partitionmanager - en to et translation catalogue (467 entries)

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
et: Failisüsteemi värvid

en: File System Color Settings
et: Failisüsteemi värvide seadistused

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
et: Muu

en: Advanced Settings
et: Muud seadistused

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to change the backend?</para><para><warning>This will also rescan devices and thus clear the list of pending operations.</warning></para>
et: <para>Kas tõesti muuta taustaprogrammi?</para><para><warning>See sunnib uuesti uurima seadmeid ning puhastab ühtlasi ootel operatsioonide nimekirja.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
et: Kas tõesti muuta taustaprogrammi?

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
et: Muuda taustaprogrammi

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
et: Ära muuda taustaprogrammi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Backend
et: Taustaprogramm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active backend:
et: Aktiivne taustaprogramm:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Units
et: Ühikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preferred unit:
et: Eelistatud ühik:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_preferredUnit)
en: Byte
et: bait

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: File Systems
et: Failisüsteemid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_13)
en: extended:
et: laiendatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_17)
en: unformatted:
et: vormindamata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_16)
en: unknown:
et: tundmatu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Partition Alignment
et: Partitsiooni joondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCylinderAlignment)
en: Use cylinder based alignment (Windows XP compatible)
et: Silindripõhise joondamise kasutamine (ühilduv Windows XP-ga)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sector alignment:
et: Sektori joondus:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_sectorAlignment)
en:  sectors
et:  sektorit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alignDefault)
en: Align partitions per default
et: Partitsioonide joondamine vaikimisi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Logging
et: Logimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hide messages below:
et: Järgmiste teadete peitmine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Debug
et: Silumine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Information
et: Teave

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Warning
et: Hoiatus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Error
et: Tõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Default file system:
et: Vaikimisi failisüsteem:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shredding
et: Hävitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Overwrite with:
et: Ülekirjutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Random data
et: Juhuslike andmetega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Zeros
et: Nullidega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSave)
en: Save
et: Salvesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonBrowser)
en: Open in External Browser
et: Ava välises brauseris

[ctx: @action:button]
en: &Details
et: Üksikasja&d

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
et: Loomine...

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
et: Kas tõesti loobuda?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
et: Töötavate operatsioonide katkestamine

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
et: Jah, katkesta

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
et: Operatsiooni lõpetamise ootamine...

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
et: Kõik operatsioonid lõpetati edukalt.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
et: Operatsioonid katkestati.

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
et: Operatsioonide käigus tekkis tõrkeid. Katkestati.

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
et: Kokku aega: %1

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
et: Ajutise faili loomine katsel salvestada <filename>%1</filename> nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
et: Aruande salvestamine nurjus

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
et: Ajutise faili <filename>%1</filename> loomine kirjutamiseks nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
et: Brauseri käivitamine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Operations and Jobs
et: Operatsioonid ja tööd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Time Elapsed
et: Kulunud aeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTime)
en: Total Time: 00:00:00
et: Aeg kokku: 00:00:00

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressSub)
en: Operation: %p%
et: Operatsioon: %p%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelStatus)
en: Status
et: Olek

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressTotal)
en: Total: %p%
et: Kokku: %p%

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
et: <filename>%1</filename> uue partitsioonitabeli loomine

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
et: Loo &uus partitsioonitabel

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to create an MS-Dos partition table on <filename>%1</filename>?</para><para>This device has more than 2^32 sectors. That is the most the MS-Dos partition table type supports, so you will not be able to use the whole device.</para>
et: <para>Kas tõesti luua MS-Dos partitsioonitabel seadmel <filename>%1</filename>?</para><para>Seadmel on rohkem kui 2^32 sektorit. Seda on enam, kui MS-Dos partitsioonitabel toetab, nii et kogu seadet ei saa sel juhul kasutada.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
et: Kas tõesti luua MS-Dos partitsioonitabeli tüüp?

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
et: Loo MS-Dos tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose the type of partition table you want to create:
et: Loodava partitsioonitabeli tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_IconLabel)
en: (icon)
et: (ikoon)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Warning:</b> This will destroy all data on the device!
et: <b>Hoiatus:</b> see kustutab seadmelt kõik andmed!

[ctx: @title:window]
en: Create new Volume Group
et: Uue köitegrupi loomine

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
et: Seadme omadused: <filename>%1</filename>

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
et: %1 (kirjutuskaitstud)

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
et: hea

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
et: HALB

[ctx: @label]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: @label device]
en: LVM Volume Group
et: LVM köitegrupp

[ctx: @label device]
en: Software RAID Device
et: Tarkvaralise RAID-i seade

[ctx: @label device]
en: Volume Manager Device
et: Köitehalduri seade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextType)
en: Partition table:
et: Partitsioonitabel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioCylinderBased)
en: &Cylinder alignment
et: &Silindri joondamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioSectorBased)
en: Sector based align&ment
et: S&ektoripõhine joondamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Capacity:
et: Maht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total sectors:
et: Kokku sektoreid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLogicalSectorSize)
en: Logical sector size:
et: Loogilise sektori suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPhysicalSectorSize)
en: Physical sector size:
et: Füüsilise sektori suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPrimariesMax)
en: Primaries/Max:
et: Peamine/maks.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartStatus)
en: SMART status:
et: SMART-i olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSmartMore) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonMore)
en: More...
et: Rohkem...

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
et: Täiendavate ühenduspunktide muutmine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditMountOptionsDialogWidgetBase)
en: Edit Mount Options
et: Ühenduspunktide muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Label)
en: Edit the mount options for this file system:
et: Ühenduspunktide muutmine järgmises failisüsteemis:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QPlainTextEdit, m_EditOptions)
en: Option1,Option2
et: Valik1,Valik2

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
et: <filename>%1</filename> ühenduspunkti muutmine

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure you want to save the changes you made to the system table file <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>This will overwrite the existing file on your hard drive now. This <emphasis strong='1'>can not be undone</emphasis>.</warning></para>
et: <para>Kas tõesti salvestada muudatused, mida tegid süsteemi tabelifaili <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>See kirjutab olemasoleva faili kettal üle. Seda <emphasis strong='1'>ei saa tagasi võtta</emphasis>.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
et: Kas tõesti muudatused salvestada?

[ctx: @action:button]
en: Save changes
et: Salvesta muudatused

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
et: Ühenduspunktide salvestamine faili <filename>/etc/fstab</filename> nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
et: Tõrge ühenduspunktide salvestamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckUsers)
en: Users can mount and unmount
et: Kasutajad võivad ühendada ja lahutada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckRelAtime)
en: Update access times relative to modification
et: Kasutamisaja uuendamine muutmisaega arvestades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckReadOnly)
en: Read-only
et: Kirjutuskaitstud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPassNumber)
en: Pass &Number:
et: Sooritamise &järjekord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioDeviceNode)
en: De&vice Node
et: Se&adme sõlm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelOptions)
en: Options:
et: Valikud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLabel)
en: &Label
et: N&imi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoExec)
en: No binary execution
et: Binaarfaili ei käivitata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAuto)
en: No automatic mount
et: Automaatselt ei ühendata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRemove)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSelect)
en: Select...
et: Vali...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoDirAtime)
en: No update of directory access times
et: Kataloogi kasutamisaega ei uuendata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelDumpFreq)
en: Dump &Frequency:
et: Tõmmistuse sa&gedus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelType)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPath)
en: Path:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAtime)
en: No update of file access times
et: Faili kasutamisaega ei uuendata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckSync)
en: Synchronous access
et: Sünkroonne kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identify by:
et: Identifikaator:

[ctx: @title:window]
en: File System Support
et: Failisüsteemi toetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This table shows which file systems are supported and which specific operations can be performed on them.
    Some file systems need external tools to be installed for them to be supported. But not all operations can be performed on all file systems, even if all required tools are installed. Please see the documentation for details.
et: Tabel näitab, millised failisüsteemid on toetatud ja millised konkreetseid operatsioone nad võimaldavad ette võtta.
    Mõned failisüsteemid vajavad toetuseks väliste tööriistade paigaldamist. Kõiki operatsioone ei saa siiski teostada kõigis failisüsteemis isegi väliste tööriistade olemasolu korral. Täpsemalt räägib sellest käsiraamat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: File System
et: Failisüsteem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Create
et: Loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Grow
et: Kasvatamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Shrink
et: Kahandamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Move
et: Liigutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Copy
et: Kopeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Check
et: Kontroll

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Label
et: Nime lugemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Write Label
et: Nime kirjutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Usage
et: Kasutuse lugemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Backup
et: Varundamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Restore
et: Taastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Support Tools
et: Abistavad tööriistad

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRescan)
en: Rescan Support
et: Uuri uuesti toetust

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockInformation)
en: Information
et: Teave

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
et: Partitsiooni teave

[ctx: @label partition]
en: File system:
et: Failisüsteem:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
et: Maht:

[ctx: @label partition]
en: Cipher name:
et: Šifri nimi:

[ctx: @label partition]
en: Cipher mode:
et: Šifri režiim:

[ctx: @label partition]
en: Hash:
et: Kontrollsumma:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
et: Võtme suurus:

[ctx: @label partition]
en: Payload offset:
et: Ressursi algus:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
et: Esimene sektor:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
et: Viimane sektor:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
et: Sektorite arv:

[ctx: @label partition]
en: Available:
et: Saadaval:

[ctx: @label partition]
en: Used:
et: Kasutusel:

[ctx: @label partition]
en: PE Size:
et: PE suurus:

[ctx: @label partition]
en: Total PE:
et: PE kokku:

[ctx: @label partition]
en: Free PE:
et: Vaba PE:

[ctx: @label partition]
en: Allocated PE:
et: Eraldatud PE:

[ctx: @title:window]
en: Device Information
et: Seadme teave

[ctx: @label device]
en: Path:
et: Asukoht:

[ctx: @label device]
en: Type:
et: Tüüp:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
et: Maht:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
et: Kokku sektoreid:

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
et: Loogilise sektori suurus:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
et: Füüsilise sektori suurus:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
et: Peamine/maks.:

[ctx: @label device]
en: Volume Type:
et: Köite tüüp:

[ctx: @label device]
en: PE Size:
et: PE suurus:

[ctx: @label device]
en: Total PE:
et: PE kokku:

[ctx: @label device]
en: Allocated PE:
et: Eraldatud PE:

[ctx: @label device]
en: Free PE:
et: Vaba PE:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
et: RAID-i tase:

[ctx: @label device]
en: Chunk Size:
et: Tüki suurus:

[ctx: @label device]
en: Total Chunk:
et: Tükke kokku:

[ctx: @label device]
en: Array Size:
et: Massiivi suurus:

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
et: Partitsiooni lisamine

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There is still an operation pending.</para> | <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There are still %1 operations pending.</para>
et[0]: <para>Kas tõesti väljuda rakendusest?</para><para>Üks operatsioon on veel ootel.</para>
et[1]: <para>Kas tõesti väljuda rakendusest?</para><para>%1 operatsiooni on veel ootel.</para>

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
et: Kas tühistada ootel operatsioonid ja väljuda?

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
et: Välju <application>%1ist</application>

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
et: Võta viimane operatsioon tagasi

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
et: Viimase operatsiooni eemaldamine nimekirjast.

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
et: Puhasta kõik operatsioonid

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
et: Ootel operatsioonide nimekirja tühjendamine.

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
et: Rakenda

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
et: Rakenda kõik operatsioonid

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
et: Ootel operatsioonide nimekirja rakendamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
et: Uus partitsioonitabel

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
et: Loo uus partitsioonitabel

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
et: Uue tühja partitsioonitabeli loomine seadmele.

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
et: Ekspordi partitsioonitabel

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
et: Partitsioonitabeli eksportimine

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
et: Seadme partitsioonitabeli eksportimine tekstifailina.

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
et: Impordi partitsioonitabel

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
et: Partitsioonitabeli importimine

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
et: Partitsioonitabeli importimine tekstifailist.

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
et: Eemalda köitegrupp

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
et: Eemalda valitud köitegrupp

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
et: Valitud köitegrupi eemaldamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
et: Muuda köitegrupi suurust

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
et: Muuda valitud köitegrupi suurust

[ctx: @info:status]
en: Extend or reduce selected Volume Group.
et: Valitud köitegrupi laiendamine või vähendamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
et: Deaktiveeri köitegrupp

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
et: Deaktiveeri valitud köitegrupp

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
et: Valitud köitegrupi deaktiveerimine enne eemaldatavate seadmete lahutamist.

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
et: SMART-i olek

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
et: SMART-i oleku näitamine

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
et: Võimaluse korral seadme SMART-i oleku näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
et: Seadme omaduste dialoogi näitamine

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
et: Seadme omaduste vaatamine ja muutmine

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
et: Uus

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
et: Uus partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
et: Uue partitsiooni loomine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
et: Muuda suurust/Liiguta

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
et: Muuda partitsiooni suurust või liiguta seda

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
et: Olemasoleva partitsiooni kahandamine, kasvatamine või liigutamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
et: Kustuta partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
et: Partitsiooni kustutamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
et: Hävita

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
et: Partitsiooni hävitamine

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
et: Partitsiooni hävitamine, nii et selle sisu ei saa enam taastada.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
et: Kopeeri partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
et: Olemasoleva partitsiooni kopeerimine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
et: Aseta partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
et: Kopeeritud partitsiooni asetamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
et: Muuda ühenduspunkti

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
et: Muuda ühenduspunkti

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
et: Partitsiooni ühenduspunktide ja valikute muutmine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
et: Ühenda

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
et: Ühenda või lahuta partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
et: Partitsiooni ühendamine või lahutamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
et: Eemalda lukustus

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
et: Krüptitud partitsiooni lukustamine või lukustuse eemaldamine

[ctx: @info:status]
en: Unlock or lock encrypted partition.
et: Krüptitud partitsiooni lukustamine või lukustuse eemaldamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
et: Kontrolli

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
et: Kontrolli partitsiooni

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
et: Partitsiooni failisüsteemi kontroll tõrgete avastamiseks.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
et: Partitsiooni omaduste dialoogi näitamine

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
et: Partitsiooni omaduste (nimi, lipud jms.) vaatamine ja muutmine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
et: Varunda

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
et: Varunda partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
et: Partitsioonist varukoopia tegemine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
et: Taasta

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
et: Taasta partitsioon

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
et: Partitsiooni taastamine varukoopia põhjal.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
et: Uus köitegrupp

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
et: Uue LVM köitegrupi loomine

[ctx: @info:status]
en: Create a new LVM Volume Group as a device.
et: Uue LVM köitegrupi loomine seadmena.

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
et: Failisüsteemi toetus

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
et: Vaata failisüsteemi toetuse teavet

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
et: Toetatud failisüsteemide teabe näitamine.

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
et: Värskenda seadmeid

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
et: Värskenda kõiki seadmeid

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
et: Seadmete nimekirja värskendamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
et: Puhasta logi

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
et: Logiväljundi puhastamine

[ctx: @info:status]
en: Clear the log output panel.
et: Logiväljundi paneeli puhastamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
et: Salvesta logi

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
et: Logiväljundi salvestamine

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
et: Logiväljundi salvestamine failina.

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
et: KPMcore teegi teave

[ctx: @info:tooltip]
en: Show About KPMcore dialog
et: KPMcore teabedialoogi näitamine

[ctx: @info:status]
en: Show About KPMcore dialog.
et: KPMcore teabedialoogi näitamine.

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
et[0]: Üks ootel operatsioon
et[1]: %1 ootel operatsiooni

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
et: Kasutatakse taustaprogrammi pluginat: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
et: Seadmete uurimine ...

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
et: Uurimine on lõpetatud.

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to rescan the devices?</para><para><warning>This will also clear the list of pending operations.</warning></para>
et: <para>Kas tõesti uurida uuesti seadmeid?</para><para><warning>See puhastab ühtlasi ootel operatsioonide nimekirja.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
et: Kas tõesti uurida uuesti seadmeid?

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
et: Uuri seadmeid uuesti

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to apply the pending operations listed below?</para><para><warning>This will permanently modify your disks.</warning></para>
et: <para>Kas tõesti teostada allpool toodud ootel operatsioonid?</para><para><warning>See muudab jäädavalt sinu kettaid.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
et: Kas teostada ootel operatsioonid?

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
et: Teosta ootel operatsioonid

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
et: Operatsioonide teostamine ...

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
et: Operatsiooni tagasivõtmine: %1

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
et: Kas tõesti puhastada ootel operatsioonide mimekiri?

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
et: Kas puhastada ootel operatsioonid?

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
et: Puhasta ootel operatsioonid

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
et: Ootel operatsioonide nimekirja puhastamine.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
et: Sisendfaili <filename>%1</filename> avamine importimiseks nurjus

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
et: Tõrge partitsioonitabeli importimisel

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
et: Sisendfaili <filename>%1</filename> avamine importimiseks nurjus: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
et: Ajutise faili <filename>%1</filename> avamine katsel importida <filename>%2</filename> nurjus.

[ctx: @info]
en: The import file <filename>%1</filename> does not contain a valid partition table.
et: Importfail <filename>%1</filename> ei sisalda korrektset partitsioonitabelit.

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
et: Tõrge partitsioonitabeli importimisel

[ctx: @info]
en: Found more than one partition table type in import file (line %1).
et: Importfailis leiti enam kui üks partitsioonitabeli tüüp (rida %1).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
et: Partitsioonitabeli tüüp "%1" on tundmatu (rida %2).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
et: Partitsioonitabeli tüüp "%1" ei ole importimiseks toetatud (rida %2).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
et: Leiti partitsioon, aga mitte partitsioonitabeli tüüpi (rida %1).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Partition %1 would be outside the device's boundaries (line %2).
et: Partitsioon %1 jääks väljapoole seadme piire (rida %2).

[ctx: @info]
en: Partition %1 has end before start sector (line %2).
et: Partitsiooni %1 lõpp asub enne algussektorit (rida %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Unrecognized partition role "%1" for partition %2 (line %3).
et: Partitsiooni %2 tundmatu partitsiooni roll "%1" (rida %3).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: No parent partition or partition table found for partition %1 (line %2).
et: Partitsioonile %1 ei leitud eellaspartitsiooni ega partitsioonitabelit (rida %2).

[ctx: @info]
en: The partition table type "%1" does not support extended partitions, but one was found (line %2).
et: Partitsioonitabeli tüüp "%1" ei toeta laiendatud partitsioone, kuid selline leiti (rida %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Could not create file system "%1" for partition %2 (line %3).
et: Failisüsteemi "%1" loomine partitsioonile %2 nurjus (rida %3).

[ctx: @info:status]
en: Could not parse line %1 from import file. Ignoring it.
et: Importfaili rea %1 parsimine nurjus. Seda eiratakse.

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
et: Tõrge partitsioonitabeli eksportimisel

[ctx: @info]
en: <para>No support tools were found for file systems currently present on hard disks in this computer:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partition</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>File System</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Support Tools</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>As long as the support tools for these file systems are not installed you will not be able to modify them.</para><para>You should find packages with these support tools in your distribution's package manager.</para>
et: <para>Arvuti kõvaketastel paiknevatele failisüsteemidele ei leitud ühtegi tööriista:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partitsioon</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Failisüsteem</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Tööriistad</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>Kuni nende failisüsteemide tööriistu pole paigaldatud, ei saa ka neid failisüsteeme kuidagi muuta</para><para>Nende tööriistade paketid peaks leiduma ka sinu distributsiooni tarkvarahalduris.</para>

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
et: Failisüsteemi toetuse paketid puuduvad

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindowBase) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PartitionManagerWidgetBase)
en: KDE Partition Manager
et: KDE partitsioonide haldur

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockDevices)
en: Devices
et: Seadmed

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockOperations)
en: Pending Operations
et: Ootel operatsioonid

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockLog)
en: Log Output
et: Logi väljund

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
et: Uue partitsiooni loomine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (partitionToolBar)
en: Partition Manager Toolbar
et: Partitsiooniriba

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (device)
en: Device
et: Seade

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (selectedDevice)
en: Select Current Device
et: Vali aktiivne seade

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (partition)
en: Partition
et: Partitsioon

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels Shown
et: Näidatavad paneelid

[ctx: @item:intable Encrypted file systems, e.g. btrfs[Encrypted]]
en: %1 [Encrypted]
et: %1 [krüptitud]

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
et: Partitsiooni <filename>%1</filename> failisüsteemi ühendamine nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
et: Failisüsteemi ühendamine nurjus

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
et: Partitsiooni <filename>%1</filename> failisüsteemi lahutamine nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
et: Failisüsteemi lahutamine nurjus

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
et: Krüptitud failisüsteemi lukustuse eemaldamine partitsioonil <filename>%1</filename> nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
et: Krüptitud failisüsteemi lukustuse eemaldamine nurjus

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
et: Krüptitud failisüsteemi lukustamine partitsioonil <filename>%1</filename> nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
et: Krüptitud failisüsteemi lukustamine nurjus

[ctx: @info]
en: <para>There is already one primary partition on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para> | <para>There are already %1 primary partitions on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para>
et[0]: <para>Seadmes on juba üks peamine partitsioon. See on ka maksimum, mida antud partitsioonitabeli tüüp suudab käsitleda.</para><para>Seadmes ei saa peamisi partitsioone luua, asetada ega taastada, enne kui sa ei ole kustutanud mõnda olemasolevat.</para>
et[1]: <para>Seadmes on juba %1 peamist partitsiooni. See on ka maksimum, mida antud partitsioonitabeli tüüp suudab käsitleda.</para><para>Seadmes ei saa peamisi partitsioone luua, asetada ega taastada, enne kui sa ei ole kustutanud mõnda olemasolevat.</para>

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
et: Liiga palju peamisi partitsioone

[ctx: @info]
en: <para>The partition <filename>%1</filename> cannot currently be deleted because one or more partitions with higher logical numbers are still mounted.</para><para>Please unmount all partitions with higher logical numbers than %2 first.</para>
et: <para>Partitsiooni <filename>%1</filename> ei saa praegu kustutada, sest vähemalt üks suurema loogilise numbriga partitsioon on ikka veel ühendatud.</para><para>Palun lahuta kõigepealt kõik partitsioonid, mille loogiline number on suurem kui %2.</para>

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
et: Partitsiooni kustutamine nurjus

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the partition that is currently in the clipboard? It will no longer be available for pasting after it has been deleted.
et: Kas tõesti kustutada praegu lõikepuhvris olev partitsioon? Pärast kustutamist ei saa seda enam asetada.

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
et: Kas tõesti kustutada partitsioon lõikepuhvris?

[ctx: @action:button]
en: Delete It
et: Kustuta

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has the same position and size after resize/move. Ignoring operation.
et: Partitsioonil <filename>%1</filename> on pärast suuruse muutmist/liigutamist sama asukoht ja suurus. Operatsiooni ei teostata.

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
et: Partitsioon <filename>%1</filename> kopeeriti lõikepuhvrisse.

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Overwriting one partition with another (or with an image file) will destroy all data on this target partition.</para><para>If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data currently stored on <filename>%1</filename> will unrecoverably be overwritten.</para>
et: <para><warning>Nüüd kaotad kõik partitsiooni <filename>%1</filename> andmed.</warning></para><para>Ühe partitsiooni ülekirjutamine teisega (või tõmmisefailiga) hävitab kõik andmed sihtpartitsioonil.</para><para>Kui jätkad ja teostad operatsiooni peaaknas, lähevad kõik partitsiooni <filename>%1</filename> andmed taastamatult kaotsi.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
et: Kas tõesti kirjutada üle olemasolev partitsioon?

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
et: Kirjuta partitsioon üle

[ctx: @info]
en: <para>The selected partition is not large enough to hold the source partition or the backup file.</para><para>Pick another target or resize this partition so it is as large as the source.</para>
et: <para>Valitud partitsioon ei ole nii suur, et mahutada lähtepartitsiooni või varukoopiafaili.</para><para>Palun vali mõni muu sihtmärk või muuda partitsiooni suurust, et selle suurus oleks vähemalt lähtepartitsiooniga võrdne.</para>

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
et: Sihtmärk on liiga väike

[ctx: @info]
en: <para>It is not possible to create the target partition large enough to hold the source.</para><para>This may happen if not all partitions on a device are correctly aligned or when copying a primary partition into an extended partition.</para>
et: <para>Nii suure sihtpartitsiooni loomine, mis mahutaks lähtepartitsiooni, ei ole võimalik.</para><para>See võib juhtuda siis, kui seadme kõik partitsioonid ei ole korrektselt joondatud või kui üritatakse kopeerida peamist partitsiooni laiendatud partitsiooni.</para>

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
et: Sihtpartitsiooni loomine nurjus

[ctx: @info]
en: The file system in the image file <filename>%1</filename> is too large to be restored to the selected partition.
et: Failisüsteem varukoopiafailis <filename>%1</filename> on liiga suur, et seda taastada valitud partitsioonile.

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
et: Failisüsteemi taastamiseks napib ruumi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition
et: Partitsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Mount Point
et: Ühenduspunkt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Label
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition Label
et: Partitsiooni nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition UUID
et: Partitsiooni UUID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Size
et: Suurus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Used
et: Kasutusel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Available
et: Saadaval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: First Sector
et: Esimene sektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Last Sector
et: Viimane sektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Number of Sectors
et: Sektorite arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Flags
et: Lipud

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
et: Partitsiooni omadused: <filename>%1</filename>

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
et: (ei leitud)

[ctx: @label partition state]
en: idle
et: jõude

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
et: Vähemalt üks loogiline partitsioon on ühendatud.

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
et: ühendatud asukohas <filename>%1</filename>

[ctx: @label partition state]
en: mounted
et: ühendatud

[ctx: @item uuid]
en: (none)
et: (puudub)

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Changing the file system on a partition already on disk will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filename>%1</filename> will unrecoverably be lost.</para>
et: <para><warning>Nüüd kaotad kõik partitsiooni <filename>%1</filename> andmed.</warning></para><para>Juba kettal asuva partitsiooni failitüübi muutmine kustutab kogu selle sisu. Kui jätkad ning teostad operatsiooni peaaknas, lähevad kõik partitsiooni <filename>%1</filename> andmed taastamatult kaotsi.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
et: Kas tõesti luua <filename>%1</filename> uuesti failisüsteemiga %2?

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
et: Muuda failisüsteemi

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
et: Ära muuda failisüsteemi

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Recreating a file system will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filesystem>%1</filesystem> will unrecoverably be lost.</para>
et: <para><warning>Nüüd kaotad kõik partitsiooni <filename>%1</filename> andmed.</warning></para><para>Failisüsteemi taasloomine kustutab kogu selle sisu. Kui jätkad ja teostad operatsiooni peaaknas, lähevad kõik partitsiooni <filesystem>%1</filesystem> andmed taastamatult kaotsi.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
et: Kas tõesti luua uuesti partitsiooni <filename>%1</filename> failisüsteem?

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
et: Loo failisüsteem uuesti

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
et: Ära loo failisüsteemi uuesti

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File syste&m:
et: Failisüstee&m:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNoSetLabel)
en: This file system does not support setting a label.
et: See failisüsteem ei toeta nime määramist.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_CheckRecreate)
en: This will reformat the filesystem, losing all contents, but keeping the same filesystem type.
et: See vormindab failisüsteemi ümber ja kaotab nii kogu selle sisu, kuid säilitab failisüsteemi tüübi.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckRecreate)
en: Recreate existing file system
et: Olemasoleva failisüsteemi taasloomine

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextMountPoint)
en: Mount point:
et: Ühenduspunkt:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextRole)
en: Partition type:
et: Partitsiooni tüüp:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: &Label:
et: &Nimi:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextStatus)
en: Status:
et: Olek:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: @label partition capacity available]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextAvailable)
en: Available:
et: Saadaval:

[ctx: @label partition capacity used]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextUsed)
en: Used:
et: Kasutusel:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFirstSector)
en: First sector:
et: Esimene sektor:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLastSector)
en: Last sector:
et: Viimane sektor:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNumSectors)
en: Number of sectors:
et: Sektorite arv:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFlags)
en: &Flags:
et: Li&pud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionLabel)
en: Partition Label:
et: Partitsiooni nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionUuid)
en: Partition UUID:
et: Partitsiooni UUID:

[ctx: @info]
en: Please select a device.
et: Palun vali seade.

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
et: Selles seadmes ei leitud korrektset partitsioonitabelit.

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
et: Partitsiooni suuruse muutmine/liigutamine: <filename>%1</filename>

[ctx: %2 is either empty or says Invalid passphrase.]
en: %2Enter passphrase for %1:
et: %2%1 paroolifraas:

[ctx: Part of %2Enter passphrase for %1:]
en: Invalid passphrase.
et: Vigane paroolifraas.

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
et: Köitegrupi suuruse muutmine

[ctx: @title:window]
en: Scanning devices...
et: Seadmete uurimine....

[ctx: @label]
en: Scanning...
et: Uurimine...

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
et: Seadme uurimine: <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: First sector:
et: Esimene sektor:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Last sector:
et: Viimane sektor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckAlign)
en: Align partition
et: Partitsiooni joondamine

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
et: &Muu

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelRole)
en: Partition type:
et: Partitsiooni tüüp:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File system:
et: Failisüsteem:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Set up encryption for this filesystem with LUKS. You will be asked to provide a passphrase.
et: Krüptimise määramine sellele failisüsteemile LUKS-iga. Sul palutakse anda paroolifraas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Encrypt with LUKS
et: Krüptimine LUKS-iga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLVName)
en: Logical Volume Name:
et: Loogilise köite nimi:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: Label:
et: Nimi:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Minimum size:
et: Miinimumsuurus:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum size:
et: Maksimumsuurus:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeBefore)
en: F&ree space before:
et: Va&ba ruum ees:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Si&ze:
et: S&uurus:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeAfter)
en: Free space after:
et: Vaba ruum järel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPermission)
en: Permissions
et: Õigused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioPrimary)
en: Primar&y
et: &Esmane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioExtended)
en: E&xtended
et: &Laiendatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLogical)
en: &Logical
et: Loo&giline

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
et: SMART-i omadused: <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
et: Salvesta SMART-i aruanne

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
et: puudub

[ctx: @item:intable]
en: Pre-Failure
et: Rikkeohtlik

[ctx: @item:intable]
en: Old-Age
et: Vana

[ctx: @item:intable]
en: Online
et: Võrgus

[ctx: @item:intable]
en: Offline
et: Pole võrgus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartModelName)
en: Model:
et: Mudel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSerialNumber)
en: Serial number:
et: Seerianumber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartFirmware)
en: Firmware revision:
et: Püsivara versioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartTemperature)
en: Temperature:
et: Temperatuur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartBadSectors)
en: Bad sectors:
et: Halvad sektorid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartPoweredOn)
en: Powered on for:
et: Voolu all:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartPowerCycles)
en: Power cycles:
et: Toitetsüklid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSelfTests)
en: Self tests:
et: Enesetestid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartOverallAssessment)
en: Overall assessment:
et: Üldine hinnang:

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
et: SMART-i aruande salvestamine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Id
et: ID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Attribute
et: Atribuut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Failure Type
et: Tõrke tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Update Type
et: Uuenduse tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Worst
et: Halvim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Current
et: Praegune

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Threshold
et: Lävi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Raw
et: Toores

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Assessment
et: Hinnang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Value
et: Väärtus

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
et: Ajutise väljundfaili loomine <filename>%1</filename> salvestamiseks nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
et: Tõrge logifaili salvestamisel

[ctx: @title:column Severity of a log entry / log level. Text must be very short.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Sev.
et: Tõs.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Severity
et: Tõsidus

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Time
et: Aeg

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Message
et: Teade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVGName)
en: Volume Group Name:
et: Köitegrupi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPESize)
en: Physical Extent Size:
et: Füüsilise laienduse (PE) suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalLV)
en: Total LV:
et: Loogilisi köiteid kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVolumeType)
en: Volume Group Type:
et: Köitegrupi tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSize)
en: Total Size:
et: Suurus kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total Sectors:
et: Sektoreid kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalUsedSize)
en: Used Size:
et: Kasutatud suurus:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
et: <application>KDE partitsioonide haldur</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
et: Ketaste, partitsioonide ja failisüsteemide haldamine

[ctx: @info:credit]
en: © 2008-2013 Volker Lanz
    © 2012-2020 Andrius Štikonas
et: © 2008-2013: Volker Lanz
    © 2012-2020: Andrius Štikonas

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
et: Hooldaja

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
et: Endine Calamaresi hooldaja

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
et: LVM toetus

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
et: UDF toetus

[ctx: @info:credit]
en: Partition Widget Design
et: Partitsioonividina kujundus

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
et: SMART-i toetuse täiustamine

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (firstRun), group (KDE Partition Manager)
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
et: Kas see on sul esimene kord KDE partitsioonihaldur käivitada?

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (minLogLevel), group (KDE Partition Manager)
en: Hide log messages below
et: Logiteadete peitmine

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (sectorAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Partition sector alignment
et: Partitsiooni sektori joondus

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (useCylinderAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Use cylinder based alignment (Windows XP compatible)
et: Silindripõhise joondamise kasutamine (ühilduv Windows XP-ga)

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (alignDefault), group (KDE Partition Manager)
en: Align partitions per default
et: Partitsiooni joondamine vaikimisi

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: File system colors
et: Failisüsteemi värvid

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Show the application's menu bar
et: Rakenduse menüüriba näitamine

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Backend plugin
et: Taustaprogrammi plugin

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Preferred unit:
et: Eelistatud ühik:

[ctx: @info]
en: <para>The configured backend plugin "%1" could not be loaded.</para><para>Loading the default backend plugin "%2" instead.</para>
et: <para>Seadistatud taustaprogrammi plugina "%1" laadimine nurjus.</para><para>Selle asemel laaditakse vaikimisi taustaprogrammi plugin "%2".</para>

[ctx: @title:window]
en: Error: Could Not Load Backend Plugin
et: Tõrge: taustaprogrammi plugina laadimine nurjus

[ctx: @info]
en: <para>Neither the configured ("%1") nor the default ("%2") backend plugin could be loaded.</para><para>Please check your installation.</para>
et: <para>Nii seadistatud ("%1") kui ka vaikimisi ("%2") taustaprogrammi plugina laadimine nurjus.</para><para>Palun kontrolli paigaldust.</para>

[ctx: @title:menu]
en: Columns
et: Veerud
