partitionmanager - en to lt translation catalogue (411 entries)

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
lt: Bendri

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
lt: Failų sistemos spalvos

en: File System Color Settings
lt: Failų sistemos spalvų nuostatos

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
lt: Išsamiau

en: Advanced Settings
lt: Išsamesnės nuostatos

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
lt: Tikrai keisti galinę sąsają?

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
lt: Keisti galinę sąsają

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
lt: Nekeisti galinės sąsajos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Backend
lt: Galinė sąsaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active backend:
lt: Aktyvi galinė sąsaja:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Units
lt: Vienetai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preferred unit:
lt: Pageidaujamas vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_preferredUnit)
en: Byte
lt: Baitas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: File Systems
lt: Failų sistemos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_13)
en: extended:
lt: išplėstinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_17)
en: unformatted:
lt: neformatuotas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_16)
en: unknown:
lt: nežinomas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Partition Alignment
lt: Skaidinio lygiavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCylinderAlignment)
en: Use cylinder based alignment (Windows XP compatible)
lt: Naudoti lygiavimą pagal cilindrus (suderinama su Windows XP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sector alignment:
lt: Sektoriaus lygiavimas:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_sectorAlignment)
en:  sectors
lt:  sektoriai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alignDefault)
en: Align partitions per default
lt: Lygiuoti skaidinius kaip numatyta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Logging
lt: Žurnalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hide messages below:
lt: Slėpti pranešimus žemiau lygio:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Debug
lt: Derinti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Information
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Warning
lt: Dėmesio

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_minLogLevel)
en: Error
lt: Klaida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Default file system:
lt: Numatyta failų sistema:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shredding
lt: Valoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Overwrite with:
lt: Perrašyti su:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Random data
lt: Atsitiktiniais duomenimis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Zeros
lt: Nuliais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSave)
en: Save
lt: Išsaugoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonBrowser)
en: Open in External Browser
lt: Atverti išorinėje naršyklėje

[ctx: @action:button]
en: &Details
lt: &Detalės

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
lt: Nustatomas...

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
lt: Ar tikrai norite nutraukti?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
lt: Nutraukti vykdomas operacijas

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
lt: Taip, nutraukti operacijas

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
lt: Laukiama, kad operacija baigtųsi...

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
lt: Visos operacijos sėkmingai baigtos.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
lt: Operacijos atšauktos.

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
lt: Buvo klaidų pritaikant operacijas. Atšaukta.

[ctx: @info:progress]
en: [%1/%2] - %3: %4
lt: [%1/%2] – %3: %4

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
lt: Bendras laikas: %1

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo mėginant išsaugoti į <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
lt: Nepavyko išsaugoti ataskaitos.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
lt: Nepavyko sukurti laikino failo <filename>%1</filename> įrašymui.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
lt: Nepavyko paleisti naršyklės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Operations and Jobs
lt: Operacijos ir užduotys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeTasks)
en: Time Elapsed
lt: Praėjo laiko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTime)
en: Total Time: 00:00:00
lt: Bendras laikas: 00:00:00

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressSub)
en: Operation: %p%
lt: Operacija: %p%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelStatus)
en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, m_ProgressTotal)
en: Total: %p%
lt: Viso: %p%

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
lt: Sukurti naują skaidinių lentelę diske <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
lt: &Kurti naują skaidinių lentelę

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
lt: Tikrai sukurti MS-Dos tipo skaidinių lentelę?

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
lt: Sukurti MS-Dos tipo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose the type of partition table you want to create:
lt: Pasirinkite skaidinių lentelės, kurią norite sukurti, tipą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_IconLabel)
en: (icon)
lt: (ženkliukas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Warning:</b> This will destroy all data on the device!
lt: <b>Dėmesio:</b> Tai sunaikins visus jūsų duomenis įrenginyje!

[ctx: @title:window]
en: Create new Volume Group
lt: Kurti naują tomų grupę

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
lt: Įrenginio savybės: <filename>%1</filename>

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
lt: %1 (tik skaitymui)

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
lt: geras

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
lt: BLOGAS

[ctx: @label]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

[ctx: @label device]
en: LVM Volume Group
lt: LVM tomų grupė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextType)
en: Partition table:
lt: Skaidinių lentelė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioCylinderBased)
en: &Cylinder alignment
lt: Lygiavimas &cilindrais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioSectorBased)
en: Sector based align&ment
lt: Lygiavimas &sektoriais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Capacity:
lt: Talpa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total sectors:
lt: Viso sektorių:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLogicalSectorSize)
en: Logical sector size:
lt: Loginio sektoriaus dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPhysicalSectorSize)
en: Physical sector size:
lt: Fizinio sektoriaus dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPrimariesMax)
en: Primaries/Max:
lt: Pirminiai/Maks.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartStatus)
en: SMART status:
lt: SMART būsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSmartMore) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonMore)
en: More...
lt: Daugiau...

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
lt: Keisti papildomas montavimo parinktis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditMountOptionsDialogWidgetBase)
en: Edit Mount Options
lt: Keisti montavimo parinktis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Label)
en: Edit the mount options for this file system:
lt: Keisti montavimo parinktis šiai failų sistemai:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QPlainTextEdit, m_EditOptions)
en: Option1,Option2
lt: Parametras1,Parametras2

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
lt: Keisti montavimo tašką <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
lt: Tikrai išsaugoti pakeitimus?

[ctx: @action:button]
en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
lt: Nepavyko išsaugoti montavimo taškų į <filename>/etc/fstab</filename> failą.

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
lt: Klaida saugant montavimo taškus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckUsers)
en: Users can mount and unmount
lt: Naudotojai gali įmontuoti ir išmontuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckReadOnly)
en: Read-only
lt: Tik skaitymui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioDeviceNode)
en: De&vice Node
lt: Į&renginio mazgas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelOptions)
en: Options:
lt: Parinktys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLabel)
en: &Label
lt: &Etiketė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoExec)
en: No binary execution
lt: Nevykdyti dvejetainių failų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAuto)
en: No automatic mount
lt: Nėra automatinio įmontavimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRemove)
en: Remove
lt: Šalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonSelect)
en: Select...
lt: Pasirinkti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoDirAtime)
en: No update of directory access times
lt: Neatnaujinti aplankų prieigos laiko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelType)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelPath)
en: Path:
lt: Kelias:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckNoAtime)
en: No update of file access times
lt: Neatnaujinti failų prieigos laikų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckSync)
en: Synchronous access
lt: Sinchroninė prieiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identify by:
lt: Identifikuoti pagal:

[ctx: @title:window]
en: File System Support
lt: Failų sistemų palaikymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: File System
lt: Failų sistema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Create
lt: Sukurti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Grow
lt: Padidinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Shrink
lt: Sumažinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Move
lt: Perkelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Copy
lt: Kopijuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Check
lt: Tikrinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Read Label
lt: Skaityti etiketę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Write Label
lt: Įrašyti etiketę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Backup
lt: Atsarginė kopija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Restore
lt: Atkurti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_Tree)
en: Support Tools
lt: Palaikymo įrankiai

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_ButtonRescan)
en: Rescan Support
lt: Peržvelgti iš naujo palaikymą

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockInformation)
en: Information
lt: Informacija

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
lt: Skaidinio informacija

[ctx: @label partition]
en: File system:
lt: Failų sistema:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
lt: Talpa:

[ctx: @label partition]
en: Cipher name:
lt: Šifro pavadinimas:

[ctx: @label partition]
en: Cipher mode:
lt: Šifro tipas:

[ctx: @label partition]
en: Hash:
lt: Maiša:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
lt: Rakto dydis:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
lt: Pirmas sektorius:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
lt: Paskutinis sektorius:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
lt: Sektorių skaičius:

[ctx: @label partition]
en: Available:
lt: Prieinama:

[ctx: @label partition]
en: Used:
lt: Sunaudota:

[ctx: @title:window]
en: Device Information
lt: Įrenginio informacija

[ctx: @label device]
en: Path:
lt: Kelias:

[ctx: @label device]
en: Type:
lt: Tipas:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
lt: Talpa:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
lt: Viso sektorių:

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
lt: Loginio sektoriaus dydis:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
lt: Fizinio sektoriaus dydis:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
lt: Pirminiai/Maks.:

[ctx: @label device]
en: Volume Type:
lt: Tomo tipas:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
lt: RAID lygis:

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
lt: Įterpti skaidinį

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There is still an operation pending.</para> | <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There are still %1 operations pending.</para>
lt[0]: <para>Ar tikrai norite išjungti programą?</para><para>Vis dar laukia viena operacija.</para>
lt[1]: <para>Ar tikrai norite išjungti programą?</para><para>Vis dar laukia %1 operacijos.</para>
lt[2]: <para>Ar tikrai norite išjungti programą?</para><para>Vis dar laukia %1 operacijų.</para>
lt[3]: <para>Ar tikrai norite išjungti programą?</para><para>Vis dar laukia %1 operacija.</para>

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
lt: Atmesti neįvykdytas operacijas ir išjungti?

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
lt: &Išjungti <application>%1</application>

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
lt: Atšaukti paskutinę operaciją

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
lt: Pašalinti paskutinę operaciją iš sąrašo.

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
lt: Išvalyti visas operacijas

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
lt: Išvalyti neįvykdytų operacijų sąrašą

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
lt: Vykdyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
lt: Vykdyti visas operacijas

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
lt: Vykdyti neįvykdytas operacijas sąraše

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
lt: Nauja skaidinių lentelė

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
lt: Sukurti naują skaidinių lentelę

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
lt: Sukurti naują ir tuščią skaidinių lentelę įrenginyje.

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
lt: Eksportuoti skaidinių lentelę

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
lt: Eksportuoti skaidinių lentelę

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
lt: Eksportuoti įrenginio skaidinių lentelę į tekstinį failą.

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
lt: Importuoti skaidinių lentelę

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
lt: Importuoti skaidinių lentelę

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
lt: Importuoti įrenginio skaidinių lentelę iš tekstinio failo.

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
lt: Pašalinti tomų grupę

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
lt: Pašalinti pažymėtą tomų grupę

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
lt: Pašalinti pažymėtą tomų grupę.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
lt: Keisti tomų grupę

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
lt: Keisti pažymėtos tomų grupės dydį

[ctx: @info:status]
en: Extend or reduce selected Volume Group.
lt: Didinti arba mažinti pažymėtą tomų grupę.

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
lt: Atjungti tomų grupę

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
lt: Atjungti pažymėtą tomų grupę

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
lt: Atjungti pažymėtą tomų grupę prieš atjungiant pašalinamus įrenginius.

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
lt: SMART būsena

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
lt: Rodyti SMART būseną

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
lt: Rodyti įrenginio SMART būseną jei palaikoma

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
lt: Savybės

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
lt: Rodyti įrenginio savybių dialogą

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
lt: Žiūrėti ir keisti įrenginio savybės

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
lt: Naujas skaidinys

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
lt: Sukurti naują skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
lt: Keisti dydį/Perkelti

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
lt: Keisti dydį ar perkelti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
lt: Mažinti, didinti ar perkelti esantį skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lt: Naikinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
lt: Naikinti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
lt: Naikinti skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
lt: Valyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
lt: Išvalyti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
lt: Išvalyti skaidinį taip, kad jo turinio nebūtų galima atkurti.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
lt: Kopijuoti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
lt: Kopijuoti egzistuojantį skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lt: Padėti

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
lt: Padėti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
lt: Padėti nukopijuoti skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
lt: Keisti prijungimo vietą

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
lt: Keisti prijungimo vietą

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
lt: Keisti skaidinio prijungimo vietą ir parinktis.

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
lt: Prijungti

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
lt: Prijungti arba atjungti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
lt: Prijungti arba atjungti skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
lt: Atrakinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
lt: Montuoti arba išmontuoti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Unlock or lock encrypted partition.
lt: Atrakinti arba užrakinti šifruotą skaidinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
lt: Tikrinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
lt: Tikrina skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
lt: Tikrinti dėl klaidų failų sistemą skaidinyje.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
lt: Rodyti skaidinio savybių dialogą

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
lt: Žiūrėti ir keisti įrenginio savybės. (etiketės, skaidinių žymės ir pan.)

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
lt: Atsarginė kopija

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
lt: Daryti skaidinio atsarginę kopiją

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
lt: Daryti skaidinio atsarginę kopiją į atvaizdo failą.

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
lt: Atkurti

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
lt: Atkurti skaidinį

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
lt: Atkurti skaidinį iš atsarginės kopijos atvaizdo failo.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
lt: Nauja tomų grupė

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
lt: Kurti naują LVM tomų grupę

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
lt: Failų sistemų palaikymas

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
lt: Žiūrėti failų sistemų palaikymo informaciją

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
lt: Rodo informaciją apie palaikomas failų sistemas.

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
lt: Atnaujinti įrenginius

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
lt: Atnaujinti visus įrenginius

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
lt: Atnaujinti įrenginių sąrašą.

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
lt: Išvalyti žurnalą

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
lt: Išvalyti žurnalo išvestį

[ctx: @info:status]
en: Clear the log output panel.
lt: Išvalyti žurnalo išvesties skydelį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
lt: Išsaugoti žurnalą

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
lt: Išsaugoti žurnalo išvestį

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
lt: Išsaugoti žurnalo išvestį į failą.

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
lt: Apie KPMcore biblioteką

[ctx: @info:tooltip]
en: Show About KPMcore dialog
lt: Rodyti Apie KPMcore dialogą

[ctx: @info:status]
en: Show About KPMcore dialog.
lt: Rodyti Apie KPMcore dialogą.

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
lt[0]: Viena neatlikta operacija
lt[1]: %1 neatliktos operacijos
lt[2]: %1 neatliktų operacijų
lt[3]: %1 neatlikta operacija

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
lt: Naudojamas galinės sąsajos papildinys: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
lt: Skenuojami įrenginiai...

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
lt: Skenavimas baigtas.

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to rescan the devices?</para><para><warning>This will also clear the list of pending operations.</warning></para>
lt: <para>Ar tikrai norite peržvelgti iš naujo įrenginius?</para><para><warning>Tai taip pat išvalys laukiančių operacijų sąrašą.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
lt: Tikrai peržvelgti iš naujo įrenginius?

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
lt: Peržvelgti iš naujo įrenginius

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
lt: Pritaikyti laukiančias operacijas?

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
lt: Pritaikyti laukiančias operacijas

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
lt: Pritaikomos operacijos...

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
lt: Atšaukiama operacija: %1

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
lt: Ar tikrai norite išvalyti laukiančių operacijų sąrašą?

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
lt: Išvalyti laukiančias operacijas?

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
lt: Išvalyti laukiančias operacijas

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
lt: Valomas laukiančių operacijų sąrašas.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
lt: Nepavyko atverti įvesties failo <filename>%1</filename> importavimui

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
lt: Klaida importuojant skaidinių lentelę

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
lt: Negalima atidaryti failo <filename>%1</filename> importavimui: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
lt: Negalima atidaryti laikino failo <filename>%1</filename> mėginant importuoti <filename>%2</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
lt: Klaida eksportuojant skaidinių lentelę

[ctx: @info]
en: Found more than one partition table type in import file (line %1).
lt: Rasta daugiau nei vienas skaidinių lentelė tipas importo faile (eilutė %1).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
lt: Skaidinių lentelės tipas „%1“ yra nežinomas (eilutė %2).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
lt: Skaidinių lentelės tipas „%1“ yra nepalaikomas importavimui (eilutė %2).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
lt: Rastas skaidinys bet ne skaidinių lentelės tipas (eilutė %1).

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
lt: Klaida eksportuojant skaidinių lentelę

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
lt: Trūksta failų sistemų palaikymo paketų

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindowBase) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PartitionManagerWidgetBase)
en: KDE Partition Manager
lt: KDE skaidinių tvarkyklė

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockDevices)
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockOperations)
en: Pending Operations
lt: Laukiančios operacijos

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, m_DockLog)
en: Log Output
lt: Žurnalas

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
lt: Sukurti naują skaidinį

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (device)
en: Device
lt: Įrenginys

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (selectedDevice)
en: Select Current Device
lt: Pasirinkti dabartinį įrenginį

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (partition)
en: Partition
lt: Skaidinys

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels Shown
lt: Rodomi skydeliai

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
lt: Failų sistema skaidinyje <filename>%1</filename> negalėjo būti įmontuota.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
lt: Negalima įmontuoti failų sistemos.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
lt: Failų sistema skaidinyje <filename>%1</filename> negalėjo būti išmontuota.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
lt: Negalima išmontuoti failų sistemos.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
lt: Failų sistema skaidinyje <filename>%1</filename> negalėjo būti išmontuota.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
lt: Negalima išmontuoti failų sistemos.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
lt: Failų sistema skaidinyje <filename>%1</filename> negalėjo būti įmontuota.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
lt: Negalima įmontuoti failų sistemos.

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
lt: Per daug pirminių skaidinių.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
lt: Negalima naikinti skaidinio.

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
lt: Tikrai panaikinti skaidinį iškarpinėje?

[ctx: @action:button]
en: Delete It
lt: Naikinti jį

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
lt: Skaidinys <filename>%1</filename> buvo nukopijuotas į iškarpinę.

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
lt: Tikrai perrašyti egzistuojantį skaidinį?

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
lt: Perrašyti skaidinį

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
lt: Paskirtis nepakankamai didelė

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
lt: Negalima sukurti norimo skaidinio.

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
lt: Nepakanka vietos, kad atkurti failų sistemą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition
lt: Skaidinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Mount Point
lt: Montavimo taškas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Label
lt: Etiketė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition Label
lt: Skaidinio etiketė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Partition UUID
lt: Skaidinio UUID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Size
lt: Dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Used
lt: Naudojama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Available
lt: Prieinama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: First Sector
lt: Pirmas sektorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Last Sector
lt: Paskutinis sektorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Number of Sectors
lt: Sektorių skaičius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreePartitions)
en: Flags
lt: Žymės

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
lt: Skaidinio savybės: <filename>%1</filename>

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
lt: (nerasta)

[ctx: @label partition state]
en: idle
lt: neužimtas

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
lt: Mažiausiai vienas loginis skaidinys yra įmontuotas.

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
lt: įmontuotas į <filename>%1</filename>

[ctx: @label partition state]
en: mounted
lt: įmontuotas

[ctx: @item uuid]
en: (none)
lt: (joks)

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
lt: Tikrai sukurti iš naujo <filename>%1</filename> su failų sistema %2?

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
lt: Keisti failų sistemą

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
lt: Nekeisti failų sistemos

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
lt: Ar tikrai sukurti iš naujo failų sistemą įrenginyje <filename>%1</filename>?

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
lt: Sukurti iš naujo failų sistemą

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
lt: Nekurti iš naujo failų sistemos

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File syste&m:
lt: Failų siste&ma:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNoSetLabel)
en: This file system does not support setting a label.
lt: Šiai failų sistemai negalima priskirti žymės.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckRecreate)
en: Recreate existing file system
lt: Sukurti iš naujo failų sistemą

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextMountPoint)
en: Mount point:
lt: Prijungimo vieta:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextRole)
en: Partition type:
lt: Skaidinio tipas:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: &Label:
lt: &Etiketė:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextStatus)
en: Status:
lt: Būsena:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextCapacity)
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: @label partition capacity available]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextAvailable)
en: Available:
lt: Laisva:

[ctx: @label partition capacity used]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextUsed)
en: Used:
lt: Naudojama:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFirstSector)
en: First sector:
lt: Pirmas sektorius:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLastSector)
en: Last sector:
lt: Paskutinis sektorius:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextNumSectors)
en: Number of sectors:
lt: Sektorių skaičius:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextFlags)
en: &Flags:
lt: &Žymės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionLabel)
en: Partition Label:
lt: Skaidinio etiketė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPartitionUuid)
en: Partition UUID:
lt: Skaidinio UUID:

[ctx: @info]
en: Please select a device.
lt: Prašome pasirinkti įrenginį.

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
lt: Nebuvo rasta teisinga skaidinių lentelė šiame įrenginyje.

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
lt: Keisti dydį / perkelti skaidinį: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
lt: Keisti tomų grupės dydį

[ctx: @title:window]
en: Scanning devices...
lt: Ieškoma naujų įrenginių...

[ctx: @label]
en: Scanning...
lt: Ieškoma...

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
lt: Skenuojamas įrenginys: <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: First sector:
lt: Pirmas sektorius:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Last sector:
lt: Paskutinis sektorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckAlign)
en: Align partition
lt: Lygiuoti skaidinį

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
lt: Išsamiau

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
lt: &Išsamiau

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFileSystem)
en: File system:
lt: Failų sistema:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Set up encryption for this filesystem with LUKS. You will be asked to provide a passphrase.
lt: Šifruoti šią failų sistemą su LUKS. Jūs būsite paprašyti įvesti slaptažodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CheckBoxEncrypt)
en: Encrypt with LUKS
lt: Šifruoti su LUKS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLVName)
en: Logical Volume Name:
lt: Loginio tomo pavadinimas:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextLabel)
en: Label:
lt: Etiketė:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Minimum size:
lt: Minimalus dydis:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum size:
lt: Maksimalus dydis:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeBefore)
en: F&ree space before:
lt: &Laisva vieta prieš:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Si&ze:
lt: &Dydis:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelFreeAfter)
en: Free space after:
lt: Laisva vieta po:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioPrimary)
en: Primar&y
lt: &Pirminis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioExtended)
en: E&xtended
lt: &Išplėstinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RadioLogical)
en: &Logical
lt: &Loginis

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
lt: SMART savybės: <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
lt: Įrašyti SMART ataskaitą

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
lt: nėra

[ctx: @item:intable]
en: Pre-Failure
lt: Iki gedimo

[ctx: @item:intable]
en: Old-Age
lt: Senas amžius

[ctx: @item:intable]
en: Online
lt: Prijungtas

[ctx: @item:intable]
en: Offline
lt: Atjungtas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartModelName)
en: Model:
lt: Modelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSerialNumber)
en: Serial number:
lt: Serijinis numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartFirmware)
en: Firmware revision:
lt: Aparatinės įrangos pataisa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartTemperature)
en: Temperature:
lt: Temperatūra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartBadSectors)
en: Bad sectors:
lt: Blogų sektorių:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartPoweredOn)
en: Powered on for:
lt: Įjungtas jau:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartPowerCycles)
en: Power cycles:
lt: Galios ciklai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartSelfTests)
en: Self tests:
lt: Savaiminiai testai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextSmartOverallAssessment)
en: Overall assessment:
lt: Bendras įvertinimas:

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
lt: Nepavyko išsaugoti SMART ataskaitos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Attribute
lt: Atributas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Failure Type
lt: Gedimo tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Update Type
lt: Atnaujinti tipą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Worst
lt: Blogiausia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Current
lt: Dabartinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Threshold
lt: Slenkstis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Raw
lt: Neapdorotas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Assessment
lt: Įvertinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeSmartAttributes)
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
lt: Negalima sukurti laikino išorinio failo išsaugojimui <filename>%1</filename>.

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
lt: Klaida išsaugant žurnalo failą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Severity
lt: Svarbumas

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Time
lt: Laikas

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_TreeLog)
en: Message
lt: Pranešimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVGName)
en: Volume Group Name:
lt: Tomų grupės pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextPESize)
en: Physical Extent Size:
lt: Fizinio sektoriaus dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextVolumeType)
en: Volume Group Type:
lt: Tomų grupės tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSize)
en: Total Size:
lt: Visas dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalSectors)
en: Total Sectors:
lt: Viso sektorių:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LabelTextTotalUsedSize)
en: Used Size:
lt: Naudojamas dydis:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
lt: <application>KDE skaidinių tvarkyklė</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
lt: Diskų, skaidinių ir failų sistemų valdymas

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
lt: Anstesnis prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
lt: Ankstesnis Calamares prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
lt: LVM palaikymas

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
lt: UDF palaikymas

[ctx: @info:credit]
en: Partition Widget Design
lt: Skaidinio valdiklio dizainas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (firstRun), group (KDE Partition Manager)
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
lt: Ar KDE Partition skaidinių tvarkyklė paleista pirmą kartą?

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (minLogLevel), group (KDE Partition Manager)
en: Hide log messages below
lt: Slėpti žurnalo pranešimus žemiau

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (sectorAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Partition sector alignment
lt: Skaidinio sektorių lygiavimas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (useCylinderAlignment), group (KDE Partition Manager)
en: Use cylinder based alignment (Windows XP compatible)
lt: Naudoti lygiavimą pagal cilindrus (suderinama su Windows XP)

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (alignDefault), group (KDE Partition Manager)
en: Align partitions per default
lt: Lygiuoti skaidinius kaip numatyta

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: File system colors
lt: Failų sistemos spalvos

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Show the application's menu bar
lt: Rodyti programos meniu juostą

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Backend plugin
lt: Galinės sąsajos papildinys

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry, group (KDE Partition Manager)
en: Preferred unit:
lt: Pageidaujamas vienetas:

[ctx: @title:window]
en: Error: Could Not Load Backend Plugin
lt: Klaida: nepavyko įkelti galinės sąsajos papildinio

[ctx: @title:menu]
en: Columns
lt: Stulpeliai
