partitionmanager - en to cs translation catalogue (409 entries)

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
cs: Obecné

en: General Settings
cs: Obecná nastavení

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
cs: Barvy souborového systému

en: File System Color Settings
cs: Nastavení barev souborového systému

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to change the backend?</para><para><warning>This will also rescan devices and thus clear the list of pending operations.</warning></para>
cs: <para>Opravdu si přejete změnit podpůrnou vrstvu?</para><para><warning>Tato změna povede k novému skenování zařízení a vyčištění fronty operací.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
cs: Opravdu změnit podpůrnou vrstvu?

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
cs: Změnit podpůrnou vrstvu

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
cs: Neměnit podpůrnou vrstvu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Backend
cs: Podpůrná vrstva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active backend:
cs: Aktivní podpůrná vrstva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Units
cs: Jednotky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preferred unit:
cs: Preferovaná jednotka:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_preferredUnit)
en: Byte
cs: Bajt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: File Systems
cs: Souborové systémy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_13)
en: extended:
cs: rozšířený:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_17)
en: unformatted:
cs: neformátovaný:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_4)
en: Linux Swap:
cs: Swap Linuxu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_18)
en: Linux RAID:
cs: RAID Linuxu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_16)
en: unknown:
cs: neznámý:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Partition Alignment
cs: Zarovnání oddílu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCylinderAlignment)
en: Use cylinder based alignment (Windows XP compatible)
cs: Použít zarovnání podle ploten (Windows XP kompatibilní)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sector alignment:
cs: Zarovnání sektorů:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_sectorAlignment)
en:  sectors
cs:  sektory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alignDefault)
en: Align partitions per default
cs: Výchozí zarovnání oddílů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Logging
cs: Záznamy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hide messages below:
cs: Skrýt zprávy níže:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Debug
cs: Ladit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Information
cs: Informace

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Warning
cs: Varování

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Error
cs: Chyba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Default file system:
cs: Výchozí souborový systém:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shredding
cs: Ničení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Overwrite with:
cs: Přepsat pomocí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Random data
cs: Náhodná data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Zeros
cs: Nuly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSave)
en: Save
cs: Uložit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonBrowser)
en: Open in External Browser
cs: Otevřít v externím prohlížeči

[ctx: @action:button]
en: &Details
cs: Po&drobnosti

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
cs: Nastavuji...

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
cs: Přejete si opravdu přerušit?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
cs: Zrušit běžící operace

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
cs: Ano, zrušit operace

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
cs: Čekám na dokončení operace...

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
cs: Všechny operace byly úspěšně dokončeny.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
cs: Operace zrušeny.

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
cs: Při provádění operací došlo k chybám. Přerušeno.

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
cs: Celkový čas: %1

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor při pokusu o uložení souboru <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
cs: Nelze uložit hlášení.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor <filename>%1</filename> pro zápis.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
cs: Nelze spustit prohlížeč.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Operations and Jobs
cs: Operace a úlohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Time Elapsed
cs: Uplynulý čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTime)
en: Total Time: 00:00:00
cs: Celkový čas: 00:00:00

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressSub)
en: Operation: %p%
cs: Operace: %p%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelStatus)
en: Status
cs: Stav

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressTotal)
en: Total: %p%
cs: Celkem: %p%

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
cs: Vytvořit novou tabulku diskových oddílů na <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
cs: Vytvořit &novou tabulku diskových oddílů

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
cs: Opravu vytvořit tabulku diskových oddílů typu MS-DOS?

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
cs: Vytvořit typ MS-DOS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose the type of partition table you want to create:
cs: Zvolte typ tabulky oddílů disku který si přejete vytvořit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioGPT)
en: GPT
cs: MS-DOS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_IconLabel)
en: (icon)
cs: (ikona)

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
cs: Vlastnosti zařízení: <filename>%1</filename>

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
cs: %1 (pouze ke čtení)

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
cs: dobrý

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
cs: ŠPATNÝ

[ctx: @label]
en: (unknown)
cs: (neznámý)

[ctx: @label device]
en: Software RAID Device
cs: Zařízení pro softwarový RAID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextType)
en: Partition table:
cs: Tabulka diskových oddílů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioCylinderBased)
en: &Cylinder alignment
cs: Zarovnání plot&ny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioSectorBased)
en: Sector based align&ment
cs: Zarovnání podle sek&torů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Capacity:
cs: Kapacita:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total sectors:
cs: Celkem sektorů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLogicalSectorSize)
en: Logical sector size:
cs: Velikost logického sektoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPhysicalSectorSize)
en: Physical sector size:
cs: Velikost fyzického sektoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPrimariesMax)
en: Primaries/Max:
cs: Primárních/Max:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartStatus)
en: SMART status:
cs: Stav SMARTu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSmartMore) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonMore)
en: More...
cs: Více...

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
cs: Upravit další možnosti připojení

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditMountOptionsDialogWidgetBase)
en: Edit Mount Options
cs: Upravit možnosti připojení

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QPlainTextEdit, m_EditOptions)
en: Option1,Option2
cs: Volba1,Volba2

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
cs: Úprava bodu připojení pro <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
cs: Opravdu uložit změny?

[ctx: @action:button]
en: Save changes
cs: Uložit změny

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
cs: Nelze uložit body připojení do souboru <filename>/etc/fstab</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
cs: Chyba při ukládání bodů připojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckUsers)
en: Users can mount and unmount
cs: Uživatelé mohou připojovat a odpojovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckReadOnly)
en: Read-only
cs: Pouze čtení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPassNumber)
en: Pass &Number:
cs: Číslo průcho&du:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioDeviceNode)
en: De&vice Node
cs: Uzel zaří&zení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelOptions)
en: Options:
cs: Možnosti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLabel)
en: &Label
cs: &Popisek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAuto)
en: No automatic mount
cs: Žádné automatické připojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRemove)
en: Remove
cs: Odstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSelect)
en: Select...
cs: Vybrat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoDirAtime)
en: No update of directory access times
cs: Neaktualizovat přístupový čas adresářů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelType)
en: Type:
cs: Typ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPath)
en: Path:
cs: Cesta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAtime)
en: No update of file access times
cs: Neaktualizovat přístupový čas souborů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckSync)
en: Synchronous access
cs: Synchronní přístup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identify by:
cs: Identifikovat podle:

[ctx: @title:window]
en: File System Support
cs: Podpora souborových systémů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This table shows which file systems are supported and which specific operations can be performed on them.
    Some file systems need external tools to be installed for them to be supported. But not all operations can be performed on all file systems, even if all required tools are installed. Please see the documentation for details.
cs: Tato tabulka ukazuje, jaké souborové systémy jsou podporovány a jaké operace s nimi lze provádět.
    Některé souborové systémy potřebují doinstalovat externí nástroje. Ale ne všechny operace lze provádět na všech souborových systémech když jsou všechny potřebné nástroje nainstalovány. Podrobnosti naleznete v dokumentaci.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: File System
cs: Souborový systém

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Create
cs: Vytvořit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Grow
cs: Zvětšit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Shrink
cs: Zmenšit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Move
cs: Přesunout

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Copy
cs: Kopírovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Check
cs: Kontrola

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Label
cs: Přečíst popisek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Write Label
cs: Zapsat popisek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Usage
cs: Přečíst využití

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Backup
cs: Zálohovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Restore
cs: Obnovit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Support Tools
cs: Podpůrné nástroje

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRescan)
en: Rescan Support
cs: Znovu načíst podporu

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockInformation)
en: Information
cs: Informace

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
cs: Informace o oddílech disků

[ctx: @label partition]
en: File system:
cs: Souborový systém:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
cs: Kapacita:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
cs: Velikost klíče:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
cs: První sektor:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
cs: Poslední sektor:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
cs: Počet sektorů:

[ctx: @label partition]
en: Available:
cs: Dostupné:

[ctx: @label partition]
en: Used:
cs: Použité:

[ctx: @title:window]
en: Device Information
cs: Informace o zařízení

[ctx: @label device]
en: Path:
cs: Cesta:

[ctx: @label device]
en: Type:
cs: Typ:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
cs: Kapacita:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
cs: Celkem sektorů:

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
cs: Velikost logického sektoru:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
cs: Velikost fyzického sektoru:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
cs: Primárních/Max:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
cs: Úroveň RAIDu:

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
cs: Vložit oddíl

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
cs: Zahodit připravené operace a ukončit?

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
cs: Ukončit <application>%1</application>

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
cs: Zpět

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
cs: Vrátit poslední operaci

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
cs: Odstranit poslední operaci ze seznamu.

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
cs: Vyprázdnit

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
cs: Vymazat všechny operace

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
cs: Vymazat frontu připravených operací.

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
cs: Provést

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
cs: Provést všechny operace

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
cs: Provést připravené operace.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
cs: Nová tabulka diskových oddílů

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
cs: Vytvořit novou tabulku diskových oddílů

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
cs: Vytvořit novou a prázdnou tabulku diskových oddílů na zařízení.

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
cs: Exportovat tabulku oddílů

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
cs: Exportovat tabulku oddílů

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
cs: Exportovat tabulku oddílů zařízení do textového souboru.

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
cs: Importovat tabulku diskových oddílů

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
cs: Importovat tabulku diskových oddílů

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
cs: Importovat tabulku diskových oddílů ze souboru.

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
cs: Odstranit skupinu svazků

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
cs: Odstranit zvolenou skupinu svazků

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
cs: Odstranit zvolenou skupinu svazků.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
cs: Změnit velikost skupiny svazků

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
cs: Změnit velikost zvolené skupiny svazků

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
cs: Deaktivovat skupinu svazků

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
cs: Deaktivovat zvolenou skupinu svazků

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
cs: Deaktivovat zvolenou skupinu svazků před odpojením odpojitelných zařízení.

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
cs: Stav SMARTu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
cs: Zobrazit stav SMARTu

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
cs: Zobrazit stav SMART zařízení, pokud je podporován

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
cs: Vlastnosti

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
cs: Otevřít dialog vlastností zařízení

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
cs: Zobrazit a upravit vlastnosti zařízení

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
cs: Nový

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
cs: Nový oddíl

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
cs: Vytvořit nový oddíl.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
cs: Změnit velikost/Přesunout

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
cs: Změnit velikost nebo přesunout oddíl

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
cs: Zmenšit, zvětšit nebo přesunout existující oddíl.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
cs: Smazat oddíl

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
cs: Smaže oddíl.

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
cs: Zničit

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
cs: Zničit oddíl

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
cs: Zničí oddíl tak, aby jeho obsah nemohl být obnoven.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
cs: Kopírovat oddíl

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
cs: Zkopírovat existující diskový oddíl.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
cs: Vložit oddíl

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
cs: Vložit zkopírovaný oddíl.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
cs: Upravit přípojný bod

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
cs: Upravit přípojný bod

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
cs: Upraví přípojný bod a možnosti oddílu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
cs: Připojit

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
cs: Připojit nebo odpojit oddíl

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
cs: Připojí nebo odpojí oddíl.

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
cs: Odemknout

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
cs: Odemknout nebo zamknout zašifrovaný oddíl

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
cs: Ověřit

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
cs: Zkontrolovat oddíl

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
cs: Zkontrolovat, zda oddíl nebo souborový systém neobsahuje chyby.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
cs: Otevřít dialog vlastností oddílu

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
cs: Zobrazí a modifikuje vlastnosti oddílu (popisek, příznaky oddílu, aj.)

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
cs: Záloha

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
cs: Zálohovat oddíl

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
cs: Zazálohovat oddíl do souboru obrazu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
cs: Obnovit

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
cs: Obnovit oddíl

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
cs: Obnovit oddíl ze souboru obrazu.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
cs: Nová skupina svazků

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
cs: Vytvořit novou skupinu svazků LVM

[ctx: @info:status]
en: Create a new LVM Volume Group as a device.
cs: Vytvořit novou skupinu svazků LVM jako zařízení.

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
cs: Podpora souborových systémů

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
cs: Prohlédnout informace o podpoře souborových systémů

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
cs: Zobrazit informace o podporovaných souborových systémech.

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
cs: Obnovit zařízení

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
cs: Obnovit všechna zařízení

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
cs: Obnovit seznam zařízení.

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
cs: Vyprázdnit záznam

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
cs: Vyprázdnit záznam

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
cs: Uložit záznam

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
cs: Uložit záznam

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
cs: Uložit záznam do souboru.

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
cs: O knihovně KPMcore

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
cs[0]: Jedna operace ve frontě
cs[1]: %1 operace ve frontě
cs[2]: %1 operací ve frontě

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
cs: Používám modul podpůrné vrstvy: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
cs: Zkoumám zařízení...

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
cs: Zkoumání dokončeno.

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
cs: Opravdu znovu načíst zařízení?

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
cs: Znovu načíst zařízení

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
cs: Provést připravené operace?

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
cs: Provést připravené operace

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
cs: Provádím operace...

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
cs: Vracím operaci: %1

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
cs: Opravdu si přejete smazat celou frontu připravených operací?

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
cs: Vymazat připravené operace?

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
cs: Vymazat připravené operace

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
cs: Mažu frontu připravených operací.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
cs: Nelze otevřít vstupní soubor <filename>%1</filename> pro import

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
cs: Chyba importování tabulky diskových oddílů

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
cs: Nelze otevřít vstupní soubor <filename>%1</filename> pro import: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
cs: Zálohovat souborový systém na oddílu <filename>%1</filename> do <filename>%2</filename>

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
cs: Chyba při importování tabulky diskových oddílů

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
cs: Typ tabulky oddílů "%1" je neznámý (řádek %2).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
cs: Typ tabulky oddílů "%1" není podporován pro import (řádek %2).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
cs: Nalezen oddíl, ale žádný typ tabulky oddílů (řádek %1).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Could not create file system "%1" for partition %2 (line %3).
cs: Nelze vytvořit souborový systém "%1" pro oddíl %2 (řádek %3).

[ctx: @info:status]
en: Could not parse line %1 from import file. Ignoring it.
cs: Nelze analyzovat řádek %1 z importovaného souboru. Ignoruji jej.

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
cs: Chyba při exportování tabulky diskových oddílů

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
cs: Chybějící balíčky s podporou souborových systémů

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized device "%1"
cs: Nerozpoznané zařízení "%1"

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized partition "%1"
cs: Neznámý oddíl "%1"

[ctx: @title:window]
en: Error opening partition
cs: Chyba při otevírání oddílu

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindowBase) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PartitionManagerWidgetBase)
en: KDE Partition Manager
cs: Správce diskových oddílů pro KDE

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockDevices)
en: Devices
cs: Zařízení

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockOperations)
en: Pending Operations
cs: Připravené operace

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockLog)
en: Log Output
cs: Zaznamenat výstup

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
cs: Vytvořit nový oddíl

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (partitionToolBar)
en: Partition Manager Toolbar
cs: Panel nástrojů správce oddílů

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (device)
en: Device
cs: Zařízení

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (selectedDevice)
en: Select Current Device
cs: Vyberte současné zařízení

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
cs: Nástroje

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (partition)
en: Partition
cs: Diskový oddíl

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels Shown
cs: Zobrazené panely

[ctx: @item:intable Encrypted file systems, e.g. btrfs[Encrypted]]
en: %1 [Encrypted]
cs: %1 [Zašifrováno]

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
cs: Souborový systém na oddílu <filename>%1</filename> nemohl být připojen.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
cs: Souborový systém nelze připojit.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
cs: Nelze odpojit souborový systém na oddílu <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
cs: Souborový systém nelze odpojit.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
cs: Šifrovaný souborový systém na oddílu <filename>%1</filename> nemohl být odemčen.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
cs: Šifrovaný souborový systém nelze odemknout.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
cs: Šifrovaný souborový systém na oddílu <filename>%1</filename> nemohl být uzamčen.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
cs: Šifrovaný souborový systém nelze uzamknout.

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
cs: Příliš mnoho primárních oddílů.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
cs: Oddíl nelze smazat.

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
cs: Opravdu smazat oddíl ve schránce?

[ctx: @action:button]
en: Delete It
cs: Smazat

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has the same position and size after resize/move. Ignoring operation.
cs: Oddíl <filename>%1</filename> má stejnou pozici a velikost po úpravách velikosti/přesunu. Operace ignorována.

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
cs: Oddíl <filename>%1</filename> byl zkopírován do schránky.

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
cs: Opravdu přepsat existující oddíl?

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
cs: Přepsat oddíl

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
cs: Cíl nemá dostatečnou velikost

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
cs: Nelze vytvořit cílový oddíl.

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
cs: Nedostatek místa pro obnovení souborového systému.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition
cs: Diskový oddíl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Type
cs: Typ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Mount Point
cs: Přípojný bod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Label
cs: Popisek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition Label
cs: Popiska oddílu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition UUID
cs: UUID diskového oddílu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Size
cs: Velikost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Used
cs: Použito

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Available
cs: Dostupné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: First Sector
cs: První sektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Last Sector
cs: Poslední sektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Number of Sectors
cs: Počet sektorů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Flags
cs: Příznaky

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
cs: Vlastnosti diskového oddílu: <filename>%1</filename>

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
cs: (nic nebylo nalezeno)

[ctx: @label partition state]
en: idle
cs: nečinný

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
cs: Je připojen alespoň jeden logický diskový oddíl.

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
cs: připojen na <filename>%1</filename>

[ctx: @label partition state]
en: mounted
cs: připojený

[ctx: @item uuid]
en: (none)
cs: (žádná)

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
cs: Opravdu znovu vytvořit souborový systém %2 na <filename>%1</filename>?

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
cs: Změnit souborový systém

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
cs: Neměnit souborový systém

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
cs: Opravdu znovu vytvořit souborový systém na <filename>%1</filename>?

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
cs: Znovu vytvořit souborový systém

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
cs: Souborový systém znovu nevytvářet

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File syste&m:
cs: Souborový systé&m:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNoSetLabel)
en: This file system does not support setting a label.
cs: Tento systém nepodporuje nastavení popisky.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckRecreate)
en: Recreate existing file system
cs: Znovu vytvořit souborový systém:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextMountPoint)
en: Mount point:
cs: Bod připojení:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextRole)
en: Partition type:
cs: Typ diskového oddílu:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: &Label:
cs: Ná&zev:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextStatus)
en: Status:
cs: Stav:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Size:
cs: Velikost:

[ctx: @label partition capacity available]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextAvailable)
en: Available:
cs: Dostupné:

[ctx: @label partition capacity used]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextUsed)
en: Used:
cs: Použito:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFirstSector)
en: First sector:
cs: První sektor:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLastSector)
en: Last sector:
cs: Poslední sektor:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNumSectors)
en: Number of sectors:
cs: Počet sektorů:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFlags)
en: &Flags:
cs: Přízna&ky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionLabel)
en: Partition Label:
cs: Popiska oddílu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionUuid)
en: Partition UUID:
cs: UUID diskového oddílu:

[ctx: @info]
en: Please select a device.
cs: Zvolte prosím zařízení.

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
cs: Na zařízení nenalezena žádná tabulka diskových oddílů.

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
cs: Změnit velikost/přesunout: <filename>%1</filename>

[ctx: %2 is either empty or says Invalid passphrase.]
en: %2Enter passphrase for %1:
cs: %2Zadejte heslo pro %1:

[ctx: Part of %2Enter passphrase for %1:]
en: Invalid passphrase.
cs: Neplatné heslo.

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
cs: Změnit skupinu svazků

[ctx: @title:window]
en: Scanning devices...
cs: Zkoumám zařízení...

[ctx: @label]
en: Scanning...
cs: Zkoumám...

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
cs: Zkoumám zařízení: <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: First sector:
cs: První sektor:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Last sector:
cs: Poslední sektor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckAlign)
en: Align partition
cs: Zarovnat oddíl

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
cs: Pokročilé

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
cs: &Pokročilé

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelRole)
en: Partition type:
cs: Typ oddílu:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File system:
cs: Souborový systém:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Encrypt with LUKS
cs: Šifrovat pomocí LUKS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLVName)
en: Logical Volume Name:
cs: Název logického svazku:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: Label:
cs: Popisek:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Minimum size:
cs: Minimální velikost:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum size:
cs: Maximální velikost:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeBefore)
en: F&ree space before:
cs: Volný p&rostor před:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Si&ze:
cs: Velikos&t:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeAfter)
en: Free space after:
cs: Volný prostor po:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPermission)
en: Permissions
cs: Oprávnění

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_permissionEveryone)
en: Allow everyone to write and read on this device
cs: Umožnit každému čtení a zápis na toto zařízení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_permissionEveryone)
en: Everyone
cs: Všichni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_permissionOnlyRoot)
en: Only Root
cs: Pouze uživatel root

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioPrimary)
en: Primar&y
cs: Pr&imární

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioExtended)
en: E&xtended
cs: Ro&zšířený

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLogical)
en: &Logical
cs: &Logický

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
cs: Vlastnosti SMART: <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
cs: Uložit hlášení SMART

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
cs: žádná

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSerialNumber)
en: Serial number:
cs: Sériové číslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartFirmware)
en: Firmware revision:
cs: Revize firmware:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartTemperature)
en: Temperature:
cs: Teplota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartBadSectors)
en: Bad sectors:
cs: Vadných sektorů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSelfTests)
en: Self tests:
cs: Samokontrola:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartOverallAssessment)
en: Overall assessment:
cs: Celkový odhad:

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
cs: Nelze uložit hlášení SMART.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Attribute
cs: Atribut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Failure Type
cs: Typ selhání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Update Type
cs: Typ aktualizace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Worst
cs: Nejhorší

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Current
cs: Současný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Threshold
cs: Práh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Assessment
cs: Hodnocení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
cs: Nelze vytvořit výstupní soubor <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
cs: Chyba při ukládání souboru záznamu

[ctx: @title:column Severity of a log entry / log level. Text must be very short.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Sev.
cs: Záv.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Severity
cs: Závažnost

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Time
cs: Čas

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Message
cs: Zpráva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVGName)
en: Volume Group Name:
cs: Název skupiny svazků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalLV)
en: Total LV:
cs: Celkem logických svazků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVolumeType)
en: Volume Group Type:
cs: Typ skupiny svazků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSize)
en: Total Size:
cs: Celková velikost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total Sectors:
cs: Celkem sektorů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalUsedSize)
en: Used Size:
cs: Použitá velikost:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
cs: <application>Správce diskových oddílů KDE</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
cs: Spravujte disky, oddíly a souborové systémy

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
cs: Předchozí správce

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
cs: Správce

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
cs: Původní správce Calamares

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
cs: Podpora LVM

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
cs: Podpora UDF

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
cs: Vylepšená podpora SMART

[ctx: @info:shell]
en: Device to manage
cs: Zařízení pro spravování

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (firstRun), group (KDE Partition Manager)
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
cs: Spouštíte správce diskových oddílů pro KDE poprvé?

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (minLogLevel), group (KDE Partition Manager)
en: Hide log messages below
cs: Skrýt zprávy záznamu níže

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (sectorAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Partition sector alignment
cs: Zarovnání sektorů oddílu

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (useCylinderAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Use cylinder based alignment (Windows XP compatible)
cs: Použít zarovnání podle ploten (Windows XP kompatibilní)

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (alignDefault), group (KDE Partition Manager)
en: Align partitions per default
cs: Výchozí zarovnání oddílů

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: File system colors
cs: Barvy souborového systému

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Show the application's menu bar
cs: Zobrazit panel s nabídkou

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Backend plugin
cs: Modul podpůrné vrstvy

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Preferred unit:
cs: Preferovaná jednotka:

[ctx: @title:menu]
en: Columns
cs: Sloupce
