pastebinit - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: %s: no section [pastebin]
eo: %s: ne sekcio [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
eo: %s: ne 'baznomo' en [pastebin]

en: 	-a <author:default is '%s'>
eo: 	-a <aŭtoro: apriore estas '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
eo: 	-b <url de pastebin: apriore estas '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
eo: 	-f <aranĝo de algluo: apriore estas '%s'>

en: 	-h This help screen
eo: 	-h Ĉi tiu helpekrano

en: 	-i <input file>
eo: 	-i <enigdosiero>

en: 	-l List all supported pastebins
eo: 	-l Listigi ĉiun subtenatajn pastebin

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
eo: 	-j <identigilo de jabber por atentigoj: apriore estas '%s'>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
eo: 	-t <titolo de algluo: apriore estas malplene>

en: 	-u <username> -p <password>
eo: 	-u <uzantnomo> -p <pasvorto>

en: KeyboardInterrupt caught.
eo: KlavarInterrompo kaptita.

en: Invalid arguments!
eo: Nevalidaj arumentoj!

en: Supported pastebins:
eo: Subtenataj pastebin:

en: Unable to read from: %s
eo: Neeblas legi el: %s
