pastebinit - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
cs: %s: žádná sekce [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
cs: %s: žádné 'výchozí jméno' v [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
cs: Vrátit parametry pole pro vybraný pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
cs: Neznámá webová stránka, napište prosím hlášení o chybě, aby bylo k této pastebin události přidáno (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
cs: Na vstupu čte standardní vstup  "stdin", nebo jako parametr vezme seznam názvů souborů

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
cs: Volitelné argumenty (není podporováno všemi pastebins):

en: 	-a <author:default is '%s'>
cs: 	-a <autor:výchozí je '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
cs: 	-b <pastebin url:výchozí je '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
cs: 	-f <formát vložení:výchozí je '%s'>

en: 	-h This help screen
cs: 	-h Toto zobrazí nápovědu

en: 	-i <input file>
cs: 	-i <vstupní soubor>

en: 	-l List all supported pastebins
cs: 	-l Seznam všech podporovaných pastebins

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
cs: 	-j <Jabber ID pro oznámení: výchozí hodnota je '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
cs: 	-m <permatag pro všechny verze příspěvku: výchozí je prázdné>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
cs: 	-r <ID původních příspěvků: výchozí je žádný>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
cs: 	-t <Název vkládání: výchozí je prázdné>

en: 	-u <username> -p <password>
cs: 	-u <uživatelské jméno> -p <heslo>

en: 	-v Print the version number
cs: 	-v Vypiš číslo verze

en: KeyboardInterrupt caught.
cs: zachycení přerušení klávesnice "KeyboardInterrupt".

en: Error parsing configuration file!
cs: Chyba rozboru konfiguračního souboru!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
cs: Zkontrolujte, zda váš konfigurační soubor vypadá podobně jako následující:

en: Invalid arguments!
cs: Neplatné argumenty!

en: Supported pastebins:
cs: Podporované pastebins:

en: Unable to read from: %s
cs: Nemohu číst z: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
cs: Pokoušíte se odeslat prázdný dokument, ukončuji.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
cs: Obsah, který se pokoušíte odeslat, překračuje velikostní limit pro pastebin.

en: Could not find any json library.
cs: Nelze najít žádnou JSON knihovnu

en: Failed to contact the server: %s
cs: Chyba spojení se serverem: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
cs: Nelze načíst nebo analyzovat požadovanou stránku, může to být způsobeno časovým limitem, nebo změnou umístněním serveru, zkuste to s jiným pastebin.
