pastebinit - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
gl: %s: sen sección [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
gl: %s: non hai «nome base» en [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
gl: Retornar á matriz de parámetros para o pastebin seleccionado

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
gl: Sitio web descoñecido, envíe un informe de erro para solicitar que este pastebin sexa engadido (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
gl: Le a entrada de stadin ou toma unha lista de nomes de ficheiro como parámetros

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
gl: Argumentos opcionais (non admitido por todos os pastebins):

en: 	-a <author:default is '%s'>
gl: 	-a <autor: o predeterminado é «%s»>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
gl: 	-b <url pastebin: o predeterminado é «%s»>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
gl: 	-f <formato de pegado: o predeterminado é «%s»>

en: 	-h This help screen
gl: 	-h Esta pantalla de axuda

en: 	-i <input file>
gl: 	-i <ficheiro de entrada>

en: 	-l List all supported pastebins
gl: 	-l Listar todos los pastebins admitidos

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
gl: 	-j <id de jabber para avisos: o predeterminado é «%s»>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
gl: 	-m <permatag para todas as versións da mensaxe: o predeterminado é un baleiro>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
gl: 	-r <ID da mensaxes principal: o predeterminado é «ningún»>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
gl: 	-t <titulo de pegado: o predeterminado é «baleiro»>

en: 	-u <username> -p <password>
gl: 	-u <nome de usuario> -p <contrasinal>

en: 	-v Print the version number
gl: 	-v Imprimir o número da versión

en: KeyboardInterrupt caught.
gl: Interrupción de teclado capturada.

en: Error parsing configuration file!
gl: Produciuse un erro ao parchear o ficheiro de configuración!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
gl: Asegúrese que o seu ficheiro de configuración sexa semellante ao seguinte:

en: Invalid arguments!
gl: Argumentos incorrectos!

en: Supported pastebins:
gl: Pastebins admitidos:

en: Unable to read from: %s
gl: Nón é posíbel ler desde: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
gl: Está tentando enviar un documento baleiro, saíndo.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
gl: O contido que está tentando enviar excede o límite de tamaño do pastebin.

en: Could not find any json library.
gl: Non foi posíbel atopar ningunha biblioteca json

en: Failed to contact the server: %s
gl: Produciuse un fallo ao contactar co servidor: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
gl: Non foi posíbel ler ou analizar a páxina de resultados, é probábel que sexa debido ao vencemento do tempo ou a un cambio no servidor, tente empregar outro pastebin.
