parted 3.4.64.2 - en to uk translation catalogue (520 entries)

en: invalid argument %s for %s
uk: неправильний аргумент %s для %s

en: ambiguous argument %s for %s
uk: неоднозначний аргумент %s для %s

en: Valid arguments are:
uk: Список коректних аргументів:

en: write error
uk: помилка запису

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» не є однозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр «%s%s»; можливі варіанти:

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s%s» слід додати аргумент

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент — «%c»

en: Success
uk: Виконано

en: No match
uk: Немає збігів

en: Invalid regular expression
uk: Неправильний регулярний вираз

en: Invalid collation character
uk: Неправильне порівняння символів

en: Invalid character class name
uk: Назва логічного тому містить неправильний символ "%s"

en: Trailing backslash
uk: Завершальний backslash

en: Invalid back reference
uk: Неприпустиме зворотне посилання

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched ( or \(
uk: Невідповідні дужки ( чи \(

en: Unmatched \{
uk: Невідповідні дужки \{

en: Invalid content of \{\}
uk: Неприпустимий вміст \{\}

en: Invalid range end
uk: Неправильний кінець діапазону

en: Memory exhausted
uk: Пам'ять вичерпано

en: Invalid preceding regular expression
uk: Неправильний попередній регулярний вираз

en: Premature end of regular expression
uk: Передчасно закінчений регулярний вираз

en: Regular expression too big
uk: Регулярний вираз надто великий

en: Unmatched ) or \)
uk: Невідповідні дужки ) чи \)

en: No previous regular expression
uk: Відсутній попередній регулярний вираз

note: TRANSLATORS: A regular expression testing for an affirmative answer (english: "yes").  Testing the first character may be sufficient. Take care to consider upper and lower case. To enquire the regular expression that your system uses for this purpose, you can use the command locale -k LC_MESSAGES | 
en: ^[yY]
uk: ^[yYТт]

note: TRANSLATORS: A regular expression testing for a negative answer (english: "no").  Testing the first character may be sufficient. Take care to consider upper and lower case. To enquire the regular expression that your system uses for this purpose, you can use the command locale -k LC_MESSAGES | grep 
en: ^[nN]
uk: ^[nNНн]

en: Packaged by %s (%s)
uk: Пакування виконано %s (%s)

en: Packaged by %s
uk: Пакування виконано %s

note: TRANSLATORS: The %s placeholder is the web address of the GPL license.
en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Умови ліцензування викладено у GPLv3+: GNU GPL версії 3 або новішій, <%s>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
uk: Автор %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
uk: Автори %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори %s, %s, %s,
    та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори %s, %s, %s,
    %s, та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори %s, %s, %s,
    %s, %s, та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори %s, %s, %s.
    %s, %s, %s та %s

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, та інші.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: Report bugs to: %s
uk: Повідомляйте про вади на адресу: %s

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про вади у %s повідомляйте на адресу %s

en: %s home page: <%s>
uk: Домашня сторінка %s: <%s>

en: General help using GNU software: <%s>
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <%s>

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпано

en: Disk Image
uk: Образ диска

en: Error opening %s: %s
uk: Помилка відкривання %s: %s

en: Unable to open %s read-write (%s).  %s has been opened read-only.
uk: Не вдається відкрити %s для читання-запису (%s). %s відкрито у режимі лише-читання.

en: %s during seek for read on %s
uk: %s при встановленні позиції для читання на %s

en: %s during read on %s
uk: %s при читанні з %s

en: Can't write to %s, because it is opened read-only.
uk: Не вдається записати на %s, тому що він відкритий лише для читання.

en: %s during seek for write on %s
uk: %s при встановленні позиції для запису на %s

en: %s during write on %s
uk: %s при записі на %s

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Спробуйте `%s --help' для одержання додаткової інформації.

en: Usage: %s [OPTION] [DEVICE]...
uk: Використання: %s [КЛЮЧ] [ПРИСТРІЙ]...

en: Inform the operating system about partition table changes.
    
      -d, --dry-run    do not actually inform the operating system
      -s, --summary    print a summary of contents
      -h, --help       display this help and exit
      -v, --version    output version information and exit
uk: Інформувати ОС про зміни у таблиці розділів.
    
      -d, --dry-run    тестовий запуск без надання даних ОС
      -s, --summary    вивести зведення змісту
      -h, --help       показати це довідкове повідомлення і вийти
      -v, --version    показати дані щодо версії і вийти

en: 
    When no DEVICE is given, probe all partitions.
uk: 
    Якщо не вказано ПРИСТРІЙ, виконується зондування всіх розділів.

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk: 
    Відсилати звіти про помилки до <%s>.

en: Unable to open %s.
uk: Не вдається відкрити %s.

en: Unable to probe store.
uk: Не вдається визначити сховище.

en: WARNING: the kernel failed to re-read the partition table on %s (%s).  As a result, it may not reflect all of your changes until after reboot.
uk: УВАГА! Ядру не вдалося виконати повторне читання таблиці розділів на %s (%s). У результаті, там може бути відтворено не усі внесені вами зміни, аж до моменту після перезавантаження.

en: Warning: unable to open %s (%s). As a result, it may not reflect all of your changes until after reboot.
uk: Увага! Не вдалося відкрити %s (%s). У результаті, там може бути відтворено не усі внесені вами зміни, аж до моменту після перезавантаження.

en: Warning: failed to make translator go away on %s (%s). As a result, it may not reflect all of your changes until after reboot.
uk: Увага! Не вдалося позбутися транслятора на %s (%s). У результаті, там може бути відтворено не усі внесені вами зміни, аж до моменту після перезавантаження.

en: %s trying to sync %s to disk
uk: %s при спробі синхронізації %s на диск

en: Could not stat device %s - %s.
uk: Не вдається отримати статус пристрою %s - %s.

en: Unable to determine the dm type of %s.
uk: Не вдалося визначити тип dm %s.

en: Could not determine sector size for %s: %s.
    Using the default sector size (%lld).
uk: Не вдається визначити розмір сектора для %s: %s.
    Використовується типовий розмір сектора (%lld).

en: Could not determine physical sector size for %s.
    Using the logical sector size (%lld).
uk: Не вдається визначити розмір фізичного сектора для %s.
    Використовується розмір логічного сектора (%lld).

en: Unable to determine the size of %s (%s).
uk: Не вдається визначити розмір %s (%s).

en: Generic IDE
uk: Загальний IDE

en: Could not get identity of device %s - %s
uk: Не вдається отримати ідентифікатор пристрою %s - %s

en: Device %s has multiple (%d) logical sectors per physical sector.
    GNU Parted supports this EXPERIMENTALLY for some special disk label/file system combinations, e.g. GPT and ext2/3.
    Please consult the web site for up-to-date information.
uk: Пристрій %s має декілька (%d) логічних серверів на фізичний сектор.
    Підтримка цього у GNU Parted є ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЮ для деяких спеціальних комбінацій  позначка диска/файлова система, наприклад. GPT та ext2/3.
    Додаткову інформацію шукайте на веб-сайті.

en: Error initialising SCSI device %s - %s
uk: Помилка ініціалізації SCSI пристрою %s - %s

en: The device %s is so small that it cannot possibly store a file system or partition table.  Perhaps you selected the wrong device?
uk: Пристрій %s є замалим для зберігання файлової системи або таблиці розділів. Можливо, ви вибрали неправильний пристрій?

en: Unable to determine geometry of file/device %s.  You should not use Parted unless you REALLY know what you're doing!
uk: Не вдається визначити геометрію файлу/пристрою %s. Не слід використовувати Parted, хіба що ви ДІЙСНО знаєте, що ви робите!

en: Generic SD/MMC Storage Card
uk: Типова картка зберігання даних SD/MMC

en: NVMe Device
uk: Пристрій NVMe

en: DAC960 RAID controller
uk: DAC960 RAID контролер

en: Promise SX8 SATA Device
uk: Пристрій Promise SX8 SATA

en: ATA over Ethernet Device
uk: Пристрій ATA на основі Ethernet

en: IBM S390 DASD drive
uk: Пристрій IBM S390 DASD

en: NVDIMM Device
uk: Пристрій NVDIMM

en: ATARAID Controller
uk: ATARAID контролер

en: I2O Controller
uk: I2O контролер

en: Loopback device
uk: Пристрій зворотної петлі (loopback)

en: Linux device-mapper (%s)
uk: device-mapper Linux (%s)

en: Xen Virtual Block Device
uk: Віртуальний блоковий пристрій xen

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Virtio Block Device
uk: Блоковий пристрій віртуального введення-виведення

en: Linux Software RAID Array
uk: Програмний масив RAID Linux

en: RAM Drive
uk: Диск у RAM

en: ped_device_new()  Unsupported device type
uk: ped_device_new() тип пристрою не підтримується

en: Error fsyncing/closing %s: %s
uk: Помилка під час синхронізації або закриття %s: %s

en: %0.0send of file while reading %s
uk: %0.0sкінець файла під час читання %s

en: Error informing the kernel about modifications to partition %s -- %s.  This means Linux won't know about any changes you made to %s until you reboot -- so you shouldn't mount it or use it in any way before rebooting.
uk: Помилка сповіщення ядра про зміни у розділі %s -- %s. Це означає, що Linux не враховуватиме внесені у %s зміни до перезавантаження - тому до перезавантаження не слід підключати розділ чи використовувати будь-яким іншим чином.

en: Unable to determine the start and length of %s.
uk: Не вдалося визначити початок і довжину %s.

en: Partition(s) %s on %s have been written, but we have been unable to inform the kernel of the change, probably because it/they are in use.  As a result, the old partition(s) will remain in use.  You should reboot now before making further changes.
uk: Розділи %s було записано на %s, але надати інформацію щодо них ядру не вдалося, ймовірно, через те, що ці розділи використовуються. Через це система продовжуватиме використовувати застарілі дані щодо розділів. Перш ніж вносити подальші зміни, вам слід перезавантажити операційну систему.

en: Can't have the end before the start! (start sector=%jd length=%jd)
uk: Неприпустимо, щоб кінець розділу був перед початком! (початковий сектор=%jd, довжина=%jd)

en: Attempt to write sectors %ld-%ld outside of partition on %s.
uk: Спроба записати сектори %ld-%ld за межами розділу на %s.

en: checking for bad blocks
uk: пошук пошкоджених блоків

en: Backtrace has %d calls on stack:
uk: У розгортці стеку є %d викликів:

en: Assertion (%s) at %s:%d in function %s() failed.
uk: Помилка у твердженні (%s) у точці %s:%d функції %s().

en: %s: unrecognised disk label
uk: %s: непридатна до розпізнавання мітка диска

en: This libparted doesn't have write support for %s.  Perhaps it was compiled read-only.
uk: Ця версія libparted не підтримує запис на %s. Можливо програму зібрано з підтримкою лише для читання.

en: Partition %d is %s, but the file system is %s.
uk: Розмір %d %s, але файлова система %s.

en: cylinder_alignment
uk: вирівнювання_циліндрів

en: Unknown disk flag, %d.
uk: Невідомий прапорець диска, %d.

en: %s disk labels do not support extended partitions.
uk: %s етикетки дисків для розширених розділів не підтримуються.

en: %s disk labels don't support logical or extended partitions.
uk: %s етикетки дисків для логічних або розширених розділів не підтримуються.

en: Too many primary partitions.
uk: Занадто багато основних розділів.

en: Can't add a logical partition to %s, because there is no extended partition.
uk: Не вдається додати логічний розділ до %s, тому що немає розширеного розділу.

en: Can't have more than one extended partition on %s.
uk: Не можна мати більше одного розширеного розділу на %s.

en: Can't have logical partitions outside of the extended partition.
uk: Не вдається розширити логічний розділ за межі розширеного розділу.

en: Can't have a logical partition outside of the extended partition on %s.
uk: Не вдається розширити логічний розділ за межі розширеного розділу на %s.

en: Can't have a primary partition inside an extended partition.
uk: Не можна додавати основний розділ у розширений розділ.

en: Can't have a partition outside the disk!
uk: Неприпустимо, щоб розділ виходив за межі диска!

en: Can't have overlapping partitions.
uk: Не можна мати розділи, які перекриваються.

en: metadata
uk: метадані

en: free
uk: вільно

en: extended
uk: розширений

en: logical
uk: логічний

en: primary
uk: основний

en: root
uk: кореневий

en: hidden
uk: схований

en: hp-service
uk: hp-сервіс

en: legacy_boot
uk: застарілий_завантажувальний

en: Unknown partition flag, %d.
uk: Невідома ознака розділу, %d.

en: Information
uk: Інформація

en: Warning
uk: Попередження

en: Error
uk: Помилка

en: Fatal
uk: Критична помилка

en: Bug
uk: Помилка

en: No Implementation
uk: Не реалізовано

en: Fix
uk: Виправити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: OK
uk: Гаразд

en: Retry
uk: Повторити

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: A bug has been detected in GNU Parted.  Refer to the web site of parted http://www.gnu.org/software/parted/parted.html for more information of what could be useful for bug submitting!  Please email a bug report to %s containing at least the version (%s) and the following message:
uk: Ви зіткнулися з помилкою у GNU parted. На веб-сайті http://www.gnu.org/software/parted/parted.html можна знайти дані щодо того, яка інформація знадобиться розробникам для її усування. Будь ласка, 
    надішліть звіт щодо помилки електронною поштою на адресу %s, не забудьте вказати версію (%s) та додати таке повідомлення:

en: Support for reading AIX disk labels is is not implemented yet.
uk: Підтримка читання позначок дисків у стилі AIX ще не реалізована.

en: Support for writing AIX disk labels is is not implemented yet.
uk: Підтримка запису позначок дисків у стилі AIX ще не реалізована.

en: Support for adding partitions to AIX disk labels is not implemented yet.
uk: Підтримка додавання розділів для позначок дисків у стилі AIX ще не реалізована.

en: Support for duplicating partitions in AIX disk labels is not implemented yet.
uk: Підтримка дублювання розділів для позначок дисків у стилі AIX ще не реалізована.

en: Support for setting system type of partitions in AIX disk labels is not implemented yet.
uk: Підтримка встановлення типу розділів для позначок дисків у стилі AIX ще не реалізована.

en: Support for setting flags in AIX disk labels is not implemented yet.
uk: Підтримка встановлення ознак для позначок дисків у стилі AIX ще не реалізована.

en: Can't use Atari partition tables on disks with a sector size not equal to %d bytes.
uk: Не можна використовувати таблиці розділів Atari на дисках, де розмір сектора не дорівнює %d байтів.

en: Can't use Atari partition tables on disks with more than %d sectors.
uk: Не можна використовувати таблиці розділів Atari на дисках, де кількість секторів перевищує %d.

en: Too many Atari partitions detected.  Maybe there is a loop in the XGM linked list.  Aborting.
uk: Виявлено надто багато розділів Atari. Ймовірно, список XGM зациклено. Перериваємо обробку.

en: No data partition found in the ARS at sector %lli.
uk: Не знайдено розділу даних у ARS, сектор %lli.

en: The entry of the next logical ARS is not of type XGM in ARS at sector %lli.
uk: Запис наступного логічного ARS не належить до типу XGM в ARS, сектор %lli.

en: There doesn't seem to be an Atari partition table on this disk (%s), or it is corrupted.
uk: Здається на цьому диску (%s) немає таблиці розділів Atari або цю таблицю розділів пошкоджено.

en: No room at sector %lli to store ARS of logical partition %d.
uk: У секторі %lli немає місця для зберігання ARS логічного розділу %d.

en: No room at sector %lli to store ARS.
uk: У секторі %lli немає місця для зберігання ARS.

en: The sector count that is stored in the partition table does not correspond to the size of your device.  Do you want to fix the partition table?
uk: Значення лічильника секторів, яке зберігається у таблиці розділів, не відповідає розміру вашого пристрою. Хочете виправити таблицю розділів?

en: No room at sector %lli to store BSL.
uk: У секторі %lli немає місця для зберігання BSL.

en: There were remaining partitions after filling the main AHDI table.
uk: Виявлено залишкові розділи після заповнення основної таблиці AHDI.

en: The main AHDI table has been filled with all partitions but the ICD table is not empty so more partitions of unknown size and position will be detected by ICD compatible software.  Do you want to invalidate the ICD table?
uk: Основну таблицю AHDI заповнено усіма розділами, але таблиця ICD не є порожньою. Через це сумісним із ICD програмним забезпеченням буде виявлено додаткові розділи невідомого розміру та розташування. Хочете скасувати чинність таблиці ICD?

en: ICD entries can't contain extended or logical partitions.
uk: Записи ICD не можуть містити розширених і логічних розділів.

en: There were remaining partitions after filling the tables.
uk: Після заповнення таблиць лишилися залишкові розділи.

en: You can't use an extended XGM partition in ICD mode (more than %d primary partitions, if XGM is the first one it counts for two).
uk: Не можна використовувати розширений розділ XGM у режимі ICD (понад %d основних розділів; якщо XGM є першим, його буде пораховано як два).

en: Unable to satisfy all constraints on the partition.
uk: Не вдається задовольнити всі обмеження на розділ.

en: You can't use more than %d primary partitions (ICD mode) if you use an extended XGM partition.  If XGM is the first partition it counts for two.
uk: Не можна використовувати понад %d основних розділів (режим ICD), якщо ви використовуєте розділ XGM. Якщо розділ XGM є першим, його буде пораховано як два розділи.

en: Unable to allocate a partition number.
uk: Очікується номер розділу.

en: Unable to allocate a bsd disklabel slot.
uk: Не вдається розподілити слот bsd етикетки диска.

en: The partition table of DASD-LDL device cannot be changed.
uk: Не можна змінювати таблицю розділів пристрою DASD-LDL.

en: Unable to allocate a dasd disklabel slot
uk: Не вдається розподілити слот етикетки диска dasd

en: Invalid partition table on %s -- wrong signature %x.
uk: Неправильна таблиця розділів на %s - неправильна сигнатура %x.

en: Invalid partition table - recursive partition on %s.
uk: Неправильна таблиця розділів - рекурсивні розділи на %s.

en: Parted can't resize partitions managed by Windows Dynamic Disk.
uk: Parted не може змінювати розділи, які створені Windows Dynamic Disk.

en: cannot create any more partitions
uk: створити додаткові розділи неможливо

en: %s has no extended partition (volume header partition).
uk: %s не містить розширеного розділу (розділу заголовків томів).

en: Checksum is wrong, indicating the partition table is corrupt.
uk: Неправильна контрольна сума, це означає, що таблиця розділів пошкоджена.

en: Only primary partitions can be root partitions.
uk: Лише основні розділи можуть бути завантажувальними.

en: Only primary partitions can be swap partitions.
uk: Лише основні розділи можуть бути розділами підкачки.

en: Only logical partitions can be a boot file.
uk: Лише логічні розділи можуть бути завантажувальним файлом.

en: failed to set dvh partition name to %s:
    Only logical partitions (boot files) have a name.
uk: не вдалося встановити назву розділу dvh %s:
    Лише логічні розділи (файли завантаження) можуть мати назви.

en: Too many primary partitions
uk: Занадто багато основних розділів

en: open error
uk: помилка відкриття

en: seek error
uk: помилка позиціювання

en: read error
uk: помилка читання

en: ioctl() error
uk: помилка ioctl()

en: API version mismatch
uk: невідповідність версій API

en: Unsupported disk type
uk: Непідтримуваний тип диска

en: Unsupported disk format
uk: Непідтримуваний формат диска

en: Disk is in use
uk: Диск зайнятий

en: Syntax error in config file
uk: Синтаксична помилку у файлі налаштувань

en: Volume label is corrupted
uk: Мітку тому пошкоджено

en: A data set name is corrupted
uk: Назва набору даних пошкоджено

en: Memory allocation failed
uk: Не вдалося отримати місце у пам'яті

en: Device verification failed
uk: Помилка під час спроби перевірити пристрій

en: The specified device is not a valid DASD device
uk: Вказаний пристрій не є коректним пристроєм DASD

en: VOLSER not found on device
uk: на пристрої не знайдено VOLSER

en: Fatal error
uk: Критична помилка

en: No room for volume label.
uk: Немає місця для мітки тому.

en: No room for partition info.
uk: Недостатньо місця для даних щодо розділу.

en: Invalid VTOC.
uk: Некоректна таблиця розділів тому (VTOC).

en: Could not retrieve API version.
uk: Не вдалося отримати дані щодо версії програмного інтерфейсу

en: The current API version '%d' doesn't match dasd driver API version '%d'!
uk: Поточна версія програмного інтерфейсу, «%d», не збігається з версією програмного інтерфейсу драйвера dasd, «%d»!

en: Could not retrieve disk size.
uk: Не вдалося отримати дані щодо розміру диска.

en: Could not retrieve disk geometry information.
uk: Не вдалося отримати дані щодо геометрії диска.

en: Could not retrieve blocksize information.
uk: Не вдалося отримати дані щодо розміру блоків.

en: Disk geometry does not match a DASD device of type 3390.
uk: Геометрія диска не відповідає пристрою DASD типу 3390.

en: device is too small for GPT
uk: пристрій є замалим для GPT

en: The format of the GPT partition table is version %x, which is newer than what Parted can recognise.  Please report this!
uk: Маємо формат таблиці розділів GPT версії %x. Ця версія є новішою за ту, підтримку якої передбачено у Parted. Будь ласка, повідомте нам про цю помилку!

en: Not all of the space available to %s appears to be used, you can fix the GPT to use all of the space (an extra %llu blocks) or continue with the current setting?
uk: На %s використовується не весь доступний простір, виправити GPT, щоб використовувався весь простір (додатково %llu блоків) або продовжити з вказаними параметрами?.

en: The backup GPT table is not at the end of the disk, as it should be.  Fix, by moving the backup to the end (and removing the old backup)?
uk: Резервна GPT-таблиця не знаходиться наприкінці диска, хоча повинна там знаходитись. Виправити це шляхом переміщення копії таблиці у кінець (та видалити стару копію)?

en: Both the primary and backup GPT tables are corrupt.  Try making a fresh table, and using Parted's rescue feature to recover partitions.
uk: Пошкоджено як головну, так і резервну таблицю GPT. Спробуйте створити чисту таблицю, та використовуйте функцію відновлення програми Parted, щоб повернути розділи.

en: The backup GPT table is corrupt, but the primary appears OK, so that will be used.
uk: Резервну таблицю GPT пошкоджено, основна, здається є правильною, тому буде використано основну таблицю.

en: The primary GPT table is corrupt, but the backup appears OK, so that will be used.
uk: Основна GPT-таблиця пошкоджена, але резервна виглядає правильною, тому буде використовуватись саме вона.

en: primary partition table array CRC mismatch
uk: невідповідність контрольних сум (CRC) масивів основної таблиці

en: failed to translate partition name
uk: не вдалося перенести назву розділу

en: Invalid signature %x for Mac disk labels.
uk: Неправильна сигнатура %x для Macintosh-етикетки диска.

en: Partition map has no partition map entry!
uk: Карта розділів не містить елементу карти розділів!

en: %s is too small for a Mac disk label!
uk: %s занадто мале для Macintosh-етикетки диска!

en: Partition %d has an invalid signature %x.
uk: Розділ %d має неправильну сигнатуру %x.

en: Partition %d has an invalid length of 0 bytes!
uk: Розділ %d має неправильну довжину 0 байт!

en: The data region doesn't start at the start of the partition.
uk: Область даних не починається з початку розділу.

en: The partition's boot region doesn't occupy the entire partition.
uk: Область завантаження розділу не займає весь розділ.

en: The partition's data region doesn't occupy the entire partition.
uk: Область даних розділу не займає весь розділ.

en: Weird block size on device descriptor: %d bytes is not divisible by 512.
uk: Дивний розмір блоку у дескрипторі пристрою: %d байт не ділиться на 512.

en: The driver descriptor says the physical block size is %d bytes, but Linux says it is %d bytes.
uk: У дескрипторі драйвера зазначено, що розмір фізичного блоку дорівнює %d байтів, але Linux вважає, що він %d байтів.

en: No valid partition map found.
uk: Не знайдено правильної карти розділів.

en: Conflicting partition map entry sizes!  Entry 1 says it is %d, but entry %d says it is %d!
uk: Конфлікт розмірів у елементах карти розділів! У елементі 1 вказано %d, але у елементі %d вказано %d!

en: Weird!  There are 2 partitions map entries!
uk: Фатально! Дивна помилка - 2 елементи карти розділів!

en: Changing the name of a root or swap partition will prevent Linux from recognising it as such.
uk: Зміна назви кореневого розділу чи розділу підкачки заважатиме Linux розпізнати їх.

en: Can't add another partition -- the partition map is too small!
uk: Не вдається додати інший розділ - карта розділів надто маленька!

en: Invalid partition table on %s.
uk: Неправильна таблиця розділів у %s.

en: Partition %d isn't aligned to cylinder boundaries.  This is still unsupported.
uk: Розділ %d не вирівняний на межі циліндру. Необхідно додати підтримку для цього випадку.

en: Can't add another partition.
uk: Не вдається додати інший розділ.

en: partition length of %jd sectors exceeds the %s-partition-table-imposed maximum of %jd
uk: довжина розділу у секторах, %jd, перевищує максимум для таблиці розділу %s, %jd

en: starting sector number, %jd exceeds the %s-partition-table-imposed maximum of %jd
uk: номер початкового сектора, %jd, перевищує максимум для таблиці розділу %s, %jd

en: %s : Bad checksum on block %llu of type %s.
uk: %s : Неправильна контрольна сума на блоці %llu типу %s.

en: %s : Didn't find rdb block, should never happen.
uk: %s : Не вдається знайти блок rdb, цього не повинно було статися.

en: %s : Loop detected at block %d.
uk: %s : виявлено цикл у блоці %d.

en: %s : The %s list seems bad at block %s.
uk: %s : Список %s має пошкоджений блок %s.

en: %s : Failed to list bad blocks.
uk: %s : не вдається отримати список пошкоджених блоків.

en: %s : Failed to list partition blocks.
uk: %s : не вдається отримати список блоків розділу.

en: %s : Failed to list file system blocks.
uk: %s : не вдається отримати список блоків файлової системи.

en: %s : Failed to list boot blocks.
uk: %s : не вдається отримати список завантажувальних блоків.

en: Failed to write partition block at %d.
uk: Не вдається записати блок розділу у %d.

en: Corrupted Sun disk label detected.
uk: Знайдено пошкоджену Sun-етикетку диска.

en: The disk CHS geometry (%d,%d,%d) reported by the operating system does not match the geometry stored on the disk label (%d,%d,%d).
uk: ЦГС(CHS) геометрія диска (%d,%d,%d) яку видає операційна система не відповідає геометрії, що зберігається у позначці диска (%d,%d,%d).

en: The disk label describes a disk bigger than %s.
uk: Етикетка диска описує диск більшого розміру ніж %s.

en: The disk has %d cylinders, which is greater than the maximum of 65536.
uk: Диск має %d циліндрів, що більше ніж максимальне значення 65536.

en: The Whole Disk partition is the only available one left.  Generally, it is not a good idea to overwrite this partition with a real one.  Solaris may not be able to boot without it, and SILO (the sparc boot loader) appreciates it as well.
uk: Розділ "Весь диск" - єдиний наявний. Зазвичай, небажано перезаписувати цей розділ реальним розділом. Solaris, можливо, не буде здатний завантажитись без нього, це також вплине на SILO (завантажувач sparc).

en: Sun disk label is full.
uk: Sun-етикетка диска заповнена.

en: opening of device failed
uk: помилка під час спроби відкриття пристрою

en: seeking on device failed
uk: помилка під час позиціювання на пристрої

en: writing to device failed
uk: помилка під час запису на пристрій

en: reading from device failed
uk: помилка при читанні з пристрою

en: Could not read volume label.
uk: Не вдалося прочитати мітку тому.

en: Could not write volume label.
uk: Не вдалося записати мітку тому.

en: Could not read VTOC labels.
uk: Не вдається прочитати позначки VTOC.

en: Could not read VTOC FMT1 DSCB.
uk: Не вдається прочитати VTOC FMT1 DSCB.

en: Could not read VTOC FMT4 DSCB.
uk: Не вдається прочитати VTOC FMT4 DSCB.

en: Could not read VTOC FMT5 DSCB.
uk: Не вдається прочитати VTOC FMT5 DSCB.

en: Could not read VTOC FMT7 DSCB.
uk: Не вдається прочитати VTOC FMT7 DSCB.

en: Could not write VTOC labels.
uk: Не вдається записати VTOC labels.

en: Could not write VTOC FMT1 DSCB.
uk: Не вдається записати VTOC FMT1 DSCB.

en: Could not write VTOC FMT4 DSCB.
uk: Не вдається записати VTOC FMT4 DSCB.

en: Could not write VTOC FMT5 DSCB.
uk: Не вдається записати VTOC FMT5 DSCB.

en: Could not write VTOC FMT7 DSCB.
uk: Не вдається записати VTOC FMT7 DSCB.

en: Could not write VTOC FMT9 DSCB.
uk: Не вдалося записати VTOC FMT9 DSCB.

en: Out of memory.
uk: Недостатньо пам'яті.

en: Cannot get unit size for special unit 'COMPACT'.
uk: Не вдається отримати одиницю розміру для спеціального блоку 'COMPACT'.

en: "%s" has invalid syntax for locations.
uk: "%s" має неправильний синтаксис адрес.

en: The maximum head value is %d.
uk: Максимальний номер головки - %d.

en: The maximum sector value is %d.
uk: Максимальний номер сектора - %d.

en: The location %s is outside of the device %s.
uk: Адреса %s поза межами пристрою %s.

en: Invalid number.
uk: Неправильне число.

en: Use a smaller unit instead of a value < 1
uk: Скористайтеся меншою одиницею виміру замість значень < 1

en: %s : Failed to allocate partition block
uk: %s : Помилка при виділенні блоку розділу

en: %s : Failed to allocate block
uk: %s : Помилка при виділенні блоку

en: %s : Couldn't read boot block %llu
uk: %s : Не вдається прочитати завантажувальний блок %llu

en: %s : Couldn't read root block %llu
uk: %s : Не вдається прочитати кореневий блок %llu

en: %s : Failed to allocate id list element
uk: %s : Помилка при виділенні елементу ідентифікатора списку

en: %s : Couldn't read block %llu
uk: %s : Не вдається прочитати блок %llu

en: %s : Bad checksum on block %llu of type %s
uk: %s : Неправильна контрольна сума у блоці %llu типу %s

en: %s : Couldn't write block %d
uk: %s : Не вдається записати блок %d

en: %s : Failed to allocate disk_specific rdb block
uk: %s : не вдається отримати disk_specific блок rdb

en: %s : Didn't find rdb block, should never happen
uk: %s : Не вдається знайти блок rdb, цього не повинно було статися

en: %s : Failed to read partition block %llu
uk: %s : Не вдається прочитати блок розділу %llu

en: GNU Parted was miscompiled: the FAT boot sector should be 512 bytes.  FAT support will be disabled.
uk: GNU parted зібрано неправильно: завантажувальний сектор FAT повинен мати розмір 512 байтів. Підтримка FAT вимкнена.

en: File system has an invalid signature for a FAT file system.
uk: Файлова система містить неправильну сигнатуру файлової системи FAT.

en: File system has an invalid sector size for a FAT file system.
uk: Файлова система має неправильний розмір сектора файлової системи FAT.

en: File system has an invalid cluster size for a FAT file system.
uk: Файлова система має неправильний розмір кластера файлової системи FAT.

en: File system has an invalid number of reserved sectors for a FAT file system.
uk: У файловій системі неправильна кількість резервних секторів FAT.

en: File system has an invalid number of FATs.
uk: У файловій системі неправильне число копій FAT.

en: The file system's CHS geometry is (%d, %d, %d), which is invalid.  The partition table's CHS geometry is (%d, %d, %d).
uk: Геометрія CHS файлової системи становить (%d, %d, %d), що є неправильним.  Геометрія CHS таблиці розділів становить (%d, %d, %d).  Якщо ви виберете Ігнорувати, геометрію CHS файлової системи буде залишено без змін.

en: FAT boot sector says logical sector size is 0.  This is weird.
uk: Завантажувальний сектор FAT містить розмір логічного сектора, що дорівнює 0. Це дивно.

en: FAT boot sector says there are no FAT tables.  This is weird.
uk: У завантажувальному секторі FAT не міститься інформація про таблиці FAT. Це дивно.

en: FAT boot sector says clusters are 0 sectors.  This is weird.
uk: У відповідності до завантажувального сектора FAT, кластер містить 0 секторів. Це дивно.

en: File system is FAT12, which is unsupported.
uk: Файлові системи типу FAT12 не підтримуються.

en: Unrecognised old style linux swap signature '%10s'.
uk: Невідома стара сигнатура '%10s' розділу підкачки linux.

en: Unrecognised new style linux swap signature '%10s'.
uk: Невідома нова сигнатура '%10s' розділу підкачки linux.

en: Unrecognised swsusp linux swap signature '%9s'.
uk: Невідома сигнатура '%10s' розділу swsusp підкачки linux.

en: Parted can't use HFS file systems on disks with a sector size not equal to %d bytes.
uk: Parted не може використовувати файлові системи HFS на дисках з розміром сектора, що некратний %d байтів.

en: The file system's CHS geometry is (%d, %d, %d), which is invalid.  The partition table's CHS geometry is (%d, %d, %d).  If you select Ignore, the file system's CHS geometry will be left unchanged.  If you select Fix, the file system's CHS geometry will be set to match the partition table's CHS geometry.
uk: Геометрія CHS файлової системи становить (%d, %d, %d), що є неправильним.  Геометрія CHS таблиці розділів становить (%d, %d, %d).  Якщо ви виберете «Ігнорувати», геометрію CHS файлової системи буде залишено без змін. Якщо ви виберете «Виправити» (Fix), геометрію CHS файлової системи буде приведено у відповідність до геометрії таблиці розділів CHS.

en: The information sector has the wrong signature (%x).  Select cancel for now, and send in a bug report.  If you're desperate, it's probably safe to ignore.
uk: Інформаційний сектор містить неправильну сигнатуру (%x). Виберіть "Скасувати" та відправте повідомлення про помилку. Якщо ви втратили надію, тоді можна проігнорувати цю проблему.

en: You need %s of free disk space to shrink this partition to this size.  Currently, only %s is free.
uk: Необхідно %s вільного простору, щоб зменшити розділ до такого розміру (зараз у вас вільно лише %s).

en: Cluster start delta = %d, which is not a multiple of the cluster size %d.
uk: Кластер починається зі зсувом %d, що не є цілим числом кластерів розміру %d.

en: Bad directory entry for %s: first cluster is the end of file marker.
uk: Неправильний елемент каталогу %s: перший кластер є кінцем маркера файла.

en: Bad FAT: unterminated chain for %s.  You should run dosfsck or scandisk.
uk: Помилка у FAT: незавершений ланцюг для %s. Потрібно запустити dosfsck або scandisk.

en: Bad FAT: cluster %d outside file system in chain for %s.  You should run dosfsck or scandisk.
uk: Помилка у FAT: кластер %d знаходиться поза межами файлової системи у ланцюгу для %s. Потрібно запустити dosfsck або scandisk.

en: Bad FAT: cluster %d is cross-linked for %s.  You should run dosfsck or scandisk.
uk: Помилка у FAT: перехресне посилання у кластері %d для %s. Потрібно запустити dosfsck або scandisk.

en: %s is %dk, but it has %d clusters (%dk).
uk: %s дорівнює %dk, але має %d кластерів (%dk).

en: Partition too big/small for a %s file system.
uk: Розділ надто великий/малий для файлової системи типу %s.

en: The FATs don't match.  If you don't know what this means, then select cancel, run scandisk on the file system, and then come back.
uk: Копії FAT не збігаються. Якщо ви не знаєте, що це означає, виберіть "Скасувати", запустіть scandisk для файлової системи, а потім повторіть цю команду.

en: There are no possible configurations for this FAT type.
uk: Для цього типу FAT немає допустимих конфігурацій.

en: File system doesn't have expected sizes for Windows to like it.  Cluster size is %dk (%dk expected); number of clusters is %d (%d expected); size of FATs is %d sectors (%d expected).
uk: Windows не підтримує файлову систему, що має такі розміри. Розмір кластера %dk (очікувалось %dk); кількість кластерів %d (очікувалось %d); розмір FAT %d секторів (очікувалось %d).

en: File system is reporting the free space as %d clusters, not %d clusters.
uk: Файлова система повідомляє про вільний простір %d кластерів, а не %d кластерів.

en: There's not enough room in the root directory for all of the files.  Either cancel, or ignore to lose the files.
uk: Не вистачає простору для всіх файлів в кореневому каталозі. Виберіть "Скасувати", якщо проігноруєте, це призведе до втрати  файлів.

en: Error writing to the root directory.
uk: Помилка записування у кореневий каталог.

en: If you leave your file system as FAT16, then you will have no problems.
uk: Якщо залишити файлову систему як FAT16, тоді у вас не виникатиме проблем.

en: If you convert to FAT16, and MS Windows is installed on this partition, then you must re-install the MS Windows boot loader.  If you want to do this, you should consult the Parted manual (or your distribution's manual).
uk: Якщо ви перетворюєте файлову систему розділу з Windows у розділ FAT16, буде потрібно перевстановити завантажувач MS Windows. Для цього слід переглянути довідку з Parted (або посібник з вашого дистрибутиву).

en: If you leave your file system as FAT32, then you will not introduce any new problems.
uk: Якщо ви залишаєте файлову систему як FAT32, тоді не виникне ніяких нових проблем.

en: If you convert to FAT32, and MS Windows is installed on this partition, then you must re-install the MS Windows boot loader.  If you want to do this, you should consult the Parted manual (or your distribution's manual).  Also, converting to FAT32 will make the file system unreadable by MS DOS, MS Windows 95a, and MS Windows NT.
uk: Якщо ви перетворите файлову систему розділу з MS Windows у розділ FAT32,буде потрібно перевстановити завантажувач MS Windows. Для цього слід переглянути довідку з Parted (або посібник з вашого дистрибутиву). Перетворення у FAT32 унеможливить читання файлової системи під MS DOS, MS Windows 95a, та MS Windows NT.

en: Would you like to use FAT32?
uk: Бажаєте використовувати FAT32?

en: The file system can only be resized to this size by converting to FAT16.
uk: Змінити розмір файлової системи на вказаний розмір можна лише при перетворенні на FAT16.

en: The file system can only be resized to this size by converting to FAT32.
uk: Змінити розмір файлової системи на вказаний розмір можна лише при перетворенні на FAT32.

en: GNU Parted cannot resize this partition to this size.  We're working on it!
uk: GNU Parted нездатний змінити розмір розділу на вказане значення. Ми над цим працюємо!

en: FAT %d media %x doesn't match the boot sector's media %x.  You should probably run scandisk.
uk: FAT %d носій %x не відповідає завантажувальним секторам носія %x. Потрібно запустити dosfsck або scandisk.

en: fat_table_set: cluster %ld outside file system
uk: fat_table_set: кластер %ld знаходиться поза межами файлової системи

en: fat_table_get: cluster %ld outside file system
uk: fat_table_get: кластер %ld знаходиться поза межами файлової системи

en: fat_table_alloc_cluster: no free clusters
uk: fat_table_alloc_cluster: немає вільних кластерів

en: Could not detect file system.
uk: Не вдається виявити файлову систему.

en: resizing %s file systems is not supported
uk: підтримки зміни розмірів файлових систем %s не передбачено

en: The file system is bigger than its volume!
uk: Файлова система більша ніж том!

en: The file system contains errors.
uk: Файлова система містить помилки.

en: Bad blocks could not be read.
uk: Пошкоджені блоки не вдається прочитати.

en: Trying to register an extent starting at block 0x%X, but another one already exists at this position.  You should check the file system!
uk: Спроба зареєструвати екстент, о починається з блоку 0x%X, але в цій позиції вже існує інший. Слід перевірити файлову систему!

en: Trying to move an extent from block 0x%X to block 0x%X, but another one already exists at this position.  This should not happen!
uk: Спроба перемістити розширення з блоку 0x%X у блок 0x%X, але в цій позиції вже існує інший блок. Цього не повинно бути!

en: Could not update the extent cache for HFS file with CNID %X.
uk: Не вдається оновити кеш екстенту для файлу HFS з CNID %X.

en: Trying to read HFS file with CNID %X behind EOF.
uk: Спроба прочитати файл HFS з CNID %X перед EOF.

en: Could not find sector %lli of HFS file with CNID %X.
uk: Не вдається знайти сектор %lli з файлу HFS з CNID %X.

en: Trying to write HFS file with CNID %X behind EOF.
uk: Спроба записати файл HFS з CNID %X перед EOF.

en: Could not update the extent cache for HFS+ file with CNID %X.
uk: Не вдається оновити кеш екстенту для файлу HFS+ з CNID %X.

en: Trying to read HFS+ file with CNID %X behind EOF.
uk: Спроба прочитати файл HFS+ з CNID %X перед EOF.

en: Could not find sector %lli of HFS+ file with CNID %X.
uk: Не вдається знайти сектор %lli з файлу HFS+ з CNID %X.

en: Trying to write HFS+ file with CNID %X behind EOF.
uk: Спроба записати файл HFS+ з CNID %X перед EOF.

en: Sorry, HFS cannot be resized that way yet.
uk: Розмір HFS не можна змінювати таким способом.

en: shrinking
uk: скорочення

en: Data relocation has failed.
uk: Помилка переносу даних.

en: Data relocation left some data in the end of the volume.
uk: При переносі даних частина даних залишилась наприкінці тому.

en: writing HFS Master Directory Block
uk: записується головний блок каталогу

en: No valid HFS[+X] signature has been found while opening.
uk: При відкриванні не виявлено правильну сигнатуру HFS[+X].

en: Version %d of HFS+ isn't supported.
uk: Версія %d системи HFS+ не підтримується.

en: Version %d of HFSX isn't supported.
uk: Версія %d системи HFSX не підтримується.

en: Data relocation left some data at the end of the volume.
uk: При переносі даних наприкінці розділу залишились деякі дані.

en: Error while writing the allocation file.
uk: Помилка запису виділеного файлу.

en: Error while writing the compatibility part of the allocation file.
uk: Помилка запису частини сумісності виділеного файлу.

en: writing HFS+ Volume Header
uk: запис заголовку тому HFS+

en: An error occurred while looking for the mandatory bad blocks file.
uk: Помилка пошуку файлу відомих пошкоджених блоків.

en: It seems there is an error in the HFS wrapper: the bad blocks file doesn't contain the embedded HFS+ volume.
uk: Помилка у обробнику HFS: файл пошкоджених блоків не містить вбудований том HFS+.

en: Sorry, HFS+ cannot be resized that way yet.
uk: Розмір HFS+ не можна змінювати таким способом.

en: shrinking embedded HFS+ volume
uk: зменшення вбудованого тому HFS+

en: Resizing the HFS+ volume has failed.
uk: Помилка зміни розміру тому HFS+.

en: shrinking HFS wrapper
uk: оболонка скорочення HFS

en: Updating the HFS wrapper has failed.
uk: оновлення помилка оболонки HFS.

en: This is not a real %s check.  This is going to extract special low level files for debugging purposes.
uk: Це не справжня перевірка %s. Відбувається лише отримання спеціальних ньзькорівневих файлів для налагодження.

en: Bad block list header checksum.
uk: Неправильна контрольна сума заголовка списку блоків.

en: Invalid size of a transaction block while replaying the journal (%i bytes).
uk: Неправильний розмір блоку транзакції при повторному накладанні журналу (%i байтів).

en: Journal stored outside of the volume are not supported.  Try to deactivate the journal and run Parted again.
uk: Журнал розміщено поза межами тому не підтримується. Слід вимкнути журнал та перезапустити Parted.

en: Journal offset or size is not multiple of the sector size.
uk: Початок чи розмір журналу не є цілим числом секторів.

en: Incorrect magic values in the journal header.
uk: Неправильні сигнатури у заголовку журналу.

en: Journal size mismatch between journal info block and journal header.
uk: Розмір журналу не відповідає значенню у інформаційному блоці журналу та заголовку журналу.

en: Some header fields are not multiple of the sector size.
uk: Розмір деяких полів заголовку не складає ціле число секторів.

en: The sector size stored in the journal is not 512 bytes.  Parted only supports 512 bytes length sectors.
uk: Розмір сектора, що зберігається у журналі, не дорівнює 512 байтам.  Parted підтримує лише сектори розміром 512 байтів.

en: Bad journal checksum.
uk: Неправильна контрольна сума журналу.

en: The journal is not empty.  Parted must replay the transactions before opening the file system.  This will modify the file system.
uk: Журнал не порожній. Parted маж накласти транзакції перед відкривання файлової системи. Це призведе до зміни файлової системи.

en: The volume header or the master directory block has changed while replaying the journal.  You should restart Parted.
uk: При накладанні журналу змінився заголовок тому чи блок головного каталогу. Слід перезапустити Parted.

en: An extent has not been relocated.
uk: Екстент не був переміщений.

en: A reference to an extent comes from a place it should not.  You should check the file system!
uk: Посилання на екстент з місця, з якого не має бути посилання. Слід перевірити файлову систему!

en: This HFS volume has no catalog file.  This is very unusual!
uk: Цей том HFS не містить файл каталогу. Досить дивно!

en: This HFS volume has no extents overflow file.  This is quite unusual!
uk: Цей том HFS не містить файлу перекривання екстентів. Досить дивно!

en: The extents overflow file should not contain its own extents!  You should check the file system.
uk: Файл перекривання екстентів не має містить власних екстентів! Слід перевірити файлову систему.

en: Could not cache the file system in memory.
uk: Не вдається занести у кеш файлову систему у пам'яті.

en: Bad blocks list could not be loaded.
uk: Список неправильних блоків не було завантажено.

en: An error occurred during extent relocation.
uk: Помилка при переміщенні екстенту.

en: This HFS+ volume has no catalog file.  This is very unusual!
uk: Цей том HFS+ не містить файлу каталогу.  Досить дивно!

en: This HFS+ volume has no extents overflow file.  This is quite unusual!
uk: Цей том HFS+ не містить файлу перекривання екстентів. Досить дивно!

en: displays this help message
uk: відображає це повідомлення

en: lists partition layout on all block devices
uk: вивести список таблиць розділів на усіх пристроях

en: displays machine parseable output
uk: відображає вивід у форматі для машинного розбору

en: displays JSON output
uk: показує виведення у форматі JSON

en: never prompts for user intervention
uk: ніколи не запитувати втручання користувача

en: in script mode, fix instead of abort when asked
uk: у режимі скрипту, виправити замість переривання на запит

en: displays the version
uk: відображає версію

en: alignment for new partitions
uk: вирівнювання для нових розділів

en: NUMBER is the partition number used by Linux.  On MS-DOS disk labels, the primary partitions number from 1 to 4, logical partitions from 5 onwards.
uk: НОМЕР - це номер розділу, що використовується Linux.  У етикетках диска MS-DOS, основні розділи мають номери 1-4, а логічні - 5 та далі.

en: LABEL-TYPE is one of:
uk: ТИП-ЕТИКЕТКИ один з:

en: FLAG is one of:
uk: ОЗНАКА одне з:

en: UNIT is one of:
uk: БЛОК одне з:

en: desired alignment: minimum or optimal
uk: бажане вирівнювання: minimum або optimal

en: PART-TYPE is one of: primary, logical, extended
uk: ТИП-РОЗДІЛУ один з: основний, логічний, розширений

en: FS-TYPE is one of:
uk: ТИП-ФС один з:

en: START and END are disk locations, such as 4GB or 10%.  Negative values count from the end of the disk.  For example, -1s specifies exactly the last sector.
uk: ПОЧАТОК та КІНЕЦЬ - це місця на диску, наприклад 4GB чи 10%.  Від'ємні значення відраховуються від кінця диска. Наприклад, -1s вказує на останній сектор диска.

en: END is disk location, such as 4GB or 10%.  Negative value counts from the end of the disk.  For example, -1s specifies exactly the last sector.
uk: КІНЕЦЬ - це місце на диску, наприклад 4GB чи 10%.  Від'ємні значення відраховуються від кінця диска. Наприклад, -1s вказує на останній сектор диска.

en: STATE is one of: on, off
uk: СТАН один з: on, off

en: DEVICE is usually /dev/hda or /dev/sda
uk: ПРИСТРІЙ - зазвичай /dev/hda чи /dev/sda

en: NAME is any word you want
uk: НАЗВА - будь-яке слово на ваш вибір

en: Copyright (C) 1998 - 2006 Free Software Foundation, Inc.
    This program is free software, covered by the GNU General Public License.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
uk: Copyright (C) 1998 - 2006 Free Software Foundation, Inc.
    Ця програма є вільною під ліцензією Універсальна Публічна Ліцензія GNU.
    
    Ця програма розповсюджується зі сподіванням,що вона буде корисною,
    але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без неявної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ
    ЦІННОСТІ чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. Докладнішу інформацію про це
    дивіться у Універсальній Публічній Ліцензії GNU.

en: %0.f%%	(time left %.2d:%.2d)
uk: %0.f%%	(залишилось часу %.2d:%.2d)

en: Partition %s is being used. Are you sure you want to continue?
uk: Розділ %s наразі використовується. Ви справді хочете виконати цю дію?

en: Partition(s) on %s are being used.
uk: Розділи на %s наразі зайняті.

en: The existing disk label on %s will be destroyed and all data on this disk will be lost. Do you want to continue?
uk: Існуюча позначка диска на %s буде знищена разом з усіма даними на ній. Продовжити?

en: New disk label type?
uk: Нова етикетка диска?

en: Partition type?
uk: Тип розділу?

en: Partition name?
uk: Назва розділу?

en: File system type?
uk: Тип файлової системи?

en: Start?
uk: Початок?

en: End?
uk: Кінець?

en: You requested a partition from %s to %s (sectors %llu..%llu).
    The closest location we can manage is %s to %s (sectors %llu..%llu).%s
uk: Ви вказали межі розділу від %s до %s (сектори від %llu до %llu).
    Найближчим придатним відповідником вказаних значень можуть бути межі від %s до %s (сектори від %llu до %llu).%s

en: 
    Is this still acceptable to you?
uk: 
    Чи є це для вас прийнятним?

en: The resulting partition is not properly aligned for best performance: %s
uk: Отриманий у результаті розділ не буде вирівняно з метою підвищення швидкодії: %s

en: unknown (malloc failed)
uk: невідомий (помилка malloc)

en: %s disk labels do not support partition name.
uk: У мітках дисків %s не передбачено підтримки назв розділів.

en: Partition number?
uk: Номер розділу?

en: BIOS cylinder,head,sector geometry: %d,%d,%d.  Each cylinder is %s.
uk: BIOS циліндр,головка,сектор геометрія: %d,%d,%d.  Кожен циліндр %s.

en: Model: %s (%s)
uk: Модель: %s (%s)

en: Disk %s: %s
uk: Диск %s: %s

en: Sector size (logical/physical): %lldB/%lldB
uk: Розмір сектора (логічний/фізичний): %lldБ/%lldБ

en: Partition Table: %s
uk: таблиця розділів: %s

en: Disk Flags: %s
uk: Прапорці диска: %s

en: Number
uk: Номер

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Size
uk: Розмір

en: Type
uk: Тип

en: File system
uk: Файлова система

en: Name
uk: Назва

en: Flags
uk: Ознаки

en: Free Space
uk: Вільний простір

en: A %s %s partition was found at %s -> %s.  Do you want to add it to the partition table?
uk: Знайдено розділ %s %s у межах від %s -> %s. Бажаєте додати його до таблиці розділів?

en: searching for file systems
uk: пошук файлових систем

en: The resize command has been removed in parted 3.0
uk: Команду resize було усунуто починаючи з версії parted 3.0

en: Shrinking a partition can cause data loss, are you sure you want to continue?
uk: Зменшення розмірів розділу може призвести до втрат даних. Ви справді хочете виконати цю дію?

en: New device?
uk: Новий пристрій?

en: alignment type(min/opt)
uk: тип вирівнювання type(min/opt)

en: %d aligned
uk: %d вирівняно

en: %d not aligned: %s
uk: %d не вирівняно: %s

en: Flag to Invert?
uk: Ознака, яку інвертувати?

en: New state?
uk: Нове значення?

en: Unit?
uk: Блок?

en: align-check TYPE N                       check partition N for TYPE(min|opt) alignment
uk: align-check ТИП N                         перевірити розділ N щодо ТИПу(min|opt) вирівнювання

en: help [COMMAND]                           print general help, or help on COMMAND
uk: help [КОМАНДА]                вивести загальну довідку, або довідку про КОМАНДА

en: mklabel,mktable LABEL-TYPE               create a new disklabel (partition table)
uk: mklabel,mktable ТИП_ЕТИКЕТКИ  створити нову позначку диска (таблицю розділів)

en: mkpart PART-TYPE [FS-TYPE] START END     make a partition
uk: mkpart ТИП-РОЗДІЛУ [ТИП-ФС] ПОЧАТОК КІНЕЦЬ    створити розділ

en: 'mkpart' makes a partition without creating a new file system on the partition.  FS-TYPE may be specified to set an appropriate partition ID.
uk: 'mkpart' створити розділ без створення нової файлової системи у ньому. Можна вказати ТИП-ФС для встановлення відповідного ідентифікатора розділу.

en: name NUMBER NAME                         name partition NUMBER as NAME
uk: name НОМЕР НАЗВА              призначити назву НАЗВА розділу НОМЕР

en: print [devices|free|list,all]            display the partition table, or available devices, or free space, or all found partitions
uk: print [devices|free|list,all]          показати таблицю розділів, доступні пристрої, вільне місце або всі знайдені розділи

en: Without arguments, 'print' displays the entire partition table. However with the following arguments it performs various other actions.
uk: Без аргументів, 'print' відображає всю таблицю розділів. Проте, з наступними аргументами виконуються інші дії.

en:   devices   : display all active block devices
uk:   devices   : відображаються всі активні блочні пристрої

en:   free      : display information about free unpartitioned space on the current block device
uk:   free      : відображається інформація про нерозподілений простір на поточному блочному пристрої

en:   list, all : display the partition tables of all active block devices
uk:   list, all : відображаються таблиці розділів на всіх активних блочних пристроях

en: quit                                     exit program
uk: quit                          вихід з програми

en: rescue START END                         rescue a lost partition near START and END
uk: rescue ПОЧАТОК КІНЕЦЬ         знайти втрачені розділи між ПОЧАТОК та КІНЕЦЬ

en: The resize command was removed in parted 3.0
uk: Команду resize було усунуто починаючи з версії parted 3.0

en: resizepart NUMBER END                    resize partition NUMBER
uk: resizepart НОМЕР КІНЕЦЬ                  змінити розмір розділу з номером НОМЕР

en: rm NUMBER                                delete partition NUMBER
uk: rm НОМЕР                      видалити розділ з номером НОМЕР

en: select DEVICE                            choose the device to edit
uk: select ПРИСТРІЙ               вибирати пристрій для роботи

en: disk_set
uk: набір_дисків

en: disk_set FLAG STATE                      change the FLAG on selected device
uk: disk_set ПРАПОРЕЦЬ СТАН                  змінити значення ПРАПОРЦЯ для вибраного пристрою

en: disk_toggle [FLAG]                       toggle the state of FLAG on selected device
uk: disk_toggle [ПРАПОРЕЦЬ]                  перемкнути стан ПРАПОРЦЯ на вибраному пристрої

en: set NUMBER FLAG STATE                    change the FLAG on partition NUMBER
uk: set НОМЕР ОЗНАКА СТАН         змінити ознаку розділу з номером НОМЕР

en: toggle [NUMBER [FLAG]]                   toggle the state of FLAG on partition NUMBER
uk: toggle [НОМЕР [ОЗНАКА]]       перемикнути ознаку ОЗНАКА розділу з номером НОМЕР

en: unit UNIT                                set the default unit to UNIT
uk: unit БЛОК                     встановити для типового блоку значення БЛОК

en: version                                  display the version number and copyright information of GNU Parted
uk: version                       вивести поточну версію GNU Parted та інформацію про авторське право

en: 'version' displays copyright and version information corresponding to this copy of GNU Parted
uk: команда version виводить інформацію про версію цієї програми GNU Parted

en: Usage: %s [-hlmsfv] [-a<align>] [DEVICE [COMMAND [PARAMETERS]]...]
uk: Користування: %s [-hlmsfv] [-a<вирівнювання>] [ПРИСТРІЙ [КОМАНДА [ПАРАМЕТРИ]]...]

en: No device found
uk: Пристрій не знайдено

en: WARNING: You are not superuser.  Watch out for permissions.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: у вас немає адміністративних прав доступу. Спочатку вам слід отримати ці права.

en: You should reinstall your boot loader before rebooting.  Read section 4 of the Parted User documentation for more information.
uk: Необхідно перевстановити ваш завантажувач перед перезавантаженням. Додаткову інформацію знайдете у розділі 4 документації з Parted.

en: You may need to update /etc/fstab.
uk: Не забудьте оновити /etc/fstab, якщо це необхідно.

en: Welcome to GNU Parted! Type 'help' to view a list of commands.
uk: Ласкаво просимо до GNU Parted! Перелік команд виводиться командою 'help'.

en: Usage: parted [OPTION]... [DEVICE [COMMAND [PARAMETERS]...]...]
    Apply COMMANDs with PARAMETERS to DEVICE.  If no COMMAND(s) are given, run in
    interactive mode.
uk: Використання: parted [КЛЮЧ]... [ПРИСТРІЙ [КОМАНДА [ПАРАМЕТРИ]...]...]
    Виконати КОМАНДА з параметрами ПАРАМЕТРИ для пристрою ПРИСТРІЙ.  Якщо
    КОМАНДА не вказана, запускається у інтерактивному режимі.

en: 
    
    You found a bug in GNU Parted! Here's what you have to do:
    
    Don't panic! The bug has most likely not affected any of your data.
    Help us to fix this bug by doing the following:
    
    Check whether the bug has already been fixed by checking
    the last version of GNU Parted that you can find at:
    
    	http://ftp.gnu.org/gnu/parted/
    
    Please check this version prior to bug reporting.
    
    If this has not been fixed yet or if you don't know how to check,
    please visit the GNU Parted website:
    
    	http://www.gnu.org/software/parted
    
    for further information.
    
    Your report should contain the version of this release (%s)
    along with the error message below, the output of
    
    	parted DEVICE unit co print unit s print
    
    and the following history of commands you entered.
    Also include any additional information about your setup you
    consider important.
uk: 
    
    Ви знайшли помилку у GNU Parted! Рекомендації щодо подальших дій:
    
    Не панікуйте! Швидше за все помилка не впливає на ваші дані.
    Допоможіть нам виправити помилку, для цього:
    
    Перевірте чи не була помилка вже виправлена у останній версії
    GNU Parted, яку можна знайти за адресою:
    
    	http://ftp.gnu.org/gnu/parted/
    
    Перевірте цю версію, перш ніж надсилати звіт про помилку.
    
    Якщо помилка не виправлена чи ви не знаєте як це перевірити,
    подальшу інформацію шукайте на веб-сайті GNU Parted:
    
    	http://www.gnu.org/software/parted
    
    У вашому звіті слід вказати версію випуску (%s),
    наведене нижче повідомлення про помилку, вивід команди
    
    	parted DEVICE unit co print unit s print
    
    та наступний список команд, які ви вводили.
    Також включіть додаткову інформацію про параметри, які вважаєте важливими.

en: 
    Command History:
uk: 
    Історія команд:

en: 
    Error: SEGV_MAPERR (Address not mapped to object)
uk: 
    Помилка: SEGV_MAPERR (Адреса не прив'язана до об'єкту)

en: 
    Error: SEGV_ACCERR (Invalid permissions for mapped object)
uk: 
    Помилка: SEGV_ACCERR (Неправильні права доступу для прив'язаного об'єкту)

en: 
    Error: A general SIGSEGV signal was encountered.
uk: 
    Помилка: Виявлено загальний сигнал SIGSEGV.

en: 
    Error: FPE_INTDIV (Integer: divide by zero)
uk: 
    Помилка: FPE_INTDIV (Ціле: ділення на нуль)

en: 
    Error: FPE_INTOVF (Integer: overflow)
uk: 
    Помилка: FPE_INTOVF (Ціле число: переповнення)

en: 
    Error: FPE_FLTDIV (Float: divide by zero)
uk: 
    Помилка: FPE_INTDIV (Число з рухомою комою: ділення на нуль)

en: 
    Error: FPE_FLTOVF (Float: overflow)
uk: 
    Помилка: FPE_FLTOVF (Число з рухомою комою: переповнення)

en: 
    Error: FPE_FLTUND (Float: underflow)
uk: 
    Помилка: FPE_FLTUND (Число з рухомою комою: дуже мале значення)

en: 
    Error: FPE_FLTRES (Float: inexact result)
uk: 
    Помилка: FPE_FLTRES (Число з рухомою комою: неточний результат)

en: 
    Error: FPE_FLTINV (Float: invalid operation)
uk: 
    Помилка: FPE_FLTINV (Число з рухомою комою: неправильна операція)

en: 
    Error: FPE_FLTSUB (Float: subscript out of range)
uk: 
    Помилка: FPE_FLTSUB (Число з рухомою комою: підпис поза межами)

en: 
    Error: A general SIGFPE signal was encountered.
uk: 
    Помилка: Виявлено загальний сигнал SIGFPE.

en: 
    Error: ILL_ILLOPC (Illegal Opcode)
uk: 
    Помилка: ILL_ILLOPC (Недопустимий код операцій)

en: 
    Error: ILL_ILLOPN (Illegal Operand)
uk: 
    Помилка: ILL_ILLOPN (Неправильний операнд)

en: 
    Error: ILL_ILLADR (Illegal addressing mode)
uk: 
    Помилка: ILL_ILLADR (Неправильний режим адресації)

en: 
    Error: ILL_ILLTRP (Illegal Trap)
uk: 
    Помилка: ILL_ILLTRP (Неправильна пастка)

en: 
    Error: ILL_PRVOPC (Privileged Opcode)
uk: 
    Помилка: ILL_PRVOPC (Код привілейованої операції)

en: 
    Error: ILL_PRVREG (Privileged Register)
uk: 
    Помилка: ILL_PRVREG (Привілейований регістр)

en: 
    Error: ILL_COPROC (Coprocessor Error)
uk: 
    Помилка: ILL_COPROC (Помилка співпроцесора)

en: 
    Error: ILL_BADSTK (Internal Stack Error)
uk: 
    Помилка: ILL_BADSTK (Внутрішня помилка стеку)

en: 
    Error: A general SIGILL signal was encountered.
uk: 
    Помилка: Виявлено загальний сигнал SIGILL.

en: invalid token: %s
uk: некоректний елемент: %s

en: Expecting a partition number.
uk: Очікується номер розділу.

en: Partition doesn't exist.
uk: Розділ не існує.

en: Expecting a file system type.
uk: Очікується тип файлова система.

en: Unknown file system type "%s".
uk: Невідомий тип файлової системи "%s".

en: Expecting a disk label type.
uk: Очікується тип дискової етикетки.

en: No flags supported
uk: Підтримки прапорців не передбачено

en: Can't create any more partitions.
uk: Не вдається додатково створити розділи.

en: Expecting a partition type.
uk: Очікується тип розділу.

en: OPTIONs:
uk: КЛЮЧІ:

en: COMMANDs:
uk: КОМАНДИ:

en: 
    Report bugs to %s
uk: 
    Про вади повідомляйте на цю адресу: %s

en: Using %s
uk: Використовується %s

en: This command does not make sense in non-interactive mode.
uk: Ця команда не має сенсу у неінтерактивному режимі.
