Xfce Apps - en to kk translation catalogue (239 entries)

en: Open Media Files
kk: Медиа файлдарын ашу

en: Open Network Location
kk: Желілік орналасуды ашу

en: Clear History
kk: Тарихты тазарту

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

en: X Window System (X11/XShm/Xv)
kk: X Window жүйесі (X11/XShm/Xv)

en: X Window System (No Xv)
kk: X Window System (Xv жоқ)

note: Add a close button to the Infobar
en: Close
kk: Жабу

en: Disable screensaver when playing movies
kk: Видеоны ойнату кезінде экран қорғауышын сөндіру

en: <b>Screensaver</b>
kk: <b>Экран қорғаушысы</b>

en: Show visual effects when an audio file is played
kk: Аудио файл ойнатылған кезде визуалды эффекттерді көрсету

en: Visualization type:
kk: Визуализация түрі:

en: <b>Audio Visualization</b>
kk: <b>Аудио визуализациясы</b>

en: Enable keyboard multimedia keys
kk: Пернетақтаның мультимедиалық пернелерін іске қосу

en: <b>Keyboard</b>
kk: <b>Пернетақта</b>

en: General
kk: Жалпы

en: <b>Video Output</b>
kk: <b>Видео шығысы</b>

en: Brightness:
kk: Жарықтылығы:

en: Contrast:
kk: Контраст:

en: Hue:
kk: Реңі:

en: Saturation:
kk: Қаңықтылығы:

en: Reset to defaults
kk: Бастапқы түріне тастау

en: <b>Color Balance</b>
kk: <b>Түстер балансы</b>

en: Display
kk: Көрсетілуі

en: Always replace playlist with opened files
kk: Ойнату тізімін әрқашан да ашылған файлдармен алмастыру

en: Check and remove duplicate media entries
kk: Қайталанатын медиа жазбаларына тексеру және оларды өшіру

en: Start playing opened files
kk: Ашылған файлдарды ойнатуды бастау

en: Remember playlist
kk: Ойнату тізімін сақтау

en: Playlist
kk: Ойнату тізімі

en: Automatically show subtitles when playing movie file
kk: Видео файлын ойнатқан кезде субтитрларды автоматты түрде көрсету

en: Font:
kk: Қаріп:

en: Encoding:
kk: Кодталуы:

en: Subtitles
kk: Субтитрлар

en: Parole Media Player
kk: Parole медиа ойнатқышы

en: _Media
kk: _Медиа

en: _Open...
kk: А_шу...

en: Open _Location...
kk: Орна_ласуды ашу…

en: Open _Recent
kk: С_оңғысын ашу

en: _Save Playlist...
kk: Ойнату тізімін _сақтау…

en: Insert Disc
kk: Дискті салыңыз

note: * Exit
en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Playback
kk: О_йнату

en: _Repeat
kk: Қай_талау

en: _Shuffle
kk: Арала_стыру

en: Show Playlist
kk: Ойнату тізімін көрсету

note: Create dialog
en: Go to position
kk: Орналасуға өту

en: _DVD Menu
kk: _DVD мәзірі

en: _Title Menu
kk: А_таулар мәзірі

en: _Audio Menu
kk: _Аудио мәзірі

en: A_ngle Menu
kk: Рак_урстар мәзірі

en: _Chapters
kk: _Бөлімдер

en: _Chapter Menu
kk: Бөлі_мдер мәзірі

en: _Audio
kk: _Аудио

en: _Audio Track
kk: _Аудио трегі

en: Empty
kk: Бос

en: Volume _Up
kk: Дыбысты _көтеру

en: Volume _Down
kk: Дыбысты аза_йту

en: _Mute
kk: Д_ыбысын басу

en: _Video
kk: _Видео

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _Aspect Ratio
kk: Ж_ақтар арақатынасы

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Auto
kk: Авто

en: Square
kk: Шаршы

en: 16:9 (Widescreen)
kk: 16:9 (Кең экранды)

en: _Subtitles
kk: _Субтитрлар

en: Select Text Subtitles...
kk: Мәтіндік субтитрларды таңдаңыз...

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: P_lugins
kk: П_лагиндер

en: _Preferences
kk: Қалаулар

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: Display Parole user manual
kk: Parole пайдаланушы нұсқаулығын көрсету

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _About
kk: Осы т_уралы

en: <span color='#F4F4F4'><b><big>Unknown Song</big></b></span>
kk: <span color='#F4F4F4'><b><big>Белгісіз өлең</big></b></span>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Album</span></big>
kk: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Белгісіз альбом</span></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Artist</span></big>
kk: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Белгісіз әртіс</span></big>

en: Buffering (0%)
kk: Буферлеу (0%)

en: Disc Playlist
kk: Дисктің ойнату тізімі

en: Add to playlist...
kk: Ойнату тізіміне қосу...

en: Add
kk: Қосу

en: Remove selected media
kk: Таңдалған медианы өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Clear playlist
kk: Ойнату тізімін тазарту

en: Clear
kk: Тазарту

en: Repeat
kk: Қайталау

en: Shuffle
kk: Араластыру

en: Move Up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move Down
kk: Төмен жылжыту

en: Replace playlist when opening files
kk: Файлдарды ашу кезінде ойнату тізімін алмастыру

en: Play opened files
kk: Ашылған файлдарды ойнату

en: Parole Plugins
kk: Parole плагиндері

en: Plugin
kk: Плагин

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: About
kk: Осы туралы

en: Save Playlist as...
kk: Ойнату тізімін қалайша сақтау…

en: Open file
kk: Файлды ашу

en: Open location
kk: Орналасуды ашу

en: Quit
kk: Шығу

en: View
kk: Түрі

en: Toggle fullscreen
kk: Толық экран режиміне өту/одан шығу

en: Exit fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Toggle menubar
kk: Мәзір жолағын көрсету/жасыру

en: Volume
kk: Дыбыс деңгейі

en: Increase volume
kk: Дыбысын көтеру

en: Decrease volume
kk: Дыбысын азайту

en: Mute
kk: Дыбысын басу

en: Toggle playlist
kk: Ойнату тізімін іске қосу/сөндіру

en: Select previous item
kk: Алдыңғы нәрсені таңдау

en: Select next item
kk: Келесі нәрсені таңдау

en: Remove selected item
kk: Таңдалған нәрсені өшіру

en: Playback
kk: Кері айналдыру

en: Play/Pause
kk: Ойнату/аялдату

en: Previous track
kk: Алдыңғы трек

en: Next track
kk: Келесі трек

en: Play your media
kk: Медиаңызды ойнату

en: Previous Track
kk: Алдыңғы трек

en: Next Track
kk: Келесі трек

en: This is a minor translations-only release.
kk: Бұл тек шағын, аудармаларға арналған шығарылым.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Error
kk: Қате

en: Track %i
kk: Трек %i

en: Audio CD
kk: Аудио CD

en: Additional software is required.
kk: Қосымша бағдарламалық қамтама керек болып тұр.

en: Don't Install
kk: Орнатпау

en: Install
kk: Орнату

en: OK
kk: ОК

en: The stream is taking too much time to load
kk: Ағымды жүктеу үшін тым көп уақыт керек

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: GStreamer Error
kk: GStreamer қатесі

en: Parole Media Player cannot start.
kk: Parole медиа ойнатқышы іске қосыла алмайды.

en: Audio Track #%d
kk: Аудио трек  #%d

en: Subtitle #%d
kk: Субтитрлар #%d

en: Open a new instance
kk: Жана данасын ашу

en: Do not load plugins
kk: Плагиндерді орнатпау

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
kk: Аудио CD/VCD/DVD құрылғы жолын орнатыңыз

en: Start in fullscreen mode
kk: Толық экран режимінде іске қосылу

en: Play or pause if already playing
kk: Ойнату немесе ойнатып тұрса, аялдату

en: Raise volume
kk: Дыбысын көтеру

en: Lower volume
kk: Дыбысын төмендету

en: Mute volume
kk: Дыбысын басу

en: Add files to playlist
kk: Ойнату тізіміне файлдарды қосу

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Media to play
kk: Ойнату үшін медиа

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
kk: Parole іске қосулы тұр, жаңа данасын іске қосу үшін -i қолданыңыз

en: Audio
kk: Аудио

en: Video
kk: Видео

en: Audio and video
kk: Аудио және видео

en: All supported files
kk: Барлық қолдауы бар файлдар

en: Playlist files
kk: Ойнату тізімдер файлдары

en: Visit Parole website
kk: Parole веб сайтын шолу

en: Play Disc
kk: Дискті ойнату

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Chapter %i
kk: Бөлім %i

en: Permission denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Error saving playlist file
kk: Ойнату тізімі файлын сақтау қатесі

en: Unknown playlist format
kk: Ойнату тізімінің пішімі белгісіз

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Save
kk: Сақтау

note: Clear
en: Open Containing Folder
kk: Орналасқан бумасын ашу

note: Build the FileChooser dialog for subtitle selection.
en: Select Subtitle File
kk: Субтитрлар файлын таңдау

en: Open
kk: Ашу

en: Subtitle Files
kk: Субтитрлар файлдары

en: Clear Recent Items
kk: Жуырдағы нәрселер тарихын тазарту

en: Are you sure you wish to clear your recent items history?  This cannot be undone.
kk: Жуырдағы ойнатылған файлдар тізімін тазартуды қалайсыз ба? Бұны болдырмауға мүмкін болмайды.

en: Media stream is not seekable
kk: Мультимедиа ағымында ауысу мүмкін емес

en: Play
kk: Ойнату

en: Pause
kk: Аялдату

en: GStreamer backend error
kk: GStreamer қозғалтқышының қатесі

en: Unknown Song
kk: Белгісіз өлең

en: on
kk: жері

en: Unknown Album
kk: Белгісіз альбом

en: by
kk: орындайтын

en: Unknown Artist
kk: Белгісіз әртіс

en: Buffering
kk: Буферлеу

en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: Leave _Fullscreen
kk: Т_олық экраннан шығу

en: Leave Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

note: Play menu item * Play pause
en: _Pause
kk: _Аялдату

en: _Play
kk: Ой_нату

note: * Previous item in playlist.
en: _Previous
kk: А_лдыңғы

note: * Next item in playlist.
en: _Next
kk: _Келесі

note: * Un/Full screen
en: _Leave Fullscreen
kk: Толық _экраннан шығу

note: * Un/Hide menubar
en: Show menubar
kk: Мәзір жолағын көрсету

en: Unmute
kk: Дыбысын қайтару

en: Go
kk: Өту

en: Audio Track:
kk: Аудио трегі:

en: Subtitles:
kk: Субтитрлар:

en: No installed plugins found on this system
kk: Бұл жүйеден орнатылған плагиндер табылмады

en: Please check your installation.
kk: Орнатуыңызды тексеріңіз.

en: Current Locale
kk: Ағымдағы локаль

en: Arabic
kk: Араб

en: Armenian
kk: Армян

en: Baltic
kk: Балтық

en: Celtic
kk: Келттік

en: Central European
kk: Орта Еуропалық

en: Chinese Simplified
kk: Қытайша оңайлатылған

en: Chinese Traditional
kk: Қытайша дәстүрлі

en: Croatian
kk: Хорватиялық

en: Cyrillic
kk: Кириллица

en: Cyrillic/Russian
kk: Кириллица/Ресей

en: Cyrillic/Ukrainian
kk: Кириллица/Украин

en: Georgian
kk: Грузин

en: Greek
kk: Грек

en: Gujarati
kk: Гуджарати

en: Gurmukhi
kk: Гурмукхи

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hebrew Visual
kk: Визуалды иврит

en: Hindi
kk: Хинди

en: Icelandic
kk: Исландиялық

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Nordic
kk: Скандинавтік

en: Persian
kk: Парсы

en: Romanian
kk: Румын

en: South European
kk: Оңтүстік Еуропалық

en: Thai
kk: Тай

en: Turkish
kk: Түрік

en: Unicode
kk: Юникод

en: Western
kk: Батыс

en: Vietnamese
kk: Вьетнам

en: MPRIS2 remote control
kk: MPRIS2 қашықтан басқару

en: <i>on</i>
kk: <i>жері</i>

en: <i>by</i>
kk: <i>орындайтын</i>

en: Notify
kk: Хабарлау

en: Show notifications for currently playing tracks
kk: Ағымдағы ойналып тұрған тректер туралы хабарлауды қолдану

en: Tray icon
kk: Трей таңбашасы

en: Show icon in the system tray
kk: Жүйелік трейде таңбашаны көрсету

note: * Previous Track
en: P_revious Track
kk: Ал_дыңғы трек

note: * Next Track
en: _Next Track
kk: _Келесі трек

note: * Open
en: _Open
kk: А_шу

en: Tray icon plugin
kk: Трей таңбашасы плагині

en: Always minimize to tray when window is closed
kk: Терезе жабылған кезде, әрқашан трейге қайыру

en: Are you sure you want to quit?
kk: Шығуды шынымен қалайсыз ба?

en: Parole can be minimized to the system tray instead.
kk: Шығу орнына, Parole қолданбасын трейге қайыруға болады.

en: Minimize to tray
kk: Трейге қайыру

en: Remember my choice
kk: Таңдауымды еске сақтау
