debian-installer - en to eo translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: NewWorld boot partition
eo: Ekŝarga diskparto NewWorld

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
eo: Retroiru al menuo kaj rekomencu diskpartigadon?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: No NewWorld boot partition was found. The yaboot boot loader requires an Apple_Bootstrap partition at least 819200 bytes in size, using the HFS Macintosh file system.
eo: Neniu ekŝarga diskparto NewWorld estis trovata. La ekŝargilo yaboot postulas diskparton Apple_Bootstrap kun almenaŭ 819200 bajtoj, kaj dosiersistemon HFS Macintosh.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The NewWorld boot partition must be at least 819200 bytes in size.
eo: La ekŝarga diskparto NewWorld bezonas almenaŭ 819200 bajtojn.

note: Type: text Description short variant of 'NewWorld boot partition' Up to 10 character positions :sl4:
en: boot
eo: ekŝargo

note: Type: text Description :sl4: File system name
en: HFS Macintosh file system
eo: Dosiersistemo HFS Macintosh
