatud sünonüümi.

en: Your answer was a synonym and your punctuation was wrong.
et: Sinu vastus oli sünonüüm ja punktuatsioon oli vale.

en: Your answer was a synonym and your capitalization was wrong.
et: Sinu vastus oli sünonüüm ja sa ei kasutanud õigesti suur- ja väiketähti.

en: Your answer was a synonym and accents were wrong.
et: Sinu vastus oli sünonüüm ja rõhumärgid olid valed.

en: Your answer was a synonym.
et: Sinu vastus oli sünonüüm.

en: Your answer was wrong as punctuation mistakes are not accepted. Please try again.
et: Sinu vastus ei olnud õige, sest eksimused punktuatsiooni kasutamises ei ole lubatud. Palun proovi uuesti.

en: Your answer was wrong as capitalization mistakes are not accepted. Please try again.
et: Sinu vastus ei olnud õige, sest eksimused suur- ja väiketähe kasutamises ei ole lubatud. Palun proovi uuesti.

en: Your answer was wrong as accent mistakes are not accepted. Please try again.
et: Sinu vastus ei olnud õige, sest eksimused rõhumärkides ei ole lubatud. Palun proovi uuesti.

en: Your answer was wrong. Please try again.
et: Sinu vastus ei olnud õige. Palun proovi uuesti.

en: Your answer was right, but your punctuation was wrong.
et: Sinu vastus oli õige, aga punktuatsiooni kasutamises oli eksimusi.

en: Your answer was right, but your capitalization was wrong.
et: Sinu vastus oli õige, aga suur- ja väiketähe kasutamises oli eksimusi.

en: Your answer was right, but accents were wrong.
et: Sinu vastus oli õige, aga esines eksimusi rõhumärkides.

en: Your answer was right.
et: Sinu vastus oli õige.

en: Your answer was right... but not on the first try and your punctuation was wrong.
et: Sinu vastus oli õige... aga mitte esimese katsega ja esines eksimusi punktuatsiooni kasutamisel.

en: Your answer was right... but not on the first try and your capitalization was wrong.
et: Sinu vastus oli õige... aga mitte esimese katsega ja esines eksimusi suur- ja väiketähe kasutamisel.

en: Your answer was right... but not on the first try and accents were wrong.
et: Sinu vastus oli õige... aga mitte esimese katsega ja esines eksimusi rõhumärkides.

en: Your answer was right... but not on the first try.
et: Sinu vastus oli õige... aga mitte esimese katsega.

en: The solution starts with: %1
et: Lahenduse algus: %1

en: Synonym:
et: Sünonüüm:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tiltle_group)
en: General Document Properties
et: Üldised dokumendi omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: &Title:
et: &Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, titleLineEdit) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, authorLineEdit)
en: A title for your document.
et: Sinu dokumenti pealkiri.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: &Author:
et: &Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author_2)
en: E&mail:
et: &E-post:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactLineEdit)
en: A way to contact you (email or a webpage).
et: Kontakti võtmise viis (e-post või veebilehekülg).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_remark)
en: &Comment:
et: &Kommentaar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTextEdit, commentTextEdit)
en: Any additional information.
et: Mis tahes lisateave.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: A general category into which your document belongs.
et: Üldine kategooria, millesse kuulub sinu dokument..

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Music
et: Muusika

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Geography
et: Geograafia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Anatomy
et: Anatoomia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: History
et: Ajalugu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Test Preparation
et: Testi ettevalmistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_license)
en: &License:
et: &Litsents:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: The license under which your document will be.
    If you consider contributing your file to KDE in the future, an appropriate license is required.
et: Dokumendi litsents.
    Kui kavatsed anda edaspidi oma faili KDE käsutusse, on vaja valida sobiv litsents.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: GPLv2+ (GNU General Public License version 2 or later)
et: GPLv2 (GNU Üldine Avalik Litsents, versioon 2 või uuem)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_1)
en: &First language:
et: &Esimene keel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_2)
en: &Second language:
et: &Teine keel:

note: i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale))
en: Selected tenses for conjugation practice.
et: Pööramisharjutusse valitud ajavormid.

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale))
en: Visible columns in the main editor window.
et: Redaktori peaaknas nähtavad veerud.

note: i18n: ectx: label, entry (CollapsedStatisticsViewItems), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (CollapsedStatisticsViewItems), group (Document $(fileurl))
en: Collapsed tree view items of statistics view window.
et: Statistikavaate akna elementide puuvaade kokkukerituna.

[ctx: CSV separator]
en: >= 2 SPACES
et: >= 2 TÜHIKUT

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Open/Save
et: Avamine/salvestamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always open the collection that was active when quitting Parley
et: Alati avatakse Parleyst väljumisel aktiivne olnud kogu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: When this option is checked, the last active collection will be loaded automatically when starting Parley instead of showing the welcome screen.
et: Märkimise korral avatakse Parley käivitamisel automaatselt viimati kasutatud kogu, mitte ei näidata tervitusekraani.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always load the last opened collection on start
et: Käivitamisel avatakse alati viimati kasutatud kogu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Allow automatic saving of your work
et: Töö automaatse salvestamise lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Your work will be automatically saved if you check this option
et: Selle märkimisel salvestatakse sinu tehtud töö automaatselt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save vocabularies automatically on close and quit
et: &Sõnavara automaatne salvestamine sulgemisel ja väljumisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: &Create a backup every
et: Varu&koopia loomise intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBackupInterva)
en: minutes
et: min

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sep)
en: Sep&arator for text file import/export (CSV):
et: Er&aldaja tekstifailide impordil/ekspordil (CSV):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose which separator you want to use to separate your data when importing and exporting text.
et: Vali, milline eraldaja peaks lahutama sinu andmeid teksti importimisel ja eksportimisel.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose the separator to use to divide the parts of an expression when importing or exporting data as text.
et: Vali eraldaja, mis lahutab väljendi osasid, kui kannad impordid või ekspordid andmeid tekstina.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Editing
et: Muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SmartAppend)
en: &Append new rows automatically when editing
et: Uue re&a automaatne lisamine redigeerimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
et: &Hangi uusi teemasid...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
et: Teema üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
et: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
et: Autor:

en: Add language
et: Lisa keel

en: Remove language
et: Eemalda keel

en: New Language
et: Uus keel

[ctx: Edit language properties]
en: Properties for %1
et: %1 omadused

en: Really delete language: %1?
et: Kas tõesti kustutada keel: %1?

en: Remove Language
et: Keele eemaldamine

en: No KDE keyboard selector found.
et: KDE klaviatuuri valijat ei leitud.

en: Tense Name
et: Ajavormi nimi

en: Enter name of tense:
et: Ajavormi nimi:

en: The selected user defined tense could not be deleted
    because it is in use.
et: Määratud ajavormi ei saa kustutada,
    sest see on parajasti kasutusel.

en: Deleting Tense Description
et: Ajavormi kirjelduse kustutamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
et: Klaviatuuripaigutus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spellcheckerLabel)
en: Spell checker:
et: Õigekirja kontroll:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localeSelectionLabel)
en: Language:
et: Keel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_2)
en: Font (practice):
et: Font (harjutamine):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_3)
en: Font (editor):
et: Font (redaktor):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Articles
et: Artiklid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Definite
et: Määratud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Indefinite
et: Umbmäärane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_2)
en: &Male:
et: &Meessugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label_2)
en: &Female:
et: &Naissugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label_2)
en: &Neutral:
et: &Kesksugu:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Personal Pronouns
et: Isiklikud asesõnad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers1_label)
en: &1. Person:
et: &1. isik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers2_label)
en: &2. Person:
et: &2. isik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers3_label)
en: 3. Person:
et: 3. isik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_c_label)
en: M&ale:
et: &Meessugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_c_label)
en: F&emale:
et: &Naissugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_c_label)
en: Neu&ter:
et: &Kesksugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dualCheckBox)
en: Dual conjugations
et: Duaalsed pöördevormid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neutralCheckBox)
en: A neutral conjugation form exists
et: Eksisteerib kesksoo pöördevorm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maleFemaleDifferCheckBox)
en: Male/female have different conjugations
et: Mees/naissoo pöördevormid on erinevad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Tenses
et: Ajavormid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New...
et: &Uus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyButton)
en: &Modify...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale))
en: Keyboard layout for this locale
et: Lokaadi klaviatuuripaigutus

note: i18n: ectx: label, entry (SpellChecker), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (SpellChecker), group (Locale $(locale))
en: Spell checker for this language
et: Antud keele õigekirja kontroll

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Locale $(locale))
en: The font used during practice
et: Harjutamisel kasutatav font

note: i18n: ectx: label, entry (EditorFont), group (Locale $(locale))
en: The font used in the editor
et: Redaktoris kasutatav font

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanUpButton)
en: &Clean Up
et: &Puhasta

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme to use for practice and welcome screen
et: Harjutamisel ja avaekraanil kasutatav teema.

note: i18n: ectx: label, entry (NumPreSetting), group (General)
en: Number of stored setting profiles
et: Salvestatud seadistusprofiilide arv

note: i18n: ectx: label, entry (SmartAppend), group (General)
en: If true, when using the entry dialog, new rows will be appended as needed
et: Märkimise korral lisatakse kirjedialoogi kasutamisel vajaduse korral uued read

note: i18n: ectx: label, entry (Separator), group (General)
en: This sets the separator used when copying/pasting text, default is Tab
et: See määrab teksti kopeerimisel ja asetamisel kasutatava eraldaja; vaikimisi on selleks tabeldusmärk

note: i18n: ectx: label, entry (EntriesPerLesson), group (General)
en: The number of entries per unit
et: Kirjete arv üksuse kohta

note: i18n: ectx: label, entry (AutoOpenLast), group (General)
en: If true, on each application start the last opened file will be loaded
et: Märkimise korral laaditakse rakenduse käivitamisel alati viimati avatud fail

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (General)
en: If true, vocabularies are automatically saved on close and exit
et: Märkimise korral salvestatakse sõnavara automaatselt sulgemisel ja väljumisel

note: i18n: ectx: label, entry (AutoBackup), group (General)
en: If true, a backup is saved every BackupTime minutes
et: Märkimise korral salvestatakse iga määratud minuti järel varukoopia

note: i18n: ectx: label, entry (BackupTime), group (General)
en: Time interval between two automatic backups
et: Automaatsete varukoopiate salvestamise intervall

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsFrontImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the front of the flashcard.
et: Piltide näitamine sähviku esiküljel

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsBackImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the back of the flashcard.
et: Piltide näitamine sähviku tagaküljel.

note: i18n: ectx: label, entry (Block), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query is blocked
et: Märkimise korral blokeeritakse päring päringu blokeerimise dialoogis

note: i18n: ectx: label, entry (Expire), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query accepts an expiring time
et: Märkimise korral kasutab päring päringu blokeerimise dialoogis määratud aegumist

note: i18n: ectx: label, entry (TestOrderLesson), group (PracticeOptions)
en: Append new vocabulary in a collection in order of their units. Note that this will not be a hard transition, but a slow mix from one unit to the next.
et: Uue sõnavara lisamine kogusse üksuste järjekorras. Pane tähele, et see ei tähenda jäika üleminekut, vaid järk-järgulist segu ühest üksusest teise.

note: i18n: ectx: label, entry (TestNumberOfEntries), group (PracticeOptions)
en: The number of entries that are practiced at the same time. If one of these is answered correctly another entry will be appended.
et: Üheaegselt harjutatavate kirjete arv. Kui mõnele neist vastatakse õigesti, lisatakse uus kirje.

note: i18n: ectx: label, entry (SwapDirection), group (PracticeOptions)
en: Swap direction randomly
et: Suuna suvaline muutmine

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeout), group (PracticeOptions)
en: Limit the time for the user to answer in a test.
et: Kasutaja vastamise aja piiramine.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutMode), group (PracticeOptions)
en: Show - show the solution after the given time; Continue - go to the next question after the given time.
et: Näidatakse - lahenduse näitamine pärast määratud aja möödumist. Jätkatakse - pärast ajaületust liigutakse järgmisele küsimusele.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutTimePerAnswer), group (PracticeOptions)
en: Maximum time allowed to answer.
et: Maksimaalne vastamisele lubatud aeg.

note: i18n: ectx: label, entry (Suggestions), group (PracticeOptions)
en: Enable suggestion lists in written practice.
et: Pakkumiste lubamine kirjalikes harjutustes.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHints), group (PracticeOptions)
en: Enable the showing of hints.
et: Vihjete näitamise lubamine.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreAccentMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the accentuation is wrong.
et: Vastuste pidamine õigeks ainult diakriitilise märgiga eksimisel.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreCapitalizationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the capitalization is wrong.
et: Vastuste pidamine õigeks ainult suur- või väiketähe eksimuse korral.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnorePunctuationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the punctuation is wrong.
et: Vastuste pidamine õigeks ainult punktuatsiooniga eksimisel.

note: i18n: ectx: label, entry (SplitTranslations), group (PracticeOptions)
en: Split translations in written practice.
et: Tõlgete eraldamine kirjalikes harjutustes.

note: i18n: ectx: label, entry (Periods), group (PracticeOptions)
en: Split translations at periods.
et: Tõlgete eraldamine punktiga.

note: i18n: ectx: label, entry (Colons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at colons.
et: Tõlgete eraldamine kooloniga.

note: i18n: ectx: label, entry (Semicolons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at semicolons.
et: Tõlgete eraldamine semikooloniga.

note: i18n: ectx: label, entry (Commas), group (PracticeOptions)
en: Split translations at commas.
et: Tõlgete eraldamine komaga.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMore), group (PracticeOptions)
en: Enable Show More button to reveal parts of the solution in written practice.
et: Nupu 'Näita rohkem' lubamine lahenduse osade paljastamiseks kirjalikes harjutustes.

note: i18n: ectx: label, entry (SkipKnownEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable Skip (I Know It) button in written practice.
et: Nupu 'Jäta vahele (Ma tean)' lubamine kirjalikes harjutustes.

note: i18n: ectx: label, entry (CountSynonymsAsCorrect), group (PracticeOptions)
en: When the synonym instead of the word was entered, does it count as correct?
et: Kas pidada õigeks, kui sõna asemel sisestatakse selle süninüüm?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeImagesEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable image display in the practice dialogs.
et: Piltide lubamine harjutusdialoogides.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeSoundEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable sound playback in the practice dialogs.
et: Helide lubamine harjutusdialoogides.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowImageInsteadOfWord), group (PracticeOptions)
en: Allow using images instead of words in flashcards. This will only be done if there is no word in the entry.
et: Piltide näitamine sõnade asemel sähviku tagaküljel. Seda saab teha ainult siis, kui kirjes ei ole sõna.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxSize), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of words that will be practiced in a training session.
et: Maksimaalne sõnade arv, mida harjutamisseansi ajal harjutada.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxNewWords), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of new (untrained) words that will be used in a training session.
et: Maksimaalne uute (harjutamata) sõnade arv, mida harjutamisseansi ajal kasutada.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionLimitWordsInitialPhase), group (PracticeOptions)
en: Limit the number of words in the initial phase.
et: Sõnade arvu piiramine algfaasis.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxWordsInitialPhase), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of words in the initial phase. If this limit is exceeded, no new words will be introduced.
et: Sõnade maksimaalne arv algfaasis. Kui piirang ületatakse, ei lisata enam uusi sõnu.

note: i18n: ectx: label, entry (MultipleChoiceWordTypeConsistancy), group (PracticeOptions)
en: Use the same word type as the solution for the incorrect answers in a multiple choice practice.
et: Sama sõnatüübi kasutamine lahendusega väärate vastuste puhul mitme valikuga harjutamisel.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberMultipleChoiceAnswers), group (PracticeOptions)
en: How many answers are provided for a multiple choice question, including the correct answer.
et: Määrab, mitu vastust antakse mitme valikuga küsimuse puhul, kaasa arvatud õige vastus.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSearch), group (Appearance)
en: Toggle display of the search bar.
et: Otsinguriba näitamise lülitamine.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSublessonentries), group (Appearance)
en: When enabled a unit also shows entries from its subunits.
et: Märkimisel näitab üksus ka allüksuste kirjeid.

note: i18n: ectx: label, entry (TableLessonColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the unit column.
et: Üksuse veeru näitamine/peitmine.

note: i18n: ectx: label, entry (TableActiveColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the active column.
et: Aktiivse kirje veeru näitamine/peitmine.

note: i18n: ectx: label, entry (LessonEditingSelection), group (Appearance)
en: Select which units are displayed for editing
et: Vali, milliseid üksuseid näidata muutmiseks

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowSplitter), group (Appearance)
en: How the main window is divided.
et: Kuidas jagada peaaken.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Appearance)
en: The font used in the vocabulary table
et: Sõnavaratabelis kasutatav font

note: i18n: ectx: label, entry (IPAFont), group (Appearance)
en: The font used for phonetics
et: Foneetikas kasutatav font

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentCol), group (Appearance)
en: Currently selected column
et: Parajasti valitud veerg

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentRow), group (Appearance)
en: Currently selected row
et: Parajasti valitud rida

note: i18n: ectx: label, entry (GradeColor), group (Appearance)
en: Color used to display the confidence levels
et: Omandamistasemete esitamiseks kasutatavad värvid

note: i18n: ectx: label, entry (PreGradeColor), group (Appearance)
en: Color used to display the early confidence levels
et: Algsete omandamistasemete esitamiseks kasutatav värv

note: i18n: ectx: label, entry (InvalidUnitColor), group (Appearance) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: Color used to display invalid units
et: Vigaste üksuste esitamiseks kasutatav värv

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at least this often to be included in the practice.
et: Harjutusse kaasatakse vähemalt nii mitu korda küsitud kirje.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at most this often to be included in the practice.
et: Harjutusse kaasatakse maksimaalselt nii palju kordi küsitud kirje.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at least this often to be included in the practice.
et: Harjutusse kaasatakse vähemalt nii mitu korda valesti vastatud kirje.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at most this often to be included in the practice.
et: Harjutusse kaasatakse maksimaalselt nii mitu korda valesti vastatud kirje.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumGrade), group (Thresholds)
en: The entry must have at least this confidence level to be included in the practice (0..7).
et: Harjutusse kaasatakse vähemalt selle omandamistasemega kirje (0-7).

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumGrade), group (Thresholds)
en: The entry must have at most this confidence level to be included in the practice (0..7).
et: Harjutusse kaasatakse maksimaalselt selle omandamistasemega kirje (0-7).

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPracticeEnabled), group (Thresholds)
en: Only selected word types will be included in practice.
et: Harjutusse kaasatakse ainult valitud sõnatüübid.

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected word types for practices.
et: Harjutuste valitud sõnatüübid.

note: i18n: ectx: label, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected sub word types for practices.
et: Harjutuste valitud alamsõnatüübid.

note: i18n: ectx: label, entry (LearningLanguage), group (PracticeManager)
en: The language that you are learning.
et: Õpitav keel.

note: i18n: ectx: label, entry (KnownLanguage), group (PracticeManager)
en: The language that you know already.
et: Juba teada keel.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswer), group (PracticeManager)
en: Show the solution after an answer was given.
et: Lahenduse näitamine pärast vastamist.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswerTime), group (PracticeManager)
en: The time the solution is shown (seconds). 0 is unlimited.
et: Lahenduse näitamise aeg sekundites. 0 tähendab piirangu puudumist.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMode), group (PracticeManager)
en: The practice method that is currently selected.
et: Valitud harjutamise viis.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeDirection), group (PracticeManager)
en: The practice mode that is currently selected.
et: Valitud harjutamise režiim.

note: i18n: ectx: label, entry (BlockItem$(Grade)), group (PracticeManager)
en: Amount of time different confidence levels should be blocked
et: Aeg, mille kestel erinevaid omandamistasemeid blokeerida

note: i18n: ectx: label, entry (ExpireItem$(Grade)), group (PracticeManager)
en: Amount of time after which different confidence levels should expire
et: Aeg, mille järel erinevad omandamistasemed aeguvad

note: i18n: ectx: label, entry (RememberPracticeDirection), group (PracticeManager)
en: If true, the practice direction for each practice mode is stored.
et: Sisselülitamsiel salvestatakse iga harjutamisviisi harjutamise suund.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RememberPracticeDirection), group (PracticeManager)
en: Should the practice direction for each practice mode be stored?
et: Kas salvestada kõigi harjutamisviiside harjutamise suund?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeDirectionsByPracticeMode), group (PracticeManager) i18n: ectx: whatsthis, entry (PracticeDirectionsByPracticeMode), group (PracticeManager)
en: Stored values of practice direction for each practice mode.
et: Kõigi harjutamisviiside harjutamise suuna salvestatud väärtused.

note: i18n: ectx: label, entry (ProvidersUrl), group (KNewStuff)
en: The Providers path for Parley
et: Parley pakkujate asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (InstallationCommand), group (KNewStuff)
en: The command used to start a downloaded vocabulary
et: Käsk allalaaditud sõnavara käivitamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (InstallPath), group (KNewStuff)
en: The folder where downloaded vocabularies are saved by default
et: Kataloog, kuhu allalaaditud sõnavara vaikimisi salvestatakse

en: Theme
et: Teema

[ctx: title:window general settings]
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

en: View
et: Vaade

en: View Settings
et: Vaateseadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_IPAFont)
en: Specify which font to use for displaying pronunciations using phonetic symbols.
et: Määrab, millist fonti kasutada häälduse esitamisel foneetiliste sümbolitega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, IPAFontLabel)
en: &Pronunciation symbols font:
et: &Hääldussümbolite font:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gradeColorLabel)
en: Base color for displaying grades:
et: Tasemete baasvärv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor)
en: Color used to display the progress
et: Edenemise esitamiseks kasutatav värv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor)
en: Click here to change the color used to display the progress.
et: Klõpsa edenemise esitamiseks kasutatava värvi muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor) i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor) i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: &Base
et: &Baas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, preGradeColorLabel)
en: Color for displaying early progress:
et: Algse edenemise värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor)
en: Color used to display the early progress
et: Algse edenemise esitamiseks kasutatav värv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor)
en: Click here to change the color used to display the early progress.
et: Klõpsa algse edenemise esitamiseks kasutatava värvi muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, invalidUnitColorLabel)
en: Color used to display the grades:
et: Tasemete esitamiseks kasutatav värv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: Click here to change the color used to display invalid units.
et: Klõpsa vigaste üksuste esitamiseks kasutatava värvi muutmiseks.

en: Remove confidence levels from this unit
et: Eemalda omandamistasemed sellest üksusest

en: Remove confidence levels from this unit and all sub-units
et: Eemalda omandamistasemed sellest üksusest ja kõigist allüksustest

en: Remove confidence level from this unit and all sub-units
et: Omandamistaseme eemaldamine sellest üksusest ja kõigist allüksustest

en: Progress gradients
et: Edenemise üleminekud

en: Early progress
et: Algne edenemine

en: Not Practiced
et: Pole harjutatud

en: Invalid Entries
et: Vigased kirjed

[ctx: adjective, The word has been properly and fully learned by the user]
en: Fully learned
et: Täielikult omandatud

[ctx: adjective, The word has not even been practiced once by the user]
en: Not practiced
et: Pole harjutatud

en: Known to Learning
et: Teada->Õpitav

en: Learning to Known
et: Õpitav->Teada

en: Mixed Directions
et: Segasuund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Language to Learn
et: Õpitav keel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Known Language
et: Teada keel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxPracticeMode)
en: Practice Mode
et: Harjutamisrežiim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCard)
en: Flash Cards
et: Sähvikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mixedLetters)
en: Mixed &Letters
et: Segatud tä&hed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, multipleChoice)
en: M&ultiple Choice
et: M&itmene valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, written)
en: Wri&tten
et: Kir&jalik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exampleSentence)
en: E&xample Sentences
et: &Näitelaused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, gender)
en: &Gender of Nouns
et: Nimisõnade s&ugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, conjugations)
en: Co&njugations
et: &Pöördevormid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxPracticeDirection)
en: Practice Direction
et: Harjutamise suund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberPracticeDirection)
en: Remember for each Practice Mode
et: Jäetakse iga harjutamisreziimi jaoks meelde

[ctx: Confidence level in language, table header]
en: Confidence (%1)
et: Omandamine (%1)
