debian-installer - en to ga translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: NewWorld boot partition
ga: Deighilt tosaithe NewWorld

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
ga: An bhfuil fonn ort dul ar ais go dtí an roghchlár agus na deighiltí a shocrú arís?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: No NewWorld boot partition was found. The yaboot boot loader requires an Apple_Bootstrap partition at least 819200 bytes in size, using the HFS Macintosh file system.
ga: Níor aimsíodh aon deighilt tosaithe NewWorld. Tá deighilt Apple_Bootstrap ina bhfuil 819200 beart ar a laghad de dhíth ar luchtóir tosaithe yaboot, leis an gcóras comhad HFS Macintosh.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The NewWorld boot partition must be at least 819200 bytes in size.
ga: Ní mór 819200 beart ar a laghad a bheith sa deighilt tosaithe NewWorld.

note: Type: text Description short variant of 'NewWorld boot partition' Up to 10 character positions :sl4:
en: boot
ga: tosú

note: Type: text Description :sl4: File system name
en: HFS Macintosh file system
ga: Córas comhad HFS Macintosh
