partitionmanager - en to he translation catalogue (489 entries)

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
he: צבעי מערכות קבצים

en: File System Color Settings
he: הגדרות צבעי מערכות קבצים

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to change the backend?</para><para><warning>This will also rescan devices and thus clear the list of pending operations.</warning></para>
he: <para>להחליף את המנגנון?</para><para><warning>הבחירה הזאת תוביל גם לסריקת ההתקנים מחדש ובכך תרוקן את רשימת הפעולות הממתינות.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
he: באמת לשנות את המנגנון?

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
he: להחליף את המנגנון

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
he: לא לשנות את המנגנון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active backend:
he: מנגנון פעיל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Preferred unit:
he: יחידה מועדפת:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_preferredUnit)
en: Byte
he: בית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_13)
en: extended:
he: מורחב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_17)
en: unformatted:
he: לא מפורמט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_4)
en: Linux Swap:
he: החלפה של לינוקס:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_18)
en: Linux RAID:
he: RAID של לינוקס:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_14)
en: HFS+:
he: HFS+‎:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_16)
en: unknown:
he: לא ידוע:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Partition Alignment
he: יישור מחיצות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alignDefault)
en: Align partitions per default
he: יישור מחיצות לפי ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sec&tor alignment:
he: מ&קטע ליישור:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_sectorAlignment)
en:  sectors
he:  מקטעים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Logging
he: תיעוד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hide messa&ges below:
he: הסתרת הודעות מ&תחת ל־:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Debug
he: ניפוי תקלות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Information
he: פרטים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Warning
he: אזהרה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Error
he: שגיאה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: File Systems
he: מערכות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Default file system:
he: מערכת הקבצים כ&ברירת המחדל:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shredding
he: השמדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Overwrite with:
he: החלפה ב־:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Random data
he: נתונים אקראיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: &Zeros
he: &אפסים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSave)
en: Save
he: שמירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonBrowser)
en: Open in External Browser
he: פתיחה בדפדפן חיצוני

[ctx: @action:button]
en: &Details
he: &פרטים

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
he: הגדרה…

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
he: לבטל?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
he: ביטול פעולות שרצות

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
he: כן, לבטל את הפעולות

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
he: בהמתנה לסיום הפעולה…

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
he: כל הפעולות הסתיימו בהצלחה.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
he: הפעולות בוטלו.

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
he: אירעו שגיאות בהחלת הפעולות. ביטול מוחלט.

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
he: סך הזמן: %1

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני בניסיון לשמור אל <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
he: לא ניתן לשמור דוח.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני <filename>%1</filename> לכתיבה.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
he: לא ניתן לטעון את הדפדפן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Operations and Jobs
he: פעולות ומשימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Time Elapsed
he: זמן שחלף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTime)
en: Total Time: 00:00:00
he: סך הזמן: 00:00:00

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressSub)
en: Operation: %p%
he: פעולה: %p%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelStatus)
en: Status
he: מצב

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressTotal)
en: Total: %p%
he: סך הכול: %p%

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
he: יצירת טבלת מחיצות חדשה על <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
he: יצירת טבלת מ&חיצות חדשה

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to create an MS-Dos partition table on <filename>%1</filename>?</para><para>This device has more than 2^32 sectors. That is the most the MS-Dos partition table type supports, so you will not be able to use the whole device.</para>
he: <para>ליצור טבלת מחיצות MS-Dos על <filename>%1</filename>?</para><para>להתקן הזה יש למעלה מ־‎2^32 מקטעים. זה המספר המרבי שסוג טבלת מחיצות של  MS-Dos תומך בו, כך שלא תהיה לך אפשרות להשתמש בכל נפח ההתקן.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
he: באמת ליצור טבלת מחיצות מסוג MS-DOS?

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
he: ליצור סוג MS-DOS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose the type of partition table you want to create:
he: נא לבחור את סוג טבלת המחיצות ליצירה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_IconLabel)
en: (icon)
he: (סמל)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Warning:</b> This will destroy all data on the device!
he: <b>אזהרה:</b> הפעולה הזאת תשמיד את כל הנתונים שבכונן!

[ctx: @title:window]
en: Create new Volume Group
he: יצירת קבוצת מחיצות חדשה

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
he: מאפייני ההתקן: <filename>%1</filename>

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
he: %1 (לקריאה בלבד)

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
he: טוב

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
he: פגום

[ctx: @label]
en: (unknown)
he: (לא ידוע)

[ctx: @label device]
en: LVM Volume Group
he: קבוצת מחיצות LVM

[ctx: @label device]
en: Software RAID Device
he: התקן RAID תוכנתי

[ctx: @label device]
en: Volume Manager Device
he: התקן ניהול כרכים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLogicalSectorSize)
en: Logical sector size:
he: גודל מקטע לוגי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPrimariesMax)
en: Primaries/Max:
he: עיקריות/מרבי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total sectors:
he: סך כל המקטעים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSmartMore) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonMore)
en: More...
he: עוד…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Capacity:
he: נפח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartStatus)
en: SMART status:
he: מצב SMART:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPhysicalSectorSize)
en: Physical sector size:
he: גודל מקטע פיזי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextType)
en: Partition table:
he: טבלת מחיצות:

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
he: עריכת אפשרויות עיגון נוספות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditMountOptionsDialogWidgetBase)
en: Edit Mount Options
he: עריכת אפשרויות עיגון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Label)
en: Edit the mount options for this file system:
he: עריכת אפשרויות העגינה למערכת הקבצים הזאת:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QPlainTextEdit, m_EditOptions)
en: Option1,Option2
he: אפשרות1,אפשרות2

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
he: עריכת נקודת העגינה של <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure you want to save the changes you made to the system table file <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>This will overwrite the existing file on your hard drive now. This <emphasis strong='1'>can not be undone</emphasis>.</warning></para>
he: <para>לשמור את השינויים שערכת לקובץ טבלאות המערכת <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>הפעולה תחליף את הקובץ בכונן שלך כעת. זאת פעולה <emphasis strong='1'>בלתי הפיכה</emphasis>.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
he: לשמור את השינויים?

[ctx: @action:button]
en: Save changes
he: לשמור את השינויים

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
he: לא ניתן לשמור את נקודות העיגון לקובץ ‎<filename>/etc/fstab</filename>‎.

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
he: שגיאה בשמירת נקודות העיגון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLabel)
en: &Label
he: &תווית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelDumpFreq)
en: Dump &Frequency:
he: &תדירות היטל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAuto)
en: No automatic mount
he: אין עיגון אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckSync)
en: Synchronous access
he: גישה סינכרונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPassNumber)
en: Pass &Number:
he: מספר מה&לכים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRemove)
en: Remove
he: הסרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, m_PathMessage)
en: A valid path is required.
he: צריך נתיב תקף.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPath)
en: Path:
he: נתיב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckUsers)
en: Users can mount and unmount
he: משתמשים יכולים לעגן ולנתק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelType)
en: Type:
he: סוג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioUUID)
en: UU&ID
he: מ&זהה ייחודי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSelect)
en: Select...
he: בחירה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioDeviceNode)
en: De&vice Node
he: מ&פרק התקן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAtime)
en: No update of file access times
he: אין עדכון של זמני גישה לקובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoExec)
en: No binary execution
he: אין הפעלת קבצים בינריים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckRelAtime)
en: Update access times relative to modification
he: עדכון זמני הגישה ביחס לשינוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoFail)
en: Don't prevent the system from booting if not mountable
he: לא למנוע מהמערכת להיטען אם אי אפשר לעגן אותה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoDirAtime)
en: No update of directory access times
he: אין עדכון של זמני גישה לתיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identify by:
he: זיהוי לפי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckReadOnly)
en: Read-only
he: קריאה בלבד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelOptions)
en: Options:
he: אפשרויות:

[ctx: @title:window]
en: File System Support
he: תמיכה במערכות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This table shows which file systems are supported and which specific operations can be performed on them.
    Some file systems need external tools to be installed for them to be supported. But not all operations can be performed on all file systems, even if all required tools are installed. Please see the documentation for details.
he: הטבלה הזאת מציגה אילו מערכות קבצים נתמכות ואילו פעולות מסוימות אפשר לבצע עליהן.
    חלק ממערכות הקבצים דורשות התקנת כלים חיצוניים לטובת תמיכה בהן. אך לא כל הפעולות ניתנות לביצוע על כל מערכות הקבצים, אפילו אם כל הכלים הנחוצים מותקנים. נא לעיין בתיעוד לפרטים נוספים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: File System
he: מערכת קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Create
he: יצירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Grow
he: הגדלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Shrink
he: הקטנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Move
he: העברה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Copy
he: העתקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Check
he: בדיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Label
he: קריאת תווית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Write Label
he: כתיבת תווית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Usage
he: שימוש בקריאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Backup
he: גיבוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Restore
he: שחזור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Support Tools
he: כלי תמיכה

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRescan)
en: Rescan Support
he: סריקת תמיכה מחדש

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockInformation)
en: Information
he: פרטים

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
he: פרטי מחיצה

[ctx: @label partition]
en: File system:
he: מערכת קבצים:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
he: נפח:

[ctx: @label partition]
en: Cipher name:
he: שם צופן:

[ctx: @label partition]
en: Cipher mode:
he: מצב צופן:

[ctx: @label partition]
en: Hash:
he: גיבוב:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
he: גודל מפתח:

[ctx: @label partition]
en: Payload offset:
he: היסט מטען:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
he: מקטע ראשון:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
he: מקטע אחרון:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
he: מספר מקטעים:

[ctx: @label partition]
en: Available:
he: פנוי:

[ctx: @label partition]
en: Used:
he: בשימוש:

[ctx: @label partition]
en: PE Size:
he: גודל היקף פיזי:

[ctx: @label partition]
en: Total PE:
he: סך כל ההיקף הפיזי:

[ctx: @label partition]
en: Free PE:
he: שטח פנוי בהיקף הפיזי:

[ctx: @label partition]
en: Allocated PE:
he: היקף פיזי מוקצה:

[ctx: @title:window]
en: Device Information
he: פרטי התקן

[ctx: @label device]
en: Path:
he: נתיב:

[ctx: @label device]
en: Type:
he: סוג:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
he: נפח:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
he: סך כל המקטעים:

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
he: גודל מקטע לוגי:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
he: גודל מקטע פיזי:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
he: עיקריות/מרבי:

[ctx: @label device]
en: Volume Type:
he: סוג כרך:

[ctx: @label device]
en: PE Size:
he: גודל היקף פיזי:

[ctx: @label device]
en: Total PE:
he: סך כל ההיקף הפיזי:

[ctx: @label device]
en: Allocated PE:
he: היקף פיזי מוקצה:

[ctx: @label device]
en: Free PE:
he: שטח פנוי בהיקף הפיזי:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
he: רמת RAID:

[ctx: @label device]
en: Chunk Size:
he: גודל נתח:

[ctx: @label device]
en: Total Chunk:
he: סך כל הנתחים:

[ctx: @label device]
en: Array Size:
he: גודל מערך:

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
he: הוספת מחיצה

[ctx: @info]
en: Partition Manager requires privileges in order to work. Please refresh the devices and authenticate when prompted.
he: מנהל המחיצות דורש הרשאות כדי לפעול. נא לרענן את ההתקנים ולבצע אימות כשתופיע דרישה.

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There is still an operation pending.</para> | <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There are still %1 operations pending.</para>
he[0]: <para>לצאת מהיישום?</para><para>יש עדיין פעולה שממתינה לביצוע.</para>
he[1]: <para>לצאת מהיישום?</para><para>יש עדיין שתי פעולות שממתינות לביצוע.</para>
he[2]: <para>לצאת מהיישום?</para><para>יש עדיין %1 פעולות שממתינות לביצוע.</para>
he[3]: <para>לצאת מהיישום?</para><para>יש עדיין %1 פעולות שממתינות לביצוע.</para>

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
he: להתעלם מהשינויים הממתינים ולצאת?

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
he: יציאה מ־<application>%1</application>

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
he: הסגה

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
he: הסגת הפעולה אחרונה

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
he: הסרת הפעולה האחרונה מהרשימה.

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
he: מחיקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
he: מחיקת כל הפעולות

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
he: ריקון רשימת הפעולות לביצוע.

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
he: החלה

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
he: החלת כל הפעולות

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
he: החלת הפעולות שממתינות ברשימה.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
he: טבלת מחיצות חדשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
he: יצירת טבלת מחיצות חדשה

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
he: יצירת טבלת מחיצות חדשה וריקה על התקן.

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
he: ייצוא טבלת מחיצות

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
he: ייצוא טבלת מחיצות

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
he: ייצוא תיבת המחיצות של ההתקן לקובץ טקסט.

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
he: ייבוא טבלת מחיצות

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
he: ייבוא טבלת מחיצות

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
he: ייבוא טבלת מחיצות מקובץ טקסט.

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
he: הסרת קבוצת כרכים

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
he: הסרת קבוצת הכרכים הנבחרת

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
he: הסרת קבוצת הכרכים הנבחרת.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
he: שינוי גודל קבוצת כרכים

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
he: שינוי גודל קבוצת הכרכים הנבחרת

[ctx: @info:status]
en: Extend or reduce selected Volume Group.
he: הגדלה או הקטנה של קבוצת הכרכים הנבחרת.

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
he: השבתת קבוצת כרכים

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
he: השבתת קבוצת הכרכים הנבחרת

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
he: כדאי להשבית את קבוצת הכרכים הנבחרת לפני ניתוק ההתקנים הנתיקים.

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
he: מצב SMART

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
he: הצגת מצב SMART

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
he: הצגת מצב ה־SMART של ההתקן אם יש בזה תמיכה

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
he: מאפיינים

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
he: הצגת חלונית מאפייני התקן

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
he: הצגה ועריכה של מאפייני התקן

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
he: חדש

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
he: מחיצה חדשה

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
he: יצירת מחיצה חדשה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
he: שינוי גודל/העברה

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
he: שינוי גודל או העברת מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
he: הקטנה, הגדלה או העברה של מחיצה קיימת.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
he: מחיקת מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
he: מחיקת מחיצה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
he: השמדה

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
he: השמדת מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
he: השמדת מחיצה כך שלא תהיה אפשרות לשחזר את התוכן שלה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
he: העתקת מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
he: העתקת מחיצה קיימת.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
he: הדבקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
he: הדבקת מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
he: הדבקת מחיצה שהועתקה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
he: עריכת נקודת עגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
he: עריכת נקודת עגינה

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
he: עריכת נקודת עגינה ואפשרויות של מחיצה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
he: עגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
he: עגינה או ניתוק של מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
he: עגינה או ניתוק של מחיצה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
he: שחרור נעילה

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
he: שחרור או נעילה של מחיצה מוצפנת

[ctx: @info:status]
en: Unlock or lock encrypted partition.
he: שחרור או נעילה של מחיצה מוצפנת.

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
he: בדיקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
he: בדיקת מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
he: בדיקת מערכת קבצים על מחיצה לאיתור שגיאות.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
he: הצגת חלונית מאפייני מחיצה

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
he: הצגה ועריכה של מאפייני התקן. (תווית, דגלוני מחיצות ועוד)

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
he: גיבוי

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
he: גיבוי מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
he: גיבוי מחיצה לקובץ דמות.

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
he: שחזור

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
he: שחזור מחיצה

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
he: שחזור מחיצה מקובץ דמות.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
he: קבוצת מחיצות חדשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
he: יצירת קבוצת מחיצות חדשה ב־LVM

[ctx: @info:status]
en: Create a new LVM Volume Group as a device.
he: יצירת קבוצת מחיצות חדשה ב־LVM כהתקן.

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
he: תמיכה במערכות קבצים

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
he: הצגת פרטי תמיכה במערכת קבצים

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
he: הצגת מידע על מערכות קבצים נתמכות.

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
he: ריענון התקנים

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
he: רענון כל ההתקנים

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
he: חידוש רשימת ההתקנים.

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
he: ניקוי יומן

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
he: ניקוי פלט היומן

[ctx: @info:status]
en: Clear the log output panel.
he: ניקוי לוח פלט היומן.

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
he: שמירת היומן

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
he: שמירת פלט היומן

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
he: שמירת פלט היומן לקובץ.

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
he: על ספריית KPMcore

[ctx: @info:tooltip]
en: Show About KPMcore dialog
he: הצגת חלונית על KPMcore

[ctx: @info:status]
en: Show About KPMcore dialog.
he: הצגת חלונית על KPMcore.

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
he[0]: פעולה אחת ממתינה
he[1]: שתי פעולות ממתינות
he[2]: %1 פעולות ממתינות
he[3]: %1 פעולות ממתינות

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
he: שימוש בתוסף המנגנון: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
he: ההתקנים נסרקים…

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
he: הסריקה הסתיימה.

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to rescan the devices?</para><para><warning>This will also clear the list of pending operations.</warning></para>
he: <para>לסרוק מחדש את כל ההתקנים?</para><para><warning>הפעולה הזאת גם תמחק את רשימת הפעולות הממתינות.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
he: לסרוק את ההתקנים מחדש?

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
he: סריקת התקנים מחדש

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to apply the pending operations listed below?</para><para><warning>This will permanently modify your disks.</warning></para>
he: <para>להחיל את השינויים הממתינים שמופיעים להלן?</para><para><warning>הן ישנו את הכוננים שלך לצמיתות.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
he: להחיל את הפעולות הממתינות?

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
he: החלת פעולות ממתינות

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
he: הפעולות חלות…

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
he: פעולה נסוגה: %1

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
he: לרוקן את רשימת הפעולות הממתינות?

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
he: לרוקן את הפעולות הממתינות?

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
he: לרוקן את הפעולות הממתינות

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
he: רשימת המשימות הממתינות מתרוקנת.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הקלט <filename>%1</filename> לייבוא

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
he: שגיאה בייבוא טבלת המחיצות

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הקלט <filename>%1</filename> לייבוא: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ הזמני <filename>%1</filename> תוך הניסיוןלייבא מתוך <filename>%2</filename>.

[ctx: @info]
en: The import file <filename>%1</filename> does not contain a valid partition table.
he: קובץ הייבוא <filename>%1</filename> לא מכיל טבלת מחיצות תקפה.

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
he: שגיאה בייבוא טבלת המחיצות

[ctx: @info]
en: Found more than one partition table type in import file (line %1).
he: נמצא יותר מסוג טבלת מחיצות אחד בקובץ הייבוא (שורה %1).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
he: סוג טבלת המחיצות „%1” אינו מוכר (שורה %2).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
he: סוג טבלת המחיצות „%1” אינו נתמך בייבוא (שורה %2).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
he: נמצאה מחיצה אך לא סוג טבלת מחיצות (שורה %1).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Partition %1 would be outside the device's boundaries (line %2).
he: המחיצה %1 תחרוג מגבולות ההתקן (שורה %2).

[ctx: @info]
en: Partition %1 has end before start sector (line %2).
he: למחיצה %1 יש סוף לפני מקטע ההתחלה (שורה %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Unrecognized partition role "%1" for partition %2 (line %3).
he: תפקיד מחיצה לא מזוהה „%1” למחיצה %2 (שורה %3).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: No parent partition or partition table found for partition %1 (line %2).
he: לא נמצאו מחיצת הורה או טבלת מחיצות למחיצה %1 (שורה %2).

[ctx: @info]
en: The partition table type "%1" does not support extended partitions, but one was found (line %2).
he: סוג טבלת המחיצות „%1” לא תומך במחיצות מורחבות, אך נמצאה אחת כזאת (שורה %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Could not create file system "%1" for partition %2 (line %3).
he: לא ניתן ליצור את מערכת הקבצים „%1” למחיצה %2 (שורה %3).

[ctx: @info:status]
en: Could not parse line %1 from import file. Ignoring it.
he: לא ניתן לפענח את השורה %1 בקובץ הייבוא. פוסחים עליה.

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
he: שגיאה בייצוא טבלת המחיצות

[ctx: @info]
en: <para>No support tools were found for file systems currently present on hard disks in this computer:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partition</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>File System</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Support Tools</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>As long as the support tools for these file systems are not installed you will not be able to modify them.</para><para>You should find packages with these support tools in your distribution's package manager.</para>
he: <para>לא נמצאו כלי תמיכה למערכות הקבצים שקיימות כרגע בכוננים הקשיחים במחשב הזה:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>מחיצה</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>מערכת קבצים</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>כלי תמיכה</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>כתובת</td></tr>%1</table><para>עד שיותקנו כלי תמיכה למערכת הקבצים האלה לא תהיה אפשרות לשנות אותן.</para><para>יש למצוא חבילות עם כלי התמיכה האלה במנהל החבילות של ההפצה שלך.</para>

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
he: חבילות התמיכה במערכת הקבצים חסרות

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized device "%1"
he: ההתקן „%1” לא מוכר

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized partition "%1"
he: המחיצה „%1” לא מוכרת

[ctx: @title:window]
en: Error opening partition
he: שגיאה בפתיחת המחיצה

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindowBase) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PartitionManagerWidgetBase)
en: KDE Partition Manager
he: מנהל מחיצות מבית KDE

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockDevices)
en: Devices
he: התקנים

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockOperations)
en: Pending Operations
he: פעולות ממתינות

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockLog)
en: Log Output
he: פלט יומן

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
he: יצירת מחיצה חדשה

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (partitionToolBar)
en: Partition Manager Toolbar
he: סרגל כלי מנהל מחיצות

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (device)
en: Device
he: התקן

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (selectedDevice)
en: Select Current Device
he: בחירת ההתקן הנוכחי

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
he: כלים

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (partition)
en: Partition
he: מחיצה

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels Shown
he: לוחות שמופיעים

[ctx: @item:intable Encrypted file systems, e.g. btrfs[Encrypted]]
en: %1 [Encrypted]
he: %1 [מוצפן]

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
he: לא ניתן לעגן את מערכת הקבצים במחיצה <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
he: לא ניתן לעגן את מערכת הקבצים.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
he: לא ניתן לנתק את מערכת הקבצים במחיצה <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
he: לא ניתן לנתק מערכת קבצים.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
he: לא ניתן לשחרר את מערכת הקבצים המוצפנת במחיצה <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
he: לא ניתן לשחרר מערכת קבצים נעולה.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
he: לא ניתן לנעול את מערכת הקבצים המוצפנת במחיצה <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
he: לא ניתן לנעול מערכת קבצים מוצפנת.

[ctx: @info]
en: <para>There is already one primary partition on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para> | <para>There are already %1 primary partitions on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para>
he[0]: <para>כבר יש מחיצה עיקרית בהתקן הזה. זאת הכמות המרבית שטבלת המחיצות הזאת יכולה להתמודד איתה.</para><para>אי אפשר ליצור, להדביק או לשחזר מחיצה עיקרית עליה בטרם מחיקת מחיצה עיקרית קיימת.</para>
he[1]: <para>כבר יש שתי מחיצות עיקריות בהתקן הזה. זאת הכמות המרבית שטבלת המחיצות הזאת יכולה להתמודד איתה.</para><para>אי אפשר ליצור, להדביק או לשחזר מחיצה עיקרית עליה בטרם מחיקת מחיצה עיקרית קיימת.</para>
he[2]: <para>כבר יש %1 מחיצות עיקריות בהתקן הזה. זאת הכמות המרבית שטבלת המחיצות הזאת יכולה להתמודד איתה.</para><para>אי אפשר ליצור, להדביק או לשחזר מחיצה עיקרית עליה בטרם מחיקת מחיצה עיקרית קיימת.</para>
he[3]: <para>כבר יש %1 מחיצות עיקריות בהתקן הזה. זאת הכמות המרבית שטבלת המחיצות הזאת יכולה להתמודד איתה.</para><para>אי אפשר ליצור, להדביק או לשחזר מחיצה עיקרית עליה בטרם מחיקת מחיצה עיקרית קיימת.</para>

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
he: יותר מדי מחיצות עיקריות.

[ctx: @info]
en: <para>The partition <filename>%1</filename> cannot currently be deleted because one or more partitions with higher logical numbers are still mounted.</para><para>Please unmount all partitions with higher logical numbers than %2 first.</para>
he: <para>המחיצה <filename>%1</filename> לא ניתנת למחיקה כרגע כי מחיצה אחת או יותר מסדר לוגי מספרי גבוה יותר עדיין מעוגנות.</para><para>נא לנתק תחילה את כל המחיצות מסדר מספרי גבוה יותר מאשר %2 תחילה.</para>

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
he: לא ניתן למחוק מחיצה.

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the partition that is currently in the clipboard? It will no longer be available for pasting after it has been deleted.
he: למחוק את המחיצה שנמצאת כרגע בלוח הגזירים? היא לא תהיה זמינה עוד להדבקה לאחר שנמחקה.

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
he: למחוק את המחיצה מלוח הגזירים?

[ctx: @action:button]
en: Delete It
he: למחוק אותה

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has the same position and size after resize/move. Ignoring operation.
he: למחיצה <filename>%1</filename> יש את אותו המקום והגודל לאחר שינוי גודל/העברה. הפעולה תיפסח.

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
he: המחיצה <filename>%1</filename> הועתקה ללוח הגזירים.

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Overwriting one partition with another (or with an image file) will destroy all data on this target partition.</para><para>If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data currently stored on <filename>%1</filename> will unrecoverably be overwritten.</para>
he: <para><warning>הפעולה הזאת תוביל לאובדן כל הנתונים במחיצה <filename>%1</filename>.</warning></para><para>שכתוב מחיצה אחת באחרת (או בקובץ דמות) תשמיד את כל הנתונים על מחיצת היעד הזאת.</para><para>בחירה להמשיך כעת ולהחיל את הפעולות המבוקשות בחלון הראשי, תדרוס את כל הנתונים שמאוחסנים כרגע על <filename>%1</filename> באופן בלתי הפיך.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
he: לדרוס מחיצה קיימת?

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
he: דריסת מחיצה

[ctx: @info]
en: <para>The selected partition is not large enough to hold the source partition or the backup file.</para><para>Pick another target or resize this partition so it is as large as the source.</para>
he: <para>המחיצה הזאת לא גדולה מספיק כדי לאחסן את מחיצת המקור או את קובץ הגיבוי.</para><para>נא לבחור יעד אחר או לשנות את המחיצה הזאת כך שתהיה גדולה כמו המקור.</para>

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
he: היעד לא גדול מספיק.

[ctx: @info]
en: <para>It is not possible to create the target partition large enough to hold the source.</para><para>This may happen if not all partitions on a device are correctly aligned or when copying a primary partition into an extended partition.</para>
he: <para>אי אפשר ליצור מחיצת יעד גדולה מספיק כך שתאחסן את כל תוכן המקור.</para><para>זה עלול לקרות אם לא כל המחיצות באותו הכונן מיושרות כראוי או בעת העתקת מחיצה עיקרית למחיצה מורחבת.</para>

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
he: לא ניתן ליצור את מחיצת היעד.

[ctx: @info]
en: The file system in the image file <filename>%1</filename> is too large to be restored to the selected partition.
he: מערכת הקבצים בקובץ הדמות <filename>%1</filename> גדולה מדי לשחזור למחיצה הנבחרת.

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
he: אין מספיק מקום כדי לשחזר את מערכת הקבצים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition
he: מחיצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Type
he: סוג

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Mount Point
he: נקודת עגינה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Label
he: תווית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: UUID
he: מזהה ייחודי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition Name
he: שם מחיצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition UUID
he: מזהה ייחודי של מחיצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Size
he: גודל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Used
he: בשימוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Available
he: זמין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: First Sector
he: המקטע הראשון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Last Sector
he: המקטע האחרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Number of Sectors
he: מספר המקטעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Flags
he: דגלונים

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
he: מאפייני מחיצה: <filename>%1</filename>

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
he: (לא נמצא דבר)

[ctx: @item device path]
en: (not found)
he: (לא נמצא)

[ctx: @label partition state]
en: idle
he: בהמתנה

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
he: לפחות מחיצה לוגית אחת מעוגנת.

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
he: מעוגן אל <filename>%1</filename>

[ctx: @label partition state]
en: mounted
he: מעוגן

[ctx: @item uuid]
en: (none)
he: (ללא)

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Changing the file system on a partition already on disk will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filename>%1</filename> will unrecoverably be lost.</para>
he: <para><warning>הפעולה הזאת תוביל לאובדן כל הנתונים במחיצה <filename>%1</filename>.</warning></para><para>שינוי מערכת הקבצים במחיצה שכבר נמצאת בכונן תמחק את כל התוכן שלה. המשך בתהליך והחלת הפעולה המבוקשת בחלון הראשי, ימחק את כל הנתונים שעל <filename>%1</filename> ללא אפשרות שחזור.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
he: ליצור את <filename>%1</filename> מחדש עם מערכת הקבצים %2?

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
he: לשנות את מערכת הקבצים

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
he: לא לשנות את מערכת הקבצים

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Recreating a file system will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filesystem>%1</filesystem> will unrecoverably be lost.</para>
he: <para><warning>הפעולה הזאת תוביל לאובדן כל הנתונים במחיצה <filename>%1</filename>.</warning></para><para>יצירת מערכת קבצים מחדש מוחקת את כל התוכן שלה. המשך בתהליך והחלת הפעולה המבוקשת בחלון הראשי, ימחק את כל הנתונים שעל <filesystem>%1</filesystem> ללא אפשרות שחזור.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
he: ליצור את מערכת הקבצים על <filename>%1</filename> מחדש?

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
he: ליצור את מערכת הקבצים מחדש

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
he: לא ליצור את מערכת הקבצים מחדש

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFirstSector)
en: First sector:
he: מקטע ראשון:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Size:
he: גודל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionUuid)
en: Partition UUID:
he: מזהה ייחודי של מחיצה:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNoSetLabel)
en: This file system does not support setting a label.
he: מערכת הקבצים הזאת לא תומכת בהגדרת תווית.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextUuid)
en: UUID:
he: מזהה ייחודי:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLastSector)
en: Last sector:
he: מקטע אחרון:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextStatus)
en: Status:
he: מצב:

[ctx: @label partition capacity available]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextAvailable)
en: Available:
he: פנוי:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: &Label:
he: &תווית:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextMountPoint)
en: Mount point:
he: נקודת עגינה:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextRole)
en: Partition type:
he: סוג מחיצה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextDevicePath)
en: Device path:
he: נתיב התקן:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNumSectors)
en: Number of sectors:
he: מספר מקטעים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionLabel)
en: Partition Name:
he: שם המחיצה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_CheckRecreate)
en: This will reformat the filesystem, losing all contents, but keeping the same filesystem type.
he: הפעולה הזאת תפרמט את מערכת הקבצים מחדש ובכך תוכנה ילך לאיבוד, סוג מערכת הקבצים יישמר.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckRecreate)
en: Recreate existing file system
he: יצירת מערכת קבצים קיימת מחדש

[ctx: @label partition capacity used]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextUsed)
en: Used:
he: בשימוש:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File syste&m:
he: מערכת &קבצים:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFlags)
en: &Flags:
he: &דגלונים:

[ctx: @info]
en: Please select a device.
he: נא לבחור התקן.

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
he: לא נמצאה טבלת מחיצות תקפה על ההתקן הזה.

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
he: שינוי גודל/העברת מחיצה: <filename>%1</filename>

[ctx: %2 is either empty or says Invalid passphrase.]
en: %2Enter passphrase for %1:
he: %2נא למלא מילת צופן עבור %1:

[ctx: Part of %2Enter passphrase for %1:]
en: Invalid passphrase.
he: מילת הצופן שגויה.

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
he: שינוי גודל קבוצת כרכים

[ctx: @title:window]
en: Scanning Devices…
he: ההתקנים נסרקים…

[ctx: @label]
en: Scanning…
he: סריקה…

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
he: ההתקן נסרק: <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: First sector:
he: מקטע ראשון:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Last sector:
he: מקטע אחרון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckAlign)
en: Align partition
he: יישור מחיצה

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
he: מ&תקדם

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Minimum size:
he: גודל מזערי:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum size:
he: גודל מרבי:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: Label:
he: תווית:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Si&ze:
he: &גודל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioPrimary)
en: Primar&y
he: &עיקרית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioExtended)
en: E&xtended
he: מו&רחבת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLogical)
en: &Logical
he: &לוגית

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File system:
he: מערכת קבצים:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelRole)
en: Partition type:
he: סוג מחיצה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Set up encryption for this filesystem with LUKS. You will be asked to provide a passphrase.
he: הגדרת הצפנה למערכת הקבצים הזאת עם LUKS. תופיע בקשה להגדרת מילת צופן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Encrypt with LUKS
he: הצפנה עם LUKS2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPermission)
en: Permissions
he: הרשאות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_permissionEveryone)
en: Allow everyone to write and read on this device
he: לאפשר לכולם לכתוב ולקרוא בהתקן הזה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_permissionEveryone)
en: Everyone
he: כולם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_permissionOnlyRoot)
en: Allow only root to write and read on this device, you will need to setup per-folder permissions
he: לאפשר רק למשתמש העל (root) לכתוב ולקרוא בהתקן הזה, צריך להגדיר הרשאות נקודתיות לתיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_permissionOnlyRoot)
en: O&nly Root
he: משתמש &על (root) בלבד

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeBefore)
en: F&ree space before:
he: מקום פנוי ל&פני:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLVName)
en: Logical Volume Name:
he: שם כרך לוגי:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeAfter)
en: Free space after:
he: מקום פנוי &אחרי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_CheckBoxLuks2)
en: Use LUKS2 instead of LUKS1 for better security, but compatibility may be compromised.
he: להשתמש ב־LUKS2 במקום ב־LUKS1 לשיפור אבטחת המידע כנראה על חשבון תאימות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckBoxLuks2)
en: Enable LUKS2
he: הפעלת LUKS2

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
he: מאפייני SMART‏: <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
he: שמירת דוח SMART

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
he: אין

[ctx: @item:intable]
en: Pre-Failure
he: טרום כשל

[ctx: @item:intable]
en: Old-Age
he: ותיק

[ctx: @item:intable]
en: Online
he: מקוון

[ctx: @item:intable]
en: Offline
he: לא מקוון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartModelName)
en: Model:
he: דגם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSerialNumber)
en: Serial number:
he: מספר סידורי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartFirmware)
en: Firmware revision:
he: מהדורת קושחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartTemperature)
en: Temperature:
he: טמפרטורה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartBadSectors)
en: Bad sectors:
he: מקטעים פגומים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartPoweredOn)
en: Powered on for:
he: זמן פעילות חשמלית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartPowerCycles)
en: Power cycles:
he: מחזורי הדלקה/כיבוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSelfTests)
en: Self tests:
he: בדיקות עצמיות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartOverallAssessment)
en: Overall assessment:
he: שערוך כללי:

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
he: לא ניתן לשמור דוח SMART.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Id
he: מזהה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Attribute
he: מאפיין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Failure Type
he: סוג כשל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Update Type
he: סוג עדכון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Worst
he: גרוע ביותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Current
he: נוכחי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Threshold
he: סף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Raw
he: גולמי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Assessment
he: שערוך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Value
he: ערך

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
he: לא ניתן ליצור קובץ פלט זמני לשמירת <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
he: שגיאה בשמירת קובץ היומן

[ctx: @title:column Severity of a log entry / log level. Text must be very short.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Sev.
he: חומרה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Severity
he: דרגת חומרה

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Time
he: זמן

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Message
he: הודעה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVGName)
en: Volume Group Name:
he: שם קבוצת כרכים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPESize)
en: Physical Extent Size:
he: גודל היקף פיזי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalLV)
en: Total LV:
he: סך כל הכרכים הלוגיים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVolumeType)
en: Volume Group Type:
he: סוג קבוצת מחיצות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSize)
en: Total Size:
he: גודל כולל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total Sectors:
he: סך כל המקטעים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalUsedSize)
en: Used Size:
he: גודל בשימוש:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
he: <application>מנהל מחיצות מבית KDE</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
he: ניהול הכוננים, המחיצות ומערכות הקבצים שלך

[ctx: @info:credit]
en: © 2008-2013 Volker Lanz
    © 2012-2020 Andrius Štikonas
he: © 2008‏-2013 וולקר לנץ
    © 2012‏-2020 אנדריוס שטיקונאס

[ctx: @info:credit]
en: Volker Lanz
he: וולקר לנץ

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
he: מתחזק לשעבר

[ctx: @info:credit]
en: Andrius Štikonas
he: אנדריוס שטיקונאס

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
he: מתחזק

[ctx: @info:credit]
en: Teo Mrnjavac
he: טאו מרניאבק

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
he: מתחזק לשעבר של Calamares

[ctx: @info:credit]
en: Chantara Tith
he: צ׳אנטרה טית׳

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
he: תמיכה ב־LVM

[ctx: @info:credit]
en: Pali Rohár
he: פאלי רוהאר

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
he: תמיכה ב־UDF

en: Hugo Pereira Da Costa
he: הוגו פריירה דה קוסטה

[ctx: @info:credit]
en: Partition Widget Design
he: עיצוב וידג׳ט מחיצות

[ctx: @info:credit]
en: Caio Jordão Carvalho
he: קאיו ז׳ורדאו קרבליו

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
he: תמיכה משופרת ב־SMART

[ctx: @info:shell]
en: Device to manage
he: התקן לניהול

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (firstRun), group (KDE Partition Manager)
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
he: האם זאת ההפעלה הראשונה של מנהל המחיצות מבית KDE?

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (minLogLevel), group (KDE Partition Manager)
en: Hide log messages below
he: הסתרת הודעת היומן שלהלן

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (sectorAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Partition sector alignment
he: יישור מקטעים של המחיצה

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (alignDefault), group (KDE Partition Manager)
en: Align partitions per default
he: יישור מחיצות לפי ברירת המחדל

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: File system colors
he: צבעי מערכת קבצים

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Show the application's menu bar
he: הצגת סרגל התפריטים של היישום

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Backend plugin
he: תוסף מנגנון

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Preferred unit:
he: יחידה מועדפת:

[ctx: @info]
en: <para>The configured backend plugin "%1" could not be loaded.</para><para>Loading the default backend plugin "%2" instead.</para>
he: <para>אי אפשר לטעון את תוסף המנגנון „%1”.</para><para>תוסף המנגנון „%2” נטען במקומו.</para>

[ctx: @title:window]
en: Error: Could Not Load Backend Plugin
he: שגיאה: לא ניתן לטעון את תוסף המנגנון

[ctx: @info]
en: <para>Neither the configured ("%1") nor the default ("%2") backend plugin could be loaded.</para><para>Please check your installation.</para>
he: <para>נכשלה טעינת תוסף המנגנון המוגדר („%1”) ותוסף ברירת המחדל („%2”). </para><para>נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.</para>

[ctx: @title:menu]
en: Columns
he: עמודות
