debian-installer - en to tg translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: NewWorld boot partition
tg: Қисми диски роҳандозии NewWorld

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
tg: Ба меню баргашта раванди қисмбандиро идома медиҳед?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: No NewWorld boot partition was found. The yaboot boot loader requires an Apple_Bootstrap partition at least 819200 bytes in size, using the HFS Macintosh file system.
tg: Ягон қисми диски роҳандозии NewWorld ёфт нашуд. Худроҳандозии yaboot талаб мекунад, ки қисми диски Apple_Bootstrap бо андозаи на кам аз 819200 байт мавҷуд бошад, ва системаи файлии HFS Macintosh-ро истифода барад.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The NewWorld boot partition must be at least 819200 bytes in size.
tg: Андозаи қисми диски роҳандозии NewWorld бояд ақаллан 819200 байт бошад.

note: Type: text Description short variant of 'NewWorld boot partition' Up to 10 character positions :sl4:
en: boot
tg: роҳандозӣ

note: Type: text Description :sl4: File system name
en: HFS Macintosh file system
tg: Системаи файлии HFS Macintosh
