pastebinit - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
bs: %s: nema sekcije [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
bs: %s: nema 'basename' u [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
bs: Vraća niz parametara za odabrani pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
bs: Nepoznat web sajt, prijavite grešku da se ovaj pastebin doda (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
bs: Čita na standarnom ulazu ili uzima listu imena datoteka kao parametre.

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
bs: Opcioni argumenti (svaki pastebin ih ne podržava):

en: 	-a <author:default is '%s'>
bs: 	-a <autor:podrazumijevano '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
bs: 	-b <pastebin url:podrazumijevano '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
bs: 	-f <format umetanja:podrazumijevano '%s'>

en: 	-h This help screen
bs: 	-h Ovaj ekran pomoći

en: 	-i <input file>
bs: 	-i <ulazna datoteka>

en: 	-l List all supported pastebins
bs: 	-l Lista svih podržanih pastebin

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
bs: 	-j <jabberid za napomene:podrazumijevano '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
bs: 	-m <permatag za sve verzije umetanja:podrazumijevano blank>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
bs: 	-r <roditeljski post ID:podrazumijevano prazno>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
bs: 	-t <naziv umetanja:podrazumijevano prazno>

en: 	-u <username> -p <password>
bs: 	-u <ime> -p <lozinka>

en: 	-v Print the version number
bs: 	-v Prikaži broj verzije

en: KeyboardInterrupt caught.
bs: Uhvaćen interapt tastature

en: Error parsing configuration file!
bs: Greška u analizi konfiguracijske datoteke

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
bs: Molim obezbijedite da vam konfiguracijska datoteka izgleda slično ovom:

en: Invalid arguments!
bs: Pogrešni argumenti!

en: Supported pastebins:
bs: Podržani pastebin:

en: Unable to read from: %s
bs: Ne mogu čitati iz: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
bs: Pokušavate poslati prazan dokument, izlazim

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
bs: Sadržaj koji pokušavate poslati prevazilazi pastebin ograničenja na veličinu.

en: Could not find any json library.
bs: Ne mogu naći json biblioteku.

en: Failed to contact the server: %s
bs: Neuspjelo kontaktiranje servera: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
bs: Ne mogu čitati ili analizirati stranicu rezultata. To može biti isteklo vrijeme na serveru ili promijenite stranu servera te probajte s drugim pastebin.
