debian-installer - en to sq translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: NewWorld boot partition
sq: Ndarja e nisësit NewWorld

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
sq: Të kthehem mbrapa në menu dhe të rifilloj ndarjen?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: No NewWorld boot partition was found. The yaboot boot loader requires an Apple_Bootstrap partition at least 819200 bytes in size, using the HFS Macintosh file system.
sq: Nuk u gjet asnjë ndarje nisjeje NewWorld. Ngarkuesi i nisjes yaboot kërkon një ndarje Apple_Bootstrap të paktën 819200 byte të madh me filesistem Macintosh HFS.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The NewWorld boot partition must be at least 819200 bytes in size.
sq: Ndarja e nisësit NewWorld duhet të jetë të paktën 819200 byte e madhe.

note: Type: text Description short variant of 'NewWorld boot partition' Up to 10 character positions :sl4:
en: boot
sq: nisu

note: Type: text Description :sl4: File system name
en: HFS Macintosh file system
sq: Filesistem HFS kompjuterash Macintosh
