debian-installer - en to sk translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: NewWorld boot partition
sk: Štartovacia oblasť NewWorld

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
sk: Vrátiť sa späť do menu a pokračovať v rozdeľovaní?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: No NewWorld boot partition was found. The yaboot boot loader requires an Apple_Bootstrap partition at least 819200 bytes in size, using the HFS Macintosh file system.
sk: Nebola nájdená žiadna štartovacia oblasť NewWorld. Zavádzač yaboot potrebuje oblasť Apple_Bootstrap s veľkosťou najmenej 819200 bajtov a so súborovým systémom HFS Macintosh.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The NewWorld boot partition must be at least 819200 bytes in size.
sk: Štartovacia oblasť NewWorld musí mať veľkosť najmenej 819200 bajtov.

note: Type: text Description short variant of 'NewWorld boot partition' Up to 10 character positions :sl4:
en: boot
sk: štart.obl.

note: Type: text Description :sl4: File system name
en: HFS Macintosh file system
sk: Súborový systém HFS Macintosh
