pastebinit - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
uk: %s: відсутня секція [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
uk: %s: відсутнє 'basename' в [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
uk: Повертає масив параметрів для обраного сервісу pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
uk: Невідомий сайт. Будь ласка, створіть запит про додавання цього сервісу pastebin (%s) через повідомлення про помилку

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
uk: Читає стандартний ввід для уведення або бере перелік імен файлу як параметри

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
uk: Додаткові аргументи (можуть не підтримуватися усіма сервісами pastebin)

en: 	-a <author:default is '%s'>
uk: 	-a <автор: типовий - '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
uk: 	-b <адреса pastebin: типова - '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
uk: 	-f <формат запису:типовий - '%s'>

en: 	-h This help screen
uk: 	-h Цей екран допомоги

en: 	-i <input file>
uk: 	-i <вхідний файл>

en: 	-l List all supported pastebins
uk: 	-l Вивести список усіх сервісів pastebin, що підтримуються

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
uk: 	-j <ідентифікатор jabber для повідомлень: типовий - '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
uk: 	-m <permatag для усіх версій запису: типово порожній>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
uk: 	-r <ідентифікатор "батьківського" запису: типово відсутній>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
uk: 	-t <назва запису: типово порожня>

en: 	-u <username> -p <password>
uk: 	-u <ім’я користувача> -p <пароль>

en: 	-v Print the version number
uk: 	-v Показати номер версії

en: KeyboardInterrupt caught.
uk: Отримано переривання з клавіатури

en: Error parsing configuration file!
uk: Помилка під час розбору конфігураційного файлу!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
uk: Будь ласка, перевірте, що ваш конфігураційний файл схожий на наступне:

en: Invalid arguments!
uk: Помилкові аргументи!

en: Supported pastebins:
uk: Сервіси pastebin, що підтримуються:

en: Unable to read from: %s
uk: Неможливо прочитати %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
uk: Ви намагаєтеся надіслати порожній документ, зупиняю роботу.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
uk: Розмір вашого запису перевищує ліміт сервісу pastebin.

en: Could not find any json library.
uk: Відсутня бібліотека json

en: Failed to contact the server: %s
uk: Не вдалося під’єднатися до сервера: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
uk: Неможливо розібрати відповідь серверу. Можливо, сервер не відповів вчасно або змінився формат відповіді. Спробуйте інший сервіс pastebin.
