parley - en to he translation catalogue (710 entries)

en: Unit
he: יחידה

en: Number of entries in this lesson.
he: מספר הרשומות בשיעור הזה.

en: The vocabulary document contains no entries that can be used for the chosen type of practice.
he: מסמך אוצר המילים לא מכיל רשומות שאפשר להשתמש בהן לסוג התרגול הנבחר.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EntryFilterDialog)
en: Start Practice
he: התחלת תרגול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: <p>Your selection of vocabulary for the practice is empty.</p><p>Below you can choose to ignore some of your configuration settings to start a practice anyway.</p>
he: <p>בחירת אוצר המילים לתרגול .</p><p>להלן ניתן לבחור להתעלם מחלק מהגדרות התצורה שלך כדי להתחיל לתרגל בכל זאת.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ignoreGroupBox)
en: Ignore Configuration for:
he: התעלמות מהגדרות עבור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lessonCheckBox)
en: Ignore Lessons
he: התעלמות משיעורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wordTypeCheckBox)
en: Ignore Word Types
he: התעלמות מסוגי מילים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, blockedCheckBox)
en: Ignore Blocked
he: התעלמות מחסומות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesWrongCheckBox)
en: Ignore Times Answered Incorrectly
he: התעלמות מזמני תשובות שגויות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesPracticedCheckBox)
en: Ignore Times Practiced
he: התעלמות מזמן התרגול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, minMaxGradeCheckBox)
en: Ignore Minimum/Maximum Grade
he: התעלמות מציון מזערי/מרבי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberAffectedWordsLabel)
en: Number of Affected Words
he: מספר המילים המושפעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, documentTotalDescriptionLabel)
en: Total number of entries:
he: מספר הרשומות הכולל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalDescriptionLabel)
en: Resulting number of words to practice:
he: מספר המילים לתרגול כתוצאה מכך:

[ctx: display of the name of the vocabulary collection]
en: Collection: %1
he: אוסף: %1

en: None
he: ללא

en: You can drag and drop words onto their word type.
he: אפשר לגרור ולהשליך מילים לסוג המילים שלהן.

en: Enable the synonym view to edit synonyms.
he: יש להפעיל את תצוגת המילים הנרדפות כדי לערוך מילים נרדפות.

en: Enable the antonym view to edit antonyms.
he: יש להפעיל את תצוגת ההפכים כדי לערוך הפכים.

en: Pronunciation (%1)
he: הגייה (%1)

en: Pronunciation
he: הגייה

en: Word Type (%1)
he: סוג מילים (%1)

en: Word Type
he: סוג מילים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, synonymButton)
en: Synonym
he: מילה נרדפת

en: Synonym (%1)
he: מילה נרדפת (%1)

en: Antonym (%1)
he: מילה הפוכה (%1)

en: Antonym
he: מילה הפוכה

en: Example (%1)
he: דוגמה(%1)

en: Example
he: דוגמה

en: Comment (%1)
he: הערה (%1)

en: Comment
he: הערה

en: Paraphrase (%1)
he: ניסוח מחדש (%1)

en: Paraphrase
he: ניסוח מחדש

en: Please use Edit -> Languages to set up your document.
he: נא להשתמש בעריכה -> שפות כדי להגדיר את המסמך שלך.

en: No Languages Defined
he: לא הוגדרו שפות

en: Select a unit before adding vocabulary.
he: נא לבחור יחידה בטרם הוספת אוצר מילים.

en: No Unit Selected
he: לא נבחרה יחידה

en: %1 word due | %1 words due
he[0]: מילה פגת תוקף
he[1]: שתי מילים פגות תוקף
he[2]: %1 מילים פגות תוקף
he[3]: %1 מילים פגות תוקף

en: Fully learned
he: נלמדו במלואן

en: Open this vocabulary collection in the editor
he: לפתוח את אוסף אוצרות המילים הזה בעורך

en: Practice Anyway
he: לתרגל בכל זאת

en: Practice
he: לתרגל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recentLabel)
en: Active Collections
he: אוספים פעילים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, completedLabel)
en: Completed Collections
he: אוספים שהושלמו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeChoiceButton)
en: Remove
he: הסרה

en: Are you sure you want to remove this collection?
he: להסיר את האוסף הזה?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: Create a New Collection...
he: יצירת אוסף חדש…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openButton)
en: Open an Existing Collection...
he: פתיחת אוסף קיים…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsButton)
en: Download New Collections...
he: הורדת אוספים חדשים…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, playButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, solutionSoundButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, questionSoundButton)
en: Play
he: השמעה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, recordButton)
en: Record
he: הקלטה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downloadButton)
en: Download audio file with webservice
he: הורדת קובצי שמע משירות מקוון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: Download
he: הורדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showCurrentButton)
en: Lookup Current
he: חיפוש הנוכחי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, followTableCheckBox)
en: Follow Table
he: להיצמד לטבלה

en: Could not determine word type of adjectives
he: לא ניתן לקבוע סוג מילים של שמות תואר

en: Could not determine word type of adverbs
he: לא ניתן לקבוע סוג מילים של תוארי פועל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, absoluteLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: The comparative is used to compare nouns or verbs (faster)
he: ההשוואתיות המשמשת להשוואת שמות עצם או פעלים (מהר יותר)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: Absolute:
he: מוחלט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: Comparative:
he: השוואתי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: The superlative (fastest)
he: הסופרלטיב (הכי מהיר)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: Superlative:
he: סופרלטיב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdjectiveButton)
en: Adjective
he: תואר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdverbButton)
en: Adverb
he: תואר הפועל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layout)
en: Conjugation Forms
he: צורות נטייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralFirstPersonLabel)
en: First
he: ראשון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralSecondPersonLabel)
en: Second
he: שני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdMalePersonLabel)
en: Third Male
he: זכר שלישי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdFemalePersonLabel)
en: Third Female
he: נקבה שלישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdNeutralPersonLabel)
en: Third Neutral
he: שלישי סתמי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextTenseButton)
en: Ne&xt
he: ה&בא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tenselabel)
en: &Tense:
he: &זמן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Singular
he: יחיד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Dual
he: זוגי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Plural
he: רבים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Masculine
he: בזכר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Feminine
he: בנקבה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Neuter
he: סתמי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, declensionGroupBox)
en: Declension Forms
he: צורות נטיית שמות עצם

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nominativeLabel)
en: Nominative:
he: יחסת הנושא:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genitivLabel)
en: Genitive:
he: יחסת הקניין:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dativLabel)
en: Dative:
he: מושא עקיף:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accusativeLabel)
en: Accusative:
he: יחסת המושא הישיר:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ablativLabel)
en: Ablative:
he: יחסת מוצא:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locativeLabel)
en: Locative:
he: יחסת מקום:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, vocativeLabel)
en: Vocative:
he: יחסת הפניה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number:
he: מספר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next
he: הבא

en: Units
he: יחידות

en: Right click to add, delete, or rename units. 
    With the checkboxes you can select which units you want to practice. 
    Only checked units [x] will be asked in the practice!
he: לחיצה ימנית מאפשרת להוסיף, למחוק או לשנות שמות של יחידות.
    עם תיבות הסימון אפשר לבחור אילו יחידות לתרגל.
    רק יחידות מסומנות [x] תישאלנה בתרגול!

en: Word Types
he: סוגי מילים

en: Inflection (verbs, adjectives, nouns)
he: נטיות (פעלים, שמות תואר, שמות עצם)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, comparisonForms)
en: Comparison Forms
he: צורות השוואתיות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple Choice
he: שאלות אמריקאיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, synonymLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Synonyms
he: מילים נרדפות

en: Antonyms
he: הפכים

en: False Friends
he: ידידי כזב

en: Phonetic Symbols
he: סימנים פונטיים

en: Image
he: תמונה

en: Summary
he: תקציר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Sound
he: צליל

en: Internet
he: אינטרנט

en: Enter search terms here
he: נא למלא כאן ביטויים לחיפוש

en: Search your vocabulary
he: חיפוש באוצר המילים שלך

en: S&earch:
he: &חיפוש:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (lesson)
en: &Unit
he: י&חידה

note: i18n: ectx: Menu (learning)
en: &Practice
he: &תרגול

note: i18n: ectx: ToolBar (editorToolBar)
en: Editor Toolbar
he: סרגל כלי עורך

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, direc_label)
en: Properties From Original
he: העתקת מאפיינים מהמקור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grade_label)
en: &Confidence Level:
he: רמת &ביטחון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fauxami_label)
en: &False friend:
he: ידיד &כזב:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: Practice &Counts
he: &כמות תרגולים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bcount_label)
en: &Wrong:
he: &שגוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qcount_label)
en: Tot&al:
he: &סך הכול:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: &Last Practiced
he: תרגול &אחרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, never)
en: &Never
he: &אף פעם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, today)
en: T&oday
he: &היום

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: The date this expression was last practiced
he: התאריך בו הביטוי הזה תורגל לאחרונה

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: Not Practiced Yet
he: לא תורגל עדיין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetGradesButton)
en: &Reset Confidence Levels
he: &איפוס רמות ביטחון

en: Verb
he: פועל

en: Noun
he: שם עצם

en: "%1" is a:
he: „%1” היא:

[ctx: @title:window]
en: Please select the noun's gender
he: נא לבחור את מגדר שם העצם

en: Enter LaTeX code here.
he: נא למלא כאן קוד LaTeX.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, texLabel)
en: LaTeX code:
he: קוד LaTeX:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mathModeCheckBox)
en: Math mode
he: מצב מתמטי

en: New Unit
he: יחידה חדשה

en: Add a new unit to your document
he: הוספת יחידה חדשה למסמך שלך

en: Rename Unit
he: שינוי שם יחידה

en: Delete Unit
he: מחיקת יחידה

en: Delete the selected unit.
he: למחוק את היחידה הנבחרת.

en: Split Unit into Smaller Units
he: פיצול יחידה ליחידות קטנות יותר

en: Make multiple smaller units out of one big unit.
he: יצירת מספר יחידות קטנות מיחידה אחת גדולה.

en: Move to new lesson
he: מעבר לשיעור חדש

en: Moves the selected vocabulary to a new lesson
he: מעביר את אוצר המילים הנבחר לשיעור חדש

en: Remove Confidence Levels
he: הסרת רמות ביטחון

en: Remove confidence levels from this unit.
he: הסרת רמות ביטחון מהיחידה הזאת.

en: Remove Confidence Levels From This Unit And All Subunits
he: הסרת רמת ביטחון מהיחידה הזאת על תת־יחידותיה

en: Remove confidence levels from this unit and all subunits.
he: הסרת רמות ביטחון מהיחידה הזאת על כל תת־יחידותיה.

en: Expand Units and Subunits
he: הרחבת יחידות ותת־יחידות

en: Expand all units and subunits.
he: הרחבת כל היחידות ותת־היחידות.

en: Collapse All Units And Subunits
he: צמצום כל היחידות ותת־היחידות

en: Collapse all units and subunits.
he: צמצום כל היחידות ותת־היחידות.

en: The root lesson cannot be deleted.
he: אי אפשר למחוק את שיעור המקור.

en: There is %1 word left in this unit. Do you want to delete it? | There are %1 words left in this unit. Do you want to delete them?
he[0]: נשארה מילה אחת ביחידה הזאת. למחוק אותה?
he[1]: נשארו שתי מילים ביחידה הזאת. למחוק אותן?
he[2]: נשארו %1 מילים ביחידה הזאת. למחוק אותן?
he[3]: נשארו %1 מילים ביחידה הזאת. למחוק אותן?

en: Entries per Unit
he: רשומות ליחידה

en: The unit will be split into smaller unit. How many entries in each unit do you want?
he: היחידה תפוצל ליחידות קטנות יותר. כמה רשומות בכל יחידה דרושות לך?

en: New Lesson
he: שיעור חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addChoiceButton)
en: Add
he: הוספה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Language
he: שפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Lesson
he: שיעור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Word type:
he: סוג מילים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Pronunciation:
he: הגייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Example:
he: דוגמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Paraphrase:
he: ניסוח מחדש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
he: הערה:

en: Select Synonyms
he: בחירת מילים נרדפות

en: %1 and %2 are not Synonyms
he: המילים: %1, %2 אינן נרדפות

en: %1 and %2 are Synonyms
he: המילים: %1, %2 נרדפות

en: %1 and %2 are not Antonyms
he: המילים: %1, %2 אינן הפכים

en: %1 and %2 are Antonyms
he: המילים: %1, %2 הן הפכים

en: %1 and %2 are not False Friends
he: המילים: %1, %2 אינן ידידות כזב

en: %1 and %2 are False Friends
he: המילים: %1, %2 הן ידידות כזב

[ctx: Title for a list of synonyms for a word]
en: Synonyms of %1:
he: מילה נרדפת למילה %1:

[ctx: Title for a list of antonyms (opposites) for a word]
en: Antonyms of %1:
he: ההפך של המילה %1:

[ctx: Title for a list of false friend (things that sound similar but have different meanings) for a word]
en: False Friends of %1:
he: ידיד כזב של %1:

[ctx: @title:window]
en: Vocabulary Columns
he: עמודות אוצר מילים

en: Enable/Disable the columns for each language
he: הפעלת/השבתת העמודות לכל שפה

en: Sound file selected: %1
he: קובץ שמע שנבחר: %1

en: Image file selected: %1
he: קובץ תמונה שנבחר: %1

en: &Add New Entry
he: הו&ספת רשומה חדשה

en: Append a new row to the vocabulary
he: הוספת שורה חדשה לאוצר המילים

en: &Delete Entry
he: מ&חיקת רשומה

en: Delete the selected rows
he: מחיקת השורות שנבחרו

en: Copy
he: העתקה

en: Cut
he: גזירה

en: Paste
he: הדבקה

en: Select all rows
he: בחירת כל השורות

en: Deselect all rows
he: ביטול בחירה

en: Vocabulary Columns...
he: עמודות אוצר מילים…

en: Toggle display of individual vocabulary columns
he: החלפת הצגת עמודות אוצר מילים ייחודיות

en: Do you really want to delete the selected entry? | Do you really want to delete the selected %1 entries?
he[0]: למחוק את הרשומה הנבחרת?
he[1]: למחוק את שתי הרשומות הנבחרות?
he[2]: למחוק את %1 הרשומות הנבחרות?
he[3]: למחוק את %1 הרשומות הנבחרות?

en: Delete
he: מחיקה

en: Nothing to spell check.
he: אין על מה לבדוק איות.

[ctx: @title of a popup]
en: No Spell Checker Available
he: אין בודק איות זמין

[ctx: @popupmessage]
en: Either the language set up is incorrect or no spellchecker was installed for this locale: %1.
he: או שהשפה שהוגדרה שגויה או שלא הותקן בודק איות להגדרות האזוריות האלה: %1.

en: New
he: חדש

en: Add a new word type to your document
he: הוספת סוג מילים חדש למסמך שלך

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename the selected word type
he: שינוי שם סוג המילים הנבחר

en: Delete Word Type
he: מחיקת סוג מילים

en: Delete the selected word type.
he: מחיקת סוג המילים הנבחר.

[ctx: Let the user select what grammatical meaning is connected to a word type (nouns have gender, verbs conjugations etc)]
en: Grammar
he: דקדוק

en: To let Parley know the grammatical meaning of a word type.
he: לאפשר ל־Parley לדעת את המשמעות הדקדוקית של סוג מילים.

en: This word type folder contains nouns.
he: תיקיית סוג מילים זו מכילה שמות עצם.

en: Masculine Noun
he: שם עצם בזכר

en: This word type folder contains masculine nouns.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה שמות עצם בזכר.

en: Feminine Noun
he: שם עצם בנקבה

en: This word type folder contains feminine nouns.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה שמות עצם בנקבה.

en: Neuter Noun
he: שם עצם סתמי

en: This word type folder contains neuter nouns.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה שמות עצם סתמיים.

en: This word type folder contains adjectives.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה שמות תואר.

en: This word type folder contains adverbs.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה תוארי פועל.

en: This word type folder contains verbs.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה פעלים.

en: Conjunction
he: מילת קישור

en: This word type folder contains conjunctions.
he: תיקיית סוג מילים זאת מכילה מילות תיאום.

en: No Special Type
he: אין סוג מיוחד

en: This word type folder contains no word type with special meaning.
he: תיקיית סוג מילים זאת לא מכילה סוגי מילים עם משמעות מיוחדת.

en: The root word type cannot be deleted.
he: אי אפשר למחוק את מקור סוג המילה.

en: There is a word left with this word type. It will lose its type. Continue? | There are %1 words left with this word type. They will lose their word type. Continue?
he[0]: נשארה מילה בסוג מילים זה. הסוג שלה ילך לאיבוד. להמשיך?
he[1]: נשארו שתי בסוג מילים זה. הסוג שלהן ילך לאיבוד. להמשיך?
he[2]: נשארו %1 בסוג מילים זה. הסוג שלהן ילך לאיבוד. להמשיך?
he[3]: נשארו %1 בסוג מילים זה. הסוג שלהן ילך לאיבוד. להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: Export
he: ייצוא

en: HTML document
he: מסמך HTML

en: Could not write to file "%1"
he: לא ניתן לכתוב לקובץ „%1”

en: Export As
he: ייצוא בשם

en: Untitled
he: ללא שם

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportOptions)
en: Export
he: ייצוא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCardRadio)
en: Flash Cards - to print learning cards (HTML)
he: כרטיסיות זיכרון - כדי להדפיס כרטיסיות למידה (HTML)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tableRadio)
en: A vocabulary list that works in a web-browser and can be printed (HTML)
he: רשימת אוצרות מילים שעובדת בדפדפן ואפשר להדפיס אותה (HTML)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, csvRadio)
en: Comma separated values (CSV)
he: ערכים מופרדים בפסיקים (CSV(

en: Vocabulary Trainer
he: מאמן אוצר מילים

en: © 1999-2002	Ewald Arnold
    © 2001-2002	The KDE team
    © 2004-2007	Peter Hedlund
    © 2007-2010	Frederik Gladhorn
he: © 1999-2002	איוולד ארנולד
    © 2001-2002	צוות KDE
    © 2004-2007	פיטר הדלונד
    © 2007-2010	פרדריק גלדהורן

en: Helps you train your vocabulary
he: מסייע לך לשפר את אוצר המילים שלך

en: Inge Wallin
he: אינגה וולין

en: Developer and Co-maintainer
he: מפתח ומתחזק שותף

en: Amarvir Singh
he: אמרביר סינג

en: Frederik Gladhorn
he: פרדריק גלדהורן

en: Developer, former maintainer
he: מפתח, מתחזק לשעבר

en: Daniel Laidig
he: דניאל ליידיג

en: Developer
he: מפתח

en: David Capel
he: דיויד קייפל

en: Practice Dialogs
he: חלוניות תרגול

en: Avgoustinos Kadis
he: אווגוסטינו קדיס

en: Scripting
he: סקריפטים

en: Peter Hedlund
he: פיטר הדלונד

en: Countless fixes, former maintainer, port to KDE4
he: אינספור תיקונים, מתחזק לשעבר, הסבה ל־KDE4

en: Ewald Arnold
he: איוולד ארנולד

en: Original Author
he: יוצר מקורי

en: Lee Olson
he: לי אולסון

en: Artwork and Oxygen Icons
he: מעטפת אומנותית וסמלי חמצן

en: Anne-Marie Mahfouf
he: אן־מרי מחפוף

en: Port to KConfig XT
he: הסבה ל־KConfig XT

en: Jeremy Whiting
he: ג׳רמי וייטינג

en: Rewriting the kvtml library for KDE4
he: שכתוב ספריית kvtml ל־KDE4

en: Markus Büchele
he: מרקוס בוישל

en: Bug reports and testing on the way to KDE4
he: דיווח על תקלות ובדיקות בדרך ל־KDE4

en: Ramona Knapp
he: רמונה קנאפ

en: Conceived the name Parley
he: הגתה את השם Parley

en: [file]
he: [קובץ]

en: Document file to open
he: קובץ לפתיחה

en: Creates a new vocabulary collection
he: יוצר אוסף אוצרות מילים חדש

en: Opens an existing vocabulary collection
he: פותח אוסף אוצרות מילים קיים

en: Open &Downloaded Vocabularies...
he: פתיחת אוצרות מילים שהו&רדו…

en: Open downloaded vocabulary collections
he: פתיחת אוספי אוצרות מילים שהורדו

en: Save the active vocabulary collection
he: שמירת אוסף אוצרות המילים הפעיל

en: Save the active vocabulary collection with a different name
he: לשמור את אוסף אוצרות המילים בשם אחר

en: &Export...
he: יי&צוא…

en: Export to HTML or CSV
he: ייצוא HTML ל־CSV

en: &Properties...
he: מ&אפינים…

en: Edit document properties
he: עריכת מאפייני מסמך

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Close the current vocabulary collection and show the dashboard
he: סגירת אוסף אוצרות המילים הנוכחי ולהציג את לוח הבקרה

en: Quit Parley
he: יציאה מ־Parley

en: Show the configuration dialog
he: הצגת חלון ההגדרות

en: &Languages...
he: &שפות…

en: Edit which languages are in the collection and their grammar properties.
he: לערוך אילו שפות תהיינה באוסף ואת מאפייני הדקדוק שלהן.

en: Remove all confidence levels from the current document
he: הסרת כל רמות הביטחון מהמסמך הנוכחי

en: Show Entries from Child Units
he: הצגת רשומות מיחידות צאצאיות

en: Enable to also see the entries of child units in each unit.
he: יש להפעיל כדי לראות גם את הרשומות של היחידות הצאצאיות בכל יחידה.

en: Automatic Translation
he: תרגום אוטומטי

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticTranslation), group (General)
en: Enable automatic translation of the unit entries.
he: הפעלת תרגום אוטומטי של רשומות היחידה.

en: Start Practice...
he: התחלת תרגול…

en: Start practicing
he: התחלת תרגול

en: Configure Practice...
he: הגדרת תרגול…

en: Change practice settings
he: שינוי הגדרות תרגול

en: Export Results...
he: ייצוא תוצאות…

en: Write a file with the results of the practice
he: כתיבת קובץ עם תוצאות התרגול

en: Editor
he: עורך

en: Switch to vocabulary editor
he: מעבר לעורך אוצרות מילים

en: Show Se&arch
he: הצגת &חיפוש

en: Toggle display of the search bar
he: החלפת תצוגת סרגל החיפוש

[ctx: @title:window document properties]
en: Properties for %1
he: מאפיינים עבור %1

[ctx: @title:window]
en: Open Vocabulary Collection
he: פתיחת אוסף אוצרות מילים

en: Open in practice &mode
he: פתיחה במצב &תרגול

en: The vocabulary collection is locked by another process.  You can open the file if you take over the lock, but you will lose any changes from the other process.
    
    Do you want to take over the lock?
he: אוסף אוצרות המילים נעול על ידי תהליך אחר. אפשר לפתוח את הקובץ על ידי השתלטות על הנעילה, אך התהליך שבוצע בתהליך השני ילך לאיבוד.
    
    להשתלט על הנעילה?

en: Take Over Lock
he: השתלטות על נעילה

en: Opening collection "%1" resulted in an error: %2
he: פתיחת האוסף „%1” גרמה לשגיאה: %2

[ctx: @title:window]
en: Open Collection
he: פתיחת אוסף

en: Vocabulary is modified.
    
    Save file before exit?
he: אוצר המילים נערך.
    
    לשמור לפני היציאה?

[ctx: @title:window]
en: Open Downloaded Vocabulary Collection
he: פתיחת אוסף אוצרות מילים שהורדו

en: File "%1" is locked by another process.  You can save to the file if you take over the lock, but you will lose any changes from the other process.
    
    Do you want to take over the lock?
he: הקובץ „%1” נעול על ידי תהליך אחר. אפשר לשמור את הקובץ לאחר השתלטות על הנעילה אך כל השינויים מהתהליך הנוסף ילכו לאיבוד.
    
    להשתלט על הנעילה?

en: Writing file "%1" resulted in an error: %2
he: כתיבת הקובץ „%1” גרמה לשגיאה: %2

[ctx: @title:window]
en: Save File
he: שמירת קובץ

[ctx: @title:window]
en: Save Vocabulary As
he: שמירת אוצר מילים בשם

en: <qt>The file<p><b>%1</b></p>already exists. Do you want to overwrite it?</qt>
he: <qt>הקובץ <p><b>%1</b></p>קיים. לכתוב עליו?</qt>

[ctx: @info:status saving a file]
en: Saving %1
he: %1 נשמר

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: Public Domain
he: נחלת הכלל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, languageGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxLanguages)
en: Languages
he: שפות

en: A Second Language
he: שפה שנייה

en: Lesson 1
he: שיעור 1

en: Could not open vocabulary collection "%1"
he: לא ניתן לפתוח את אוסף אוצרות המילים „%1”

en: You cannot start to practice when the known language is the same as the language to learn.
he: אי אפשר להתחיל בתרגול כשהשפה הידועה זהה לשפת הלימוד.

en: Select languages
he: נא לבחור שפות

en: Download New Vocabularies...
he: הורדת אוצרות מילים חדשים…

en: Downloads new vocabulary collections
he: מוריד אוספי אוצרות מילים חדשים

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceToolBar)
en: Practice Toolbar
he: סרגל כלי תרגול

note: i18n: ectx: ToolBar (statisticsToolBar)
en: Statistics Toolbar
he: סרגל כלי סטטיסטיקה

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceSummaryToolBar)
en: Practice Summary Toolbar
he: סרגל כלי תקציר תרגול

en: Stop
he: עצירה

en: All comparison forms were right.
he: כל צורות ההשוואה היו נכונות.

[ctx: the user entered the wrong absolute form when practicing comparison forms of adjectives (the base form of the adjective is wrong)]
en: "%1" is the wrong word.
he: „%1” היא לא המילה הנכונה.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (good, better, best)]
en: Both comparison forms (comparative and superlative) are wrong.
he: שתי צורות ההשוואה (השוואתית וסופרלטיבית) שגויות.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (second form wrong - better)]
en: The comparative is wrong.
he: ההשוואה שגויה.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (third form wrong - best)]
en: The superlative is wrong.
he: הסופרלטיב שגוי.

en: Enter the comparison forms.
he: נא למלא את צורות ההשוואה.

en: Do not Care
he: לא משנה

en: 30 Min
he: חצי שעה

en: 1 Hour
he: שעה

en: 2 Hours
he: שעתיים

en: 4 Hours
he: 4 שעות

en: 8 Hours
he: 8 שעות

en: 12 Hours
he: 12 שעות

en: 18 Hours
he: 18 שעות

en: 1 Day
he: יום

en: 2 Days
he: יומיים

en: 3 Days
he: 3 ימים

en: 4 Days
he: 4 ימים

en: 5 Days
he: 5 ימים

en: 6 Days
he: 6 ימים

en: 1 Week
he: שבוע

en: 2 Weeks
he: שבועיים

en: 3 Weeks
he: 3 שבועות

en: 4 Weeks
he: 4 שבועות

en: 1 Month
he: חודש

en: 2 Months
he: חודשיים

en: 3 Months
he: 3 חודשים

en: 4 Months
he: 4 חודשים

en: 5 Months
he: 5 חודשים

en: 6 Months
he: 6 חודשים

en: 10 Months
he: 10 חודשים

en: 12 Months
he: 12 חודשים

en: Illogical blocking times.
he: זמני חסימה לא הגיוניים.

en: The time for level %1 should be lower than the time for level %2.
he: הזמן המוקצב לשלב %1 צריך להיות קטן מהזמן המוקצב לשלב %2.

en: 
    Illogical expiration times.
he: 
    זמני פקיעת תוקף לא הגיוניים.

en: 
    Illogical blocking vs. expiration times.
he: 
    זמני חסימה לא הגיוניים ביחס לזמני פקיעת התוקף.

en: The blocking time at level %1 should be lower than the expiration time.
he: זמן החסימה בשלב %1 צריך להיות נמוך מזמן הפקיעה.

en: Illogical Values
he: ערכים לא הגיוניים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev2)
en: Level &2:
he: רמה &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev5)
en: Level &5:
he: רמה &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev6)
en: Level &6:
he: רמה &6:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Expire)
en: E&xpiring
he: &פקיעת תוקף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Block)
en: Bl&ocking
he: &חסימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev4)
en: Level &4:
he: רמה &4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev7)
en: Level &7:
he: רמה &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev1)
en: Level &1:
he: רמה &1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev3)
en: Level &3:
he: רמה &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not practice vocabulary that has been asked within:
he: לא לתרגל אוצר מילים שנשאל בטווח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vocabulary drops one grade after this much time:
he: לאוצר המילים תופחת דרגה לאחר משך זמן זה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdjective)
en: Include Adjectives
he: כולל שמות תואר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdverb)
en: Include Adverbs
he: כולל תוארי הפועל

[ctx: @title:window]
en: Configure Practice
he: הגדרת תרגול

[ctx: @title:group Configure general settings for practicing vocabulary, short title in config dialog.]
en: General
he: כללי

[ctx: Configure general settings for practicing vocabulary.]
en: General Practice Settings
he: הגדרות תרגול כלליות

[ctx: @title:group vocabulary can be set to be blocked for a certain amount of time]
en: Blocking
he: חסימה

en: Blocking Settings
he: הגדרות חסימה

[ctx: @title:group ignore vocabulary based on some properties like word type]
en: Thresholds
he: ערכי סף

en: Threshold Settings
he: הגדרות ערכי סף

[ctx: @title:group Configure specific settings for practicing vocabulary, short title in config dialog.]
en: Specific
he: מסוים

[ctx: Configure specific settings for practicing vocabulary.]
en: Specific Practice Settings
he: הגדרות נקודתיות לתרגול

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Correction
he: תיקון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreAccentMistakes)
en: Answers with wrong accents are still counted as correct.
he: תשובות עם סימנים דיאקריטיים שגויים עדיין נחשבות נכונות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreAccentMistakes)
en: Ignore accents
he: התעלמות מסימנים דיאקריטיים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCapitalizationMistakes)
en: Any captitalization in the answer is counted as correct.
he: גם אם בתשובה יש הבדלי רישיות היא עדיין נחשבת נכונה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCapitalizationMistakes)
en: Ignore capitalization
he: התעלמות מרישיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnorePunctuationMistakes)
en: Any punctuation mistake in the answer is counted as correct.
he: שגיאות פיסוק אינן משפיעות על האם התשובה נכונה או לא.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnorePunctuationMistakes)
en: Ignore punctuation
he: התעלמות מסימני פיסוק

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHints)
en: During the practice you can use the hint button to see parts of the solution.
he: במהלך תרגול אפשר לראות את כפתור הרמז כחלק מהתשובה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHints)
en: Enable hints
he: הפעלת רמזים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Images and Sound
he: תמונות ושמע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsFrontImage)
en: During the practice, images are shown for the question.
he: במהלך תרגול, תמונות מופיעות לשאלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsFrontImage)
en: Image for question
he: תמונה לשאלה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsBackImage)
en: During the practice, images are shown for the solution.
he: במהלך תרגול, תמונות מופיעות לפתרון.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsBackImage)
en: Image for solution
he: תמונה לפתרון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AllowImageInsteadOfWord)
en: Allow using images instead of words in flashcards.
he: לאפשר להשתמש בתמונות במקום במילים בכרטיסיות זיכרון.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowImageInsteadOfWord)
en: Allow images instead of words
he: לאפשר תמונות במקום מילים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Enable playing of pronunciation sound files during the practice.
he: הפעלת השמעת קובצי צלילי הגייה במהלך התרגול.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: By default you are asked to enter synonyms until you enter the one that is associated directly with the current word. With this option enabled any synonym is accepted.
he: כברירת מחדל תופיע בקשה למלא מילים נרדפות עד למילוי המילה שמשויכת ישירות למילה הנוכחית. כשהאפשרות הזאת פעילה כל המילים הנרדפות מתקבלות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CountSynonymsAsCorrect)
en: Accept any synonym
he: אישור כל מילה נרדפת שהיא

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sessions
he: הפעלות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Max session size:
he: גודל ההפעלה המרבי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Max number of new words:
he: המספר המרבי של מילים חדשות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: When creating multiple choice practices, try to show answers of the same word type.
he: בעת יצירת תרגולים עם שאלות אמריקאיות, לנסות להציג תשובות מאותו סוג המילים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: Use choices of the same word type
he: להשתמש בברירות של אותו סוג מילה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of choices:
he: מספר הברירות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Only practice vocabulary that fulfills the following conditions:
he: לתרגל רק אוצרות מילים שעומדים בתנאים הבאים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At least
he: לפחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: At most
he: לכל היותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Grade:
he: ציון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Times practiced:
he: זמן התרגול:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Answered incorrectly:
he: נענו באופן שגוי:

en: All conjugation forms were right.
he: כל צורות הנטייה היו נכונות.

[ctx: You did not get the conjugation forms right.]
en: You answered %1 conjugation form correctly. | You answered %1 conjugation forms correctly.
he[0]: ענית על צורת נטייה אחת נכון.
he[1]: ענית על שתי צורות נטייה נכון.
he[2]: ענית על %1 צורות נטייה נכון.
he[3]: ענית על %1 צורות נטייה נכון.

en: Enter all conjugation forms.
he: נא למלא את כל צורות הנטייה.

en: Choose the right article for "%1"
he: נא לבחור את התווית הנכונה עבור „%1”

[ctx: @label the gender of the word: masculine]
en: %1 is masculine
he: %1 בזכר

[ctx: @label the gender of the word: feminine]
en: %1 is feminine
he: %1 בנקבה

[ctx: @label the gender of the word: neuter]
en: %1 is neuter
he: %1 סתמי

[ctx: Display of the current unit during practice]
en: Unit: %1
he: יחידה: %1

en: New word
he: מילה חדש

[ctx: Display of the current confidence level during practice, 1st param is either initial or long term]
en: %1, confidence %2
he: %1, ביטחון %2

en: initial
he: ראשוני

en: long term
he: ביטוי ארוך

en: You answered correctly %2 of a total of %1 word.
    You are %3% done. | You answered correctly %2 of a total of %1 words.
    You are %3% done.
he[0]: ענית נכון על %2 מתוך מילה.
    השלמת %3%.
he[1]: ענית נכון על %2 מתוך שתי מילים.
    השלמת %3%.
he[2]: ענית נכון על %2 מתוך %1 מילים.
    השלמת %3%.
he[3]: ענית נכון על %2 מתוך %1 מילים.
    השלמת %3%.

en: Rendering...
he: מתבצע עיבוד…

en: LaTeX error.
he: שגיאת LaTeX.

en: You revealed the answer by using too many hints.
he: חשפת את התשובה על ידי שימוש ביותר מדי רמזים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Skip this word for now and ask again later
he: לדלג על המילה הזאת לעכשיו ולשאול שוב מאוחר יותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Answer Later
he: לענות מאוחר יותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hintButton)
en: Hint
he: רמז

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, continueButton)
en: Continue
he: להמשיך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, countAsWrongButton)
en: I Did not Know it
he: לא ידעתי את זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, countAsCorrectButton)
en: I Knew it
he: ידעתי את זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: absolute
he: מוחלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: comparative
he: השוואתי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: superlative
he: סופרלטיב

en: Stop Practice
he: עצירת תרגול

en: Stop practicing
he: עצירת תרגול

en: Change answer to right/wrong
he: להחליף את התשובה לנכונה/שגויה

en: When you answered, Parley will display that the answer was right or wrong.
    This shortcut changes how the answer is counted.
he: לאחר המענה, יוצג על ידי Parley שהתשובה הייתה נכונה או שגויה.
    קיצור הדרך הזה משנה איך התשובה נספרת.

[ctx: number of words, minutes, seconds]
en: You practiced %1 in %2 and %3.
he: תרגלת %1 תוך %2 ו־%3.

en: one word | %1 words
he[0]: מילה
he[1]: שתי מילים
he[2]: %1 מילים
he[3]: %1 מילים

en: one minute | %1 minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %1 דקות
he[3]: %1 דקות

en: one second | %1 seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %1 שניות
he[3]: %1 שניות

en: Practice Overview
he: סקירת תרגול

en: Switch to the Practice Overview page
he: מעבר לעמוד סקירת תרגול

en: HTML Files
he: קובצי HTML

en: OpenDocument text files
he: קובצי טקסט מסוג OpenDocument

en: Practice results
he: תוצאות תרגול

en: Answered questions: %1
he: תשובות שנענו: %1

en: Correct answers: %1
he: תשובות נכונות: %1

en: Wrong answers: %1
he: תשובות שגויות: %1

en: <b>Attempts</b>
he: <b>ניסיונות</b>

en: <b>Question</b>
he: <b>שאלה</b>

en: <b>Correct answer</b>
he: <b>תשובה נכונה</b>

en: <b>Your errors</b>
he: <b>השגיאות שלך</b>

en: Could not write to %1
he: לא ניתן לכתוב אל %1

en: Could not write file
he: לא ניתן לכתוב קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Attempts
he: ניסיונות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Question
he: שאלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Solution
he: פתרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Your Answer
he: התשובה שלך

en: The vocabulary collection contains fewer than two languages.
he: אוסף אוצרות המילים מכיל פחות משתי שפות.

en: Could not start practice
he: אי אפשר להתחיל תרגול

en: This answer will be counted as correct.
    Words will only be counted as correct if they are answered correctly on the first attempt.
he: התשובה הזאת תיחשב לנכונה.
    מילים תיחשבנה כנכונות רק אם ענית עליהן נכון בניסיון הראשון.

en: Count this answer as wrong
he: להחשיב את התשובה הזאת כשגויה

en: This answer will be counted as wrong.
    Words will only be counted as correct if they are answered correctly on the first attempt.
he: התשובה הזאת תיחשב לשגויה.
    מילים תיחשבנה כנכונות רק אם ענית עליהן נכון בניסיון הראשון.

en: Count this answer as correct
he: להחשיב את התשובה הזאת כנכונה

[ctx: test results]
en: %1 % correct
he: %1 % נכון

[ctx: test results]
en: %1 % wrong
he: %1 % שגיאה

[ctx: test results]
en: %1 % not answered
he: %1 % לא נענו

en: Answered correctly on the first attempt: %1 of %2 (%3 %)
he: תשובה נכונה בניסיון הראשון: %1 מתוך %2 (%3 %)

en: Answered wrong on the first attempt: %1 of %2 (%3 %)
he: תשובה שגויה בניסיון הראשון: %1 מתוך %2 (%3 %)

en: Not answered during this practice: %1 of %2 (%3 %)
he: לא נענו במהלך התרגול: %1 מתוך %2 (%3 %)

en: Your answer was wrong.
he: התשובה שלך הייתה שגויה.

en: Your answer was a synonym. Please enter another word with the same translation.
he: התשובה שלך הייתה מילה נרדפת. נא למלא מילה אחרת עם אותו התרגום.

en: Your answer was an already entered synonym.
he: התשובה שלך הייתה מילה נרדפת שכבר מולאה.

en: Your answer was a synonym and your punctuation was wrong.
he: התשובה שלך הייתה מילה נרדפת והפיסוק שלך היה שגוי.

en: Your answer was a synonym and your capitalization was wrong.
he: התשובה שלך הייתה מילה נרדפת ובחירת הרישיות שלך הייתה שגויה.

en: Your answer was a synonym and accents were wrong.
he: התשובה שלך הייתה מילה נרדפת והסימנים הדיאקריטיים היו שגויים.

en: Your answer was a synonym.
he: התשובה שלך הייתה מילה נרדפת.

en: Your answer was wrong as punctuation mistakes are not accepted. Please try again.
he: התשובה שלך הייתה שגויה כיוון שטעויות פיסוק אינן מאושרות. נא לנסות שוב.

en: Your answer was wrong as capitalization mistakes are not accepted. Please try again.
he: התשובה שלך הייתה שגויה כיוון שטעויות בבחירת הרישיות אינן מאושרות. נא לנסות שוב.

en: Your answer was wrong as accent mistakes are not accepted. Please try again.
he: התשובה שלך הייתה שגויה כיוון שטעויות בסימנים דיאקריטיים אינן מאושרות. נא לנסות שוב.

en: Your answer was wrong. Please try again.
he: התשובה שלך הייתה שגויה. נא לנסות שוב.

en: Your answer was right, but your punctuation was wrong.
he: התשובה שלך הייתה נכונה אבל הפיסוק שלך היה שגוי.

en: Your answer was right, but your capitalization was wrong.
he: התשובה שלך הייתה נכונה אבל בחירת הרישיות שלך הייתה שגויה.

en: Your answer was right, but accents were wrong.
he: התשובה שלך הייתה נכונה אך הסימנים הדיאקריטיים היו שגויים.

en: Your answer was right.
he: התשובה שלך הייתה נכונה.

en: Your answer was right... but not on the first try and your punctuation was wrong.
he: התשובה שלך הייתה נכונה… אך לא בניסיון הראשון והפיסוק שלך היה שגוי.

en: Your answer was right... but not on the first try and your capitalization was wrong.
he: התשובה הייתה נכונה… אך לא בניסיון הראשון ובחירת הרישיות שלך הייתה שגויה.

en: Your answer was right... but not on the first try and accents were wrong.
he: התשובה שלך הייתה נכונה… אך לא בניסיון הראשון והסימנים הדיאקריטיים היו שגויים.

en: Your answer was right... but not on the first try.
he: התשובה שלך הייתה נכונה… אך לא בניסיון הראשון.

en: The solution starts with: %1
he: הפתרון נפתח ב־: %1

en: Synonym:
he: מילה נרדפת:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tiltle_group)
en: General Document Properties
he: מאפייני מסמך כלליים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: &Title:
he: &כותרת:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, titleLineEdit) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, authorLineEdit)
en: A title for your document.
he: כותרת למסמך שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: &Author:
he: יו&צר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author_2)
en: E&mail:
he: &דוא״ל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactLineEdit)
en: A way to contact you (email or a webpage).
he: דרך ליצור איתך קשר (דוא״ל או כתובת).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_remark)
en: &Comment:
he: ה&ערה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTextEdit, commentTextEdit)
en: Any additional information.
he: פרטים נוספים כלשהם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Cate&gory:
he: &קטגוריה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: A general category into which your document belongs.
he: קטגוריה כללית לה שייך המסמך שלך.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Music
he: מוזיקה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Geography
he: גאוגרפיה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Anatomy
he: אנטומיה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: History
he: היסטוריה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Test Preparation
he: הכנה למבחן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_license)
en: &License:
he: &רישיון:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: The license under which your document will be.
    If you consider contributing your file to KDE in the future, an appropriate license is required.
he: הרישיון שהמסמך שלך יהיה כפוף לו.
    אם שקלת לתרום את הקובץ שלך ל־KDE בעתיד, חשוב לבחור רישיון מתאים.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: GPLv2+ (GNU General Public License version 2 or later)
he: GPLv2+‎ (גרסה 2 ומעלה של הרישיון הציבורי הכללי של גנו)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_1)
en: &First language:
he: &שפה ראשונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_2)
en: &Second language:
he: שפה &שנייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grammarCheckBox)
en: &Setup grammar details
he: ה&גדרת פרטי דקדוק

[ctx: Attept to download grammar properties for the selected languages]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, downloadGrammarCheckBox)
en: Download grammar
he: הורדת דקדוד

note: i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale))
en: Selected tenses for conjugation practice.
he: זמנים נבחרים לתרגול נטיות.

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale))
en: Visible columns in the main editor window.
he: עמודות חשופות בחלון העורך הראשי.

note: i18n: ectx: label, entry (CollapsedStatisticsViewItems), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (CollapsedStatisticsViewItems), group (Document $(fileurl))
en: Collapsed tree view items of statistics view window.
he: פריטי תצוגת עץ מצומצמים של חלון תצוגת סטטיסטיקה.

[ctx: CSV separator: tabulator]
en: TAB
he: טאב

[ctx: CSV separator]
en: >= 2 SPACES
he: גדול או שווה לשני רווחים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Open/Save
he: פתיחה/שמירה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always open the collection that was active when quitting Parley
he: תמיד לפתוח את האוסף שהיה פעיל ביציאה מ־Parley

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: When this option is checked, the last active collection will be loaded automatically when starting Parley instead of showing the welcome screen.
he: כשהאפשרות הזאת מסומן, האוסף האחרון שהיה פעיל ייטען אוטומטית עם הפתיחה של Parley במקום להציג את מסך קבלת הפנים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always load the last opened collection on start
he: תמיד לטעון את האוסף האחרון שנפתח בהתחלה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Allow automatic saving of your work
he: מאפשר שמירה אוטומטית של המסמך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Your work will be automatically saved if you check this option
he: המסמך יישמר אוטומטית אם האפשרות הזו מסומנת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save vocabularies automatically on close and quit
he: ל&שמור אוצר מילים אוטומטית בסגירה או יציאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: &Create a backup every
he: לי&צור גיבוי כל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBackupInterva)
en: minutes
he: דקות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sep)
en: Sep&arator for text file import/export (CSV):
he: מ&פריד לייבוא/ייצוא קובץ טקסט (CSV):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose which separator you want to use to separate your data when importing and exporting text.
he: נא לבחור איזה תו יפריד בין שדות המידע בעת ייבוא וייצוא טקסט.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose the separator to use to divide the parts of an expression when importing or exporting data as text.
he: נא לבחור איזה תו יפריד בין חלקי ביטוי בעת ייבוא וייצוא נתונים כטקסט.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Editing
he: עריכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SmartAppend)
en: &Append new rows automatically when editing
he: הו&ספת שורות חדשות בסוף אוטומטית בזמן העריכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
he: הו&רדת ערכות עיצוב חדשות…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
he: פרטי ערכת העיצוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
he: פרטי קשר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
he: תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
he: יוצר:

[ctx: @title:window]
en: Edit Languages
he: עריכת שפות

en: Add language
he: הוספת שפה

en: Remove language
he: הסרת שפה

en: New Language
he: שפה חדשה

[ctx: Edit language properties]
en: Properties for %1
he: מאפיינים עבור %1

en: Really delete language: %1?
he: באמת למחוק את השפה: %1?

en: Remove Language
he: הסרת שפה

en: No KDE keyboard selector found.
he: לא נמצא בורר מקלדת KDE.

en: Tense Name
he: שם הזמן

en: Enter name of tense:
he: נא למלא את שם הזמן:

en: The selected user defined tense could not be deleted
    because it is in use.
he: לא ניתן למחוק את הזמן שהוגדר אישית
    מכיוון שהוא נמצא בשימוש.

en: Deleting Tense Description
he: מחיקת תיאור זמן

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
he: פריסת מקלדת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadGrammarButton)
en: &Download grammar
he: הורדת &דקדוק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spellcheckerLabel)
en: Spell checker:
he: בודק איות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localeSelectionLabel)
en: Language:
he: שפה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_2)
en: Font (practice):
he: גופן (תרגול):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_3)
en: Font (editor):
he: גופן (עורך):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Articles
he: תוויות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Definite
he: מוגדר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Indefinite
he: סתמי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_2)
en: &Male:
he: &זכר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label_2)
en: &Female:
he: &נקבה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label_2)
en: &Neutral:
he: &סתמי:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Personal Pronouns
he: כינויי גוף אישיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers1_label)
en: &1. Person:
he: &1. אדם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers2_label)
en: &2. Person:
he: &2. אדם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers3_label)
en: 3. Person:
he: 3. אדם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_c_label)
en: M&ale:
he: ז&כר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_c_label)
en: F&emale:
he: נ&קבה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_c_label)
en: Neu&ter:
he: ס&תמי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dualCheckBox)
en: Dual conjugations
he: נטיות כפולות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neutralCheckBox)
en: A neutral conjugation form exists
he: קיימת צורת נטייה סתמית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maleFemaleDifferCheckBox)
en: Male/female have different conjugations
he: לזכר/נקבה יש נטיות פעלים שונות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Tenses
he: זמנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New...
he: &חדש…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyButton)
en: &Modify...
he: &עריכה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
he: מ&חיקה

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale))
en: Keyboard layout for this locale
he: פריסת מקלדת להגדרות האזוריות האלה

note: i18n: ectx: label, entry (SpellChecker), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (SpellChecker), group (Locale $(locale))
en: Spell checker for this language
he: בדיקת איות בשפה הזאת

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Locale $(locale))
en: The font used during practice
he: הגופן שישמש במהלך התרגול

note: i18n: ectx: label, entry (EditorFont), group (Locale $(locale))
en: The font used in the editor
he: הגופן שישמש בעורך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanUpButton)
en: &Clean Up
he: &ניקוי

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme to use for practice and welcome screen
he: ערכת העיצוב לשימוש לתרגול ולמסך קבלת הפנים

note: i18n: ectx: label, entry (NumPreSetting), group (General)
en: Number of stored setting profiles
he: מספר הפרופילים של ההגדרות המאוסנים

note: i18n: ectx: label, entry (SmartAppend), group (General)
en: If true, when using the entry dialog, new rows will be appended as needed
he: אם אמת, בעת שימוש בחלונית המילוי, שורות חדשות תתווספנה בסוף לפי הצורך

note: i18n: ectx: label, entry (Separator), group (General)
en: This sets the separator used when copying/pasting text, default is Tab
he: מגדיר את המפריד שנעשה בו שימוש להעתקת/הדבקת טקסט, ברירת המחדל היא טאב

note: i18n: ectx: label, entry (EntriesPerLesson), group (General)
en: The number of entries per unit
he: מספר הרשומות ליחידה

note: i18n: ectx: label, entry (AutoOpenLast), group (General)
en: If true, on each application start the last opened file will be loaded
he: אם אמת, עם כל התחלה של היישום ייפתח הקובץ מהפעם הקודמת

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (General)
en: If true, vocabularies are automatically saved on close and exit
he: אם אמת, אוצרות המילים תישמרנה בסגירה וביציאה

note: i18n: ectx: label, entry (AutoBackup), group (General)
en: If true, a backup is saved every BackupTime minutes
he: אם אמת, יישמר גיבוי כל זמן_גיבוי דקות

note: i18n: ectx: label, entry (BackupTime), group (General)
en: Time interval between two automatic backups
he: הפרש זמנים בין שני גיבויים אוטומטיים

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsFrontImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the front of the flashcard.
he: הצגת תמונות על חזית כרטיסיית הזיכרון.

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsBackImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the back of the flashcard.
he: הצגת תמונות על גב כרטיסיית הזיכרון.

note: i18n: ectx: label, entry (Block), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query is blocked
he: בחלונית לשונית שאילתה חוסמת, אם מסומן השאילתה חסומה.

note: i18n: ectx: label, entry (Expire), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query accepts an expiring time
he: בחלונית לשונית שאילתה חוסמת, אם מסומן השאילתה מקבלת זמן קצוב

note: i18n: ectx: label, entry (TestOrderLesson), group (PracticeOptions)
en: Append new vocabulary in a collection in order of their units. Note that this will not be a hard transition, but a slow mix from one unit to the next.
he: הוספת אוצר מילים חדש לאוסף בסדר היחידות. נא לשים לב שזה לא יהיה מעבר קשיח אם כי ערבוב איטי מיחידה אחת לאחרת.

note: i18n: ectx: label, entry (TestNumberOfEntries), group (PracticeOptions)
en: The number of entries that are practiced at the same time. If one of these is answered correctly another entry will be appended.
he: מספר הרשומות שמתורגלות בו־זמנית. אם ענית על אחת מהן נכון תתווסף רשומה נוספת בסוף.

note: i18n: ectx: label, entry (SwapDirection), group (PracticeOptions)
en: Swap direction randomly
he: החלפת כיוונים באקראי

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeout), group (PracticeOptions)
en: Limit the time for the user to answer in a test.
he: להגביל את הזמן שמשתמש יכול לענות על מבחן.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutMode), group (PracticeOptions)
en: Show - show the solution after the given time; Continue - go to the next question after the given time.
he: הצגה - להציג את הפתרון אחרי הזמן הנתון, להמשיך - מעבר לשאלה הבאה אחרי הזמן הנתון.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutTimePerAnswer), group (PracticeOptions)
en: Maximum time allowed to answer.
he: הזמן המרבי שמותר לענות תשובה.

note: i18n: ectx: label, entry (Suggestions), group (PracticeOptions)
en: Enable suggestion lists in written practice.
he: הפעלת רשימות הצעה בתרגול בכתב.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHints), group (PracticeOptions)
en: Enable the showing of hints.
he: הפעלת הצגת רמזים.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreAccentMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the accentuation is wrong.
he: להחשיב את התשובות כנכונות כאשר יש הבדל בהטעמה (סימנים דיאקריטיים).

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreCapitalizationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the capitalization is wrong.
he: להחשיב תשובות כנכונות כאשר יש טעות רק ברישיות.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnorePunctuationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the punctuation is wrong.
he: להחשיב תשובות כנכונות כאשר רק הפיסוק שגוי.

note: i18n: ectx: label, entry (SplitTranslations), group (PracticeOptions)
en: Split translations in written practice.
he: פיצול תרגומים בתרגול כתוב.

note: i18n: ectx: label, entry (Periods), group (PracticeOptions)
en: Split translations at periods.
he: פיצול תרגומים לפי נקודות.

note: i18n: ectx: label, entry (Colons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at colons.
he: פיצול תרגומים לפי נקודתיים.

note: i18n: ectx: label, entry (Semicolons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at semicolons.
he: פיצול תרגומים לפי נקודה פסיק.

note: i18n: ectx: label, entry (Commas), group (PracticeOptions)
en: Split translations at commas.
he: פיצול תרגומים לפי פסיקים.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMore), group (PracticeOptions)
en: Enable Show More button to reveal parts of the solution in written practice.
he: הפעלת כפתור „להציג עוד” כדי לחשוף חלקים מהפתרון בתרגול כתיבה.

note: i18n: ectx: label, entry (SkipKnownEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable Skip (I Know It) button in written practice.
he: יש להפעיל כפתור דילוג (התשובה ידועה) בתרגול כתיבה.

note: i18n: ectx: label, entry (CountSynonymsAsCorrect), group (PracticeOptions)
en: When the synonym instead of the word was entered, does it count as correct?
he: כאשר סופקה מילה נרדפת במקום המילה, זה נחשב נכון?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeImagesEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable image display in the practice dialogs.
he: הפעלת תצוגת תמונה בחלוניות התרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeSoundEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable sound playback in the practice dialogs.
he: הפעלת השמעת צלילי בחלוניות התרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowImageInsteadOfWord), group (PracticeOptions)
en: Allow using images instead of words in flashcards. This will only be done if there is no word in the entry.
he: לאפשר שימוש בתמונות במקום במילים בכרטיסיות זיכרון. יבוצע רק אם אין מילה ברשומה.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxSize), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of words that will be practiced in a training session.
he: מספר המילים המרבי לתרגול באימון אחד.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxNewWords), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of new (untrained) words that will be used in a training session.
he: מספר המילים המרבי של מילים חדשות (לפני תרגול) שתשמשנה בהפעלת תרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionLimitWordsInitialPhase), group (PracticeOptions)
en: Limit the number of words in the initial phase.
he: הגבלת מספר המילים בשלב הראשוני.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxWordsInitialPhase), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of words in the initial phase. If this limit is exceeded, no new words will be introduced.
he: מספר המילים הראשוני בשלב הראשוני. אם חרגת מהמגבלה הזאת, לא תוצגנה מילים חדשות.

note: i18n: ectx: label, entry (MultipleChoiceWordTypeConsistancy), group (PracticeOptions)
en: Use the same word type as the solution for the incorrect answers in a multiple choice practice.
he: להשתמש באותו סוג המילים כמו הפתרון לתשובות השגויות בתרגול שאלות אמריקאיות.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberMultipleChoiceAnswers), group (PracticeOptions)
en: How many answers are provided for a multiple choice question, including the correct answer.
he: כמה תשובות תסופקנה לשאלה אמריקאית, כולל התשובה הנכונה.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSearch), group (Appearance)
en: Toggle display of the search bar.
he: החלפת תצוגת סרגל החיפוש.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSublessonentries), group (Appearance)
en: When enabled a unit also shows entries from its subunits.
he: כשהאפשרות פעילה יחידה תציג גם רשומות מתת־היחידות שלה.

note: i18n: ectx: label, entry (TableLessonColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the unit column.
he: הצגת/הסתרת עמודת היחידה.

note: i18n: ectx: label, entry (TableActiveColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the active column.
he: הצגת/הסתרת העמודה הפעילה.

note: i18n: ectx: label, entry (LessonEditingSelection), group (Appearance)
en: Select which units are displayed for editing
he: נא לבחור אילו יחידות תופענה לעריכה

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowSplitter), group (Appearance)
en: How the main window is divided.
he: איך החלון הראשי מחולק.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Appearance)
en: The font used in the vocabulary table
he: הגופן שמשמש את טבלת אוצר המילים

note: i18n: ectx: label, entry (IPAFont), group (Appearance)
en: The font used for phonetics
he: הגופן המשמש לפונטיקה

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentCol), group (Appearance)
en: Currently selected column
he: העמודה הנבחרת הנוכחית

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentRow), group (Appearance)
en: Currently selected row
he: השורה הנבחרת הנוכחית

note: i18n: ectx: label, entry (GradeColor), group (Appearance)
en: Color used to display the confidence levels
he: הצבע שמשמש להצגת רמות הביטחון

note: i18n: ectx: label, entry (PreGradeColor), group (Appearance)
en: Color used to display the early confidence levels
he: צבע שמשמש להצגת רמות הביטחון המוקדמות

note: i18n: ectx: label, entry (InvalidUnitColor), group (Appearance) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: Color used to display invalid units
he: צבע שמשמש להצגת יחידות שגויות

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at least this often to be included in the practice.
he: תכיפות הצבת השאלה צריכה להיות לפחות כזאת כדי שתיכלל בתרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at most this often to be included in the practice.
he: תכיפות הצבת השאלה צריכה להיות כזאת לכל היותר כדי שתיכלל בתרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at least this often to be included in the practice.
he: תכיפות השגיאות במענה על הרשומה צריכה להיות לפחות כזאת כדי שתיכלל בתרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at most this often to be included in the practice.
he: תכיפות השגיאות במענה על הרשומה צריכה להיות כזאת לכל היותר כדי שתיכלל בתרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumGrade), group (Thresholds)
en: The entry must have at least this confidence level to be included in the practice (0..7).
he: לרשומה חייבת להיות רמת הביטחון הזאת לפחות כדי שתיכלל בתרגול (0..7)

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumGrade), group (Thresholds)
en: The entry must have at most this confidence level to be included in the practice (0..7).
he: לרשומה חייבת להיות רמת הביטחון הזאת לכל היותר כדי שתיכלל בתרגול (0..7)

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPracticeEnabled), group (Thresholds)
en: Only selected word types will be included in practice.
he: רק סוגי המילים הנבחרים ייכללו בתרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected word types for practices.
he: סוגי מילים נבחרים לתרגולים.

note: i18n: ectx: label, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected sub word types for practices.
he: סוגי תת־מילים נבחרים לתרגולים.

note: i18n: ectx: label, entry (LearningLanguage), group (PracticeManager)
en: The language that you are learning.
he: השפה הנלמדת.

note: i18n: ectx: label, entry (KnownLanguage), group (PracticeManager)
en: The language that you know already.
he: השפה שכבר יש לך בקיאות בה.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswer), group (PracticeManager)
en: Show the solution after an answer was given.
he: להציג את הפתרון לאחר מילוי התשובה.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswerTime), group (PracticeManager)
en: The time the solution is shown (seconds). 0 is unlimited.
he: משך הזמן להצגת הפתרון (שניות). 0 משמעו ללא הגבלת זמן.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMode), group (PracticeManager)
en: The practice method that is currently selected.
he: שיטת התרגול שנבחרה נכון לעכשיו.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeDirection), group (PracticeManager)
en: The practice mode that is currently selected.
he: מצב התרגול שנבחר נכון לעכשיו.

note: i18n: ectx: label, entry (BlockItem$(Grade)), group (PracticeManager)
en: Amount of time different confidence levels should be blocked
he: כמות הזמן שרמות ביטחון שונות צריכות להיות חסומות

note: i18n: ectx: label, entry (ExpireItem$(Grade)), group (PracticeManager)
en: Amount of time after which different confidence levels should expire
he: כמות הזמן שלאחריה תוקף רמות הביטחון אמור לפוג

note: i18n: ectx: label, entry (RememberPracticeDirection), group (PracticeManager)
en: If true, the practice direction for each practice mode is stored.
he: אם אמת, כיוון התרגול לכל תרגול נשמר.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RememberPracticeDirection), group (PracticeManager)
en: Should the practice direction for each practice mode be stored?
he: האם לאחסן את כיוון התרגול לכל מצב תרגול?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeDirectionsByPracticeMode), group (PracticeManager) i18n: ectx: whatsthis, entry (PracticeDirectionsByPracticeMode), group (PracticeManager)
en: Stored values of practice direction for each practice mode.
he: ערכים מאוחסנים לכיוון תרגול לכל מצב תרגול.

note: i18n: ectx: label, entry (ProvidersUrl), group (KNewStuff)
en: The Providers path for Parley
he: נתיב הספקים ל־Parley

note: i18n: ectx: label, entry (InstallationCommand), group (KNewStuff)
en: The command used to start a downloaded vocabulary
he: הפקודה שמשמשת להתחלת אוצר מילים שהורד

note: i18n: ectx: label, entry (InstallPath), group (KNewStuff)
en: The folder where downloaded vocabularies are saved by default
he: התיקייה בה יישמרו אוצרות מילים שהורדו כברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

[ctx: title:window general settings]
en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: View
he: הצגה

en: View Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Online Translations
he: תרגומים מקוונים

en: Online Translation Services
he: שירותי תרגום מקוונים

en: translate-shell is available.
he: translate-shell זמין.

en: translate-shell executable could not be found.
he: אי אפשר למצוא את קובץ ההפעלה translate-shell.

en: Error
he: שגיאה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxInstalledStatus)
en: Translation Shell Integration
he: שילוב מול מעטפת תרגום (translation-shell)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Run Interactive Functionality Test
he: הפעלת בדיקת תפקוד אינטראקטיבית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: The interaction test request translation of English word "parley" into German.
he: בדיקת האינטראקציה דורשת את תרגום המילה „parley” לגרמנית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonRunTest)
en: Start online test
he: הפעלת בדיקה מקוונת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Result:
he: תוצאה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelResultArea)
en: ...
he: …

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_IPAFont)
en: Specify which font to use for displaying pronunciations using phonetic symbols.
he: נא לציין באיזה גופן להשתמש להצגת הגייה באמצעות סימונים פונטיים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, IPAFontLabel)
en: &Pronunciation symbols font:
he: גופן סימני ה&גייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gradeColorLabel)
en: Base color for displaying grades:
he: צבע בסיסי להצגת דרגות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor)
en: Color used to display the progress
he: הצבע המשתמש להצגת התהליך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor)
en: Click here to change the color used to display the progress.
he: נא ללחוץ כאן כדי לשנות את הצבע שמשמש להצגת התהליך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor) i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor) i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: &Base
he: &בסיס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, preGradeColorLabel)
en: Color for displaying early progress:
he: צבע להצגת תהליך מוקדם:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor)
en: Color used to display the early progress
he: צבע שמשמש להצגת התהליך המוקדם

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor)
en: Click here to change the color used to display the early progress.
he: נא ללחוץ כאן כדי לשנות את הצבע שמשמש להצגת התהליך המוקדם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, invalidUnitColorLabel)
en: Color used to display the grades:
he: צבע שמשמש להצגת הציונים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: Click here to change the color used to display invalid units.
he: נא ללחוץ כאן כדי לשנות את הצבע שמשמש להצגת יחידות שגויות.

en: Remove confidence levels from this unit
he: הסרת רמות ביטחון מהיחידה הזאת

en: Remove confidence levels from this unit and all sub-units
he: הסרת רמות ביטחון מהיחידה הזאת ומכל תת־היחידות שלה

en: Remove confidence level from this unit and all sub-units
he: הסרת רמת ביטחון מהיחידה הזאת ומכל תת־היחידות שלה

en: Progress gradients
he: מדרגי התקדמות

en: Early progress
he: תהליך מוקדם

en: Not Practiced
he: לא תורגלו

en: Invalid Entries
he: רשומות שגויות

[ctx: adjective, The word has been properly and fully learned by the user]
en: Fully learned
he: נלמדו במלואן

[ctx: adjective, The word has not even been practiced once by the user]
en: Not practiced
he: לא תורגלו

en: Known to Learning
he: מוכרים עד לימוד

en: Learning to Known
he: לימוד עד מוכרים

en: Mixed Directions
he: כיוונים מעורבים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Language to Learn
he: שפה ללמידה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Known Language
he: שפה מוכרת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxPracticeMode)
en: Practice Mode
he: מצב תרגול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCard)
en: Flash Cards
he: כרטיסיות זיכרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mixedLetters)
en: Mixed &Letters
he: אותיות מ&עורבבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, multipleChoice)
en: M&ultiple Choice
he: שאלון אמ&ריקאי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, written)
en: Wri&tten
he: &כתוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exampleSentence)
en: E&xample Sentences
he: משפטים ל&דוגמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, gender)
en: &Gender of Nouns
he: מ&גדר שמות העצם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, conjugations)
en: Co&njugations
he: נ&טייה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxPracticeDirection)
en: Practice Direction
he: כיוון התרגול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberPracticeDirection)
en: Remember for each Practice Mode
he: לזכור לכל מצב תרגול

[ctx: Confidence level in language, table header]
en: Confidence (%1)
he: ביטחון (%1)
