pastebinit - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: %s: no section [pastebin]
ca: %s: no hi ha secció [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
ca: %s: no hi ha 'basename' a [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
ca: Retorna la matriu de paràmetres per al pastebin seleccionat

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
ca: Es desconeix el lloc web. Envieu un informe d'error i sol·liciteu-hi que s'incloga este pastebin (%s)

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
ca: Paràmetres opcionals (no són compatibles amb tots els pastebins):

en: 	-a <author:default is '%s'>
ca: 	-a <autor: el predeterminat és «%s»>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
ca: 	-b <URL del pastebin: el predeterminat és «%s»>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
ca: 	-f <format d'enganxament: el predeterminat és «%s»>

en: 	-h This help screen
ca: 	-h Esta pantalla d'ajuda

en: 	-i <input file>
ca: 	-i <fitxer d'entrada>

en: 	-l List all supported pastebins
ca: 	-l Mostra una llista de tots els pastebins compatibles

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
ca: 	-j <identificador del Jabber per a les notifications: el predeterminat és «%s»>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
ca: 	-m <permatag per a totes les versions de post:default està buit>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
ca: 	-r <identificador de l'apunt pare: el predeterminat és «cap»>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
ca: 	-t <el titol de paste:default està buit>

en: 	-u <username> -p <password>
ca: 	-u <nomdusuari> -p <contrasenya>

en: KeyboardInterrupt caught.
ca: S'ha capturat una interrupció del tipus KeyboardInterrupt.

en: Error parsing configuration file!
ca: S'ha produït un error en analitzar el fitxer de configuració

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
ca: Assegureu-vos que el vostre fitxer de configuració s'assembli al següent:

en: Invalid arguments!
ca: Arguments no vàlids!

en: Supported pastebins:
ca: Pastebins compatibles:

en: Unable to read from: %s
ca: No s'ha pogut llegir de: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
ca: Esteu intentant enviar un document buit; s'eixirà.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
ca: El contingut que esteu intentant enviar excedeix la mida màcima del pastebin.

en: Could not find any json library.
ca: No s'ha trobat cap biblioteca per processar JSON.

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
ca: No s'ha pogut llegir o analitzar la pàgina amb el resultat. Això podria ser degut a un excés del temps d'espera del servidor o a un canvi en la pàgina. Proveu amb un altre servei.
