pastebinit - en to nb translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
nb: %s: ingen seksjon [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
nb: %s: [pastebin] mangler «basename»

en: Return the parameters array for the selected pastebin
nb: Skriv ut parameterliste for valgt pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
nb: Ukjent nettside. Send inn en feilrapport og be om at denne pastebin-en blir lagt til (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
nb: Leser fra standard inndata eller bruker en liste over filnavn som parametre

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
nb: Tilleggsargumenter (støttes ikke av alle pastebin-er):

en: 	-a <author:default is '%s'>
nb: 	-a <forfatter:standard er «%s»>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
nb: 	-b <pastebin url:standard er «%s»>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
nb: 	-f <format for paste:standard er «%s»>

en: 	-h This help screen
nb: 	[tab-h] Denne hjelpeskjermen

en: 	-i <input file>
nb: 	-i <inndatafil>

en: 	-l List all supported pastebins
nb: 	-l Vis alle støttede pastebin-er

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
nb: 	-j <jabber-id for varsel:standard er «%s»>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
nb: 	-m <permatag for alle versjoner av en post:står tom som standard>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
nb: 	-r <forelderpost-ID:står tom som standard>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
nb: 	-t <tittel:står tom som standard>

en: 	-u <username> -p <password>
nb: 	-u <brukernavn> -p <passord>

en: 	-v Print the version number
nb: 	-v Skriv ut versjonsnummer

en: KeyboardInterrupt caught.
nb: KeyboardInterrupt fanget.

en: Error parsing configuration file!
nb: Feil under tolkning av oppsettsfil!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
nb: Pass på at oppsettsfila likner følgende:

en: Invalid arguments!
nb: Ugyldige argumenter!

en: Supported pastebins:
nb: Støttede pastebin-er:

en: Unable to read from: %s
nb: Klarte ikke å lese fra %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
nb: Du prøver å sende et tomt dokument. Avslutter.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
nb: Innholdet du prøver å sende tar større plass enn hva pastebin tillater.

en: Could not find any json library.
nb: Fant ikke json-bibliotek.

en: Failed to contact the server: %s
nb: Klarte ikke å kontakte tjeneren. %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
nb: Klarte ikke å lese eller tolke resultatside. Dette kan skyldes tidsavbrudd eller endring på tjeneren. Prøv en annen pastebin.
