pastebinit - en to el translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
el: %s: χωρίς ενότητα [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
el: %s: δεν υπάρχει 'basename' στο [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
el: Επιστροφή στον πίνακα παραμέτρων για το επιλεγμένο pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
el: Άγνωστη ιστοσελίδα, παρακαλώ να δημοσιεύσετε μια αναφορά σφάλματος για να ζητήσετε να προστεθεί αυτό το pastebin (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
el: Διαβάζει από το stdin για είσοδο ή παίρνει μια λίστα από ονόματα αρχείων ως παραμέτρους

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
el: Προαιρετικά ορίσματα (δεν υποστηρίζονται απ' όλα τα pastebin):

en: 	-a <author:default is '%s'>
el: 	-a <συγγραφέας:η προεπιλογή είναι '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
el: 	-b <pastebin url:προεπιλεγμένο το '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
el: 	-f <μορφή επικόλλησης:προεπιλεγμένη η '%s'>

en: 	-h This help screen
el: 	-h Αυτή είναι η οθόνη βοήθειας

en: 	-i <input file>
el: 	-i <αρχείο εισαγωγής>

en: 	-l List all supported pastebins
el: 	-l Λίστα όλων των υποστηριζόμενων pastebin

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
el: 	-j <jabberid για ειδοποιήσεις:η προεπιλογή είναι '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
el: 	-m <permatag για όλες τις εκδόσεις ενός μηνύματος:η προεπιλογή είναι κενό>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
el: 	-r <ID γονικών αναρτήσεων:ως προεπιλογή καμία>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
el: 	-t <ο τίτλος της επικόλλησης:η προεπιλογή είναι κενό>

en: 	-u <username> -p <password>
el: 	-u <όνομα χρήστη> -p <συνθηματικό>

en: 	-v Print the version number
el: 	-v Τυπώνει τον αριθμό έκδοσης

en: KeyboardInterrupt caught.
el: Ανιχνεύθηκε KeyboardInterrupt.

en: Error parsing configuration file!
el: Σφάλμα κατά την ανάλυση του αρχείου ρυθμίσεων!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
el: Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι το αρείο ρυθμίσεών σας μοιάζει παρόμοιο με  το ακόλουθο:

en: Invalid arguments!
el: Μη έγκυρες παράμετροι!

en: Supported pastebins:
el: Υποστηριζόμενα pastebin:

en: Unable to read from: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η ανάγνωση από: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
el: Προσπαθείτε να στείλετε ένα κενό έγγραφο, κλείσιμο.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
el: Το περιεχόμενο που προσπαθείτε να αποστείλετε υπερβαίνει το όριο μεγέθους του pastebin.

en: Could not find any json library.
el: Δε βρέθηκε κάποια έκδοση της βιβλιοθήκης JSON.

en: Failed to contact the server: %s
el: Αποτυχία επικοινωνίας με το διακομιστή: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
el: Αδύνατη η ανάγνωση ή η ανάλυση της σελίδας αποτελεσμάτων, αυτό μπορεί να οφείλετε στο χρονικό όριο σύνδεσης στο διακομιστή ή σε μια αλλαγή στον διακομιστή, προσπαθήστε με ένα άλλο pastebin.
