parted 1.6.6 - en to rw translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: hidden
rw: gihishwe

en: Information
rw: Ibisobanuro

en: Warning
rw: Iburira

en: Error
rw: Ikosa

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: OK
rw: OKE

en: Retry
rw: Ongera ugerageze

en: Ignore
rw: Kureka

en: Cancel
rw: Kureka

en: Flags
rw: Amabendera

en: name
rw: izina

en: select
rw: guhitamo

en: on
rw: kuri

en: off
rw: bidakora
