pastebinit - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
hr: %s: nema odlomka [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
hr: %s: nema 'izvornog naziva' u [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
hr: Vrati parametre polja za odabrani pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
hr: Nepoznata web stranica, prijavite izvještaj greške za zahtjev ovog pastebina za dodavanje (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
hr: Čitaj stdin za ulaz ili uzmi popis naziva datoteka kao parametre

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
hr: Neobavezni argumenti (nije podržano na svim pastebinima):

en: 	-a <author:default is '%s'>
hr: 	-a <autor:zadan je '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
hr: 	-b <pastebin url:zadan je '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
hr: 	-f <format lijepljenja:zadan je '%s'>

en: 	-h This help screen
hr: 	-h Ovaj zaslon pomoći

en: 	-i <input file>
hr: 	-i <ulazna datoteka>

en: 	-l List all supported pastebins
hr: 	-l Popis svih podržanih pastebina

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
hr: 	-j <jabberid za obavijesti:zadano je '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
hr: 	-m <stalna oznaka za sve inačice posta:zadano je prazno>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
hr: 	-r <ID nadređenog posta:zadano je ništa>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
hr: 	-t <naslov ljepljenja:zadano je prazno>

en: 	-u <username> -p <password>
hr: 	-u <korisničko ime> -p <lozinka>

en: 	-v Print the version number
hr: 	-v Ispiši broj inačice

en: KeyboardInterrupt caught.
hr: Zahvaćen prekid tipkovnice

en: Error parsing configuration file!
hr: Greška obrade datoteke podešavanja!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
hr: Pobrinite se da vaša datoteka podešavanja izgleda slično sljedećemu:

en: Invalid arguments!
hr: Neispravni argumenti!

en: Supported pastebins:
hr: Podržani pastebini:

en: Unable to read from: %s
hr: Nemoguće čitanje s: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
hr: Pokušali ste poslati prazan dokument, izlazim.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
hr: Sadržaj koji pokušavate poslati veći je o pastebinovog ograničenja veličine.

en: Could not find any json library.
hr: Nemoguć pronalazak bilokoje json biblioteke.

en: Failed to contact the server: %s
hr: Neuspjelo povezivanje s poslužiteljem: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
hr: Nemoguće čitanje ili obrada stranice rezultata, možda je isteklo vrijeme čekanja poslužitelja ili je došlo do promjene na strani poslužitelja, pokušaje s drugim pastebinom.
