pastebinit - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
ms: %s: tiada seksyen [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
ms: %s: tiada 'basename' dalam [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
ms: Kembalikan tatasusunan parameter untuk pastebin terpilih

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
ms: Laman sesawang tidak diketahui, sila poskan laporan pepijat untuk meminta pastebin ini ditambahkan (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
ms: Baca pada stdin untuk input atau ambil senarai nama fail sebagai parameter

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
ms: Argumen pilihan (tidak disokong oleh semua pastebin):

en: 	-a <author:default is '%s'>
ms: 	-a <pengarang:lalai ialah '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
ms: 	-b <url pastebin:lalai ialah '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
ms: 	-f <format tampal:lalai ialah '%s'>

en: 	-h This help screen
ms: 	-h Skrin bantuan

en: 	-i <input file>
ms: 	-i <fail input>

en: 	-l List all supported pastebins
ms: 	-l Senarai semua pastebins disokong

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
ms: 	-j <id jabber untuk pemberitahuan:lalai ialah '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
ms: 	-m <tag perma untuk semua versi pos:lalai adalah kosong>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
ms: 	-r <ID pos induk:lalai ialah tiada>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
ms: 	-t <tajuk tampal:lalai ialah kosong>

en: 	-u <username> -p <password>
ms: 	-u <nama pengguna> -p <kata laluan>

en: 	-v Print the version number
ms: 	-v Cetak nombor versi

en: KeyboardInterrupt caught.
ms: Sampukan Papan Kekunci ditangkap

en: Error parsing configuration file!
ms: Ralat menghurai fail konfigurasi!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
ms: Sila pastikan fail konfigurasi anda kelihatan seperti berikut:

en: Invalid arguments!
ms: Argumen tidak sah!

en: Supported pastebins:
ms: Pastebin disokong:

en: Unable to read from: %s
ms: Tidak boleh baca dari: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
ms: Anda cuba menghantar dokumen kosong, keluar.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
ms: Kandungan yang anda cuba hantarkan melebihi had saiz pastebin.

en: Could not find any json library.
ms: Tidak dapat cari pustaka json.

en: Failed to contact the server: %s
ms: Gagal menghubungi pelayan: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
ms: Tidak boleh baca atau huraikan halaman keputusan, ia mungkin had masa tamat pelayan atau ubah sisi pelayan, cuba dengan pastebin lain.
