debian-installer - en to cs translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: NewWorld boot partition
cs: Zaváděcí oblast NewWorld

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
cs: Vrátit se zpět do menu a pokračovat v rozdělování?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: No NewWorld boot partition was found. The yaboot boot loader requires an Apple_Bootstrap partition at least 819200 bytes in size, using the HFS Macintosh file system.
cs: Nebyla nalezena žádná zaváděcí NewWorld oblast. Zavaděč yaboot vyžaduje oblast Apple_Bootstrap formátovanou souborovým systémem HFS o velikosti alespoň 819200 bajtů.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The NewWorld boot partition must be at least 819200 bytes in size.
cs: Zaváděcí oblast NewWorld musí mít velikost alespoň 819200 bajtů.

note: Type: text Description short variant of 'NewWorld boot partition' Up to 10 character positions :sl4:
en: boot
cs: zaváděcí

note: Type: text Description :sl4: File system name
en: HFS Macintosh file system
cs: souborový systém Macintosh HFS
