Xfce Apps - en to ug translation catalogue (167 entries)

en: Open Media Files
ug: ۋاسىتە ھۆججەتلىرىنى ئېچىش

en: Clear History
ug: ئىزنى ئۆچۈرۈش

note: Add a close button to the Infobar
en: Close
ug: تاقا

en: Visualization type:
ug: سۈرەتلەشتۈرۈش تىپى:

en: Enable keyboard multimedia keys
ug: ھەرپتاختىدىكى كۆپ ۋاسىتە كۇنۇپكىلىرى ئىناۋەتلىك بولسۇن

en: <b>Keyboard</b>
ug: <b>ھەرپتاختا</b>

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Brightness:
ug: يورۇقلۇق:

en: Contrast:
ug: سېلىشتۇرما دەرىجە:

en: Hue:
ug: رەڭگى:

en: Saturation:
ug: تويۇنۇش دەرىجىسى:

en: Reset to defaults
ug: كۆڭۈلدىكىسىگە قايتۇر

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Always replace playlist with opened files
ug: ئېچىلغان ھۆججەتلەر بىلەن قويۇش تىزىمىنى ئالماشتۇرسۇن

en: Check and remove duplicate media entries
ug: تەكرارلانغان ۋاسىتىلەرنى تەكشۈرۈپ ئۆچۈرسۇن

en: Start playing opened files
ug: ئېچىلغان ھۆججەتلەرنى قوي

en: Remember playlist
ug: قويۇش تىزىمىنى ئەستە تۇتسۇن

en: Playlist
ug: قويۇش تىزىمى

en: Automatically show subtitles when playing movie file
ug: كىنو قويۇۋاتقاندا فىلىم خېتىنى ئاپتوماتىك كۆرسەتسۇن

en: Font:
ug: خەت نۇسخىسى:

en: Encoding:
ug: كودلاش:

en: Subtitles
ug: فىلىم خېتى

en: Parole Media Player
ug: پارولې(Parole) ۋاسىتە قويغۇ

en: _Media
ug: ۋاسىتە(_M)

en: _Open...
ug: ئاچ(_O)…

en: Insert Disc
ug: دىسكا سېلىش

note: * Exit
en: _Quit
ug: ئاخىرلاشتۇر(_Q)

en: _Playback
ug: قوي(_P)

en: _Repeat
ug: قايتىلا(_R)

en: _Shuffle
ug: تەرتىپسىز(_S)

en: Empty
ug: قۇرۇق

en: Volume _Up
ug: ئاۋازنى چوڭايت(_U)

en: Volume _Down
ug: ئاۋازنى كىچىكلەت(_D)

en: _Mute
ug: ئۈنسىزلە(_M)

en: _Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران(_F)

en: _Aspect Ratio
ug: ئۇزۇنلۇق كەڭلىك نىسبىتى(_A)

en: None
ug: يوق

en: Auto
ug: ئاپتوماتىك

en: Square
ug: كۋادرات

en: 16:9 (Widescreen)
ug: 16:9 (كەڭ ئېكران)

en: _Subtitles
ug: فىلىم خېتى(_S)

en: Select Text Subtitles...
ug: فىلىم خېتىنى تاللاش…

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Contents
ug: مەزمۇن(_C)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: Buffering (0%)
ug: يىغىۋاتىدۇ (0%)

en: Add
ug: قوش

en: Remove
ug: ئۆچۈر

en: Clear
ug: تازىلا

en: Repeat
ug: قايتىلا

en: Shuffle
ug: تەرتىپسىز

en: Replace playlist when opening files
ug: ئېچىلغان ھۆججەتلەر بىلەن قويۇش تىزىمىنى ئالماشتۇر

en: Play opened files
ug: ئېچىلغان ھۆججەتلەرنى قوي

en: Parole Plugins
ug: پارولې(Parole) قىستۇرمىلىرى

en: Plugin
ug: قىستۇرما

en: Preferences
ug: تەڭشەكلەر

en: Mute
ug: ئۈنسىز

en: Play/Pause
ug: قويۇش/توختىتىش

en: Previous track
ug: ئالدىنقى نەغمە

en: Next track
ug: كېيىنكى نەغمە

en: Play your media
ug: ۋاسىتە قويۇش

en: Previous Track
ug: ئالدىنقى نەغمە

en: Next Track
ug: كېيىنكى نەغمە

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Track %i
ug: نەغمە %i

en: Audio CD
ug: ئۈن CD سى

en: Don't Install
ug: قاچىلىما

en: Install
ug: ئورنات

en: The stream is taking too much time to load
ug: ئېقىمنى ئوقۇش ئوقۇش ئۈچۈن نۇرغۇن ۋاقىت كېتىدۇ

en: Stop
ug: توختا

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Audio Track #%d
ug: ئۈن نەغمە #%d

en: Subtitle #%d
ug: فىلىم خېتى #%d

en: Open a new instance
ug: يېڭى ئۈلگىنى ئاچىدۇ

en: Do not load plugins
ug: قىستۇرمىلارنى ئوقۇيالمىدى

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
ug: ئۈن-CD/VCD/DVD ئۈسكۈنىسىنىڭ يولىنى تەڭشە

en: Start in fullscreen mode
ug: تولۇق ئېكران ھالىتىدە باشلا

en: Play or pause if already playing
ug: قويۇۋاتقان بولسا توختىتىدۇ

en: Raise volume
ug: ئاۋازنى يۇقىرىلات

en: Lower volume
ug: ئاۋازنى تۆۋەنلەت

en: Mute volume
ug: ئۈنسىزلە

en: Add files to playlist
ug: ھۆججەتلەرنى قويۇش تىزىمىغا قوشۇش

en: Print version information and exit
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسىتىپ ئاخىرلاشتۇرۇش

en: Media to play
ug: قويىدىغان  ۋاسىتە

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
ug: پارولې(Parole) ئىجرا بولۇۋېتىپتۇ، يېڭىدىن بىرنى ئېچىش ئۈچۈن -i نى ئىشلىتىڭ

en: Audio
ug: ئۈن

en: Video
ug: سىن

en: Audio and video
ug: ئۈن ۋە سىن

en: All supported files
ug: قويالايدىغان ھۆججەتلەر

en: Playlist files
ug: قويۇش تىزىمى ھۆججىتى

en: Visit Parole website
ug: پارولې(Parole) تورتۇراسىنى زىيارەت قىلىش

en: Play Disc
ug: دىسكا قويۇش

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Chapter %i
ug: باب %i

en: Permission denied
ug: ھوقۇقىڭىز يەتمىدى

en: Error saving playlist file
ug: قويۇش تىزىمى ھۆججىتىنى ساقلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Unknown playlist format
ug: قويۇش تىزىمىنىڭ پىچىمىنى نامەلۇم

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Save
ug: ساقلا

note: Clear
en: Open Containing Folder
ug: قىسقۇچنى ئاچ

note: Build the FileChooser dialog for subtitle selection.
en: Select Subtitle File
ug: ئېكران خەت ھۆججىتىنى تاللاش

en: Open
ug: ئاچ

en: Subtitle Files
ug: ئېكران خەت ھۆججەتلىرى

en: Media stream is not seekable
ug: ۋاسىتە ئېقىمىدىن ئىزدىگىلى بولمايدىكەن

en: Play
ug: قوي

en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

en: GStreamer backend error
ug: GStreamer ئارقا ئۇچ خاتالىقى

en: Unknown Song
ug: نامەلۇم نەغمە

en: on
ug: ئوچۇق

en: Unknown Album
ug: نامەلۇم ئالبوم

en: by
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Unknown Artist
ug: نامەلۇم ئورۇنلىغۇچى

en: Buffering
ug: يىغىۋاتىدۇ

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Leave _Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران ھالىتىدىن چىق(_F)

en: Leave Fullscreen
ug: تولۇق ئېكراندىن چىقىدۇ

note: Play menu item * Play pause
en: _Pause
ug: ۋاقىتلىق توختات(_P)

en: _Play
ug: قوي(_P)

note: * Previous item in playlist.
en: _Previous
ug: ئالدى(_P)

note: * Next item in playlist.
en: _Next
ug: كەينى(_N)

note: * Un/Full screen
en: _Leave Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران ھالىتىدىن چىق(_L)

en: Unmute
ug: ئاۋازلىق

en: Audio Track:
ug: ئۇن:

en: Subtitles:
ug: فىلىم خېتى:

en: No installed plugins found on this system
ug: سىستېمىغا تېخى قىستۇرما ئورنىتىلماپتۇ

en: Current Locale
ug: ھازىرقى Locale

en: Arabic
ug: ئەرەبچە

en: Armenian
ug: ئەرمەنچە

en: Baltic
ug: بالتىق

en: Celtic
ug: كېلتىك

en: Central European
ug: ئوتتۇرا ياۋروپا

en: Chinese Simplified
ug: ئاددىيلاشتۇرۇلغان خەنزۇچە

en: Chinese Traditional
ug: مۇرەككەپ خەنزۇچە

en: Croatian
ug: خورۋاتچە

en: Cyrillic
ug: سلاۋيانچە

en: Cyrillic/Russian
ug: سلاۋيانچە/رۇسچە

en: Cyrillic/Ukrainian
ug: سلاۋيانچە/ئۇكرائىنچە

en: Georgian
ug: گىرۇزىنچە

en: Greek
ug: گىرېكچە

en: Gujarati
ug: گۇجاراتچە

en: Gurmukhi
ug: گۇرمۇكىچە

en: Hebrew
ug: ئىبرانىچە

en: Hebrew Visual
ug: ئىبرانىچە كۆرۈنۈشچان

en: Hindi
ug: ھىندىچە

en: Icelandic
ug: ئىسلاندچە

en: Japanese
ug: ياپونچە

en: Korean
ug: كورېيەچە

en: Nordic
ug: شىمالىي ياۋروپا

en: Persian
ug: پارسچە

en: Romanian
ug: رۇمىنىيەچە

en: South European
ug: جەنۇبى ياۋروپا

en: Thai
ug: تايلاندچە

en: Turkish
ug: تۈركچە

en: Unicode
ug: يۇنىكود

en: Western
ug: غەربچە

en: Vietnamese
ug: ۋىيېتنامچە

en: <i>on</i>
ug: <i>ۋاقتى</i>

en: <i>by</i>
ug: <i>ئورۇنلىغۇچى</i>

en: Notify
ug: ئۇقتۇرۇش

en: Tray icon
ug: قونداق سىنبەلگىسى

en: Show icon in the system tray
ug: سىنبەلگىنى سىستېما قوندىقىدا كۆرسەت

note: * Open
en: _Open
ug: ئاچ(_O)

en: Tray icon plugin
ug: قونداق سىنبەلگە قىستۇرمىسى

en: Always minimize to tray when window is closed
ug: كۆزنەك يېپىلغاندا ھەمىشە قونداققا كىچىكلەتسۇن

en: Minimize to tray
ug: قونداققا كىچىكلەت

en: Remember my choice
ug: مېنىڭ تاللىشىمنى ئەستە ساقلا
