parley - en to lt translation catalogue (423 entries)

en: Number of entries in this lesson.
lt: Šioje pamokoje esančių įrašų kiekis.

en: The vocabulary document contains no entries that can be used for the chosen type of practice.
lt: Deja, žodyno dokumente nėra įrašų, kuriuos būtų galima naudoti parinkto tipo pratybose.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EntryFilterDialog)
en: Start Practice
lt: Pradėti pratybas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: <p>Your selection of vocabulary for the practice is empty.</p><p>Below you can choose to ignore some of your configuration settings to start a practice anyway.</p>
lt: <p>Jūs nepažymėjote žodynų, kurie būtų naudojami pratybose.</p><p>Pratybas bus galima pradėti, tik jei žemiau nurodysite ignoruoti kai kurias  konfigūracijos nuostatas.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ignoreGroupBox)
en: Ignore Configuration for:
lt: Ignoruoti šias nuostatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lessonCheckBox)
en: Ignore Lessons
lt: Ignoruoti pamokas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wordTypeCheckBox)
en: Ignore Word Types
lt: Ignoruoti žodžio tipus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, blockedCheckBox)
en: Ignore Blocked
lt: Ignoruoti blokavimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesWrongCheckBox)
en: Ignore Times Answered Incorrectly
lt: Ignoruoti neteisingo atsakymo kartus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesPracticedCheckBox)
en: Ignore Times Practiced
lt: Ignoruoti praktikavimosi kartus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, minMaxGradeCheckBox)
en: Ignore Minimum/Maximum Grade
lt: Ignoruoti minimalų/maksimalų įvertinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, documentTotalDescriptionLabel)
en: Total number of entries:
lt: Įrašų iš viso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalDescriptionLabel)
en: Resulting number of words to practice:
lt: Pratybose naudotų žodžių kiekis:

en: None
lt: Joks

en: You can drag and drop words onto their word type.
lt: Žodį galite nuvilkti pele ant jam skirto žodžio tipo.

en: Enable the synonym view to edit synonyms.
lt: Norėdami keisti sinonimus, įgalinkite sinonimų rodymą.

en: Enable the antonym view to edit antonyms.
lt: Norėdami keisti antonimus, įgalinkite antonimų rodymą.

en: Pronunciation
lt: Tarimas

en: Word Type
lt: Žodžio tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, synonymButton)
en: Synonym
lt: Sinonimas

en: Antonym
lt: Antonimas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Comment
lt: Komentaras

en: Paraphrase
lt: Parafrazė

en: Please use Edit -> Languages to set up your document.
lt: Norėdami derinti dokumentą, parinkite menių punktą „Taisa → Kalbos“.

en: No Languages Defined
lt: Nėra apibrėžtų kalbų

en: Practice
lt: Pratybos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeChoiceButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, playButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, solutionSoundButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, questionSoundButton)
en: Play
lt: Leisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, recordButton)
en: Record
lt: Įrašyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showCurrentButton)
en: Lookup Current
lt: Ieškoti dabartinio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, followTableCheckBox)
en: Follow Table
lt: Sekti lentelę

en: Could not determine word type of adjectives
lt: Neina nuspręsti koks žodžio būdvardžio tipas

en: Could not determine word type of adverbs
lt: Neina nuspręsti koks žodžio prieveiksmio tipas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, absoluteLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: The comparative is used to compare nouns or verbs (faster)
lt: Aukštesniuoju laipsniu lyginami daiktavardžiai arba veiksmažodžiai (pvz.: greitesnis)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: Absolute:
lt: Nelyginamasis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: Comparative:
lt: Aukštesnysis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: The superlative (fastest)
lt: Aukščiausiasis laipsnis (pvz.: greičiausias)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: Superlative:
lt: Aukščiausiasis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdjectiveButton)
en: Adjective
lt: Būdvardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdverbButton)
en: Adverb
lt: Prieveiksmis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DocumentProperties) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OptionListForm) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FromToEntryPageForm) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConjugationWidget) i18n: ectx: 
en: -
lt: –

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralFirstPersonLabel)
en: First
lt: Pirmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralSecondPersonLabel)
en: Second
lt: Antras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdMalePersonLabel)
en: Third Male
lt: Trečiasis vyras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdFemalePersonLabel)
en: Third Female
lt: Trečioji moteris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdNeutralPersonLabel)
en: Third Neutral
lt: Trečiasis bevardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextTenseButton)
en: Ne&xt
lt: Ki&tas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tenselabel)
en: &Tense:
lt: &Laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Singular
lt: Vienaskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Dual
lt: Dviskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Plural
lt: Daugiskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Masculine
lt: Vyriškoji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Feminine
lt: Moteriškoji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Neuter
lt: Bevardė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, declensionGroupBox)
en: Declension Forms
lt: Linksniavimo formos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number:
lt: Numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next
lt: Kitas

en: Word Types
lt: Žodžių tipai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple Choice
lt: Pasirinkimas iš kelių atsakymų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, synonymLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Antonyms
lt: Antonimai

en: False Friends
lt: Netikri vertėjo draugai

en: Phonetic Symbols
lt: Fonetiniai simboliai

en: Image
lt: Paveikslas

en: Summary
lt: Santrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Sound
lt: Garsas

en: Internet
lt: Internetas

en: Enter search terms here
lt: Įrašykite paieškos kriterijus

en: S&earch:
lt: &Ieškoti:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (learning)
en: &Practice
lt: &Praktikuotis

note: i18n: ectx: ToolBar (editorToolBar)
en: Editor Toolbar
lt: Rengyklės įrankinė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, direc_label)
en: Properties From Original
lt: Savybės pagal originalą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fauxami_label)
en: &False friend:
lt: Netikras &vertėjo draugas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: Practice &Counts
lt: &Pratybų kiekiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bcount_label)
en: &Wrong:
lt: &Klaidingai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qcount_label)
en: Tot&al:
lt: &Iš viso:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: &Last Practiced
lt: Paskutinį &syk praktikuotasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, never)
en: &Never
lt: &Niekada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, today)
en: T&oday
lt: Šian&dien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: The date this expression was last practiced
lt: Data, kai šis reiškinys buvo paskutinį syk praktikuotas

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: Not Practiced Yet
lt: Dar neįgudęs

note: i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: dd.MM.yyyy
lt: yyyy-MM-dd

en: Verb
lt: Veiksmažodis

en: Noun
lt: Daiktavardis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mathModeCheckBox)
en: Math mode
lt: Matematinis režimas

en: The root lesson cannot be deleted.
lt: Pašalinti pagrindinę pamoką negalima.

en: New Lesson
lt: Nauja pamoka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addChoiceButton)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Language
lt: Kalba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Lesson
lt: Pamoka

en: Select Synonyms
lt: Pažymėkite sinonimus

en: %1 and %2 are not Synonyms
lt: %1 ir %2 nėra sinonimai

en: %1 and %2 are Synonyms
lt: %1 ir %2 yra sinonimai

en: %1 and %2 are not Antonyms
lt: %1 ir %2 nėra antonimai

en: %1 and %2 are Antonyms
lt: %1 ir %2 yra antonimai

en: %1 and %2 are not False Friends
lt: %1 ir %2 nėra netikrieji vertėjo draugai

en: %1 and %2 are False Friends
lt: %1 ir %2 yra netikrieji vertėjo draugai

[ctx: Title for a list of synonyms for a word]
en: Synonyms of %1:
lt: %1 sinonimai:

[ctx: Title for a list of antonyms (opposites) for a word]
en: Antonyms of %1:
lt: %1 antonimai:

[ctx: Title for a list of false friend (things that sound similar but have different meanings) for a word]
en: False Friends of %1:
lt: %1 netikrieji vertėjo draugai:

en: Enable/Disable the columns for each language
lt: Keiskite kiekvienai kalbai skirtų stulpelių matomumą

en: &Add New Entry
lt: &Pridėti naują įrašą

en: Append a new row to the vocabulary
lt: Žodyną papildyti nauja eilute

en: &Delete Entry
lt: &Šalinti įrašą

en: Delete the selected rows
lt: Pašalinti pažymėtas eilutes

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Select all rows
lt: Pažymėti visas eilutes

en: Deselect all rows
lt: Panaikinti visų eilučių žymėjimą

en: Vocabulary Columns...
lt: Žodyno stulpeliai...

en: Toggle display of individual vocabulary columns
lt: Keisti kiekvieno iš žodyno stulpelių matomumą

en: Do you really want to delete the selected entry? | Do you really want to delete the selected %1 entries?
lt[0]: Ar iš tikro pašalintį pažymėtą įrašą?
lt[1]: Ar iš tikro pašalintį %1 pažymėtus įrašus?
lt[2]: Ar iš tikro pašalintį %1 pažymėtų įrašų?
lt[3]: Ar iš tikro pašalintį %1 pažymėtą įrašą?

en: Delete
lt: Šalinti

en: Nothing to spell check.
lt: Nėra ką tikrinti.

[ctx: @title of a popup]
en: No Spell Checker Available
lt: Rašybos tikrintuvė neprieinama

[ctx: @popupmessage]
en: Either the language set up is incorrect or no spellchecker was installed for this locale: %1.
lt: Arba klaidingai nustatyta kalba, arba nėra įdiegta šiai lokalei skirta rašybos tikrintuvė: %1

en: New
lt: Naujas

en: Add a new word type to your document
lt: Dokumentą papildyti nauju žodžio tipu.

en: Rename
lt: Pervardyti

en: Rename the selected word type
lt: Pervardyti pažymėtą žodžio tipą

en: Delete Word Type
lt: Šalinti žodžio tipą

en: Delete the selected word type.
lt: Pašalinti pažymėtą žodžio tipą.

[ctx: Let the user select what grammatical meaning is connected to a word type (nouns have gender, verbs conjugations etc)]
en: Grammar
lt: Gramatika

en: To let Parley know the grammatical meaning of a word type.
lt: Kad Parley žinotų žodžio tipo gramatinę prasmę.

en: This word type folder contains nouns.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi daiktavardžiai.

en: Masculine Noun
lt: Vyriškosios gim. Daiktavardis

en: This word type folder contains masculine nouns.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi vyriškosios giminės daiktavardžiai.

en: Feminine Noun
lt: Moteriškosios gim. daiktavardis

en: This word type folder contains feminine nouns.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi moteriškosios giminės daiktavardžiai.

en: Neuter Noun
lt: Bevardės gim. daiktavardis

en: This word type folder contains neuter nouns.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi bevardės giminės daiktavardžiai.

en: This word type folder contains adjectives.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi būdvardžiai.

en: This word type folder contains adverbs.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi prieveiksmiai.

en: This word type folder contains verbs.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi veiksmažodžiai.

en: No Special Type
lt: Neypatingas tipas

en: This word type folder contains no word type with special meaning.
lt: Šiame žodžio tipui skirtame aplanke laikomi žodžiai, kurie nėra priskirtini kažkuriam ypatingam tipui.

en: The root word type cannot be deleted.
lt: Pašalinti pagrindinį žodžio tipą negalima.

en: There is a word left with this word type. It will lose its type. Continue? | There are %1 words left with this word type. They will lose their word type. Continue?
lt[0]: Yra likęs tokio tipo žodis. Jis praras savo tipą. Ar tęsti?
lt[1]: Yra likę %1 tokio tipo žodžiai. Šių likusių žodžių tipai taps neapibrėžti. Ar tęsti?
lt[2]: Yra likę %1 tokio tipo žodžių. Šių likusių žodžių tipai taps neapibrėžti. Ar tęsti?
lt[3]: Yra likęs %1 tokio tipo žodis. Šių likusių žodžių tipai taps neapibrėžti. Ar tęsti?

en: HTML document
lt: HTML dokumentas

en: Export As
lt: Eksportuoti kaip

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportOptions)
en: Export
lt: Eksportuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, csvRadio)
en: Comma separated values (CSV)
lt: Kableliais atskirtos reikšmės (CSV)

en: Vocabulary Trainer
lt: Žodyno treniruoklis

en: © 1999-2002	Ewald Arnold
    © 2001-2002	The KDE team
    © 2004-2007	Peter Hedlund
    © 2007-2010	Frederik Gladhorn
lt: © 1999-2002	Ewald Arnold
    © 2001-2002	KDE komanda
    © 2004-2007	Peter Hedlund
    © 2007-2010	Frederik Gladhorn

en: Helps you train your vocabulary
lt: Padeda treniruoti jūsų žodyną

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Practice Dialogs
lt: Pratybų dialogai

en: Scripting
lt: Scenarijų kūrimas

en: Countless fixes, former maintainer, port to KDE4
lt: Nesuskaičiuojami taisymai, buvęs puoselėtojas, kodo pritaikymas KDE4 sistemai

en: Original Author
lt: Originalo autorius

en: Artwork and Oxygen Icons
lt: Grafika ir Oxygen ženkliukai

en: Port to KConfig XT
lt: Kodo pritaikymas KConfig XT

en: Rewriting the kvtml library for KDE4
lt: Iš naujo parašė kvtml biblioteką, skirtą KDE4

en: Bug reports and testing on the way to KDE4
lt: Žengiant link KDE4, pranešinėjo apie triktis bei testavo

en: Conceived the name Parley
lt: Sugalvojo pavadinimą Parley

en: Document file to open
lt: Dokumento failas, kuris bus atvertas

en: Creates a new vocabulary collection
lt: Kuria naują žodyno rinkinį

en: Opens an existing vocabulary collection
lt: Atveria egzistuojantį žodyno rinkinį

en: Open &Downloaded Vocabularies...
lt: Atverti &atsiųstus žodynus...

en: Open downloaded vocabulary collections
lt: Atveria atsiųstus žodyno rinkinius

en: Save the active vocabulary collection
lt: Įrašyti dabartinį žodyno rinkinį

en: Save the active vocabulary collection with a different name
lt: Dabartinį žodyno rinkinį įrašo į kitokio pavadinimo failą

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: Export to HTML or CSV
lt: Eksportuoti į HTML ar CSV

en: &Properties...
lt: &Savybės...

en: Edit document properties
lt: Keisti dokumento savybes

en: Quit Parley
lt: Išjungti Parley

en: Show the configuration dialog
lt: Rodyti konfigūracijos dialogą

en: &Languages...
lt: &Kalbos...

en: Edit which languages are in the collection and their grammar properties.
lt: Nustatykite kalbas, kurios figūruos rinkinyje, bei jo gramatikos savybėse.

en: Automatic Translation
lt: Automatinis vertimas

en: Start Practice...
lt: Pradėti pratybas...

en: Start practicing
lt: Pradėti pratybas

en: Configure Practice...
lt: Konfigūruoti pratybas...

en: Change practice settings
lt: Keisti pratybų nuostatas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Show Se&arch
lt: Rodyti pa&iešką

en: Toggle display of the search bar
lt: Rodyti, arba ne, paieškos juostą

[ctx: @title:window document properties]
en: Properties for %1
lt: %1 savybės

en: Open in practice &mode
lt: Atverti pratybų &veiksenoje

en: Vocabulary is modified.
    
    Save file before exit?
lt: Žodynas yra pakeistas.
    
    Ar įrašyti jį į failą prieš išeinant?

en: Writing file "%1" resulted in an error: %2
lt: Berašant į failą „%1“ įvyko klaida: %2

en: <qt>The file<p><b>%1</b></p>already exists. Do you want to overwrite it?</qt>
lt: <qt>Failas<p><b>%1</b></p>jau yra. Ar norite jį perrašyti?</qt>

[ctx: @info:status saving a file]
en: Saving %1
lt: %1 įrašomas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: Public Domain
lt: Viešo naudojimo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, languageGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxLanguages)
en: Languages
lt: Kalbos

en: A Second Language
lt: Antroji kalba

en: Lesson 1
lt: Pamoka 1

en: Download New Vocabularies...
lt: Atsiųsti naujų žodynų...

en: Downloads new vocabulary collections
lt: Atsiunčia naujus žodyno rinkinius

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceToolBar)
en: Practice Toolbar
lt: Pratybų įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (statisticsToolBar)
en: Statistics Toolbar
lt: Statistikos įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceSummaryToolBar)
en: Practice Summary Toolbar
lt: Pratybų suvestinės įrankinė

en: Stop
lt: Sustabdyti

[ctx: the user entered the wrong absolute form when practicing comparison forms of adjectives (the base form of the adjective is wrong)]
en: "%1" is the wrong word.
lt: „%1“ yra klaidingas žodis.

en: Do not Care
lt: Nesirūpinti

en: 30 Min
lt: 30 minučių

en: 1 Hour
lt: 1 valanda

en: 2 Hours
lt: 2 valandos

en: 4 Hours
lt: 4 valandos

en: 8 Hours
lt: 8 valandos

en: 12 Hours
lt: 12 valandų

en: 18 Hours
lt: 18 valandų

en: 1 Day
lt: 1 diena

en: 2 Days
lt: 2 dienos

en: 3 Days
lt: 3 dienos

en: 4 Days
lt: 4 dienos

en: 5 Days
lt: 5 dienos

en: 6 Days
lt: 6 dienos

en: 1 Week
lt: 1 savaitė

en: 2 Weeks
lt: 2 savaitės

en: 3 Weeks
lt: 3 savaitės

en: 4 Weeks
lt: 4 savaitės

en: 1 Month
lt: 1 mėnuo

en: 2 Months
lt: 2 mėnesiai

en: 3 Months
lt: 3 mėnesiai

en: 4 Months
lt: 4 mėnesiai

en: 5 Months
lt: 5 mėnesiai

en: 6 Months
lt: 6 mėnesiai

en: 10 Months
lt: 10 mėnesių

en: 12 Months
lt: 12 mėnesių

en: Illogical blocking times.
lt: Blokavimo laikai beprasmiai.

en: The time for level %1 should be lower than the time for level %2.
lt: %1 lygmens laikas turi būti mažesnis nei %2 lygmens laikas.

en: 
    Illogical expiration times.
lt: 
    Galiojimo pabaigos laikai beprasmiai.

en: 
    Illogical blocking vs. expiration times.
lt: 
    Ryšys tarp blokavimo ir galiojimo pabaigos laikų yra beprasmis.

en: The blocking time at level %1 should be lower than the expiration time.
lt: Blokavimo laikas, ties %1 lygiu, turi būti mažesnis nei galiojimo pabaigos laikas.

en: Illogical Values
lt: Beprasmės vertės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev2)
en: Level &2:
lt: &2 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev5)
en: Level &5:
lt: &5 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev6)
en: Level &6:
lt: &6 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Expire)
en: E&xpiring
lt: Baigiasi &galiojimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Block)
en: Bl&ocking
lt: &Blokuojama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev4)
en: Level &4:
lt: &4 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev7)
en: Level &7:
lt: &7 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev1)
en: Level &1:
lt: &1 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev3)
en: Level &3:
lt: &3 lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not practice vocabulary that has been asked within:
lt: Nepraktikuoti žodyno, jei iš jo buvo klausinėta šiame laikotarpyje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vocabulary drops one grade after this much time:
lt: Praėjus šiam laikui, žodynas įvertinimą sumažins vienetu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdjective)
en: Include Adjectives
lt: Įtraukti būdvardžius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdverb)
en: Include Adverbs
lt: Įtraukti prieveiksmius

[ctx: @title:window]
en: Configure Practice
lt: Konfigūruoti pratybas

[ctx: @title:group vocabulary can be set to be blocked for a certain amount of time]
en: Blocking
lt: Blokavimas

en: Blocking Settings
lt: Blokavimo nuostatos

[ctx: @title:group ignore vocabulary based on some properties like word type]
en: Thresholds
lt: Slenksčiai

en: Threshold Settings
lt: Slenksčio nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Correction
lt: Pataisymas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Images and Sound
lt: Paveikslėliai ir garsai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: Use choices of the same word type
lt: Rinktis galima iš to paties tipo žodžių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of choices:
lt: Pasirinkimų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Only practice vocabulary that fulfills the following conditions:
lt: praktikuotis tik tuos žodynus, kurie atitinka šias sąlygas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At least
lt: Mažiausiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: At most
lt: Daugiausiai

[ctx: @label the gender of the word: masculine]
en: %1 is masculine
lt: %1 yra vyriškosios giminės

[ctx: @label the gender of the word: feminine]
en: %1 is feminine
lt: %1 yra moteriškosios giminės

[ctx: @label the gender of the word: neuter]
en: %1 is neuter
lt: %1 yra niekatrosios giminės

en: LaTeX error.
lt: LaTeX klaida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Answer Later
lt: Atsakyti vėliau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hintButton)
en: Hint
lt: Patarimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, continueButton)
en: Continue
lt: Tęsti

en: Stop Practice
lt: Stabdyti pratybas

en: Stop practicing
lt: Stabdyti pratybas

en: one word | %1 words
lt[0]: vienas žodis
lt[1]: %1 žodžiai
lt[2]: %1 žodžių
lt[3]: %1 žodis

en: one minute | %1 minutes
lt[0]: viena minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

en: one second | %1 seconds
lt[0]: viena sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Attempts
lt: Bandymų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Question
lt: Klausimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Solution
lt: Sprendinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Your Answer
lt: Atsakymas

en: Could not start practice
lt: Nepavyko pradėti pratybų

[ctx: test results]
en: %1 % correct
lt: %1% teisingai

[ctx: test results]
en: %1 % wrong
lt: %1% klaidingai

[ctx: test results]
en: %1 % not answered
lt: %1 % neatsakyta

en: Your answer was wrong.
lt: Jūsų atsakymas klaidingas.

en: Your answer was a synonym.
lt: Jūsų atsakymas buvo sinonimas.

en: Your answer was wrong. Please try again.
lt: Jūsų atsakymas klaidingas. Prašom bandyti dar kartą.

en: Your answer was right.
lt: Jūsų atsakymas teisingas.

en: Synonym:
lt: Sinonimas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tiltle_group)
en: General Document Properties
lt: Bendros dokumento savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: &Title:
lt: Pa&vadinimas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, titleLineEdit) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, authorLineEdit)
en: A title for your document.
lt: Dokumento pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: &Author:
lt: &Autorius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactLineEdit)
en: A way to contact you (email or a webpage).
lt: Būdas su Jumis susisiekti (elektroninio pašto adresas arba tinklapis).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_remark)
en: &Comment:
lt: &Komentaras:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTextEdit, commentTextEdit)
en: Any additional information.
lt: Bet kokia papildoma informacija.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: A general category into which your document belongs.
lt: Pagrindinė kategorija, kuriai priklauso šis dokumentas.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Music
lt: Muzika

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Geography
lt: Geografija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Anatomy
lt: Anatomija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: History
lt: Istorija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Test Preparation
lt: Testų ruoša

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_license)
en: &License:
lt: &Licencija:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: The license under which your document will be.
    If you consider contributing your file to KDE in the future, an appropriate license is required.
lt: Šiam dokumentui taikoma licencija.
    Jei manote šį failą ateityje skirti KDE, tam būtina atitinkama licencija.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: GPLv2+ (GNU General Public License version 2 or later)
lt: GPLv2+ (GNU Bendra Viešoji Licencija, 2 ar vėlesnės laidos)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_1)
en: &First language:
lt: &Pirmoji kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_2)
en: &Second language:
lt: &Antroji kalba:

note: i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale))
en: Selected tenses for conjugation practice.
lt: Asmenavimo pratyboms parinkti laikai.

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale))
en: Visible columns in the main editor window.
lt: Pagrindiniame rengyklės lange rodomi stulpeliai.

[ctx: CSV separator]
en: >= 2 SPACES
lt: >= 2 TARPAI

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Open/Save
lt: Atverti/įrašyti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always open the collection that was active when quitting Parley
lt: Visada atverti rinkinį, kuris buvo aktyvus baigiant Parley darbą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: When this option is checked, the last active collection will be loaded automatically when starting Parley instead of showing the welcome screen.
lt: Jei ši parinktis pažymėta, tai paleidžiant Parley, vietoje pasisveikinimo lango, automatiškai bus įkeliamas paskutinį syk aktyvus rinkinys.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always load the last opened collection on start
lt: Startuojant, įkelti paskutinį syk atvertą rinkinį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Allow automatic saving of your work
lt: Jūsų darbo vaisius įrašyti automatiškai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Your work will be automatically saved if you check this option
lt: Jei ši parinktis pažymėta, tai Jūsų atliktas darbas bus įrašomas automatiškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save vocabularies automatically on close and quit
lt: &Automatiškai įrašyti žodynus, kai užveriama ar baigiamas darbas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: &Create a backup every
lt: At&sarginę kopiją kurti kas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBackupInterva)
en: minutes
lt: minučių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sep)
en: Sep&arator for text file import/export (CSV):
lt: &Skirtukas, naudojamas (im-)eksportuojamuose tekstiniuose failuose (CSV):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose which separator you want to use to separate your data when importing and exporting text.
lt: Nurodykite skirtuką, kuriuo atskiriami importuojamuose ar eksportuojamuose tekstiniuose failuose esantys įrašai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose the separator to use to divide the parts of an expression when importing or exporting data as text.
lt: Duomenis eksportuojant ar importuojant teksto pavidalu, nurodytuoju skirtuku reiškiniai skaidomi dalimis.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Editing
lt: Redagavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SmartAppend)
en: &Append new rows automatically when editing
lt: &Redaguojant, naujas eilutes pridėti automatiškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
lt: &Gauti naujų apipavidalinimų...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
lt: Apipavidalinimo detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
lt: Kontaktai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
lt: Autorius:

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Remove language
lt: Pašalinti kalbą

en: New Language
lt: Nauja kalba

[ctx: Edit language properties]
en: Properties for %1
lt: %1 savybės

en: Really delete language: %1?
lt: Ar tikrai pašalinti kalbą: %1?

en: Remove Language
lt: Pašalinti kalbą

en: Tense Name
lt: Laiko pavadinimas

en: Enter name of tense:
lt: Įveskite laiko pavadinimą:

en: The selected user defined tense could not be deleted
    because it is in use.
lt: Pažymėtasis naudotojo apibrėžtas laikas šiuo metu
    yra naudojamas, todėl jo pašalinti nepavyks.

en: Deleting Tense Description
lt: Trinamas laiko aprašymas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
lt: Klaviatūra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localeSelectionLabel)
en: Language:
lt: Kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_2)
en: Font (practice):
lt: Šriftas (praktikos):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_3)
en: Font (editor):
lt: Šriftas (redaktoriaus):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Articles
lt: Artikeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Definite
lt: Žymimasis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Indefinite
lt: Nežymimasis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_2)
en: &Male:
lt: &Vyras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label_2)
en: &Female:
lt: &Moteris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label_2)
en: &Neutral:
lt: &Bevardis:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Personal Pronouns
lt: Asmeniniai įvardžiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers1_label)
en: &1. Person:
lt: &1. asmuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers2_label)
en: &2. Person:
lt: &2. asmuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers3_label)
en: 3. Person:
lt: 3. asmuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_c_label)
en: M&ale:
lt: V&yras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_c_label)
en: F&emale:
lt: M&oteris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_c_label)
en: Neu&ter:
lt: B&evardis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dualCheckBox)
en: Dual conjugations
lt: Asmenavimas dviskaitoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neutralCheckBox)
en: A neutral conjugation form exists
lt: Egzistuoja bevardžio asmens forma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maleFemaleDifferCheckBox)
en: Male/female have different conjugations
lt: Vyras/moteris asmenuojami skirtingai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Tenses
lt: Laikai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New...
lt: &Naujas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyButton)
en: &Modify...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
lt: Ša&linti

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale))
en: Keyboard layout for this locale
lt: Šiai lokalei skirta klaviatūra

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Locale $(locale))
en: The font used during practice
lt: Šriftas, naudojamas per praktiką

note: i18n: ectx: label, entry (EditorFont), group (Locale $(locale))
en: The font used in the editor
lt: Šriftas, naudojamas redaktoriuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanUpButton)
en: &Clean Up
lt: &Valyti

note: i18n: ectx: label, entry (NumPreSetting), group (General)
en: Number of stored setting profiles
lt: Laikomų nuostatų profilių kiekis

note: i18n: ectx: label, entry (SmartAppend), group (General)
en: If true, when using the entry dialog, new rows will be appended as needed
lt: Jei taip, tada, naudojant įrašo dialogą, naujų eilučių bus pridedama to prireikus.

note: i18n: ectx: label, entry (Separator), group (General)
en: This sets the separator used when copying/pasting text, default is Tab
lt: Šituo nustatomas skirtukas, kuris naudojamas kopijuojant/įdedant tekstą. Numatytasis yra tabuliavimo ženklas.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoOpenLast), group (General)
en: If true, on each application start the last opened file will be loaded
lt: Jei taip, tai kaskart startavus programai, bus įkeltas paskutinį syk atvertas failas.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (General)
en: If true, vocabularies are automatically saved on close and exit
lt: Jei taip, tai žodynai bus įrašomi automatiškai, kai jie užveriami ar baigiamas programos darbas.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoBackup), group (General)
en: If true, a backup is saved every BackupTime minutes
lt: Jei taip, tai atsarginė kopija bus įrašoma kas AtsarginėsKopijosLaikas minučių.

note: i18n: ectx: label, entry (BackupTime), group (General)
en: Time interval between two automatic backups
lt: Laikotarpis tarp dviejų atsarginių kopijų sukūrimų.

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsFrontImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the front of the flashcard.
lt: Paveikslėlius rodyti priekinėje kortelės pusėje.

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsBackImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the back of the flashcard.
lt: Paveikslėlius rodyti nugarinėje kortelės pusėje.

note: i18n: ectx: label, entry (Block), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query is blocked
lt: Jei pažymėta dialogo kortelėje, skirtoje užklausos blokavimui, tai užklausa yra blokuojama

note: i18n: ectx: label, entry (Expire), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query accepts an expiring time
lt: Jei pažymėta dialogo kortelėje, skirtoje užklausos blokavimui, tai užklausai taikomas galiojimo pabaigos laikas

note: i18n: ectx: label, entry (TestNumberOfEntries), group (PracticeOptions)
en: The number of entries that are practiced at the same time. If one of these is answered correctly another entry will be appended.
lt: Tuo pačiu metu praktikuotų įrašų kiekis. Jei į vieną iš jų bus atsakyta teisingai, tada bus pridedamas kitas įrašas.

note: i18n: ectx: label, entry (SwapDirection), group (PracticeOptions)
en: Swap direction randomly
lt: Atsitiktinai keisti kryptį

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeout), group (PracticeOptions)
en: Limit the time for the user to answer in a test.
lt: Riboti laikotarpį, per kurį naudotojas privalo pateikti atsakymą.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutMode), group (PracticeOptions)
en: Show - show the solution after the given time; Continue - go to the next question after the given time.
lt: Rodyti — sprendinį rodyti praėjus duotam laikotarpiui; Tęsti — praėjus duotam laikotarpiui, pateikti kitą klausimą.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutTimePerAnswer), group (PracticeOptions)
en: Maximum time allowed to answer.
lt: Laikotarpis, kurio bėgyje būtina pateikti atsakymą.

note: i18n: ectx: label, entry (Suggestions), group (PracticeOptions)
en: Enable suggestion lists in written practice.
lt: Rašybos pratybų metu rodyti siūlymų sąrašą.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHints), group (PracticeOptions)
en: Enable the showing of hints.
lt: Įgalinti patarimų rodymą.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreAccentMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the accentuation is wrong.
lt: Jei suklysta tik kirčiuojant, tai atsakymą laikyti teisingu.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreCapitalizationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the capitalization is wrong.
lt: Jei suklysta tik rašant didžiąsias raides, tai atsakymą laikyti teisingu.

note: i18n: ectx: label, entry (SplitTranslations), group (PracticeOptions)
en: Split translations in written practice.
lt: Rašymo pratybose skaidyti vertimus.

note: i18n: ectx: label, entry (Periods), group (PracticeOptions)
en: Split translations at periods.
lt: Vertimus skaidyti ties taškais.

note: i18n: ectx: label, entry (Colons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at colons.
lt: Vertimus skaidyti ties dvitaškiais.

note: i18n: ectx: label, entry (Semicolons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at semicolons.
lt: Vertimus skaidyti ties kabliataškiais.

note: i18n: ectx: label, entry (Commas), group (PracticeOptions)
en: Split translations at commas.
lt: Vertimus skaidyti ties kableliais.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMore), group (PracticeOptions)
en: Enable Show More button to reveal parts of the solution in written practice.
lt: Rašybos pratybose leisti naudotis mygtuku „Rodyti daugiau“, kuriuo atskleidžiamos sprendinio dalys.

note: i18n: ectx: label, entry (SkipKnownEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable Skip (I Know It) button in written practice.
lt: Rašybos pratybose leisti naudotis mygtuku „Praleisti (šitai žinau)“.

note: i18n: ectx: label, entry (CountSynonymsAsCorrect), group (PracticeOptions)
en: When the synonym instead of the word was entered, does it count as correct?
lt: Jei vietoje žodžio bus įvestas sinonimas, atsakymą užskaityti kaip teisingą?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeImagesEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable image display in the practice dialogs.
lt: Pratybų dialoguose galima rodyti paveikslėlius.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeSoundEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable sound playback in the practice dialogs.
lt: Pratybų dialoguose galima leisti garsus.

note: i18n: ectx: label, entry (MultipleChoiceWordTypeConsistancy), group (PracticeOptions)
en: Use the same word type as the solution for the incorrect answers in a multiple choice practice.
lt: Pratybose, kuriose galima rinktis iš keleto atsakymų, tą patį žodžio tipą naudoti kaip sprendinį neteisingiems atsakymams.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberMultipleChoiceAnswers), group (PracticeOptions)
en: How many answers are provided for a multiple choice question, including the correct answer.
lt: Iš kelių atsakymų (įskaitant ir teisingą) galima rinktis atsakant į klausimą.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSearch), group (Appearance)
en: Toggle display of the search bar.
lt: Rodyti, arba ne, paieškos juostą.

note: i18n: ectx: label, entry (TableActiveColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the active column.
lt: Rodyti/slėpti veikiamąjį stulpelį.

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowSplitter), group (Appearance)
en: How the main window is divided.
lt: Kaip padalijamas pagrindinis langas.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Appearance)
en: The font used in the vocabulary table
lt: Šriftas, naudojamas žodyno lentelėje

note: i18n: ectx: label, entry (IPAFont), group (Appearance)
en: The font used for phonetics
lt: Šriftas, kuriuo pateikiama fonetika

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentCol), group (Appearance)
en: Currently selected column
lt: Šiuo metu pažymėtas stulpelis

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentRow), group (Appearance)
en: Currently selected row
lt: Šiuo metu pažymėta eilutė

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at least this often to be included in the practice.
lt: Įrašas į pratybas bus įtrauktas tik tuomet, kai jis bus paklaustas bent šitiek kartų.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at most this often to be included in the practice.
lt: Įrašas į pratybas bus įtrauktas tik tuomet, kai jis bus paklaustas ne daugiau nei šitiek kartų.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at least this often to be included in the practice.
lt: Įrašas į pratybas bus įtrauktas tik tuomet, kai jis bus atsakytas neteisingai bent šitiek kartų.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at most this often to be included in the practice.
lt: Įrašas į pratybas bus įtrauktas tik tuomet, kai jis bus atsakytas neteisingai ne daugiau nei šitiek kartų.

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPracticeEnabled), group (Thresholds)
en: Only selected word types will be included in practice.
lt: Į pratybas bus įtraukti tik pažymėtieji žodžio tipai.

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected word types for practices.
lt: Pažymėtieji žodžio tipai pratyboms.

note: i18n: ectx: label, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected sub word types for practices.
lt: Pažymėtieji žodžio potipiai pratyboms.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswer), group (PracticeManager)
en: Show the solution after an answer was given.
lt: Pateikus atsakymą, rodyti sprendinį.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswerTime), group (PracticeManager)
en: The time the solution is shown (seconds). 0 is unlimited.
lt: Sprendinio rodymo trukmė (sekundėmis). Nurodžius 0, rodymo trukmė neribojama.

note: i18n: ectx: label, entry (ProvidersUrl), group (KNewStuff)
en: The Providers path for Parley
lt: Parley tiekėjų kelias

note: i18n: ectx: label, entry (InstallationCommand), group (KNewStuff)
en: The command used to start a downloaded vocabulary
lt: Komanda, kuria kuria startuojamas atsiųstas žodynas

note: i18n: ectx: label, entry (InstallPath), group (KNewStuff)
en: The folder where downloaded vocabularies are saved by default
lt: Numatytasis aplankas, kuriame talpinami atsiųstieji žodynai

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

[ctx: title:window general settings]
en: General
lt: Bendri

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

en: View
lt: Rodymas

en: View Settings
lt: Rodymo nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_IPAFont)
en: Specify which font to use for displaying pronunciations using phonetic symbols.
lt: Nurodykite šriftą, kurio fonetiniais simboliais bus pateikiama tartis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCard)
en: Flash Cards
lt: Kortelės
