pastebinit - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
ast: %s: ensin seición [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
ast: %s: nun hai «nome base» en [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
ast: Retornar a la matriz de parámetros esbillaos pal pastebin seleicionáu

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
ast: Sitiu web desconocíu, unvia un informe de fallu pa solicitar que s'amieste esti pastebin (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
ast: Llee la entrada de la entrada estándar o toma una llista de nomes de ficheru como parámetros

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
ast: Argumentos opcionales (non sofitáu por tolos pastebins):

en: 	-a <author:default is '%s'>
ast: 	-a <autor: el predetermináu ye «%s»>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
ast: 	-b <pastebin url:el predetermináu ye «%s»>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
ast: 	-f <formatu d'apegáu: el predetermináu ye '%s'>

en: 	-h This help screen
ast: 	-h Esta pantalla d'aida

en: 	-i <input file>
ast: 	-i <ficheru d'entrada>

en: 	-l List all supported pastebins
ast: 	-l Llistar tolos pastebins sofitaos

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
ast: 	-j <id de jabber p'avisos:predetermináu ye «%s»>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
ast: 	-m <permatag pa toles versiones del mensaxe:baleru por defeutu>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
ast: 	-r <ID de mensaxes padre:dengún por defeutu>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
ast: 	-t <títulu d'apegáu:el predetermináu ye dengún>

en: 	-u <username> -p <password>
ast: 	-u <nome d'usuariu> -p <contraseña>

en: 	-v Print the version number
ast: 	-v Imprimir el númberu de versión

en: KeyboardInterrupt caught.
ast: Interrupción de tecláu capturada.

en: Error parsing configuration file!
ast: ¡Fallu parseando'l ficheru de configuración!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
ast: Asegúrate de que'l ficheru de configuración seya asemeyáu a lo siguiente:

en: Invalid arguments!
ast: ¡Argumentos inválidos!

en: Supported pastebins:
ast: Pastebins sofitaos:

en: Unable to read from: %s
ast: Nun pue lleese dende: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
ast: Tas intentando d'unviar un ficheru baleru, saliendo.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
ast: El conteníu que tas intentando unviar perpasa'l llímite de tamañu de pastebin.

en: Could not find any json library.
ast: Nun pudo alcontrase denguna biblioteca json

en: Failed to contact the server: %s
ast: Nun se pudo comunicar col sirvidor: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
ast: Nun pudo lleese o analizase la páxina de resultaos, pue debese a un llímite de tiempu nel sirvidor o un cambéu nel sirvidor, inténtalo con otru pastebin.
