pastebinit - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
tr: %s: bölüm yok [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
tr: %s: [pastebin] içerisinde 'basename' yok

en: Return the parameters array for the selected pastebin
tr: Seçili pastebin için parametreleri dizi olarak döndür

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
tr: Bilinmeyen web adresi, lütfen bu pastebin'in eklenmesi için bir hata bildiriminde bulunun (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
tr: Girdi için stdin'i okur veya parametre olarak dosya adı listesini alır

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
tr: İsteğe bağlı argümanlar (tüm pastebin'ler tarafından desteklenmez):

en: 	-a <author:default is '%s'>
tr: 	-a <yazar:varsayılan  '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
tr: 	-b <pastebin url:varsayılan '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
tr: 	-f <yapıştırma formatı:varsayılan '%s'>

en: 	-h This help screen
tr: 	-h Bu yardım ekranını açar

en: 	-i <input file>
tr: 	-i <girdi dosyası>

en: 	-l List all supported pastebins
tr: 	-l Tüm desteklenen pastebin'leri listele

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
tr: 	-j <bildirimler için jabberid:varsayılan '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
tr: 	-m <bir girdinin tüm sürümleri için kalıcı tag:varsayılan boş>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
tr: 	-r <üst girdi ID:varsayılan hiçbiri>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
tr: 	-t <yapıştırma başlığı:varsayılan boş>

en: 	-u <username> -p <password>
tr: 	-u <kullaniciadi> -p <sifre>

en: 	-v Print the version number
tr: 	-v versiyon sayısını yazdır

en: KeyboardInterrupt caught.
tr: KlavyeKesilmesi yakalandı.

en: Error parsing configuration file!
tr: Ayar dosyasını okumada hata!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
tr: Lütfen ayar dosyanızın şunlara benzediğine emin olun:

en: Invalid arguments!
tr: Geçersiz argümanlar!

en: Supported pastebins:
tr: Desteklenen pastebinler:

en: Unable to read from: %s
tr: Dosyadan okunamıyor: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
tr: Boş bir belge göndermeye çalışıyordunuz, çıkılıyor.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
tr: Göndermeye çalıştığınız içerik yapıştırmakutusu'nun boyut sınırını aşıyor.

en: Could not find any json library.
tr: Herhangi bir json kitaplığı bulunamadı.

en: Failed to contact the server: %s
tr: Sunucuya bağlanma başarısız: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
tr: Sonuç sayfasından okunamıyor veya değerlendirilemiyor, hata sunucuda zaman aşımı veya bir değişiklikten kaynaklanıyor olabilir, başka bir pastebin ile deneyin.
