pastebinit - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Return the parameters array for the selected pastebin
he: החזר את מערך הפרמטרים עבור ה-pastebin הנבחר

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
he: אתר אינו ידוע, נא לשים לב לכתוב על בעיה זו על מנת לבקש כי pastebin יוספו (%s)

en: 	-a <author:default is '%s'>
he: 	-a <author:default הוא'%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
he: 	-b <pastebin url":ברירת המחדל היא is %s>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
he: 	-f <פורמט הדבקה: ברירת המחדל היא  '%s'>

en: 	-h This help screen
he: 	-h מסך עזרה זה

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
he: 	-r <מזהה פוסט אב: ברירת המחדל ללא>

en: 	-u <username> -p <password>
he: 	-u <שם משתמש> -p <סיסמא>

en: KeyboardInterrupt caught.
he: נתפס KeyboardInterrupt.

en: Error parsing configuration file!
he: שגיאה בניתוח קובץ תצורה!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
he: אנא וודא שקובץ התצורה שלך נראה דומה לבאים:

en: Invalid arguments!
he: ארגומנטים לא חוקיים!

en: Unable to read from: %s
he: לא ניתן לקרוא מ:s%

en: You are trying to send an empty document, exiting.
he: הינך מנסה לשלוח מסמך ריק, יוצא.

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
he: נכשל בקריאת או ניתוח דף התוצאות, יתכן שזה נגמר בגלל שתם הזמן עבור השרת או שצד השרת השתנה, נסה pastebin אחר.
