pastebinit - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Return the parameters array for the selected pastebin
af: Keer terug die parameters struktuur vir die gekose pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
af: Onbekend webwerf, pos asseblief  'n fout verslag om te versoek dat hierdie pastebin bygevoeg word (%s)

en: 	-a <author:default is '%s'>
af: 	-a <skrywer:verstek is '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
af: 	-b <pastebin url:verstek is '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
af: 	-f <formaat van plak:verstek is '%s'>

en: 	-h This help screen
af: 	-h Hierdie hulp skerm

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
af: 	-j <jabberid vir boodskappe:verstek is '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
af: 	-m <permatag vir alle weergawes van 'n pos:verstek is leeg>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
af: 	-r <ouer pos ID:verstek is geen>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
af: 	-t <opskrif van plak:verstek is leeg>

en: 	-u <username> -p <password>
af: 	-u <gebruikersnaam> -p <wagwoord>

en: KeyboardInterrupt caught.
af: Sleutelbordonderbreking is gevang

en: Error parsing configuration file!
af: Fout met lees van konfigurasie leër

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
af: Verseker asseblief dat jou konfigurasie leër soortgelyk soos volgende lyk:

en: Invalid arguments!
af: Ongeldige argumente!

en: Unable to read from: %s
af: Kan nie van %s lees nie

en: You are trying to send an empty document, exiting.
af: U probeer 'n leë dokument stuur, word uitgegaan.

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
af: Kan nie die resultaat bladsy lees nie, dit kan wees omdat daar geen antwoord terug ontvang is van die rekenaar bediener nie, probeer met 'n ander pastebin
