pastebinit - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Return the parameters array for the selected pastebin
sk: Vrátiť pole parametrov na označený pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
sk: Neznáma web stránka, zverejnite prosím správu o chybách ako požiadavku pridať pastebin (%s)

en: 	-a <author:default is '%s'>
sk: 	-a <autor:predvolené je '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
sk: 	-b <pastebin url:predvolené je '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
sk: 	-f <formát prilepenia:predvolené je '%s'>

en: 	-h This help screen
sk: 	-h Táto nápoveda

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
sk: 	-j <jabberid pre notifikácie:prevolené je '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
sk: 	-m <permatag pre všetky verzie zverejnenia:predvolené je prázdne>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
sk: 	-r <zverejnenie rodičovského ID:predvolené k žiadnemu>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
sk: 	-t <názov prilepenia:predvolené je prázdne>

en: 	-u <username> -p <password>
sk: 	-u <používateľské meno> -p <heslo>

en: Error parsing configuration file!
sk: Chyba analýzy konfiguračného súboru!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
sk: Uistite sa prosím, že konfiguračný súbor vyzerá podobne ako nasledujúci:

en: Invalid arguments!
sk: Neplatné parametre!

en: Unable to read from: %s
sk: Neshopný prečítať z: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
sk: Pokúšate sa odoslať prázdny dokument, končím.

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
sk: Neschopný prečítať alebo analyzovať výsledný list, môže to byť spôsobené vypršaním časového limitu servera alebo zmeny strany servera, skúste s iným pastebin-om.
