parley - en to nl translation catalogue (691 entries)

en: Unit
nl: Les

en: Number of entries in this lesson.
nl: Aantal regels in deze eenheid.

en: The vocabulary document contains no entries that can be used for the chosen type of practice.
nl: Het woordenlijstdocument bevat geen regels die geschikt zijn voor de gekozen oefening.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EntryFilterDialog)
en: Start Practice
nl: Oefening starten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: <p>Your selection of vocabulary for the practice is empty.</p><p>Below you can choose to ignore some of your configuration settings to start a practice anyway.</p>
nl: <p>Er is geen te oefenen woordenlijst gekozen.</p><p>Hieronder kunt kiezen enkele van de instellingen te negeren en toch een oefening te starten.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ignoreGroupBox)
en: Ignore Configuration for:
nl: Instellingen negeren voor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lessonCheckBox)
en: Ignore Lessons
nl: Lessen negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wordTypeCheckBox)
en: Ignore Word Types
nl: Woordtypen negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, blockedCheckBox)
en: Ignore Blocked
nl: Vergrendelingen negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesWrongCheckBox)
en: Ignore Times Answered Incorrectly
nl: Aantal foute antwoorden negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timesPracticedCheckBox)
en: Ignore Times Practiced
nl: Aantal keren geoefend negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, minMaxGradeCheckBox)
en: Ignore Minimum/Maximum Grade
nl: Min/max beheersing negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberAffectedWordsLabel)
en: Number of Affected Words
nl: Aantal betreffende woorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, documentTotalDescriptionLabel)
en: Total number of entries:
nl: Totaal aantal regels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalDescriptionLabel)
en: Resulting number of words to practice:
nl: Totaal aantal te oefenen woorden:

[ctx: display of the name of the vocabulary collection]
en: Collection: %1
nl: Verzameling: %1

en: None
nl: Geen

en: You can drag and drop words onto their word type.
nl: U kunt woorden naar hun woordtype slepen en neerzetten.

en: Enable the synonym view to edit synonyms.
nl: Schakel de weergave voor synoniemen in voor het bewerken van synoniemen.

en: Enable the antonym view to edit antonyms.
nl: Schakel de weergave in voor tegengestelden om tegengestelden te bewerken.

en: Pronunciation (%1)
nl: Uitspraak (%1)

en: Pronunciation
nl: Uitspraak

en: Word Type (%1)
nl: Woordtype (%1)

en: Word Type
nl: Woordtype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, synonymButton)
en: Synonym
nl: Synoniem

en: Synonym (%1)
nl: Synoniem (%1)

en: Antonym (%1)
nl: Tegengestelde (%1)

en: Antonym
nl: Tegengestelde

en: Example (%1)
nl: Voorbeeld (%1)

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Comment (%1)
nl: Commentaar (%1)

en: Comment
nl: Commentaar

en: Paraphrase (%1)
nl: Omschrijving (%1)

en: Paraphrase
nl: Omschrijving

en: Please use Edit -> Languages to set up your document.
nl: Gebruik Bewerken -> Talen voor het bewerken van het document.

en: No Languages Defined
nl: Geen talen opgegeven

en: Select a unit before adding vocabulary.
nl: Selecteer een eenheid voordat u er een woordenlijst aan toevoegt.

en: No Unit Selected
nl: Geen eenheid geselecteerd

en: %1 word due | %1 words due
nl[0]: nog %1 woord verwacht
nl[1]: nog %1 woorden verwacht

en: Fully learned
nl: Alles geleerd

en: Open this vocabulary collection in the editor
nl: Deze woordenlijstverzameling openen in de bewerker.

en: Practice Anyway
nl: Toch oefenen

en: Practice
nl: Oefening

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recentLabel)
en: Active Collections
nl: Actieve verzamelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, completedLabel)
en: Completed Collections
nl: Geoefende verzamelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeChoiceButton)
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to remove this collection?
nl: Wilt u werkelijk deze verzameling verwijderen?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: Create a New Collection...
nl: Een nieuwe verzameling aanmaken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openButton)
en: Open an Existing Collection...
nl: Een bestaande verzameling openen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsButton)
en: Download New Collections...
nl: Nieuwe verzamelingen downloaden...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, playButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, solutionSoundButton) i18n: ectx: property (text), widget (Practice::AudioButton, questionSoundButton)
en: Play
nl: Afspelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, recordButton)
en: Record
nl: Opnemen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downloadButton)
en: Download audio file with webservice
nl: Geluidsbestand downloaden met webservice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: Download
nl: Downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showCurrentButton)
en: Lookup Current
nl: Huidige opzoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, followTableCheckBox)
en: Follow Table
nl: Tabel volgen

en: Could not determine word type of adjectives
nl: Kon het woordtype van bijvoeglijke naamwoorden niet vaststellen

en: Could not determine word type of adverbs
nl: Kon het woordtype van bijwoorden niet vaststellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, absoluteLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: The comparative is used to compare nouns or verbs (faster)
nl: Vergelijkende vorm wordt gebruikt om zelfstandige naamwoorden of bijwoorden  met elkaar te vergelijken (sneller)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: Absolute:
nl: Stellende trap:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: Comparative:
nl: Vergrotende trap:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: The superlative (fastest)
nl: Overtreffende trap (snelste)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: Superlative:
nl: Overtreffende trap:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdjectiveButton)
en: Adjective
nl: Bijvoeglijk naamwoord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, makeAdverbButton)
en: Adverb
nl: Bijwoord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layout)
en: Conjugation Forms
nl: Vervoegingsvormen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualFirstPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralFirstPersonLabel)
en: First
nl: Eerste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualSecondPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralSecondPersonLabel)
en: Second
nl: Tweede

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdMalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdMalePersonLabel)
en: Third Male
nl: Derde mannelijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdFemalePersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdFemalePersonLabel)
en: Third Female
nl: Derde vrouwelijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualThirdNeutralPersonLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralThirdNeutralPersonLabel)
en: Third Neutral
nl: Derde onzijdig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextTenseButton)
en: Ne&xt
nl: &Volgende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tenselabel)
en: &Tense:
nl: &Tijdvorm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, singularLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Singular
nl: Enkelvoud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dualLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Dual
nl: Tweevoud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pluralLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, numberSelection)
en: Plural
nl: Meervoud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Masculine
nl: Mannelijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Feminine
nl: Vrouwelijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Neuter
nl: Onzijdig

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, declensionGroupBox)
en: Declension Forms
nl: Verbuigingsvormen

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nominativeLabel)
en: Nominative:
nl: Eerste naamval:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genitivLabel)
en: Genitive:
nl: Tweede naamval:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dativLabel)
en: Dative:
nl: Derde naamval:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accusativeLabel)
en: Accusative:
nl: Vierde naamval:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ablativLabel)
en: Ablative:
nl: Zesde naamval:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locativeLabel)
en: Locative:
nl: Zevende naamval:

[ctx: one of the seven cases (grammatical)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, vocativeLabel)
en: Vocative:
nl: Vijfde naamval:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number:
nl: Aantal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next
nl: Volgende

en: Units
nl: Eenheden

en: Right click to add, delete, or rename units. 
    With the checkboxes you can select which units you want to practice. 
    Only checked units [x] will be asked in the practice!
nl: Klik met de rechtermuisknop om eenheden toe te
    voegen, te verwijderen of te hernoemen. 
    Met de keuzevakjes kunt u kiezen welke eenheden u wilt oefenen.
    Alleen de gekozen eenheden [x] worden in de oefening gebruikt!

en: Word Types
nl: Woordtypen

en: Inflection (verbs, adjectives, nouns)
nl: verbuiging(werkwoorden,bijvoeglijke naamwoorden, zelfstandige naamwoorden)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, comparisonForms)
en: Comparison Forms
nl: Trappen van vergelijking

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple Choice
nl: Meerkeuze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, synonymLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Antonyms
nl: Tegengestelden

en: False Friends
nl: Valse vrienden

en: Phonetic Symbols
nl: Fonetische symbolen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Summary
nl: Samenvatting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Sound
nl: Geluid

en: Enter search terms here
nl: Voer hier zoektermen in

en: Search your vocabulary
nl: Zoeken in woordenlijst

en: S&earch:
nl: Zo&eken:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: Besta&nd

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: Menu (lesson)
en: &Unit
nl: &Les

note: i18n: ectx: Menu (learning)
en: &Practice
nl: &Oefening

note: i18n: ectx: ToolBar (editorToolBar)
en: Editor Toolbar
nl: Werkbalk voor bewerker

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, direc_label)
en: Properties From Original
nl: Eigenschappen vanuit origineel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grade_label)
en: &Confidence Level:
nl: &Beoordeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fauxami_label)
en: &False friend:
nl: &Valse vriend:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: Practice &Counts
nl: &Oefenresultaten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bcount_label)
en: &Wrong:
nl: &Fout:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qcount_label)
en: Tot&al:
nl: Tot&aal:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: &Last Practiced
nl: &Laatst geoefend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, never)
en: &Never
nl: &Nooit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, today)
en: T&oday
nl: V&andaag

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: The date this expression was last practiced
nl: De datum dat dit voor het laatst is geoefend

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: Not Practiced Yet
nl: Nog niet geoefend

note: i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QDateEdit, queryDateEdit)
en: dd.MM.yyyy
nl: dd.MM.jjjj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetGradesButton)
en: &Reset Confidence Levels
nl: &Beoordelingen opnieuw

en: Verb
nl: Werkwoord

en: Noun
nl: Zelfstandig naamwoord

en: "%1" is a:
nl: "%1" is een:

[ctx: @title:window]
en: Please select the noun's gender
nl: Selecteer het geslacht van het zelfstandig naamwoord

en: Enter LaTeX code here.
nl: Voer hier LaTeX-code in.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, texLabel)
en: LaTeX code:
nl: LateX-code:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mathModeCheckBox)
en: Math mode
nl: Wiskundemodus

en: New Unit
nl: Nieuwe eenheid

en: Add a new unit to your document
nl: Een nieuwe eenheid aan uw document toevoegen

en: Rename Unit
nl: Les hernoemen

en: Delete Unit
nl: Les verwijderen

en: Delete the selected unit.
nl: De geselecteerde eenheid verwijderen.

en: Split Unit into Smaller Units
nl: Lessen in kleinere eenheden opdelen

en: Make multiple smaller units out of one big unit.
nl: Maak meerdere kleine eenheden uit een grote eenheid.

en: Move to new lesson
nl: Naar een nieuwe eenheid gaan

en: Moves the selected vocabulary to a new lesson
nl: Verplaatst de gekozen woordenlijst naar een nieuwe eenheid

en: Remove Confidence Levels
nl: Beoordelingen wissen

en: Remove confidence levels from this unit.
nl: Beoordelingen van deze eenheid wissen

en: Remove Confidence Levels From This Unit And All Subunits
nl: Beoordelingen wissen van deze eenheid en alle subeenheden

en: Remove confidence levels from this unit and all subunits.
nl: Beoordelingen wissen van deze eenheid en alle subeenheden.

en: Expand Units and Subunits
nl: Alle eenheden en subeenheden uitklappen

en: Expand all units and subunits.
nl: Alle eenheden en subeenheden uitklappen.

en: Collapse All Units And Subunits
nl: Alle eenheden en subeenheden inklappen

en: Collapse all units and subunits.
nl: Alle eenheden en subeenheden inklappen.

en: The root lesson cannot be deleted.
nl: De basiseenheid kan niet worden verwijderd.

en: There is %1 word left in this unit. Do you want to delete it? | There are %1 words left in this unit. Do you want to delete them?
nl[0]: Er is %1 woord over in deze eenheid. Wilt u dat dat verwijderd wordt?
nl[1]: Er zijn %1 woorden over in deze eenheid. Wilt u dat die verwijderd worden?

en: Entries per Unit
nl: Regels per eenheid

en: The unit will be split into smaller unit. How many entries in each unit do you want?
nl: De eenheden worden in kleinere eenheden opgedeeld. Hoeveel regels moeten er in iedere eenheid zijn?

en: New Lesson
nl: Nieuwe eenheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addChoiceButton)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Language
nl: Taal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Lesson
nl: Les

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Word type:
nl: Woordtype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Pronunciation:
nl: Uitspraak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Example:
nl: Voorbeeld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Paraphrase:
nl: Omschrijving:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Select Synonyms
nl: Synoniemen selecteren

en: %1 and %2 are not Synonyms
nl: %1 en %2 zijn niet synoniem

en: %1 and %2 are Synonyms
nl: %1 en %2 zijn synoniem

en: %1 and %2 are not Antonyms
nl: %1 en %2 zijn niet tegengesteld

en: %1 and %2 are Antonyms
nl: %1 en %2 zijn tegengesteld

en: %1 and %2 are not False Friends
nl: %1 en %2 zijn geen valse vrienden

en: %1 and %2 are False Friends
nl: %1 en %2 zijn valse vrienden

[ctx: Title for a list of synonyms for a word]
en: Synonyms of %1:
nl: Synoniemen van %1:

[ctx: Title for a list of antonyms (opposites) for a word]
en: Antonyms of %1:
nl: Tegengestelden van %1:

[ctx: Title for a list of false friend (things that sound similar but have different meanings) for a word]
en: False Friends of %1:
nl: Valse vrienden van %1:

[ctx: @title:window]
en: Vocabulary Columns
nl: Kolommen woordenlijst

en: Enable/Disable the columns for each language
nl: Activeer/deactiveer kolommen voor beide talen

en: Sound file selected: %1
nl: Geselecteerd geluidsbestand: %1

en: Image file selected: %1
nl: Geselecteerd afbeeldingsbestand: %1

en: &Add New Entry
nl: Nieuwe regel &toevoegen

en: Append a new row to the vocabulary
nl: Een nieuwe regel aan de woordenlijst toevoegen

en: &Delete Entry
nl: Regel &verwijderen

en: Delete the selected rows
nl: De geselecteerde regels verwijderen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Select all rows
nl: Alle regels selecteren

en: Deselect all rows
nl: Alle regels deselecteren

en: Vocabulary Columns...
nl: Kolommen woordenlijst...

en: Toggle display of individual vocabulary columns
nl: Kolommenweergave in woordenlijst aan- of uitzetten

en: Do you really want to delete the selected entry? | Do you really want to delete the selected %1 entries?
nl[0]: Wilt u werkelijk de geselecteerde regel wissen?
nl[1]: Wilt u werkelijk de %1 geselecteerde regels wissen?

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Nothing to spell check.
nl: Niets om de spelling van te controleren

[ctx: @title of a popup]
en: No Spell Checker Available
nl: Geen spellingcontrole beschikbaar

[ctx: @popupmessage]
en: Either the language set up is incorrect or no spellchecker was installed for this locale: %1.
nl: De taal is onjuist ingesteld, of er is geen spellingcontrole geïnstalleerd voor deze taal: %1.

en: New
nl: Nieuw

en: Add a new word type to your document
nl: Een nieuw woordtype aan uw document toevoegen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename the selected word type
nl: Het geselecteerde woordtype hernoemen

en: Delete Word Type
nl: Woordtype verwijderen

en: Delete the selected word type.
nl: Het geselecteerde woordtype verwijderen.

[ctx: Let the user select what grammatical meaning is connected to a word type (nouns have gender, verbs conjugations etc)]
en: Grammar
nl: Grammatica

en: To let Parley know the grammatical meaning of a word type.
nl: Parley de grammatische betekenis van een woordtype leren.

en: This word type folder contains nouns.
nl: Deze map met woordtypen bevat zelfstandige naamwoorden.

en: Masculine Noun
nl: Mannelijk zelfstandig naamwoord

en: This word type folder contains masculine nouns.
nl: Deze map met woordtypen bevat mannelijke zelfstandige naamwoorden.

en: Feminine Noun
nl: Vrouwelijk zelfstandig naamwoord

en: This word type folder contains feminine nouns.
nl: Deze map met woordtypen bevat vrouwelijke zelfstandige naamwoorden.

en: Neuter Noun
nl: Onzijdig zelfstandig naamwoord

en: This word type folder contains neuter nouns.
nl: Deze map met woordtypen bevat onzijdige zelfstandige naamwoorden.

en: This word type folder contains adjectives.
nl: Deze map met woordtypen bevat bijvoeglijke naamwoorden.

en: This word type folder contains adverbs.
nl: Deze map met woordtypen bevat bijwoorden.

en: This word type folder contains verbs.
nl: Deze map met woordtypen bevat werkwoorden.

en: Conjunction
nl: Voegwoord

en: This word type folder contains conjunctions.
nl: Deze map met woordtypen bevat voegwoorden.

en: No Special Type
nl: Geen speciaal woordtype

en: This word type folder contains no word type with special meaning.
nl: Deze map met woordtypen bevat geen speciale woordsoorten.

en: The root word type cannot be deleted.
nl: Het hoofdwoordtype kan niet worden verwijderd.

en: There is a word left with this word type. It will lose its type. Continue? | There are %1 words left with this word type. They will lose their word type. Continue?
nl[0]: Er is nog een woord overgebleven van dit woordtype. Het woordtype hiervan gaat verloren. Doorgaan?
nl[1]: Er zijn nog %1 woorden overgebleven van dit woordtype. Het woordtype hiervan gaat verloren. Doorgaan?

[ctx: @title:window]
en: Export
nl: Exporteren

en: HTML document
nl: HTML-document

en: Could not write to file "%1"
nl: Kon niet naar bestand "%1" schrijven

en: Export As
nl: Exporteren als

en: Untitled
nl: Naamloos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportOptions)
en: Export
nl: Exporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCardRadio)
en: Flash Cards - to print learning cards (HTML)
nl: Oefenkaarten - voor het afdrukken van kaarten (HTML)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tableRadio)
en: A vocabulary list that works in a web-browser and can be printed (HTML)
nl: Een woordenlijst die in een webbrowser kan worden weergegeven en kan worden afgedrukt (HTML)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, csvRadio)
en: Comma separated values (CSV)
nl: Door komma gescheiden waarden (CSV, is comma separated values)

en: Vocabulary Trainer
nl: Woordjes oefenen

en: Helps you train your vocabulary
nl: Helpt bij het leren van woordjes

en: Developer and Co-maintainer
nl: Ontwikkelaar en mede-onderhouder

en: Developer, former maintainer
nl: Ontwikkelaar en vroeger onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Practice Dialogs
nl: Oefeningdialogen

en: Scripting
nl: Scripts maken

en: Countless fixes, former maintainer, port to KDE4
nl: Ontelbare verbeteringen, vorige onderhouder, overzetten naar KDE4

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Artwork and Oxygen Icons
nl: Uiterlijk en Oxygen-pictogrammen

en: Port to KConfig XT
nl: Overdracht naar KConfig XT

en: Rewriting the kvtml library for KDE4
nl: De kvtml-bibliotheek herschreven voor KDE4

en: Bug reports and testing on the way to KDE4
nl: Bugrapporten en testen bij overbrengen naar KDE4

en: Conceived the name Parley
nl: Bedacht de naam Parley

en: [file]
nl: [bestand]

en: Document file to open
nl: Te openen document

en: Creates a new vocabulary collection
nl: Maakt een nieuwe woordenlijstverzameling aan

en: Opens an existing vocabulary collection
nl: Opent een bestaande woordenlijstverzameling

en: Open &Downloaded Vocabularies...
nl: Ge&downloade woordenlijstverzamelingen openen...

en: Open downloaded vocabulary collections
nl: Gedownloade woordenlijstverzamelingen openen

en: Save the active vocabulary collection
nl: De actieve woordenlijstverzameling opslaan

en: Save the active vocabulary collection with a different name
nl: De actieve woordenlijstverzameling met een andere naam opslaan

en: &Export...
nl: &Exporteren...

en: Export to HTML or CSV
nl: Naar HTML of CSV exporteren

en: &Properties...
nl: &Eigenschappen...

en: Edit document properties
nl: Documenteigenschappen bewerken

en: Close the current vocabulary collection and show the dashboard
nl: De huidige woordenlijstverzameling afsluiten en het dashboard tonen

en: Quit Parley
nl: Parley afsluiten

en: Show the configuration dialog
nl: Configuratiedialoog openen

en: &Languages...
nl: &Talen...

en: Edit which languages are in the collection and their grammar properties.
nl: Bewerk welke talen in de verzameling zijn, en hun grammaticale eigenschappen.

en: Remove all confidence levels from the current document
nl: Alle beheersingen uit het huidige document wissen

en: Show Entries from Child Units
nl: Regels uit subeenheden tonen

en: Enable to also see the entries of child units in each unit.
nl: Schakel dit in om in elke eenheid ook de regels van de subeenheden  te laten weergeven.

en: Automatic Translation
nl: Automatische vertaling

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticTranslation), group (General)
en: Enable automatic translation of the unit entries.
nl: Automatische vertaling van de regels in de eenheid activeren.

en: Start Practice...
nl: Oefening starten...

en: Start practicing
nl: Oefening starten

en: Configure Practice...
nl: Oefening instellen...

en: Change practice settings
nl: Instellingen oefening wijzigen

en: Export Results...
nl: Resultaten exporteren...

en: Write a file with the results of the practice
nl: Een bestand schrijven met de oefenresultaten

en: Editor
nl: Bewerker

en: Switch to vocabulary editor
nl: De woordenlijstbewerker inschakelen

en: Show Se&arch
nl: Zo&eken tonen

en: Toggle display of the search bar
nl: Zoekbalk aan- of uitzetten

[ctx: @title:window document properties]
en: Properties for %1
nl: Eigenschappen voor %1

[ctx: @title:window]
en: Open Vocabulary Collection
nl: Woordenlijstverzameling openen

en: Open in practice &mode
nl: Openen in oefen&modus

en: The vocabulary collection is locked by another process.  You can open the file if you take over the lock, but you will lose any changes from the other process.
    
    Do you want to take over the lock?
nl: De woordenlijstverzameling is door een ander proces geblokkeerd. U kunt het bestand openen als u de blokkering overneemt, maar in het andere proces gaan eventuele wijzigingen dan verloren.
    Wilt u de blokkering overnemen?

en: Take Over Lock
nl: Blokkering overnemen

en: Opening collection "%1" resulted in an error: %2
nl: Verzameling "%1" openen geeft fout: %2

[ctx: @title:window]
en: Open Collection
nl: Verzameling openen

en: Vocabulary is modified.
    
    Save file before exit?
nl: Woordenlijst is gewijzigd.
    
    Bestand voor het afsluiten opslaan?

[ctx: @title:window]
en: Open Downloaded Vocabulary Collection
nl: Opgehaalde woordenlijstverzameling openen

en: File "%1" is locked by another process.  You can save to the file if you take over the lock, but you will lose any changes from the other process.
    
    Do you want to take over the lock?
nl: Het bestand "%1" is door een ander proces geblokkeerd. U kunt het bestand openen als u de blokkering overneemt, maar in het andere proces gaan eventuele wijzigingen dan verloren.
    Wilt u de blokkering overnemen?

en: Writing file "%1" resulted in an error: %2
nl: Schrijven bestand "%1"geeft fout: %2

[ctx: @title:window]
en: Save File
nl: Bestand opslaan

[ctx: @title:window]
en: Save Vocabulary As
nl: Woordenlijst opslaan als

en: <qt>The file<p><b>%1</b></p>already exists. Do you want to overwrite it?</qt>
nl: <qt>Het bestand <p><b>%1</b></p>bestaat al. Wilt u het overschrijven?</qt>

[ctx: @info:status saving a file]
en: Saving %1
nl: %1 wordt opgeslagen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: Public Domain
nl: Publiek domein

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, languageGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxLanguages)
en: Languages
nl: Talen

en: A Second Language
nl: Een tweede taal

en: Lesson 1
nl: Les 1

en: Could not open vocabulary collection "%1"
nl: Kon woordenlijstverzameling "%1" niet openen

en: You cannot start to practice when the known language is the same as the language to learn.
nl: U kunt niet oefenen als de bekende taal en de te leren taal gelijk zijn.

en: Select languages
nl: Talen selecteren

en: Download New Vocabularies...
nl: Nieuwe woordenlijsten downloaden...

en: Downloads new vocabulary collections
nl: Haalt nieuwe woordenlijstverzamelingen van internet op

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceToolBar)
en: Practice Toolbar
nl: Oefentaakbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (statisticsToolBar)
en: Statistics Toolbar
nl: Statistiekwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (practiceSummaryToolBar)
en: Practice Summary Toolbar
nl: Werkbalk samenvatting oefening

en: Stop
nl: Stoppen

en: All comparison forms were right.
nl: Alle trappen van vergelijking waren goed.

[ctx: the user entered the wrong absolute form when practicing comparison forms of adjectives (the base form of the adjective is wrong)]
en: "%1" is the wrong word.
nl: "%1" is het verkeerde woord.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (good, better, best)]
en: Both comparison forms (comparative and superlative) are wrong.
nl: Beide trappen van vergelijking (vergrotende en overtreffende trap) zijn fout.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (second form wrong - better)]
en: The comparative is wrong.
nl: De vergrotende trap is fout.

[ctx: the user entered the wrong comparison forms when practicing comparison forms of adjectives (third form wrong - best)]
en: The superlative is wrong.
nl: De overtreffende trap is fout.

en: Enter the comparison forms.
nl: Voer de trappen van vergelijking in.

en: Do not Care
nl: Maakt niet uit

en: 30 Min
nl: 30 min

en: 1 Hour
nl: 1 uur

en: 2 Hours
nl: 2 uren

en: 4 Hours
nl: 4 uren

en: 8 Hours
nl: 8 uren

en: 12 Hours
nl: 12 uren

en: 18 Hours
nl: 18 uren

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 4 Days
nl: 4 dagen

en: 5 Days
nl: 5 dagen

en: 6 Days
nl: 6 dagen

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 2 Weeks
nl: 2 weken

en: 3 Weeks
nl: 3 weken

en: 4 Weeks
nl: 4 weken

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 2 Months
nl: 2 maanden

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 4 Months
nl: 4 maanden

en: 5 Months
nl: 5 maanden

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: 10 Months
nl: 10 maanden

en: 12 Months
nl: 12 maanden

en: Illogical blocking times.
nl: Onzinnige vergrendelingstijden.

en: The time for level %1 should be lower than the time for level %2.
nl: De tijd voor niveau %1 moet korter zijn dan die voor niveau %2.

en: 
    Illogical expiration times.
nl: 
    Onzinnige aflooptijden.

en: 
    Illogical blocking vs. expiration times.
nl: 
    Onzinnige vergrendelingstijden versus aflooptijden.

en: The blocking time at level %1 should be lower than the expiration time.
nl: De vergrendelingstijd op niveau %1 moet korter zijn dan de aflooptijd.

en: Illogical Values
nl: Onzinnige waarden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev2)
en: Level &2:
nl: Niveau &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev5)
en: Level &5:
nl: Niveau &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev6)
en: Level &6:
nl: Niveau &6:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Expire)
en: E&xpiring
nl: &Vervalt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Block)
en: Bl&ocking
nl: Ver&grendeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev4)
en: Level &4:
nl: Niveau &4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev7)
en: Level &7:
nl: Niveau &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev1)
en: Level &1:
nl: Niveau &1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_lev3)
en: Level &3:
nl: Niveau &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not practice vocabulary that has been asked within:
nl: Oefen geen woordenlijst die gevraagd is binnen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vocabulary drops one grade after this much time:
nl: Woordenlijst naar een niveau lagere beheersing na dit tijdsverloop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdjective)
en: Include Adjectives
nl: Inclusief bijvoeglijke naamwoorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComparisonIncludeAdverb)
en: Include Adverbs
nl: Inclusief bijwoorden

[ctx: @title:window]
en: Configure Practice
nl: Oefening instellen

[ctx: @title:group Configure general settings for practicing vocabulary, short title in config dialog.]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Configure general settings for practicing vocabulary.]
en: General Practice Settings
nl: Algemene instellingen oefening

[ctx: @title:group vocabulary can be set to be blocked for a certain amount of time]
en: Blocking
nl: Vergrendeling

en: Blocking Settings
nl: Vergrendelinstellingen

[ctx: @title:group ignore vocabulary based on some properties like word type]
en: Thresholds
nl: Drempels

en: Threshold Settings
nl: Drempelinstellingen

[ctx: @title:group Configure specific settings for practicing vocabulary, short title in config dialog.]
en: Specific
nl: Specifiek

[ctx: Configure specific settings for practicing vocabulary.]
en: Specific Practice Settings
nl: Specifieke instellingen oefening

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Correction
nl: Correctie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreAccentMistakes)
en: Answers with wrong accents are still counted as correct.
nl: Antwoorden met verkeerde accenten worden toch goed gerekend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreAccentMistakes)
en: Ignore accents
nl: Accenten negeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCapitalizationMistakes)
en: Any captitalization in the answer is counted as correct.
nl: Fouten met hoofdletters worden toch goed gerekend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCapitalizationMistakes)
en: Ignore capitalization
nl: Hoofd/kleine letters negeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnorePunctuationMistakes)
en: Any punctuation mistake in the answer is counted as correct.
nl: Fouten met leestekens worden toch goed gerekend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnorePunctuationMistakes)
en: Ignore punctuation
nl: Leestekens negeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHints)
en: During the practice you can use the hint button to see parts of the solution.
nl: Tijdens de oefening kunt u met de knop "Aanwijzing" delen zien van het goede antwoord.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHints)
en: Enable hints
nl: Aanwijzingen activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Images and Sound
nl: Afbeeldingen en geluid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsFrontImage)
en: During the practice, images are shown for the question.
nl: Tijdens de oefening ziet u afbeeldingen bij de vragen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsFrontImage)
en: Image for question
nl: Afbeelding bij vraag

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsBackImage)
en: During the practice, images are shown for the solution.
nl: Tijdens de oefening ziet u afbeeldingen bij de antwoorden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FlashcardsBackImage)
en: Image for solution
nl: Afbeelding bij antwoord

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AllowImageInsteadOfWord)
en: Allow using images instead of words in flashcards.
nl: Afbeeldingen op de oefenkaarten toestaan in plaats van woorden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowImageInsteadOfWord)
en: Allow images instead of words
nl: Afbeeldingen toestaan in plaats van woorden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PracticeSoundEnabled)
en: Enable playing of pronunciation sound files during the practice.
nl: Uitspraak laten horen tijdens de oefening.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: By default you are asked to enter synonyms until you enter the one that is associated directly with the current word. With this option enabled any synonym is accepted.
nl: Standaard wordt gevraagd synoniemen in te voeren, totdat u dat invoert dat direct is gekoppeld aan het huidige woord. Met deze optie wordt elk synoniem goed gerekend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CountSynonymsAsCorrect)
en: Accept any synonym
nl: Elk synoniem accepteren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sessions
nl: Sessies

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Max session size:
nl: Max sessiegrootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Max number of new words:
nl: Max aantal nieuwe woorden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: When creating multiple choice practices, try to show answers of the same word type.
nl: Bij het opstellen van oefeningen met meerkeuzevragen, proberen antwoorden met hetzelfde woordtype te tonen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MultipleChoiceWordTypeConsistancy)
en: Use choices of the same word type
nl: Keuzes met zelfde woordtype gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of choices:
nl: Aantal keuzes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Only practice vocabulary that fulfills the following conditions:
nl: Oefen alleen een woordenlijst die hieraan voldoet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At least
nl: Minstens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: At most
nl: Hoogstens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Grade:
nl: Beoordeling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Times practiced:
nl: Aantal oefeningen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Answered incorrectly:
nl: Fout beantwoord:

en: All conjugation forms were right.
nl: Alle vervoegingsvormen waren goed.

[ctx: You did not get the conjugation forms right.]
en: You answered %1 conjugation form correctly. | You answered %1 conjugation forms correctly.
nl[0]: %1 vervoegingsvorm is goed beantwoord.
nl[1]: %1 vervoegingsvormen zijn goed beantwoord

en: Enter all conjugation forms.
nl: Voer alle vervoegingsvormen in.

en: Choose the right article for "%1"
nl: Kies het juiste lidwoord voor "%1"

[ctx: @label the gender of the word: masculine]
en: %1 is masculine
nl: %1 is mannelijk

[ctx: @label the gender of the word: feminine]
en: %1 is feminine
nl: %1 is vrouwelijk

[ctx: @label the gender of the word: neuter]
en: %1 is neuter
nl: %1 is onzijdig

[ctx: Display of the current unit during practice]
en: Unit: %1
nl: Les: %1

en: New word
nl: Nieuw woord

[ctx: Display of the current confidence level during practice, 1st param is either initial or long term]
en: %1, confidence %2
nl: %1, beheersing %2

en: initial
nl: aanvankelijk

en: long term
nl: lange termijn

en: You answered correctly %2 of a total of %1 word.
    You are %3% done. | You answered correctly %2 of a total of %1 words.
    You are %3% done.
nl[0]: %2 woord juist beantwoord uit een totaal van %1.
    U bent voor %3% klaar.
nl[1]: %2 woorden juist beantwoord uit een totaal van %1
    U bent voor %3% klaar.

en: Rendering...
nl: Weergave...

en: LaTeX error.
nl: LaTeX-fout.

en: You revealed the answer by using too many hints.
nl: Te veel aanwijzingen gebruikt.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Skip this word for now and ask again later
nl: Dit woord nu overslaan en later opnieuw vragen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, answerLaterButton)
en: Answer Later
nl: Later beantwoorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hintButton)
en: Hint
nl: Aanwijzing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, continueButton)
en: Continue
nl: Doorgaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, countAsWrongButton)
en: I Did not Know it
nl: Ik wist het niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, countAsCorrectButton)
en: I Knew it
nl: Ik wist het

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, absoluteLabel)
en: absolute
nl: stellende trap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comparativeLabel)
en: comparative
nl: vergrotende trap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, superlativeLabel)
en: superlative
nl: overtreffende trap

en: Stop Practice
nl: Oefening stoppen

en: Stop practicing
nl: Met oefenen stoppen

en: Change answer to right/wrong
nl: Antwoord wijzigen naar goed/fout

en: When you answered, Parley will display that the answer was right or wrong.
    This shortcut changes how the answer is counted.
nl: Na antwoorden toont Parley of het antwoord goed is of fout.
    Met deze sneltoets wordt ingesteld hoe het antwoord wordt gerekend.

[ctx: number of words, minutes, seconds]
en: You practiced %1 in %2 and %3.
nl: Geoefend:  %1 in %2 en %3.

en: one word | %1 words
nl[0]: een woord
nl[1]: %1 woorden

en: one minute | %1 minutes
nl[0]: een minuut
nl[1]: %1 minuten

en: one second | %1 seconds
nl[0]: een seconde
nl[1]: %1 seconden

en: Practice Overview
nl: Overzicht oefeningen

en: Switch to the Practice Overview page
nl: Ga naar overzichtpagina oefeningen

en: HTML Files
nl: HTML-bestanden

en: OpenDocument text files
nl: OpenDocument-tekstbestanden

en: Practice results
nl: Oefenresultaten

en: Answered questions: %1
nl: Beantwoorde vragen: %1

en: Correct answers: %1
nl: Goede antwoorden: %1

en: Wrong answers: %1
nl: Foute antwoorden: %1

en: <b>Attempts</b>
nl: <b>Pogingen</b>

en: <b>Question</b>
nl: <b>Vraag</b>

en: <b>Correct answer</b>
nl: <b>Goed antwoord</b>

en: <b>Your errors</b>
nl: <b>Uw fouten</b>

en: Could not write to %1
nl: Kon niet naar %1 schrijven

en: Could not write file
nl: Kon bestand niet schrijven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Attempts
nl: Pogingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Question
nl: Vraag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Solution
nl: Antwoord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Your Answer
nl: Uw antwoord

en: The vocabulary collection contains fewer than two languages.
nl: Minder dan twee talen in de woordenlijstverzameling.

en: Could not start practice
nl: Kon oefening niet starten

en: This answer will be counted as correct.
    Words will only be counted as correct if they are answered correctly on the first attempt.
nl: Dit antwoord wordt goed gerekend.
    Woorden worden alleen goed gerekend als zij bij de eerste poging goed beantwoord zijn.

en: Count this answer as wrong
nl: Dit antwoord fout rekenen

en: This answer will be counted as wrong.
    Words will only be counted as correct if they are answered correctly on the first attempt.
nl: Dit antwoord wordt fout gerekend.
    Woorden worden alleen goed gerekend als zij bij de eerste poging goed beantwoord zijn.

en: Count this answer as correct
nl: Dit antwoord goed rekenen

[ctx: test results]
en: %1 % correct
nl: %1 % goed

[ctx: test results]
en: %1 % wrong
nl: %1 % fout

[ctx: test results]
en: %1 % not answered
nl: %1 % onbeantwoord

en: Answered correctly on the first attempt: %1 of %2 (%3 %)
nl: Goed beantwoord bij de eerste poging: %1 van %2 (%3 %)

en: Answered wrong on the first attempt: %1 of %2 (%3 %)
nl: Fout beantwoord bij de eerste poging: %1 van %2 (%3 %)

en: Not answered during this practice: %1 of %2 (%3 %)
nl: Niet beantwoord in deze oefening: %1 van %2 (%3 %)

en: Your answer was wrong.
nl: Uw antwoord was fout.

en: Your answer was a synonym. Please enter another word with the same translation.
nl: Uw antwoord was een synoniem. Probeer een ander woord met dezelfde vertaling.

en: Your answer was an already entered synonym.
nl: Uw antwoord was een reeds eerder ingevoerd synoniem.

en: Your answer was a synonym and your punctuation was wrong.
nl: Antwoord was een synoniem en het gebruik van leestekens was fout.

en: Your answer was a synonym and your capitalization was wrong.
nl: Antwoord was een synoniem en het gebruik van hoofdletters was fout.

en: Your answer was a synonym and accents were wrong.
nl: Antwoord was een synoniem en accenten waren fout.

en: Your answer was a synonym.
nl: Antwoord was een synoniem.

en: Your answer was wrong as punctuation mistakes are not accepted. Please try again.
nl: Antwoord was fout omdat fouten in leestekens niet worden goed gerekend. Probeer het nog eens.

en: Your answer was wrong as capitalization mistakes are not accepted. Please try again.
nl: Antwoord was fout omdat fouten in hoofdletters niet worden goed gerekend. Probeer het nog eens.

en: Your answer was wrong as accent mistakes are not accepted. Please try again.
nl: Antwoord was fout omdat accentfouten niet worden goed gerekend. Probeer het nog eens.

en: Your answer was wrong. Please try again.
nl: Antwoord was fout. Probeer het nog eens.

en: Your answer was right, but your punctuation was wrong.
nl: Antwoord was goed, alleen het gebruik van leestekens was fout.

en: Your answer was right, but your capitalization was wrong.
nl: Antwoord was goed, alleen het gebruik van hoofdletters was fout.

en: Your answer was right, but accents were wrong.
nl: Antwoord was goed, maar accenten waren fout.

en: Your answer was right.
nl: Antwoord was goed.

en: Your answer was right... but not on the first try and your punctuation was wrong.
nl: Antwoord was goed... maar niet bij de eerste poging en het gebruik van leestekens was fout.

en: Your answer was right... but not on the first try and your capitalization was wrong.
nl: Antwoord was goed... maar niet bij de eerste poging en het gebruik van hoofdletters was fout.

en: Your answer was right... but not on the first try and accents were wrong.
nl: Antwoord was goed... maar niet bij de eerste poging en accenten waren fout.

en: Your answer was right... but not on the first try.
nl: Antwoord was goed... maar niet bij de eerste poging.

en: The solution starts with: %1
nl: Het antwoord begint met: %1

en: Synonym:
nl: Synoniem:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tiltle_group)
en: General Document Properties
nl: Algemene documenteigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: &Title:
nl: &Titel:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, titleLineEdit) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, authorLineEdit)
en: A title for your document.
nl: De naam van uw document.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: &Author:
nl: &Auteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author_2)
en: E&mail:
nl: E-&mail:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactLineEdit)
en: A way to contact you (email or a webpage).
nl: Een manier om in contact te komen met u (e-mail of webpagina).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_remark)
en: &Comment:
nl: &Commentaar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTextEdit, commentTextEdit)
en: Any additional information.
nl: Verdere informatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Cate&gory:
nl: Cate&gorie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: A general category into which your document belongs.
nl: Een algemene categorie voor uw document.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Music
nl: Muziek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Geography
nl: Geografie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Anatomy
nl: Anatomie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: History
nl: Geschiedenis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, categoryComboBox)
en: Test Preparation
nl: Testvoorbereiding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_license)
en: &License:
nl: &Licentie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, licenseComboBox)
en: The license under which your document will be.
    If you consider contributing your file to KDE in the future, an appropriate license is required.
nl: De gewenste licentie voor uw document.
    Wanneer u overweegt om in de toekomst uw bestand aan KDE te doneren, is een geschikte licentie noodzakelijk.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_1)
en: &First language:
nl: &Eerste taal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_language_2)
en: &Second language:
nl: &Tweede taal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grammarCheckBox)
en: &Setup grammar details
nl: Grammaticadetails in&stellen

[ctx: Attept to download grammar properties for the selected languages]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, downloadGrammarCheckBox)
en: Download grammar
nl: Grammatica downloaden

note: i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (ConjugationTenses), group (Locale $(locale))
en: Selected tenses for conjugation practice.
nl: Geselecteerde tijdvormen voor vervoegingsoefening.

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: label, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (VisibleColumns), group (Locale $(locale))
en: Visible columns in the main editor window.
nl: Zichtbare kolommen in het hoofdvenster voor bewerken.

note: i18n: ectx: label, entry (CollapsedStatisticsViewItems), group (Document $(fileurl)) i18n: ectx: whatsthis, entry (CollapsedStatisticsViewItems), group (Document $(fileurl))
en: Collapsed tree view items of statistics view window.
nl: Ingeklapte items in boomstructuur van weergavevenster voor statistieken.

[ctx: CSV separator]
en: >= 2 SPACES
nl: >= 2 SPATIES

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Open/Save
nl: Openen/opslaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always open the collection that was active when quitting Parley
nl: Altijd de verzameling openen die actief was bij het afsluiten van Parley

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: When this option is checked, the last active collection will be loaded automatically when starting Parley instead of showing the welcome screen.
nl: Wanneer deze optie is aangevinkt, zal de laatst actieve verzameling ingelezen worden bij het opstarten van Parley, in plaats van het tonen van het welkomstscherm.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoOpenLast)
en: Always load the last opened collection on start
nl: Bij starten altijd laatst geopende verzameling inlezen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Allow automatic saving of your work
nl: Automatisch opslaan van uw werk toestaan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: Your work will be automatically saved if you check this option
nl: Uw werk wordt automatisch opgeslagen als u deze optie selecteert

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save vocabularies automatically on close and quit
nl: Woordenlijsten automatisch op&slaan bij afsluiten en beëindigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoBackup)
en: &Create a backup every
nl: &Reservekopie aanmaken elke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBackupInterva)
en: minutes
nl: minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sep)
en: Sep&arator for text file import/export (CSV):
nl: Scheidingsteken voor tekstbest&and importeren/exporteren (CSV):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose which separator you want to use to separate your data when importing and exporting text.
nl: Kies welk scheidingsteken u wilt gebruiken om uw gegevens te scheiden bij het importeren en exporteren van tekst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_SeparatorCombo)
en: Choose the separator to use to divide the parts of an expression when importing or exporting data as text.
nl: Kies het scheidingsteken voor het scheiden van de onderdelen van gegevens tijdens het importeren of exporteren van gegevens als tekst.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Editing
nl: Bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SmartAppend)
en: &Append new rows automatically when editing
nl: &Voeg nieuwe regels automatisch achteraan toe bij het bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
nl: Nieuwe thema's op&halen...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
nl: Details thema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
nl: Omschrijving:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
nl: Auteur:

[ctx: @title:window]
en: Edit Languages
nl: Talen bewerken

en: Add language
nl: Taal toevoegen

en: Remove language
nl: Taal verwijderen

en: New Language
nl: Nieuwe taal

[ctx: Edit language properties]
en: Properties for %1
nl: Eigenschappen voor %1

en: Really delete language: %1?
nl: De taal: %1 werkelijk verwijderen?

en: Remove Language
nl: Taal verwijderen

en: No KDE keyboard selector found.
nl: Geen KDE-toetsenbordkiezer gevonden.

en: Tense Name
nl: Naam tijdvorm

en: Enter name of tense:
nl: Voer naam tijdvorm in:

en: The selected user defined tense could not be deleted
    because it is in use.
nl: De geselecteerde door gebruiker gedefinieerde
    tijdvorm kon niet worden verwijderd,
    omdat deze in gebruik is.

en: Deleting Tense Description
nl: Beschrijving tijdvorm verwijderen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
nl: Toetsenbordindeling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadGrammarButton)
en: &Download grammar
nl: Grammatica &downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spellcheckerLabel)
en: Spell checker:
nl: Spellingcontrole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localeSelectionLabel)
en: Language:
nl: Taal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_2)
en: Font (practice):
nl: Lettertype (oefenen):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel_3)
en: Font (editor):
nl: Lettertype (bewerken):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Articles
nl: Lidwoorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Definite
nl: Bepaald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Indefinite
nl: Onbepaald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_label_2)
en: &Male:
nl: &Mannelijk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_label_2)
en: &Female:
nl: &Vrouwelijk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_label_2)
en: &Neutral:
nl: &Onzijdig:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Personal Pronouns
nl: Persoonlijke voornaamwoorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers1_label)
en: &1. Person:
nl: &1e persoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers2_label)
en: &2. Person:
nl: &2e persoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pers3_label)
en: 3. Person:
nl: 3e persoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, male_c_label)
en: M&ale:
nl: &Mannelijk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, female_c_label)
en: F&emale:
nl: &Vrouwelijk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, natural_c_label)
en: Neu&ter:
nl: Onzij&dig:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dualCheckBox)
en: Dual conjugations
nl: Tweevoudige vervoegingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neutralCheckBox)
en: A neutral conjugation form exists
nl: Een onzijdige vervoegingsvorm bestaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maleFemaleDifferCheckBox)
en: Male/female have different conjugations
nl: Mannelijk/vrouwelijk worden verschillende vervoegd

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Tenses
nl: Tijdvormen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New...
nl: &Nieuw...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyButton)
en: &Modify...
nl: &Wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
nl: Verwij&deren

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardLayout), group (Locale $(locale))
en: Keyboard layout for this locale
nl: Toetsenbordindeling voor deze taal

note: i18n: ectx: label, entry (SpellChecker), group (Locale $(locale)) i18n: ectx: whatsthis, entry (SpellChecker), group (Locale $(locale))
en: Spell checker for this language
nl: Spellingcontrole voor deze taal

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Locale $(locale))
en: The font used during practice
nl: Het gebruikte lettertype voor oefenen

note: i18n: ectx: label, entry (EditorFont), group (Locale $(locale))
en: The font used in the editor
nl: Het gebruikte font in de bewerker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanUpButton)
en: &Clean Up
nl: Ops&chonen

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme to use for practice and welcome screen
nl: Te gebruiken thema voor oefening- en welkomstscherm

note: i18n: ectx: label, entry (NumPreSetting), group (General)
en: Number of stored setting profiles
nl: Aantal opgeslagen instellingsprofielen

note: i18n: ectx: label, entry (SmartAppend), group (General)
en: If true, when using the entry dialog, new rows will be appended as needed
nl: Indien ingeschakeld worden in de invoerdialoog nieuwe regels zo nodig achteraan toegevoegd

note: i18n: ectx: label, entry (Separator), group (General)
en: This sets the separator used when copying/pasting text, default is Tab
nl: Dit stelt het scheidingsteken in dat gebruikt wordt bij het kopiëren/plakken van tekst, standaard is Tab

note: i18n: ectx: label, entry (EntriesPerLesson), group (General)
en: The number of entries per unit
nl: Het aantal regels per eenheid

note: i18n: ectx: label, entry (AutoOpenLast), group (General)
en: If true, on each application start the last opened file will be loaded
nl: Indien ingeschakeld wordt bij iedere start van het programma het laatst geopende bestand ingelezen

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (General)
en: If true, vocabularies are automatically saved on close and exit
nl: Indien ingeschakeld worden woordenlijsten automatisch opgeslagen bij het afsluiten en beëindigen

note: i18n: ectx: label, entry (AutoBackup), group (General)
en: If true, a backup is saved every BackupTime minutes
nl: Indien ingeschakeld wordt om de zoveel minuten een reservekopie gemaakt

note: i18n: ectx: label, entry (BackupTime), group (General)
en: Time interval between two automatic backups
nl: Tijdinterval tussen het maken van twee reservekopieën

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsFrontImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the front of the flashcard.
nl: Afbeeldingen op de voorkant van de oefenkaarten tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (FlashcardsBackImage), group (PracticeOptions)
en: Show images on the back of the flashcard.
nl: Afbeeldingen op de achterkant van de oefenkaarten tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (Block), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query is blocked
nl: In het tabblad Vergrendeling, indien aangevinkt, zijn de vragen vergrendeld

note: i18n: ectx: label, entry (Expire), group (PracticeOptions)
en: In Blocking Query Tab Dialog, if checked then the Query accepts an expiring time
nl: In het tabblad Vergrendeling, indien aangevinkt, is er een vervaltijd voor de vergrendeling

note: i18n: ectx: label, entry (TestOrderLesson), group (PracticeOptions)
en: Append new vocabulary in a collection in order of their units. Note that this will not be a hard transition, but a slow mix from one unit to the next.
nl: Voeg nieuwe woordenlijsten toe aan een oefening in de volgorde van de  eenheden. Opmerking: de overgang van de ene eenheid naar de andere zal niet "hard" zijn, maar geleidelijk.

note: i18n: ectx: label, entry (TestNumberOfEntries), group (PracticeOptions)
en: The number of entries that are practiced at the same time. If one of these is answered correctly another entry will be appended.
nl: Het aantal regels dat tegelijkertijd wordt geoefend. Als een van deze goed wordt beantwoord komt meteen de volgende regel.

note: i18n: ectx: label, entry (SwapDirection), group (PracticeOptions)
en: Swap direction randomly
nl: Richting willekeurig wisselen

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeout), group (PracticeOptions)
en: Limit the time for the user to answer in a test.
nl: De tijd om te antwoorden in een oefening beperken.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutMode), group (PracticeOptions)
en: Show - show the solution after the given time; Continue - go to the next question after the given time.
nl: Toon - toont het antwoord na de opgegeven tijd; Doorgaan - ga naar de volgende vraag na de opgegeven tijd.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeTimeoutTimePerAnswer), group (PracticeOptions)
en: Maximum time allowed to answer.
nl: De tijd die maximaal is toegestaan om een antwoord te geven.

note: i18n: ectx: label, entry (Suggestions), group (PracticeOptions)
en: Enable suggestion lists in written practice.
nl: Schakel in een schrijfoefening suggestielijsten in.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHints), group (PracticeOptions)
en: Enable the showing of hints.
nl: Het tonen van aanwijzingen inschakelen.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreAccentMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the accentuation is wrong.
nl: Antwoorden goed rekenen als er alleen accentfouten zijn.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreCapitalizationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the capitalization is wrong.
nl: Antwoorden goed rekenen als er alleen hoofdletterfouten zijn.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnorePunctuationMistakes), group (PracticeOptions)
en: Count answers as right when only the punctuation is wrong.
nl: Antwoorden goed rekenen als er alleen leestekenfouten zijn.

note: i18n: ectx: label, entry (SplitTranslations), group (PracticeOptions)
en: Split translations in written practice.
nl: Splits vertalingen in de geschreven oefening op.

note: i18n: ectx: label, entry (Periods), group (PracticeOptions)
en: Split translations at periods.
nl: Splits vertalingen op achter punten.

note: i18n: ectx: label, entry (Colons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at colons.
nl: Splits vertalingen op achter dubbele punten.

note: i18n: ectx: label, entry (Semicolons), group (PracticeOptions)
en: Split translations at semicolons.
nl: Splits vertalingen op achter puntkomma's.

note: i18n: ectx: label, entry (Commas), group (PracticeOptions)
en: Split translations at commas.
nl: Splits vertalingen op achter komma's.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMore), group (PracticeOptions)
en: Enable Show More button to reveal parts of the solution in written practice.
nl: Druk op de knop Aanwijzing om het antwoord in de geschreven oefening gedeeltelijk te laten zien.

note: i18n: ectx: label, entry (SkipKnownEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable Skip (I Know It) button in written practice.
nl: De knop voor overslaan (Ik weet het) drukken in de geschreven oefening.

note: i18n: ectx: label, entry (CountSynonymsAsCorrect), group (PracticeOptions)
en: When the synonym instead of the word was entered, does it count as correct?
nl: Als in plaats van het woord het synoniem is ingevuld, wordt dat dan goedgerekend?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeImagesEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable image display in the practice dialogs.
nl: Tonen van afbeeldingen in oefendialogen activeren.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeSoundEnabled), group (PracticeOptions)
en: Enable sound playback in the practice dialogs.
nl: Geluid afspelen in de oefendialogen activeren.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowImageInsteadOfWord), group (PracticeOptions)
en: Allow using images instead of words in flashcards. This will only be done if there is no word in the entry.
nl: Afbeeldingen op de oefenkaarten toestaan in plaats van woorden. Dit alleen wanneer er geen woord wordt opgegeven.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxSize), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of words that will be practiced in a training session.
nl: Het grootste aantal woorden dat in een oefensessie wordt geoefend.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxNewWords), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of new (untrained) words that will be used in a training session.
nl: Het grootste aantal nieuwe (niet geoefende) woorden dat in een oefensessie wordt geoefend.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionLimitWordsInitialPhase), group (PracticeOptions)
en: Limit the number of words in the initial phase.
nl: Beperk het aanvankelijke aantal woorden.

note: i18n: ectx: label, entry (SessionMaxWordsInitialPhase), group (PracticeOptions)
en: The maximum number of words in the initial phase. If this limit is exceeded, no new words will be introduced.
nl: Het aanvankelijk grootste aantal woorden. Indien dit aantal wordt bereikt, worden geen nieuwe woorden meer geïntroduceerd.

note: i18n: ectx: label, entry (MultipleChoiceWordTypeConsistancy), group (PracticeOptions)
en: Use the same word type as the solution for the incorrect answers in a multiple choice practice.
nl: In een meerkeuze-oefening voor de foute antwoorden hetzelfde woordtype gebruiken als van het goede antwoord.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberMultipleChoiceAnswers), group (PracticeOptions)
en: How many answers are provided for a multiple choice question, including the correct answer.
nl: Hoeveel antwoorden worden in een meerkeuzevraag opgegeven, inclusief het goede antwoord.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSearch), group (Appearance)
en: Toggle display of the search bar.
nl: Zoekbalk aan- of uitzetten.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSublessonentries), group (Appearance)
en: When enabled a unit also shows entries from its subunits.
nl: Wanneer ingeschakeld zal in een eenheid ook de regels van de subeenheden worden getoond.

note: i18n: ectx: label, entry (TableLessonColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the unit column.
nl: Leskolom tonen/verbergen.

note: i18n: ectx: label, entry (TableActiveColumnVisible), group (Appearance)
en: Show/hide the active column.
nl: Actieve kolom tonen/verbergen.

note: i18n: ectx: label, entry (LessonEditingSelection), group (Appearance)
en: Select which units are displayed for editing
nl: Selecteer welke eenheden worden getoond om te bewerken

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowSplitter), group (Appearance)
en: How the main window is divided.
nl: Hoe het hoofdvenster is opgedeeld.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeFont), group (Appearance)
en: The font used in the vocabulary table
nl: Het gebruikte font in de tabel van de woordenlijst

note: i18n: ectx: label, entry (IPAFont), group (Appearance)
en: The font used for phonetics
nl: Het gebruikte lettertype voor fonetische tekens

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentCol), group (Appearance)
en: Currently selected column
nl: Huidig geselecteerde kolom

note: i18n: ectx: label, entry (CurrentRow), group (Appearance)
en: Currently selected row
nl: Huidig geselecteerde rij

note: i18n: ectx: label, entry (GradeColor), group (Appearance)
en: Color used to display the confidence levels
nl: Gebruikte kleur voor tonen beheersing

note: i18n: ectx: label, entry (PreGradeColor), group (Appearance)
en: Color used to display the early confidence levels
nl: Gebruikte kleur voor tonen eerdere beheersing

note: i18n: ectx: label, entry (InvalidUnitColor), group (Appearance) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: Color used to display invalid units
nl: Gebruikte kleur voor tonen onjuiste eenheden

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at least this often to be included in the practice.
nl: De vraag moet minstens dit aantal keer gesteld zijn voordat die in deze oefening mee doet.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumTimesAsked), group (Thresholds)
en: The entry must have been asked at most this often to be included in the practice.
nl: De vraag moet hoogstens dit aantal keer gesteld zijn voordat die in deze oefening mee doet.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at least this often to be included in the practice.
nl: De vraag moet minstens dit aantal keer fout zijn beantwoord voordat die in de oefening mee doet.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumWrongCount), group (Thresholds)
en: The entry must have been answered incorrectly at most this often to be included in the practice.
nl: De vraag moet hoogstens dit aantal keer fout zijn beantwoord voordat die in deze oefening mee doet.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMinimumGrade), group (Thresholds)
en: The entry must have at least this confidence level to be included in the practice (0..7).
nl: De vraag moet minstens deze beheersing hebben voordat die in oefening (0..7) mee doet.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMaximumGrade), group (Thresholds)
en: The entry must have at most this confidence level to be included in the practice (0..7).
nl: De vraag moet hoogstens deze beheersing hebben voordat die in oefening (0..7) mee doet.

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPracticeEnabled), group (Thresholds)
en: Only selected word types will be included in practice.
nl: Alleen geselecteerde woordtypen zullen in de oefening worden gevraagd.

note: i18n: ectx: label, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (WordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected word types for practices.
nl: Geselecteerde woordtypen voor oefeningen.

note: i18n: ectx: label, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds) i18n: ectx: whatsthis, entry (SubWordTypesInPractice), group (Thresholds)
en: Selected sub word types for practices.
nl: Geselecteerde subwoordtypen voor oefeningen.

note: i18n: ectx: label, entry (LearningLanguage), group (PracticeManager)
en: The language that you are learning.
nl: De taal die u leert

note: i18n: ectx: label, entry (KnownLanguage), group (PracticeManager)
en: The language that you know already.
nl: De u reeds bekende taal.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswer), group (PracticeManager)
en: Show the solution after an answer was given.
nl: Goede antwoord tonen na het geven van een antwoord.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolutionAfterAnswerTime), group (PracticeManager)
en: The time the solution is shown (seconds). 0 is unlimited.
nl: De tijdsduur dat een antwoord wordt getoond (seconden). 0 betekent onbegrensd.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeMode), group (PracticeManager)
en: The practice method that is currently selected.
nl: De huidige geselecteerde oefenmodus.

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeDirection), group (PracticeManager)
en: The practice mode that is currently selected.
nl: De huidige geselecteerde oefenmodus.

note: i18n: ectx: label, entry (BlockItem$(Grade)), group (PracticeManager)
en: Amount of time different confidence levels should be blocked
nl: Tijdsduur voor vergrendelingen van de verschillende beheersingen

note: i18n: ectx: label, entry (ExpireItem$(Grade)), group (PracticeManager)
en: Amount of time after which different confidence levels should expire
nl: Aflooptijden voor de verschillende beheersingen

note: i18n: ectx: label, entry (RememberPracticeDirection), group (PracticeManager)
en: If true, the practice direction for each practice mode is stored.
nl: Indien waar, wordt de oefenrichting opgeslagen voor elke oefenmodus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RememberPracticeDirection), group (PracticeManager)
en: Should the practice direction for each practice mode be stored?
nl: Moet oefenrichting voor elke oefenmodus worden bewaard?

note: i18n: ectx: label, entry (PracticeDirectionsByPracticeMode), group (PracticeManager) i18n: ectx: whatsthis, entry (PracticeDirectionsByPracticeMode), group (PracticeManager)
en: Stored values of practice direction for each practice mode.
nl: Opgeslagen waarden van oefenrichting voor elke oefenmodus.

note: i18n: ectx: label, entry (ProvidersUrl), group (KNewStuff)
en: The Providers path for Parley
nl: Het pad van de provider voor Parley

note: i18n: ectx: label, entry (InstallationCommand), group (KNewStuff)
en: The command used to start a downloaded vocabulary
nl: Het commando voor het starten van een opgehaalde woordenlijst

note: i18n: ectx: label, entry (InstallPath), group (KNewStuff)
en: The folder where downloaded vocabularies are saved by default
nl: De map waarin standaard gedownloade woordenlijsten worden opgeslagen

en: Theme
nl: Thema

[ctx: title:window general settings]
en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: View Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Online Translations
nl: Online vertalingen

en: Online Translation Services
nl: Diensten voor online vertalingen

en: translate-shell is available.
nl: Vertaalprogramma is beschikbaar.

en: translate-shell executable could not be found.
nl: het vertaalprogramma is niet aanwezig.

en: Error
nl: Fout

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxInstalledStatus)
en: Translation Shell Integration
nl: Integratie met vertaalprogramma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Run Interactive Functionality Test
nl: Interactieve functionaliteitstest uitvoeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: The interaction test request translation of English word "parley" into German.
nl: Het interactieve vertalingsverzoek voor het Engelse woord "parley" naar het Duits.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonRunTest)
en: Start online test
nl: Start online-test

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Result:
nl: Antwoord:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_IPAFont)
en: Specify which font to use for displaying pronunciations using phonetic symbols.
nl: Specificeer lettertype voor de getoonde uitspraak door middel van fonetische symbolen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, IPAFontLabel)
en: &Pronunciation symbols font:
nl: Lettertype voor &uitspraaktekens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gradeColorLabel)
en: Base color for displaying grades:
nl: Basiskleur voor de beheersingen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor)
en: Color used to display the progress
nl: Gebruikte kleur voor tonen vordering

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor)
en: Click here to change the color used to display the progress.
nl: Wijzig hier de kleur voor tonen van de vorderingen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_GradeColor) i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor) i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: &Base
nl: &Basis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, preGradeColorLabel)
en: Color for displaying early progress:
nl: Kleur voor tonen van eerdere vorderingen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor)
en: Color used to display the early progress
nl: Gebruikte kleur voor tonen van eerdere vorderingen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_PreGradeColor)
en: Click here to change the color used to display the early progress.
nl: Wijzig hier de kleur voor tonen van eerdere vorderingen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, invalidUnitColorLabel)
en: Color used to display the grades:
nl: Gebruikte kleur tonen vorderingen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_InvalidUnitColor)
en: Click here to change the color used to display invalid units.
nl: Wijzig hier de kleur voor tonen onjuiste eenheden.

en: Remove confidence levels from this unit
nl: Beoordelingen van deze eenheid wissen

en: Remove confidence levels from this unit and all sub-units
nl: Beoordelingen wissen van deze eenheid, en alle subeenheden

en: Remove confidence level from this unit and all sub-units
nl: Beoordelingen wissen van deze eenheid, en alle subeenheden

en: Progress gradients
nl: Voortgangsnelheden

en: Early progress
nl: Eerdere voortgang

en: Not Practiced
nl: Niet geoefend

en: Invalid Entries
nl: Ongeldige invoer

[ctx: adjective, The word has been properly and fully learned by the user]
en: Fully learned
nl: Helemaal geoefend

[ctx: adjective, The word has not even been practiced once by the user]
en: Not practiced
nl: Niet geoefend

en: Known to Learning
nl: Bekend naar te leren

en: Learning to Known
nl: Te leren naar bekend

en: Mixed Directions
nl: Gemengde aanwijzingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Language to Learn
nl: De te leren taal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Known Language
nl: Bekende taal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxPracticeMode)
en: Practice Mode
nl: Oefenmodus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flashCard)
en: Flash Cards
nl: Oefenkaarten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mixedLetters)
en: Mixed &Letters
nl: Gehutselde &letters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, multipleChoice)
en: M&ultiple Choice
nl: M&eerkeuze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, written)
en: Wri&tten
nl: Ge&schreven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exampleSentence)
en: E&xample Sentences
nl: &Voorbeeldzinnen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, gender)
en: &Gender of Nouns
nl: &Geslacht zelfstandige naamwoorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, conjugations)
en: Co&njugations
nl: &Vervoegingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxPracticeDirection)
en: Practice Direction
nl: Oefenrichting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberPracticeDirection)
en: Remember for each Practice Mode
nl: Voor elke oefenmodus onthouden

[ctx: Confidence level in language, table header]
en: Confidence (%1)
nl: Beheersing (%1)
